Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Chat O Sezoni 2017/18

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.06.17 23:45

Probajmo analizirati argumentirano, a ne navijački, kupovinu tandema Pellegri-Salcedo. U smjeru Genoe bi trebao ići barem jedan igrač za kojeg će odmah sjesti lova u vidu FFP-a. Identično kao u transferu Skriniar-Caprari.
60 potencijalnih milja za dva klinca, od 16 i 15 godina. Potencijalnih, jer većina je vezana za bonuse, koji će se, naravno, platiti u slučaju ispunjenja uvjeta. Dodajmo da će klinci preći u Pinetinu tek za godinu-dve. Pa kako onda? Zašto Suning, koji mora paziti na FFP, troši toliku lovu na dva kepeca iz omladinskog pogona? Zato što će upravo taj dupli transfer pomoći u sređivanju FFP-a. Probajmo pojasniti: do petka Inter mora naplatiti 30 milja kako bi se pojavio "čistih računa" pred UEFA-om. Pregovori sa UTD-om za Perišića nisu išli u pravom smjeru i Nerazzurri su se odlučili na novu strategiju, u dogovoru s Genoom koja je za masne pare prodala dva klinca, koja će imati na raspolaganju bar još jednu sezonu, ali i sa obavezom da odabere bar jednog igrača iz rostera Spallettija. Na meniju su razni Ranocchia, Nagatomo, Biabiany, Puscas, među kojima se krije ostalih 8 milja potrebnih za zatvoriti financijsku konstrukciju (Banega je ošo za 9, Caprari za 13).

Podsjetimo se osim toga da se dolazak dva mlada igrača Genoe ne računa kao normalan transfer, s obzirom da dolaze iz omladinskog pogona. Zašto? Jer je jedna od točaka FFP-a upravo ta: investirati u omladinski pogon, dugoročno, u igrače i u infrastrukturu. Dakle, ovi transferi na prvu ruku čudni u biti su ekstremno logični, i kroz njih kreće pravi mercato Intera. Prvo računi, nakon toga shopping (a ja sam osobno oduševljen ako se zaista radi u tišini, prejebeno mi je kako mediji doslovno pate zbog nedostatka curenja informacija pa kenjaju sve i svašta, taj novi imidž, ako se potvrdi, mi je nenadjebiv). Zbog toga čekamo taj jebeni kraj mjeseca da se proknjiže zarade, dok će se kupovine (pa i ove Skrinara i klinaca) "fakturirati" početkom sljedećeg mjeseca. Nakon toga tako nam bog pomogo, bit ćemo ili junaci ili prdaci... #InterIsComing

cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 0:05

Ček, ako sam dobro shvatio: mi kupujemo ta dva klinca za potencijalno masne pare zato jer će nama Genoa za uzvrat uzet nekog od igrača na koje ne računamo za 8m evra, a mi ćemo te potencijalno masne pare pravdati kroz ulaganje u budućnost? Hmmm, ako je tako onda Kinezi vole klub više od Massima. Mislim, svaka čast ako je tako, to je rizik koji može donjeti puno toga ali, za sad, neću ništa komentirati dok ne vidim kako će to na kraju ispasti (neke nove informacije i slično)

leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 0:07

O tome sam pričao i u onoj drugoj temi: ne vidim razloga da ne dam šansu novoj filozofiji, koja je najvljena i potvrđena dolaskom Sabatinija, potezima u Upravi i sponzoringu i tim prvim transferima... A na kraju krajeva, taj deal koji imamo sa UEFA-om je podosta jasan, tako da tu nema nekog muljanja... Ili ćemo tako ili će nas sjebat...

Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Juan Jesus, Marco Andreolli.

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 0:08

Mislim da slicno rade i za Škrinjara. Caprari bi navodno otisa kod njih odma za 15 mil a nama bi Skrinjar dosa na posudbu godinu dana pa bi ga tek iduce sezone platili, sve u sklopu FFP-a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 0:15

Btw, moramo biti svjesni da prodajemo ponekad ispod cijene baš jer nam FFP diše za vratom i rokovi su tu... al to plaćamo danak prošlosti, između ostalog i tate Morattija... Godinama se nije radilo planski, kad je bila najveća prilika (odmah nakon triplete) smo sjebali i sad je redovno sve na naplati... Al Suning očito ima plan i to mi se sviđa... A da će neki otići ispod cijene, jebiga, ili tako ili nikako, nema tu puno filozofije. Nek izdrže sa Perom i već su mi se digli u očima...

