Inter Croatia Crew - Forum
---
Fantamercato - Page 18 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Fantamercato - Page 18 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Fantamercato

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next
AuthorMessage
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 30
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime01.02.16 12:41

Njega i Banegu u paketu iz Seville.
Mada ima dosta dobrih trenera, samo sto znajuci da placamo 2 trenera vrlo skupo sigurno necemo nikoga dovoditi. Moje zelje su Emery, De Boer iz Ajaxa, Marcelino iz Villareala, pogotovo on. Ili u neko drugom svemiru kad bi Inter mogao placati Mou-a ili Simeonea.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime02.02.16 7:42

Emiliano wrote:
Ma jedino ako Mancini da sam otkaz, ovako nema sanse. Mi na platnoj listi imamo 2 najskuplja trenera lige, a da udruze svo trenersko znanje ne bi mogli sastaviti smislenu napadacku akciju.

Moja je zelja i dalje Unai Emery.

To je to,EMERY !! Uff,da bar on sleti.

A ništa,što se tiče Mancia,ja ga i dalje podržavam,ali očito je da tu neće biti sreće. Jebote,i jedan Sarri je ove sezone preuzeo Napoli pa igraju kao zvjeri,uvijek našim trenerima treba 5 godina prilagođavanja.
Mislim da sam vidio @leov post negdje kako bi Mancini trebao dati ostavku. Da,slažem se,to bi bilo moralno,ali opet,tko bi nas došao trenirati sad usred sezone.
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime15.02.16 14:21

Aurier iz PSG-a suspendiran na neodredeno jer je vrijedao Blanca, eto nam sanse za strasnog desnog beka.
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime19.02.16 10:18

Aurier je brutala, ali to možeš odmat prekrižit jer će uletit Arsenal ili Newcastle s +20 mil ponudom...
Čitam neki intervju s managerom Badelja i kaže da će Badelj na ljeto napustiti Viole jer tom manageru nisu isplaćeni neki novci po ugovoru... uzeo bi ga odma, napokon dobiti registu i napraviti zaokret od drvosječa prema plemenitijim zadnjim veznima.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime19.02.16 17:53

Badelj bi bio odličan

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime19.02.16 18:16

Telles je dobar bek, trenutno daleko najbolji kojeg imamo, a tek su mu 23 godine. Po meni bi tih 8mil€ svakako trebali uložit u njega jer ćemo ga u svakom trenutku moći lagano prodati i za veću lovu.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime19.02.16 18:50

Upravo to srna. Pa kako je dečko samo spasio gol protiv Fiorentine. A crveni je potpuno nezaslužen.
Konačno imamo beka koji se bori u obrani i dosta ju dobro igra za svoje godine, a opet je odličan tehničar i ne zuji bezveze u napadu.
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime19.02.16 19:40

Od 2010. nismo imali dobrog beka ko Tellesa, grijeh ce bit ako ga ne otkupimo.
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 14:27

cesar19 wrote:
Badelj bi bio odličan

Na početku 8. min 2 lopte uzeo Melu i još jednu Kondogbii.
Inače malo sam ga usporedio prema defenzivnim pokazeljima s Melom i Medelom.
Tackles - Badelj 2.1 Medel 1.9 Melo 2
Interceptions - Badelj 2.6 Medel 2 Melo 2
Fouls - Badelj 1.6 Medel 0.6 Melo 1.8
Clearances - Badelj 1.3 Medel 2.9 Melo 1.9
Dribbled - Badelj 1.4 Medel 1.5 Melo 1.5
Blocks - 0.2 Medel 0.1 Melo 0.6

Ostavljam drugima da zaključe koliko u današnjem nogometu više možemo pričati o ulozi čistih destruktivaca u momčadi. Jedan Milan se odrekao De Jonga, Napoliu zadnjeg veznog igra Jorginho, Fiorentina Badelj, Juventus već godinama nema takvog, a mislim da i u Romi da Strootman nije imao nesreću s ozljedama da bi i De Rossi malo bio poljuljan ...
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 16:42

Evo ti prava usporedba:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
interboy

interboy

Posts : 1823
Join date : 2010-05-16
Age : 34
Location : čapljina
Najdraži igrač : MM23, Brozović

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 16:57

Kakav crni Badelj, Soriano je za njega doktor nogometa, nadam se da je istina ovo sto se šuška da je naš na ljeto.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 19:04

Lao ti možeš editirati postove, daj stavi mi link iz predhodne strane u neku jednu riječ. Nisam ni vidio da je rastegnulo stranicu radi toga.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 20:15

Meni nije rastegnuta stranica, ali editirao sam ti.

ONTOPIC: Badelj je trenutno dobar igrač i nikome ne bi bio višak, u najboljim je igračkim godinama, ali mislim da je ovo što trenutno pokazuje njegov maksimum, ubuduće može samo bit lošiji.
Back to top Go down
interboy

interboy

Posts : 1823
Join date : 2010-05-16
Age : 34
Location : čapljina
Najdraži igrač : MM23, Brozović

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 20:21

A mozda i jest dobar igrac al realno gledano meni nikad nebi zaograo u Interu, niti je igrac za klub kalibra Intera.
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 21:20

Mi ovdje pričamo o Interu koji vrlo moguće neće izboriti LP i bit će limitiran na pojačanja od 8-10 mil nakon rasprodaje... jebiga i ja bi Verratia od 40 mil ili vratio Kovu za 30 mil, ali sumnjam da smo u finan mogućnostima to ostvariti. Nakon Mela i Medela, Badelj bi za nas predstavljao Pirla, u to sam uvjeren. Ne važno da li je to Badelj, ali nadam se nekom tehničkim potkovanijem igraču kao zadnjem veznom.
Back to top Go down
interboy

interboy

Posts : 1823
Join date : 2010-05-16
Age : 34
Location : čapljina
Najdraži igrač : MM23, Brozović

