Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Chat O Sezoni 2015/16

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
Autor/icaPoruka
cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   ned svi 08 2016, 11:21

Wesley10 je napisao/la:
Stari moj u NBAu se igraju tekme u prosjeku svaka dva dana, redovito se igraju back to back, sa putovanjima sa zapadne na istocnu obalu i obrnuto, i niko nikad ne kuka. Sta je profesionalnom nogometasu u treningu igrat tekmu svaka 3-4 dana, s tim da je skupina mrtva sprdnja jer imas jednog postenog protivnika i dve kante za napucavanje.. Znaci pocnest igrat kak spada tek u cetvrtfinalu recimo. To kome smeta ni ne zasluzuje igrat.

Baš to

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   ned svi 08 2016, 14:19

Baš sam neki dan gledao neku emisiju gdje su govorili kako NBA košarkaši imaju strašno velika pluća i mogu jako puno napora izdržati. Tu ulogu igra njihova visina i što svaki drugi dan igraju. Tako da oni su naviknuti na to.

Vidiš to mene mući. Što nas izbace uvijek u tom četvrtfinalu i to odmah kad naletimo na neku ozbiljniju ekipu, onda čitam okolo kako je Inter jadan klub jer samo ove slabe može dobiti i da nije čudo što ne igraju ligu prvaka. Dok pogledam kako igramo u zadnje vrijeme odmah me crne misli uhvate i kad se sjetim da je Mancini čak i na Wolfsburg istrčao sa rezervnim sastavom.

Isto me brine i to što klub kao nema love mora prodavati, a trebat će nam onda na svakoj poziciji po 2 igrača za te 3 fronte. I onda bi opet moglo biti krpanja sa igračima tipa Schelotto, Kuz i sl. Jer do sad se pokazalo kao da uprava sama, zajedno sa Mancinijem smatra to natjecanje nekako neozbiljno.

Eto to me najviše jebe i zato sam napisao pljesnivo. Volio bi da se varam i da uprava shvati ovaj put ovo kao kartu za LP kroz osvajanje kupa uefa. Ako već ne mogu dohvatiti Juve. Pa da se uloži još više u ekipu i dovedu dostojni igrači na pozicijama di fale.
Jer ako se žele vratiti na vrh tako bi se trebalo postupati. Da se konačno neki kurac poče osvajati, a kud bolje od nekog europskog natjecanja.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rickyy

Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   ned svi 08 2016, 16:58

kuky90 je napisao/la:
Baš sam neki dan gledao neku emisiju gdje su govorili kako NBA košarkaši imaju strašno velika pluća i mogu jako puno napora izdržati. Tu ulogu igra njihova visina i što svaki drugi dan igraju. Tako da oni su naviknuti na to.

Vidiš to mene mući. Što nas izbace uvijek u tom četvrtfinalu i to odmah kad naletimo na neku ozbiljniju ekipu, onda čitam okolo kako je Inter jadan klub jer samo ove slabe može dobiti i da nije čudo što ne igraju ligu prvaka. Dok pogledam kako igramo u zadnje vrijeme odmah me crne misli uhvate i kad se sjetim da je Mancini čak i na Wolfsburg istrčao sa rezervnim sastavom.

Isto me brine i to što klub kao nema love mora prodavati, a trebat će nam onda na svakoj poziciji po 2 igrača za te 3 fronte. I onda bi opet moglo biti krpanja sa igračima tipa Schelotto, Kuz i sl. Jer do sad se pokazalo kao da uprava sama, zajedno sa Mancinijem smatra to natjecanje nekako neozbiljno.

Eto to me najviše jebe i zato sam napisao pljesnivo. Volio bi da se varam i da uprava shvati ovaj put ovo kao kartu za LP kroz osvajanje kupa uefa. Ako već ne mogu dohvatiti Juve. Pa da se uloži još više u ekipu i dovedu dostojni igrači na pozicijama di fale.
Jer ako se žele vratiti na vrh tako bi se trebalo postupati. Da se konačno neki kurac poče osvajati, a kud bolje od nekog europskog natjecanja.

malo si krivo zabrijo druze. Nije Mancini bio tu kad smo igrali protiv Wolfsburga
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   ned svi 08 2016, 17:29

Došao je prošle sezone oko božića. A protiv Wolfsburga smo igrali negdje u 3 mjesecu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rickyy

Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   ned svi 08 2016, 17:50

eh da da, ja sam zabrijo pogresno...... OPROSTI cheers 1
[Vrh] Go down
Korisnički profil
soecc

Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 09 2016, 07:29

cesar19 je napisao/la:
kuky90 je napisao/la:
Dakle ulazimo u to pljesnivo natjecanje koje nam samo umara igrače i otvara još jednu frontu, pa će nam teže biti u prvenstvu, a lova je jako mala.

