Inter Croatia Crew - Forum
---
Ivan Perišić - Page 28 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share

Ivan Perišić

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
Autor/icaPoruka
kuky90

kuky90

Ivan Perišić - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 0:26

milito22 je napisao/la:
Zašto se onda piše da se Conte htio riješiti onih igrača koji su pravili nered prošle sezone? I nabroje trojac Icardi,Perišić,Nainggolan.
@kuky ti ko iz 'Maratonci trče počasni krug' kad Mirko kaže tata me malo tukao,pa ga Kristina pita ,a kako izgleda kad te puno tuče. Ako je Perišić malo pao u formi,kako bi izgledalo da je puno pao. Čovjek nije bio u stanju primiti loptu.
Sve što ćemo i dobiti za njega je tih 5 mil,neće ga Bayern otkupiti nema šanse,švabe će ga otjerati zajedno sa Kovačem.
Nije bio u stanju primiti loptu, a dalje je bio drugi strijalac u klubu prošle sezone i ima najviše asistencija.

Al ne bitno da su svi drugi primali lopte ko ludi i zabijali.

Pitam se samo dal to znači da je problem u njemu ili možda u taktici trenera? Jer nisam baš vidio da je imao te probleme u reprezentaciji.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin
leopnd

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 0:50

Odradio lječnički...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Adri

Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 1:02

Zivio Perkane.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 22:18

Potpisao za Bayern. Vidimo se za 10 mjeseci.

gogec

gogec

Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, L.Suarez

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 22:41

Meni ovo iskreno baš i nema smisla.. ok dobili smo za njega mizernih 5M, otkupit ga sigurno neče jer nemaju takvu politiku i vratit će nam ga sa 31g di se više neće moći zaradit na njemu.

Rađe bi da nam je ostao na klupi ako već nema prave ponude..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Curva6Nord9

Curva6Nord9

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 23:00

Kod nas jednostavno nema di igrat, a Bajernu ocajnicki krila trebaju nakon odlaska Robbena i Riberya tako da mi je ovo skroz shvatljiv transfer, vjerujem da je presudila Perisiceva zelja
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

gogec

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 23:05

Ma kužim ja taj dio, ali financijski tu pušimo, ne mislim na FFP nego na vrijednost igrača..

Conte je znao igrati i 3-4-3, tu bi imao više prostora, al jebat ga sad, ko će ga znat kako će to sve izgledati
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Škriniar, Broz.

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 23:37

Siguran sam da postoji neki gentlemanski dogovor, sumnjam da bi posudili igraca od 30 godina od kojeg bi ipak imali neke koristi, vjerujem da je ista stvar napravljen i sa Radjom.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

gogec

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime12.08.19 23:49

Što misliš pod gentlemanski dogovor?
Između igrača i intera ili između klubova u vezi otkupa?

Mogo bi se kladit da nijedan neće biti otkupljen.. rijetko ko hoće platit ozbiljnu odštetu za igrača 30+, pogotovo ne škrti Bayern koji na free agentima i dogovorima pustoši bundesligu sezonama ili Cagliari koji nema para..

Ja sam se nadao da ćemo Peru utopit u englesku, neki Everton i zdravo, Raju slično ili kina, ali on i iz osobnih razloga ostaje u italiji.. realno to su zapravo dva dobra igrača, ne prestara, i mogli smo ih koristiti ako već nema ponuda, no moguće da i Conte želi čistu svlačionicu i drugi naboj, nezz jbg
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 0:24

oko 10 milja smo na dobitku u simislu FFP sa posudbom.

Bolje i to nego da trune na klupi jer se ne uklapa u sistem. Mislim bolje za obije strane, a ako odigra dobru sezonu u Bayernu će da ga otkupi netko prije nego kod nas na klupi, te time ide njemu u korist a i nama.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin
leopnd

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 0:32

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tritolone

Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Škriniar, Broz.

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 0:36

Između klubova ofc. Inter ima jako dobre odnose sa Bayernom zbog Kallea sumnjam da bi nas preveslali.

Iskreno teze mi ja pao transfer Radje, mislim da bi za njega vise prostora bilo u sustavu Contea a i Perisic je dobio kakvu takvu sansu prije nego je Conte vidio da za njega nema mjesta.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

cesar19

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 0:37

Ne kužim kako netko može pozitivno gledati jer smo ga dali za 5mil i jer će se opet vratiti u klub za 10 mjeseci i opet sa svojom plaćom opteretiti klub.

Slycor

Slycor

Najdraži igrač : Zanetti, Adriano

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 1:16

mislim da će ga otkupiti oni ipak
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin
leopnd

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 19:06

Gospodin...

A post shared by [You must be registered and logged in to see this link.] (@ivanperisic444) on

Biscione

Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Icardi

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 21:01

Čitam danas da navodno ima džentlmenski dogovor da će bit otkupljen, valjda je istina
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin
leopnd

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 22:09

I prema izjavama ispada da je zbogom, a ne doviđenja. Na više strana sam pročitao da će doći do otkupa. Bumo vidili...

cesar19

cesar19

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 22:22

Hahahah pa kakav usmeni dogovor ako možeš staviti pismeni. Koja je razlika? Ne kužim ove fore iskreno.

Adri

Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 23:00

Razlika ti je u varanju FFPa, vjerojatno ce ga otkupit poslje 30.6.2020 i tako im ulazi u novu sezonu FFPa, ispravite me ako griješim.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Tritolone

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime13.08.19 23:29

Sa ovim oni zaobilaze FFP, vjerojatno cuvaju pare za jos jedan veci transfer (Coutinho,Bale?)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
inter1908

inter1908

Najdraži igrač : Perisic, Cambiasso, Adriano

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime14.08.19 5:22

smiley 2 smiley 2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Icardi

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime14.08.19 5:42

Svi agenti svojim štićenicima našli novi klub jedino Wanda svom malom ne može nikog nać smiley 2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Ivan Perišić   Ivan Perišić - Page 28 I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Ivan Perišić

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 28 / 28.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28