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 8:40

Trenutno je više ljudi u uredima Intera nego subotom na špici!

Aga

Najdraži igrač : Javier Zanetti,Maicon,Emir Spahic, Adriano, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 14:19

Sold players:
-Di Marco to Sion (4M) sa buy-back klauzula
-Gravillon to Benevento (1.5)
-Eguelfi to Atalanta (1.5) sa buy-back klauzula
-Caprari to Samp(15) sa buy-back klauzula
-Miangue to Cagliari (3.5)
-Banega to Seville (9)
Total: 34.5, plus the new sponsorships, about 55M. Break even reached, and don't need to sell Perisic!

Ima li ovdje istine i je li to to?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 17:57

Sky Sport tako tvrdi, al na dobrom su tragu... Mislim da od Caprarija ipak ne ide svih 15 milja u FFP...

Danas će se sve znati, al mislim da je Sabatini pokazao svoje magične sposobnosti u vrlo kratko vrijeme... A akcija nas tek čeka...

jaZey

Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.06.17 19:00

Negdje sam procitao da i Miangue ima buy-back klauzulu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   30.06.17 20:16

[You must be registered and logged in to see this image.]

Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   30.06.17 20:37

I krećemo, imam osjećaj da bi mogli dobre kombinacije vidjet ajmo ajmo
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   01.07.17 8:21

Mnogi su ostali razočarani, al baš mnogi... Nisu očekivali da će Inter srediti bilancu do 30.06. i bili su uvjereni da i ako uspije to će biti isključivo žrtvujući ili prodavaući za bagatelu bitne igrače (http://bit.ly/2ssNU9R)... A ono kifla, sudnice miruju, ništa od all-ina u Atlantic Cityu, gorke crnoplave suze ostaju di jesu: Ausilio i Sabatini odradili mamojebački posao, odrekli se nekoliko mladih igrača (za koje imaju opciju buy-backa) i doma donesli vreču love, bez da nasjednu na ucjenu UTD-a koji je računao da će Nerazzurri sa vodom do grla pristati na prodaju Perišića na vikend akciji. Po onome šta je poznato, Pera je još uvijek Crno-plav, jedini "big" koji je otišao je Banega, igrač koji i nije briljirao prošlu sezonu. E da, stiže i Skriniar...

Pored toga, ova pobjednička strategija investirala je i na dva supermlada talijanska talenta: Pellegri i Salcedo, za koje će Inter u najgoroj varijanti iskeširati ukupno 60 milja eura. Da, u najgoroj varijanti, jer fiksni troškovi iznose ukupno 20 miljona dok će ostalih 40 miljona biti plaćeno ukoliko klinci postanu superstarovi, što se od njih i očekuje. Normalno, nije mogla izostati polemika oko cifri za ova dva talenta, jer ako se ne uspijeva udariti Inter s jedne strane, promptno se pokušava s druge. Lunatička investicija, zajednički je naslov dežurnih hejtera, kako crnoplavih, tako i protivničkih, ignorirajući poteškoće koje treba prijeći da bi se aktivirali bonusi, ignorirajući neiskvarenost dvojice mladih talenata i financijske mogućnosti deala sa Genoom, koja se obvezala kupiti jednog igrača koji nije u planovima Spallettija, garantirajući Beneamati toliko željenu "plusvalenzu".

Ostajući na temi, ako bacimo oko na društvene mreže, nezaobilazna je šprdnja i sumnja, s milanske strane, vezano za posao sa Genoom. Kao da je posrijedi mućka, iako su cifre kristalne i javne. Najsmiješnije je što se između Genoe i Milana godinama zaključuju sumnjivi poslovi, prvi napamet padaju Boateng i Ocampos, koji su praktički poklonjeni Milanu. No, to su samo dva od mase poslova koje su odradili Galliani i Preziosi, između dva koktela i jednog plesa, u kojima se nije okrenuo ni jedan euro! Godine i godine takvih poslova i sad oni polažu sumnje u posao koji je javan i transparentan pred svima.