Nikako se ne slažem, smatram da je natjecanje kvalitetno i da se može zaraditi ok lova ako ćemo igrati ozbiljno, ako ne nek guraju mlade i ništa ne gubimo.

Tako je. Naravno da mi je drago da igramo Europu.

milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 09 2016, 08:07

Stajem na stranu @kukyja,novci su bezobrazno mizerni za jedno europsko natjecanje. S druge strane,argumenti da si netko može spasiti sezonu osvajanjem i direktnim plasanom u LP su lijepe priče,ali osvajač je jedan,a onih koji su sve karte bacili na LP i zajebali se u prventsvu je više. smiley 1
Sa ovakvom ekipom i igrom nemamo šanse nagodinu doći ni do 1/2 finala u EL i to dobro znate. Wolfsburg je bio primjer.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
jaZey

Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 09 2016, 08:11

Nekako sam mišljenja da se nešto dogodilo prije utakmice s Laziom, znam da su i prije bili svjesni da ništa od LP ali od tada su totalno nezainteresirani, svi redom, i Perišićevo ne slavljenje gola mi dodatno produbljuje sumnju.

Ne vjerujem da je Mancinijev odlazak razlog za nezalaganje, ili možda i je, stvarno čudna situacija.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 09 2016, 09:31

Da nešto se slomilo u toj utakmici. A reakcije nekih igrača, prije svega Perišića je u zadnjoj utakmici je pokazatelj tome.
Možda su svi oni skupa dobili dobru jezikovu juhu ili nekakve kazne za svoju igru. Može biti svašta, ali mi izgleda kao da su dosta isfrustrirani bili.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rickyy

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 09 2016, 11:56

Ma ja nisam primjetio da se niko nije zalago, pogotovo Pero. Al mi nije jasno sto nije slavio go..... nesto iza toga ima. Ne kazem ni da su mali maksimum, al naspram onoga sto je Toure uradio protiv Reala za City...... Perišić je doa 300%
[Vrh] Go down
Korisnički profil
AlvaroR

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 09 2016, 18:21

U košarci se igrači puno manje umore za vrijeme jednu utakmice nego u fudbalu a i puno se više vrše izmjene tako da nije toliko teško odraditi sezonu u NBA koliko se na prvi pogled čini. Ne bi trebalo da nas umara puno EL, ali će se Mancini sigurno vaditi na to. Imamo dobru klupu skoru koliko i prvu postavu(ako se uopče zna ko je na klupi a ko u prvoj) tako da bi oni to mogli odraditi bez problema, a i neće više biti jebenih rotacija u ligi jer će ti igrači tamo dobivati minute. Puno je bolje igrati u EL nego nigdje, ovako kao da ti klub ne postoji. Ako dođeš do četvrtfinala u EL to ti je kao da si ispao u grupnoj fazi LP, a kako mi loše igramo za vrijeme priprema pitenje je da li bi uopšte ušli u LP. A mislim da je ovaj tim dosta dobar za EL i da možemo do polufinala recimo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   uto svi 10 2016, 06:44

AlvaroR je napisao/la:
U košarci se igrači puno manje umore za vrijeme jednu utakmice nego u fudbalu

Stvarno si to reko? Googlaj malo... ok 2

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   uto svi 10 2016, 15:06

Da se nadovežem na temu o transferima pošto se radi o odlascima, a ne dolascima. Još sam prije par mjeseci čitao kako će se radije žrtvovati Medela i Mela, te Juana kako bi se prodalo što manje igrača koji su kičma ekipe. Stvarno pohvalno ako se to napravi jer moramo se jednom maknuti naprijed. Pa rijetko koja top ekipa igra sa čistim razbijačima kao što smo mi.

Jedini problem bi mogao nastati u obrani jer ako odu svi gore nabrojani nemamo nikoga kao zamjenu na stoperu. Na to računam Mela i Medela koji to mogu igrati i igrali su. Eventualno D'ambrosio koji je odigrao utakmicu života protiv Juventusa u kupu kao stoper. Ali to je samo 1 stoper.

Ako Ausilio stvarno uspije dovesti ove sve nabrojane igrače i to "besplatno" onda svaka mu čast. Jedino bi moglo opet biti nesporazuma jer smo promjenili previše ekipe i doveli previše novih igrača, ali to ne brine tolko ako se pokaže dobro na duge staze.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Emiliano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   uto svi 10 2016, 15:51

FFP i je tako konstruiran da je isplativo puno kupovati i prodavati.
Za stopera imas Andreolli koji moze biti i koristan kao home grown na oba spiska, imas malog Elogie Yaoa, koji je odigrao odlicnu sezonu u Crotoneu, a i u slucaju odlaska Jesusa ce doci netko.
Izzo, Tonelli Acerbi, Bruma, N'Kolou... spominje se dosta imena.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   uto svi 10 2016, 16:21

Emiliano, kako se računa zamjena igrača u FFP-u? Recimo mi damo Perišića za Ronalda. Jesmo li u "minusu" jer smo Perišića platili 20 milja, a nismo dobili ništa? Kako se onda gleda transfer Ronalda? Kao da smo ga doveli free?

