Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Chat O Sezoni 2015/16

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
Autor/icaPoruka
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   02.07.15 22:19

Ako sam dobro shvatio to drugo mjesto je već oslobođeno odlaskom (ako se ne varam Jonathana) jednog nonEU igrača. Inače ne bi imali mjesta za još jednog...

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   03.07.15 20:19

E da čitao sam negdje da su ljudi napisali da je Miranda dobio španjolsko državljanstvo taman prije nego je potpisao za Inter pa bi tako nije zauzeo ovo non-EU mjesto ;)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   03.07.15 21:50

Miranda je nonEU. ok 2

Što se tiče problema s odbijanjem igrača transfera u nove sredine: ja ih u potpunosti shvaćam, većini je želja ostati u Interu. Međutim u trenutku kad im trener saopći da nisu u planovima uvjeren sam da će promjeniti ploču. Jer ove godine je roster limitiran na 25 igrača i neće sjedit na klupi, već na tribini - bar pola sezone... Sumnjam da je nekom to ok... Živi bili...

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   04.07.15 22:55

Update:

Trenutna situacija:
VIVAIO ITALIA: Icardi, D'Ambrosio, Ranocchia, Berni
VIVAIO INTER: Santon, Khrin, Andreolli, Biabiany

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   04.07.15 23:20

Na današnji dan prije godinu dana:
Presing za Mvilu, Medel novo ime, Mazzarri optimist. Berni i Vidić jedine kupovine.
Da, prije samo godinu dana...

Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   05.07.15 1:58

[You must be registered and logged in to see this image.]

Shaq solo igrač, Biabiany i Bambino, Icardi i Montoya
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   05.07.15 2:30

E ovo je definitivno vijest:
Nerazzurri idu iz Milana do Bolzana avionom!!! affraid

rafael_zd

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   05.07.15 3:04

Vrlo moguce da se Montoya i Icardi znaju iz Barcine skole.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   05.07.15 3:11

Znači sve se ima, a kad treba dodati par milijončeka za Perišića onda škrtarimo. :P

Da znaju se iz barcine akademije. Sam Montoya je rekao da ga pozna i da je jako puno napredovao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Curva6Nord9

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   06.07.15 8:49

Jel zna netko koliko još igrača van EU možemo dovest? Negdje sam vidio da samo jednog...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   06.07.15 9:17

Pa stranicu prije smo Leo i ja raspravljali o tome. Da samo jednog smijemo dovesti, osim ako taj igrač ne igra već za neki klub iz talijanske lige.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
noel44

Najdraži igrač : Wesley Sneijder,Walter Adrian Samuel,Julio Cesar

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 8:34

Jovetiću bolje paše lijeva strana nego desna,mislim da je ovo daleko najbolja kombinacija za sezonu 2015/2016.

JoJo-Icardi-Shaq

Na papiru zvući bolesno...

inter zastava 2 inter zastava 2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aga

Najdraži igrač : Javier Zanetti,Maicon,Emir Spahic, Adriano, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 9:49

Da bilo bi bolesno... Samo sto shaq najvjerovatnije odlazi
[Vrh] Go down
Korisnički profil
noel44

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 10:53

Al meni to nikako ne može ući u glavu,taman sa Shaqom i Jojom na krilima mi imamo ekipu koja može nešto napraviti u ligi i mi se sada rješavamo Shaqa,pa nije mi to jasno dont know

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 11:34

Parica.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 20:58

S ovom ekipom sve osim scudetta je neuspjeh i nema opravdanja
[Vrh] Go down
soecc

Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 22:26

Haha.

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 22:27

I još uvijek je Juve bolji. Imaju Pogbu, Vidala, Dybalu, Mandžu, Moratu, Neta, sad još možda i Oscara.

Imaju složenu ekipu do kraja na svakoj poziciji i još dobru klupu, plus što je momčad već uigrana jer večina njih igra već duže vrijeme skupa. smiley 1

Napoli isto nije slabi, Lazio i Roma isto tu negdje. Milan opet raste, ali isto kao i mi puno novih igrača i pitanje je sad kako će se svi prilagoditi i dal će odmah igrati dobro.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   09.07.15 22:37

Kamo smo mi od scudetta... U dobrom smjeru idemo za sad time šta kupujemo prave igrače i igrače koji nam u tom trenutku trebaju, ali još je puno do kraja prijelaznog roka, ne možemo samo očekivat beskonačno ulupavanje novca a da neke ključne igrače ne prodamo za veći kapital. Tako da očekujem da ce Shaq bit prodan do kraja prijelaznog roka, što i zapravo nije loše ako ga Mancini ne vidi u formaciji. Šta će mi igrač od kojeg možeš izvuć 20tak mil da mi stoji na klupi, pa da moramo prodavat primjerice Kovu, Handu itd. Tu je i Guarin koji je trebao otići ali odjednom sve stalo, tako da se još ne zna na čemu smo. A ostale nepotrebne ili neko neće ili oni ne žele u klubove koji se nude. Treba pričekat službeni kraj prijelaznog roka i vidjet ko će od spomenutih igrača doći i otići iz kluba.