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime21.02.16 21:31

Razumijem o cemu se prica , al za te pare mozemo i Soriana uzeti,koji je meni bolji pet puta, pratio sam ga par tekmi a i sinoc uzivo, lik igra s takvom lakocom , bas je odskakao od svih veznih i nasih i njihovih sinoc.
Back to top Go down
Rickyy

Rickyy

Posts : 1623
Join date : 2012-03-30
Age : 32
Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.04.16 19:01

Nesto razmisljam o mercatu i ekipi za sljedecu sezonu pa reko da napisem svoje misljenje :D

Od trenutnih igraca rijesio bih se: Santona, D'Ambrosia, Mela, Medela, Edera, Palacia, a Jovetića i Tellesa vjerovatno necemo otkupit. Ljajic je jos pod znakom pitanja, dok Miranda ne bi trebo dolazit u pitanje.

Sto se tice ulaznog Mercata, kako trenutno stanje stoji, "doveli " smo Banegu, Erkina, a sad citam kao i da je Feghouli prihvatio ponudu Intera. Treba nam jedan desni tipa Bruno Peres i ja bi volio da to za sljedecu sezonu izgleda

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dok bi zamjene na tim pozicijama bile:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako sam citao u zadnje vrijeme bilo je govora da bi Van der Wiel mogao doći besplatno. Znam i sam da je nemoguce da dodju i Van der Wiel i Bruno Peres, ali bih bio zadovoljan sa jednim od njih dvojice.

Bit ce sljedeće sezone puno utakmica. Bit ce liga, kup i EL ( najvjerovatnije ), tako da bi bilo mjesta za svakoga. Samo se nadam da nece bit kao ove sezone nagomilavanja napadaca i bekova ( 4 beka, jedan solidan i necemo ga otkupit ), dok veznih imamo 5 od kojih jedan ( Gnoukouri ) ne igra nikako, najskuplji igrac ljetnjeg mercata ( Kondogbia ) sjedi na klupi iz nepoznatih razloga, a Medel i Melo igraju jer eto trce puno i udaraju, a Brozović igra ali njemu se ne moze nista prigovorit iako i on ima ponekad žutih minuta kad nema volje trčat i vracat se nazad kad izgubi loptu.

Eto toliko od mene. Mislim da se realno ova ekipa može sastavit, iako su nam financije u kurcu.

love & hate
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.04.16 19:17

Pa meni je taj Wiel duplo bolji igrač od Peresa koji kad god sam gledao bio ekstra loš. Iako si dosta tih igrača ne možemo priuštiti, Berardija recimo, a kamoli da si ga kupimo da bude samo zamjena.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.04.16 19:24

Berardi je bolji od svih igraca u napadu iz prve postave, a bio bi na klupi.. Ali nebitno, tako i onako nemas sanse da dode.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.04.16 20:00

Ljudi trebate shvatiti da bi nam bila fantazija kad bi uspjeli zadržati ovu ekipu na okupu a o nekakvim pojačanjima da i ne pričamo. Recimo ja bih bio presretan kad bi uspjeli zadržati Handu, Murilja, Mirandu, Kondu, Broza i Icardija i kad bi otkupili Ljajića, a dovest džabe Banjegu i Fegulija i tog Erkina koji se spominje kao zamjena za Tellesa. Mislim da je to vrhunac što se može izvesti sa našim finansijkim stanjem.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.05.16 11:46

Samo jednu želju imam moj živote ludi:
OUT Handanović
In Sirigu

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.05.16 12:18

Meni se isto Handa zamjerio sa svojim izjavama.
Najbolje je kako bi htio igrati LP, na kraju će potpisati za United koji igra isto što i mi. Ma za 15 milki nek ode i za te pare se moće dovesti poštenog golmana. Perin recimo tolko vrijedi.
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4582
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.05.16 12:24

Perin, Scuffet, Bardi tim redom.
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.05.16 17:13

najboljeg igrača posljednjih par sezone bi se toliko lako rješili.. koji k?!

može izjavljivati što god želi dok igra ovako kako igra.. boli me kurac za izljeve ljubavi i vjernosti prema klubu onih koji igraju slabo ili su prosječni
Back to top Go down
Emiliano

Emiliano

Posts : 1516
Join date : 2012-11-11
Location : Rijeka

Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime09.05.16 18:10

Svi, ali bas svi natpisi u medijima govore kako ce biti jedan od tih "zrtvovanih". Spominjana odsteta od 8-10 milja eura je sigurno preniska za takvu klasu, pogotovo kad vidimo da se za Perina spominje 12 (njegov agent je iznio tu cifru). Posto je odsteta Udineseu za Handu (11m) vec akumulirana kroz trajanje potpisanog ugovora na 4 godine ostvarili bi odredjenu plusvalenzu. Perina ili nekog drugog bi se pokusalo dovesti kroz odgodu placanja, vjerojatno za ljeto 2018. ili bi se spustila cijena slanjem nekih igraca u suprotnom smjeru. Genoa primjerice zeli Laxalta i Gnoukouria.

Sad da bi ovo bio najbolji potez i neki super deal - nebi, ali ako zeli otici ili ako ima vec dogovor da ce ga pustiti bez igranja LP onda ne mogu reci niti jednu losu protiv uprave. Neka izvuku koliko najvise mogu...
Back to top Go down
Sponsored content




Fantamercato - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 18 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Fantamercato

View previous topic View next topic Back to top 
Page 18 of 33Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Transferi I Glasine-