I pažnja, ovo je samo jedno uspješno poglavlje zaključeno od strane Intera, tek sad počinje akcija. Točnije, počinje prava kupovna kampanja za Crnoplave, bit će da i zbog toga, straha, svi traže dlaku u jajetu. Ne brinite, fritaja će biti ukusna i hranjiva... #InterIsComing

insajd

Najdraži igrač : Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   01.07.17 10:11

Citao sam taj tekst maloprije na fejsu i bas je pogodio u srz. Ja sam kao i uvijek optimistican, nadam se da taj optimizam nece splasnuti vec u 10. mjesecu kao proslih sezona.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
silent

Najdraži igrač : Inter :D

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   01.07.17 19:31

Vise manje i da ostanemo s ovom trenutnom ekipom je okey, Dugo nisam vidio da svije sezone za redom imamo istu momcad. To ipak nesto znaci.
Mozda eventualno vidjeti ima li nekog pametnog na bocnim pozicijama i to je to.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   02.07.17 1:26

Za sad jako pozitivne radnje na mercatu, samim time šta nisu prodali glavne igrače puno znači, ajmo dalje, bit će tu još svačega, nek oni u miru i tišini rade i ja više nego zadovoljan.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   02.07.17 2:48

Od turneje u Kini će Inter inkasirati 3,5 milja eura... Više nego od EL... smiley 8
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.intercroatiacrew.com/index.php
cesar19

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   02.07.17 20:13

leopnd je napisao/la:
Od turneje u Kini će Inter inkasirati 3,5 milja eura... Više nego od EL... smiley 8

Nije ni čudo da su zadnjih 10ak kola prošle sezone odigrali sramotno

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   07.07.17 0:19

Čovjek je sve reko... inter šal 1 

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   08.07.17 23:09

Kaže Stiven da nema razloga za brigu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   10.07.17 21:18

Cehajic je napisao/la:
Ajde napokon taj bek.Nego,dobili smo na iskustvu (Valero),mladosti (Skriniar),jos jedan bek i kapitalac,dva ako prodamo Perisica i mislim da je to sve sto je potrebno.

cesar19 je napisao/la:
Slažem se Ceh, drugi bek je prioritet

Biste se kockali na [You must be registered and logged in to see this link.] npr.? Al onako, u stilu Mourinha i Bambina. Gurnut ga u vatru i istrpit malo... Ja bi odmah, ionako trpimo godinama sa ovim ljevacima...

cesar19

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   10.07.17 22:01

Bi odmah, ali pod uvjetom da igra i kad pogriješi pa čak i ako ispadne flop da ga se gura cijelu sezonu.

beneamata

Najdraži igrač : Ljubo Miličević

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   11.07.17 0:50

čitan da je i Felipe Anderson u điru, meni je nekako bolja opcija Keita Balde
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.milito-glupača.com
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   12.07.17 21:13

Pitanjce. Zašto ekipe u Italiji kao što je Inter, Juve i sl. Nemaju druge ekipa u drugoj ligi kao u Španjolskoj? Neki zakon ili što?

Ovo bi jako pomoglo u izgradi mladih igrača, a pogotovo ekipama sa dobrim školama nogometa.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   16.07.17 12:37

Inter to kick start it's mercato at the same time as GOT starts again...#InterIsComing- #WinterIsComing

We announced the #InterIsComing at the same time GoT showed a trailer.

AKo je ovo marketinški trik neki, onda je ovo genijalno. smiley 1 smiley 1
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   17.07.17 9:25

Keita sa izgleda vratio natrag u Rim.

WBA izgleda dovodi nekog druog obrambenog, tako da bi Rano mogao ostati. Šuška se kako smo pod FFPom svejedno još 2 godine, te da ćemo kupovati tek kad se rasproda netko iz ove ekipe. A ove kreplje teško da će prodati jer svi su preplače pičke.

Situacija jednom rečenicom: Pa jebo mu Bog mater.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   

[Vrh] Go down

Chat O Sezoni 2017/18

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Similar topics

-
» Chat O Sezoni 2015/16
» Chat O Sezoni 2014/15
» Juventus - Inter (Serie A, 23. kolo: nedjelja, 05.02.2017. 20:45h)
» Pripreme 2017/18
» Primavera: Sezona 2017/18