Inter Croatia Crew - Forum
---
Fantamercato - Page 13 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Fantamercato - Page 13 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Fantamercato

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next
AuthorMessage
soecc

soecc

Posts : 11915
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime27.06.15 14:04

Srnina formacija mi je najbolja.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime27.06.15 18:14

Nemojmo zaboravit da je Kova jebeno poboljšao igru u obrani(hvala Gmizavom na tome). Njih trojica u sredini može funkcionirati. Samo trebaju zajedno odradit pripreme i ubrzo će se to uigrat. Nadam se da ćemo ubrzom roku završit ovaj mercato ulazni, za izlazni ima vremena...
Back to top Go down
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 29
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime27.06.15 18:38

To sto je srna napisao je najsuvislija i najbolja formacija koju bi mogli sloziti uz prodaju Hernanesa i Guarina, jer u ovakvom sustavu oni nemaju mjesta i prijeko su potrebne pare.
Back to top Go down
Mako

Mako

Posts : 568
Join date : 2010-04-30
Age : 42
Najdraži igrač : R. Baggio, J. Zanetti

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime28.06.15 4:18

D'Ambrosio, Kuzmanovic, Obi, Guarin , Nagatomo, Álvarez, Taïder...zar oni ne mogu nešto para namaknuti prodajom ovih likova?
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11915
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime29.06.15 9:36

Nije lako ni prodat...

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime29.06.15 9:53

soecc wrote:
Nije lako ni prodat...

...pogotovo kad ih nitko ne želi...
Back to top Go down
noel44

noel44

Posts : 1493
Join date : 2012-02-08
Age : 38
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Wesley Sneijder,Walter Adrian Samuel,Julio Cesar

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime29.06.15 14:01

Možemo ih prodat,dobri su to igrači za osrednje klubove pogotovo Alvarez i Guarin,ali ja Ngatoma ne bi nikad prodavao,prvo jer mi je drag a i on nam je jedan od veterana u ovoj ekipi,drugo zato jer ćemo teško dovest bočnog boljeg od njega(znam da će mi se neki smijat zbog ovoga,ali to ću vam objasnit)tako da njega ne bi,ali ove ostale bi odma utopio.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7209
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime12.07.15 22:40

Gledo sad uzivo ovog Pjacu iz dinama, dosadna tekma bila ko kurac pa sam njega najvise pratio.. njega da dovedemo za 10mil, hitimo ga na lijevo krilo, desno Shaq i gore Icardi i mi jedemo malu djecu.. Decko je odlican, jedini od svih moze napravit neku razliku, bolji je miljama od Čorića bio.. Ugl Pjacu bi radije nego sve ove salahe perišiče i jojote s kojima se navlacimo vec mjesecima i od kojih mi se sere.
Back to top Go down
Online
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime12.07.15 23:10

Bravo wes, evo isto sam napisa danas na jebeni wocap. I još liku liva strana nije prirodna. Pjaca je mrcina već sad, kakvi čorići, balići... tko god da ga uzme za 10 mil nece se zajebat. Isto sam komentira za onog Carrasca šta ga je kupija Simeone za 15. Takve treba dovodit.
Back to top Go down
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 29
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime12.07.15 23:22

Gledao sam maloprije reprizu utakmice Rivera. Onaj Kranevitter sto smo se povezivali s njim je igracina samo takva. Inteligentan igrac sa smislom za prostor i loptu. Doduse to jest Argentinska liga, ali svejedno, potencijal samo takav.

A sto se tice HNL-a, Pjaca je vec formiran igrac, moze igrati bilo gdje osim u top10 klubova, ali za koju godinu ce i tamo moci. Vlasic je strasan, onakva igra u derbiju pred 25000 ljudi sa 17 godina, skidam kapu.
A sto se tice Balica, meni je on neopisivo drag igrac, nije ekstra brz, nije snazan, ali ima nevjerojatan osjecaj za igru, pravi maestro na terenu.
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime12.07.15 23:26

Šta se Balića, Čorića i takvih tiče, naravno da su to talentirani igrači, ali trenutno su premekani. Takvih ima dosta. Likovi kao Pjaca i Vlašić su tražena roba, mladi, a fizički moćni + imaju odličnu tehniku.
Back to top Go down
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 29
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 0:00

Slažem se s tim. Da je Inter pametan ugrabio bi sad jednog od njih dvojice za 8-10 milijuna i to bi bio kao zgoditak na lotu. Jednostavno se ne moze dogoditi da propadnu, osim u slucaju vece ozljede, ali i to je kocka jbg.
Mali Vlašić od 5. godine fizicki vjezba s ocem Joskom, a taktiku i tehniku je ucio kod velikog genijalca Tomislava Ivića.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7209
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 11:20

Sta je najbolje i povezivali smo se s Pjacom, al na kraju ga necemo dovest sad, neg ce ga uzet neko pametan i nudit nam ga za 2-3 godine za 30mil.. Mislim da bi bio bolji od Kove, ako ništa drugo zbog atraktivnije pozicije pa bi vise dolazio do izrazaja..
Back to top Go down
Online
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 11:41

insajd wrote:
Slažem se s tim. Da je Inter pametan ugrabio bi sad jednog od njih dvojice za 8-10 milijuna i to bi bio kao zgoditak na lotu. Jednostavno se ne moze dogoditi da propadnu, osim u slucaju vece ozljede, ali i to je kocka jbg.
Mali Vlašić od 5. godine fizicki vjezba s ocem Joskom, a taktiku i tehniku je ucio kod velikog genijalca Tomislava Ivića.