A tu je onda drugi dio, ovisno o tome kako će momčad funkcionirat zajedno jer je došlo do ogromnih promjena u igračkom kadru, tako da je sve to pod jednim velikim upitnikom. Ali da ponovim sve ide u odličnom smjeru. inter šal 1
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   10.07.15 1:09

Juventusu su otisla dva od tri kljucna igraca. Tevez i Pirlo. Mandzukic i Dybala nistu nista bolji od Jovetica i Icardia, a ako im ode netko od dvojca Vidal-Pogba ne vidim po cemu bi onda bili jaci.
Realno, s ovom momcadi pucanje na scudetto nije ne realno. Mislim na trenutnu momcad koju imamo
[Vrh] Go down
noel44

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   10.07.15 1:30

Pa sad,ne bih se složio da je sve osim scudetta s tom momčadi neuspjeh,ali sve osim top 3 bi bilo katastrofa,a i izgradnja takve ekipe znaćila bi da smo na pravom putu za scudetto...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   10.07.15 3:51

Dobro mozda ne neuspjeh, ali cilj mora biti borba za scudetto, a ne za 3. mjesto. Naravno nakon godina izbivanja iz LP, da bi i 3. mjesto bilo zadovoljavajuce
[Vrh] Go down
milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   10.07.15 20:42

Polako,hajmo se mi prvo vratiti u LP. Kakav scudetto.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   19.07.15 0:23

Mi Interisti smo malo čudni, to je malo ali sigurno... Nerazzurri nisu bili protagonisti na mercatu godinama unazad, updejtovi svake dvije minute za Kondogbiju podsjetili su nas kad smo, rano ujutro, čitali na teletekstu o Ibri i head-to-head borbi sa patuljkom - da, baš njim, onim koji je skeširao 20 milja za Bertolaccija. Također, lijepo je čitati i o stoperu Brazilske repke, o Murillu i jebenom Montoyi kojeg godinama svi žele ali ga nitko nije uzeo... Pored toga pregovaraju se Perišić, Jovetić, Salah, Alen Vitasović i strikan od onog malog iz juniora od frenda od onih blizu Milana... Sve lijepo, kao nekad... Dodajmo tome odlaske Pirla, Teveza, možda Vidala i skoro-skoro smo autorizirani da možemo sanjati... Ali ne, nekima ne valja ni to, loše radimo, šta se čeka, zašto već nemamo kompletiran roster (Bepo, Socci, ovo ne ide vama u džep, samo mi je chat dao inspiraciju da se malo raspišem...)... Meni osobno su ovu rundu Ausilio i Fassone odradili fantastično, za 10. Podsjećam vas da smo prošlo ljeto u ovo doba pregovarali posudbu jebenog Mvile za milijun eura! I to je trajalo 2 mjeseca! Milijun eura!!! Čini mi se da smo napravili jebački korak naprijed.

Ok, ne bježim od činjenice da su januarska pojačanja (opisana kao revolucionarna) ošla igruckati i raditi selfije u Tursku, Santon igra s Primaverom i trener ga baš ne doživljava, Shaqirija nudimo bilo kome, jedino je Broz tu i na njega se čini se ozbiljno računa (iako ga mnogi ne vide kao startera - ja da). Dakle, ili je januarski projekt promijenjen nakon samo 5 mjeseci ili u januaru projekt još nije ni postojao. Kako god, nije baš neka spika. Međutim, Inter je poseban i zbog toga, rođen u znaku ribe: lunatičan, idealist i sanjar. I obožavam ga već 30 godina zbog toga. I ne bi ga mijenjao za nikoju ekipu koja ima složen roster već u maju mjesecu! Ja već danas sanjam Konda koji radi brzinski dupli pas s Perišićem koji upošljava Icardija koji zabija u prazan gol. I nije me sram zbog toga. I neće me biti sram što sam tako razmišljao ako se sve to i ne ostvari... Uostalom, januarski projekt s masom ljudi na dočeku Shaqa već su zamijenjeni masom ljudi na užarenoj plaži dok preko moba gledam Inter-Kickers... Gledam i uživam... Okupan u znoju, ali uživam... Jebiga, jasno mi je da triplettisti iz 2010 to ne mogu shvatiti jer ih možda više ni nema, nemaju oni vremena ni volje zajebavat se s "ovakvim" Interom... Pojavit će se eventualno opet kad budemo jahali vrhove Europskih natjecanja... I mnogi će (opet) biti pametniji od nas smrtnika koji se "palimo" na Radua, Longa, Dimarca, Gnoukorija (Tko su ti? Imaju svi svoje teme na forumu, slabo posjećene, ali ih imaju) u užarenim ljetnim vrućinama...

Da ne duljim, navijam za najljepši klub na svijetu, i sve što sam proteklih godina tražio je da ponovo mogu sanjati... Amala.

inter grb 3

Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   19.07.15 0:36

Hats off Leo hello 1 Odlican post, jedva cekam pocetak sezone!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2015/16   

[Vrh] Go down

Chat O Sezoni 2015/16

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 26.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Similar topics

-
» Chat O Sezoni 2015/16
» Chat O Sezoni 2014/15
» Lazio - Inter (Serie A, 35. kolo: nedjelja, 10.05.2015. 20:45h)
» Carpi - Inter (Serie A, 2. kolo: nedjelja, 30.08.2015. 20:45h)
» Inter - Milan (Serie A, 3. kolo: nedjelja, 13.09.2015. 20:45h)