Inter Croatia Crew - Forum
---
Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AuthorMessage
Gost
Guest
avatar


Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h)   Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 I_icon_minitime03.05.10 8:26

Sad onak iskreno malo o tekmi. Bio sam u sličnoj situaciji kao navijači Lazia. Dinamu nije ništa trebalo, a Hajduk se sa Zagrebom borio za naslov. Zagreb je igrao protiv Dinama i iz sveg srca sam navijao protiv Dinama. Bez obzira što je to moj klub. Nisam htio da Hajduk osvoji i tu je poanta. ALI ja sam navijač, a ne profesionalni igrač i tu je ogromna razlika.

Iskreno mislim kako bi trebalo kazniti igrače Lazia na ovako odigranoj utakmici. Nije namještena tekma, niti je Inter kupio, ali pustili su identično kao Dinamo, da Roma ne bude prvak.

Osobno shvaćam sport kao natjecanje u kojem uvijek ideš na pobjedu, daješ sto posto od sebe kako bih pobjedio, a Lazio jučer definitivno nije odigrao sportski.

Da sam netko iz saveza predložio bih im kaznu. Makar jasno je da nema dokaza, jasno je da su tak odigrali kako bi zagorčali Romi život, al ono, kamon. Dajte odigrajte muški, Inter bi ih vjerojatno dobio i da su dali sve od sebe, a ne ovako praviti ljude budalama.

Ovo mi je najgora pobjeda Intera odkad pratim nogomet, a što je najžalosnije, Inter s tim nema veze, nego Lazieva nemoć i želja da isključivo napakoste Romi. Navijači su jedno, ali ovo je sramota za igrače.

Svaka čast Kolarovu, Zarateu, Lihtenštajneru i golmanu, ovi ostale nek se nose u kurac s takvom igrom i takvim poimanjem sporta.
Back to top Go down
zoran003

avatar

Posts : 6
Join date : 2010-05-01
Location : Vinkovci
Najdraži igrač : Javier Zanetti,Sneijder,Maicon

Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h)   Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 I_icon_minitime03.05.10 8:36

champion inter grb 1 inter zastava 2
Back to top Go down
julio1989

julio1989

Posts : 677
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Popovača
Najdraži igrač : Javier zanetti,julio cesar,imenjak arnautovic

Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h)   Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 I_icon_minitime03.05.10 11:45

veko32 wrote:
Sad onak iskreno malo o tekmi. Bio sam u sličnoj situaciji kao navijači Lazia. Dinamu nije ništa trebalo, a Hajduk se sa Zagrebom borio za naslov. Zagreb je igrao protiv Dinama i iz sveg srca sam navijao protiv Dinama. Bez obzira što je to moj klub. Nisam htio da Hajduk osvoji i tu je poanta. ALI ja sam navijač, a ne profesionalni igrač i tu je ogromna razlika.

Iskreno mislim kako bi trebalo kazniti igrače Lazia na ovako odigranoj utakmici. Nije namještena tekma, niti je Inter kupio, ali pustili su identično kao Dinamo, da Roma ne bude prvak.

Osobno shvaćam sport kao natjecanje u kojem uvijek ideš na pobjedu, daješ sto posto od sebe kako bih pobjedio, a Lazio jučer definitivno nije odigrao sportski.

Da sam netko iz saveza predložio bih im kaznu. Makar jasno je da nema dokaza, jasno je da su tak odigrali kako bi zagorčali Romi život, al ono, kamon. Dajte odigrajte muški, Inter bi ih vjerojatno dobio i da su dali sve od sebe, a ne ovako praviti ljude budalama.

Ovo mi je najgora pobjeda Intera odkad pratim nogomet, a što je najžalosnije, Inter s tim nema veze, nego Lazieva nemoć i želja da isključivo napakoste Romi. Navijači su jedno, ali ovo je sramota za igrače.

Svaka čast Kolarovu, Zarateu, Lihtenštajneru i golmanu, ovi ostale nek se nose u kurac s takvom igrom i takvim poimanjem sporta.
iskreno i meni je tako,naravno,drago mi je da je inter dobio ali ovo mi se cini kao neposteno,iako mi s tim nemamo nekakve veze i vjerujem da bi ih dobili i da su isli sto posto,ali ovakve stvari se nebi smjele desavat,nigdje,a kamoli u profesinalnom nogometu...ali drago mi je da su nasi ipak prvi...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h)   Lazio - Inter (02.05.2010. 20:45h) - Page 6 I_icon_minitime03.05.10 11:52