Da se nisi malo zabunio? Ivić je umro prije 5 godina. Taj Vlašić ima 17.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8455
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 12:02

Vi kao da zaboravljate da je Pjaca skoro pune tri godine stariji od njih. To nije malo. Vlašić je fizički moćniji od vršnjaka i sa 17 godina to izgleda stvarno impresivno, ali ne mora svaki igrač imat iste osobine. Uzmite jednog Pirla ili Cambiassa, ja tako vidim Balića, čita igru, razumije i vidi sve što se događa u onih 100 metara, zna se kretat bez lopte već sad, a ima i odličnu dugu loptu. Sa 17 godina. Mislim da ste malo ubrzali sa kritikama jer siguran sam da ga čeka velika karijera. Mali Ćorić s druge strane ima tako mekan dodir i dobar dribling, a velika mu je prednost, kao i Pjaci, što uz kvalitetnije igrače uz sebe može puno naučit i ne ovisi sve o njemu. Vlašić i Balić su već sad praktički glavni igrači Hajduka, a nisu to spremni bit.
Back to top Go down
Dalmat

Dalmat

Posts : 876
Join date : 2012-10-20
Age : 34
Najdraži igrač : Zanetti, Cruz, Milito

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 13:19

Čekaj ako blanka ima 1,94 koliko će nikola narasti? Jan Koller će biti... smiley 1
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 13:48

Blanka Vlašić ima 193, ne sluša se Kiša metaka :D
Slažem se sa Srnom, glupo je stavljati Pjacu ispred njih kad je 3 god stariji i ima duži seniorski staž. Dodao bi još za Pjacu da ga se malo precjenjuje, talent je tu i fizička moć, ali on još nema utakmice u dresu repke ili LP da bi se tu pričalo o transferu od 10+mil. Insajd ga stavlja ispred Kovačića, a mateo je sa čini mi se 17god driblao igrače Reala u LP.
Jedna je stvar sigurna, mi nažalost nemamo često priliku gledati krilne igrače i čim stvorimo jednog igrača koji okomito napada gol i ima snage odradit šprint od 20m bez da sebi ne podmetne nogu gledajući u pod odma nam je to igrač od 10+mil kojeg Barca želi. Ko prati Dinamo sjetit će se Šituma i novinarskog svršavanja na njega i one '' ovaj igrač je ili za barcelonu ili za Dinamo'', lik sad igra u 2. tal ligi čini mi se... U svakom slučaju vesele me igrači kao Pjaca, Rog, Vlašić,Maloku i da bar 2 od njih uspiju to će biti jebenica plus jedan od Ćorića i Balića kao kreativac.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 14:15

U repki imam puno K dobih veznih igrača, a obrana šuplja ko švicarski sir.
Back to top Go down
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 29
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 17:25

19o8 wrote:
insajd wrote:
Slažem se s tim. Da je Inter pametan ugrabio bi sad jednog od njih dvojice za 8-10 milijuna i to bi bio kao zgoditak na lotu.jednostavno se ne moze dogoditi da propadnu, osim u slucaju vece ozljede, ali i to je kocka jbg.
Mali Vlašić od 5. godine fizicki vjezba s ocem Joskom, a taktiku i tehniku je ucio kod velikog genijalca Tomislava Ivića.

Da se nisi malo zabunio? Ivić je umro prije 5 godina. Taj Vlašić ima 17.

Nisam. To sam citao u intervju Joska Vlasica gdje je rekao da je starijem sinu dao fizicku spremu a mislio je da ce ga u Hajduka poducit tehnici i taktici, medjutim nisu, pa je Nikoli on fizicku spremu a do smrti svoje Ivic ga je trenirao.
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime13.07.15 18:07

Mislim da nitko nije ovdje iskritizira Čorića i Balića. Njihov talent je neupitan, ali su trenutno premekani i premladi za odlazak.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime21.07.15 20:07

Lorenzo Insigne želja ako ne dođe Salah ili Cuadrado. ha
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime21.07.15 21:07

Zio wrote:
Mislim da nitko nije ovdje iskritizira Čorića i Balića. Njihov talent je neupitan, ali su trenutno premekani i premladi za odlazak.
Iz HNL-a bi nam Pjaca pravo sjeo za krila, mislim da je već spreman
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7209
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime04.08.15 19:23

Daj nam Pjacu ovog jebem ti sve!!!
Back to top Go down
Online
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime19.08.15 21:08

Handa
Santon Murillo Miranda Coentrao
Medel
Moutinho Kondo
Insigne -------------- Perisic
Icardi

Odma bi ligu pokorili prije pocetka

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10482
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime19.08.15 21:34

Inter - the best wrote:
Handa
Santon Murillo Miranda Coentrao
Medel
Moutinho Kondo
Insigne -------------- Perisic
Icardi

Odma bi ligu pokorili prije pocetka

Da ovo napravimo prodaja Kove bi bila dobra stvar ali samo u slučaju da ne uđemo u nova dugovanja

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Sponsored content




Fantamercato - Page 13 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 13 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Fantamercato

View previous topic View next topic Back to top 
Page 13 of 33Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Transferi I Glasine-