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pet svi 13 2016, 08:52

Dakle čitao sam da Inter namjerava prodati 7 igrača kako bi mogli se moglo dalje kupovati.
Od velikih je tu samo Handanovič za kojeg bi dobili oko 12mil. Jojo i Eder će biti otkupljeni samo kako bi se mogli prodati kao Shaqiri, dok Rano, Santon i JJ isto na izlaznim vratima. Tellesa očito neće otkupiti. Inter bi htio prodati Medela za 10mil jer je dobra cifra, ali Mancini treba tog igrača pa bi onda Melo otišao u Kinu, ali i to je sumnjivo jer je neki dan njegov agent izjavio da sigurno neće ići nigdje.

Za Ljajića ništa ne piše, a za Perišića inter traži 35-40mil ali izgleda da je to previsoka cijena za Chelsea.

Kad bi samo Handa od tih velikih otišao možda bi bilo najbolje jer bi ostao kostur ekipe. Nadam se da Perišić neće nigdje jer je strašno dobar ovu polusezonu i da ćemo opet dobro odraditi ovaj mercato.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 07:37

Pitanje za Emiliana. Pošto on zna sve o tome, kao interopedija je :)

Kolko Inter mora zaraditi od izlaznih transfera da bi pokrio dug i mogao dalje poslovat? I kolko će nakon toga imati para za kupovinu igrača?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Emiliano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 11:32

cesar19 je napisao/la:
Emiliano, kako se računa zamjena igrača u FFP-u? Recimo mi damo Perišića za Ronalda. Jesmo li u "minusu" jer smo Perišića platili 20 milja, a nismo dobili ništa? Kako se onda gleda transfer Ronalda? Kao da smo ga doveli free?
Promaklo mi je ovo tvoj pitanje od prije nekoliko dana. trube

Da, tako se otprilike racuna, kako si naveo u primjeru eventualne razmjene Pera-CR. Nama bi trosak bio dakle "samo" Ronaldova placa, ali bi zato za Perisica upisali (recimo da se trampa dogodi ovoga ljeta) minusvalenzu od cca 13 milja eura. Prilicno blesavo su to izveli, vjerojatno je i to glavni razlog sto nema vise zamjena igraca izmedju klubova kao prije. Ja se u zadnja 4 mercata sjecam samo onog transfera Savica u Atletico za 12m + Mario Suarez. Tu bi za oba kluba bilo isplatljivije da je recimo Atletico otkupio Savica za 20m, pa zatim Fiorentina Suareza za 8. Valjda im se nije dalo zajebavati...

kuky90 je napisao/la:
Pitanje za Emiliana. Pošto on zna sve o tome, kao interopedija je :)

Kolko Inter mora zaraditi od izlaznih transfera da bi pokrio dug i mogao dalje poslovat? I kolko će nakon toga imati para za kupovinu igrača?
Ima tu ljudi koji sigurno znaju vise o Interu. Eventualno sam najupuceniji u situaciju oko FFP-a jer sam ga proucavao, a posao mi je usko vezan uz financije i racunovodstvo.

To je sve relativno oko pitanja koliko moramo prodati da bi onda mogli nesto potrositi. Pod uvjetom da Suning udje s kapitalom u klub moguce je da malo vise potrosimo na ulazne transfere nego zaradimo na izlaznim. Bitna je ta toliko spominjana plusvalenza. Za nju ce se MORATI prodati jedan od cetvorke Murillo (min.25), Borozovic (min.25) i Icardi (min.35), Perisic (min.35). Ove cifre u zagradama su minimalni iznosi nakon kojim bi se ostvarila takva plusvalenza da se kasnije ne mora ici u prodaju jos jednog kapitalca. Ne bi ja prodavao njih po tim iznosima, pogotovo Brozovica koji je nas najkompletniji igrac, a i ovih 25m sto se spominje u medijija je smijurija. Roma trazi za dosta starijeg Nainggolana 40m.

Od prodaje Handanovica i Mirande jednostavno neces ostvariti taj virtualni profit dovoljan da od tih -50 dodjes do nule. Niti uz to da ti sjedne onih 10.5 za Alvareza, da napravis plusvalenze na Jesusu, Zabi, Santonu, Melu,, Palaciu, Medelu, Biraghiu. Za Jovetica i Edera se nece takodjer napraviti znacajna plusvalenza, to je realnost. Eventualno ce se zaraditi malo vise nego iznos obaveznog otkupa u ljetu 2017. Znaci imas te obaveze otkupa koje moras pokriti, neki su igraci vec potpisani i zato se treba rezati skupe igrace koji nisu u planovima za startere. Zaba i Melo prije svih. Ako ostane Mancini imas 7 milja vise od bruto iznosa Gmazove place. Nesto ce se dobiti od EL, neka sica od bonusa za Hernanesa i  Kovacica... Ma tesko je govoriti ovako na slijepo. Previse varijanti je u igri...

Ali ajde da probam:
OUT
Alvarez €10.5m
Murillo 25
Handa 15
Santon 6
Jesus 8
Zaba 8
Biraghi 3
Laxalt 2.5
Melo 4
Crisetig 3.5

IN:
Banega 5-6m za sve provizije
Caner ne vise od 2-3m
Broz 5
Dodo 7.8
Bruma 10
Perin posudba 2+12 otkup za 2 god
Thauvin posudba 3+12 otkup 17. ili 18.
Izzo 5m
Ansaldi 1m posudba + 6 otkup

Dalo bi se nakon ovoga realizirati nekog registu tipa Biglia za max. 20, makar je po meni bitniji problem tog def. veznjaka, jer nema jebene faking sanse da Mancini igra Bigliu ili Kondogbiu bez destruktivca. Argentinac ima uvijek dvojicu oko sebe u Laziu. Uz to je za ocekviati jso nekog igraca kao rezervu za AML i AMC pozicije. Mladi talent ili posudba u stilu Ljajica proslog ljeta. Dodoa ne prodavati jer je minusvalenza neminovna. Bolje da poslati na posudbu i nadati se da ce proigrati.

Treba podsjetiti i na onih 15 milja za druge rate Konde i Shaqa, koji su vec uracunati u EBITDA-u.

Biabiany, Berni, Anderolli, Longo na listi 4 homegrown igraca.

Za racunanje svih plusvalenzi bi mi trebalo barem 2h za naci sva trajanja, iznose i produzenja ugovora, a eto hvata me fjaka...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rickyy

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 12:33

Jebo mater mogo bi citat ovo citav dan :D
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 12:42

Svaka čast Emiliano... Jedva čekam da te prođe fjaka...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Emiliano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 13:02

Hvala momci cheers 1   Zaboravio sam na izlazne transfere uvrstiti Edera. Ako bi dobili 10+ milja za njega trebali bi ga prodati, vjerojatno zadnja sansa za takvu lovu za igraca u 30. godini, a jednog od trojca Thauvin, Ansaldi, Perin isplatiti odmah da se dodatno ne optrecujemo za vec natvoarena sljedeca ljeta. Prodaja Jovetica za 14.5 milja ili vise bi isto bio super posao i to bi vec i otvorilo mogucnosti da se dovede ili jedan od dvojca Berardi/Candreva za to desno krilo ili neki bolji desni bek tipa Peres, Vrsaljko, Fabinho, Semedo. Ugl, opet ce se ici na posudbe i odgode i jos vise ce LP biti pod mus.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 14:53

Svaka čast. Gušt je čitati tvoje postove

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 15:34

Emiliana za preCjednika :)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rafael_zd

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 16:29

Ovo mu je dosta optimističan post, taman ono što svi želimo pročitati i što općenito priželjkujemo :D
Ovaj Thauvin što se spominje u medijima zadnjih dana, sumnjam da će Mancini blagosloviti ovakav transfer, više bi to bilo u stilu Ljajića, nema se para za krilo kakvo Mancini želi pa eto bar nek neko dođe po povoljnim uvjetima za klub...
Medela se Mancini ne želi odreći, tako da ne znam di bi se Biglia uklopio ako se računa da će Banega zbog visoke plaće imati zagarantirano mjesto u prvih 11.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DnL

Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   pon svi 16 2016, 20:25

Nadam se da nece doci taj Thauvin..lika sprdaju po netu
[Vrh] Go down
Korisnički profil Online
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   

[Vrh] Go down

Chat O Sezoni 2015/16

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 25 / 26.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Similar topics

-
» Chat O Sezoni 2015/16
» Chat O Sezoni 2014/15
» Lazio - Inter (Serie A, 35. kolo: nedjelja, 10.05.2015. 20:45h)
» Carpi - Inter (Serie A, 2. kolo: nedjelja, 30.08.2015. 20:45h)
» Inter - Milan (Serie A, 3. kolo: nedjelja, 13.09.2015. 20:45h)