Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Chat O Sezoni 2017/18

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   26.01.18 21:54

Stvarno ti dođe da se zapitaš zašto je Inter u krizi i financiski se teško nosi. Jedan City, United, PSG, Real ili Barca si ne mogu priuštiti ovo što Inter radi.

To da kupe igrače za 75mil eura i onda ih posjednu na klupu, a nakon samo godinu dana ih posuđuju drugima potpuno besplatno. Reko bi to samo bogati mogu, ali ne, to ne može čak ni najbogatiji klub na planeti, to može samo Inter. smiley 1
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 3:12

Ostavimo se ljudi Talijana,očito je da to nikud ne vodi. Mislim da je jedini način da se Inter istrgne iz ove 8-godišnje letargije apsolutno ne-Talijanska momčad i trener.
Gle čuda,najveće panjine u ekipi su svi redom Talijani.
Gle čuda, u početnoj 11-orici 2010. nije bio niti jedan talijan,niti tal. trener.
Hmm,da li ima smisla?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Icardi

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 3:24

A ovi talijanski novinari, jebo im ja svima mater, su De Boera rastrgli i prije nego je preuzeo a Spalletti nije dobio već 2 mjeseca i svi se ušutili.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 3:51

VRATITE NAM DUGOVE, ALI DAJTE NAM NAZAD I AUTORITET I STRAST!

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 5:25

Nije samo autoritet bitan nego Moratti se ponašao kao pravi fan Intera, davao podršku čak i u lošim momentima. Znate onu izjavu iz svlačionice kad su izgubili da je on jedini koji ih uvijek podržava.

Nego eto upravo nas politika kluba opet košta. Stalno se eksperimentira i rade neki poslovi iako možda nisu potrebni. Ono tek tolko da se nešto radi.

Recimo počnemo od prodaje Coutinha, Shaqiria, Ljajica, Jovetica, Tellsa, Banege, Kovacica za Kondogbiu, pa J.Mario, Barbosa i dovođenje Dalberta.

Već zadnjih 6-7 godina ekipa igra za kurac, i to goli. Ali uvijek u ekipi ostave one koji ne zaslužuju šansu, uvijek levati igraju iako su loši, a onima koji su pokazivali nešto se ne daje niti šansa. I uvijek, gle čuda, uvijek loše završavamo sezone. Jel se netko iz uprave zapitao možda zašto, jel gledaju utakmice? Mislim kupuju tu neke igrače, mlade nade, pojačanja i tako to, a nitko od njih ne dobiva pravu priliku. Nikome se ne daje pouzdanje, malo povjerenja jer ipak kupili ga i očekuju nešto od njega.

Večina dobije 10 minuta i to u truloj ekipi i utakmici gdje inter gubi 3-0. Onda ne napravi ništa posebno i eto ga ide na prodaju za pola manju cijenu. Pa i Apple be propao sa takvom poslovnom politikom. Kad neki proizvod izbace na tržište izreklamiraju ga i guraju u svaki drek kako bi prodali i pokušali ga napraviti uspiješnim.

Pa siguran sam da nitko nebi propao da je prije dolaska J.Mario igrao umjesto Gaglia ili Valera. Gore rezultate sigurno nebi napravili, ili recimo da Barbosa ostao i igra iza špice. Tak svaki igrače koji je ove sezone iza špice igrao je bio za kurac. Sam Cancelo je dobio priliku tek kad se igrači po ozljeđivali i vidi vraga odamh posato naš najbolji bek.

Jednostavno gotovo svakog novog igrača prvo posjednu na klupu da upozna svaki kutak klupe i unište mu mentalitet. A onda se kasnije pitaju zašto je igrač slabog morala, zašto je propao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 6:35

kuky90 je napisao/la:
Pa siguran sam da nitko nebi propao da je prije dolaska J.Mario igrao umjesto Gaglia ili Valera. Gore rezultate sigurno nebi napravili, ili recimo da Barbosa ostao i igra iza špice. Tak svaki igrače koji je ove sezone iza špice igrao je bio za kurac. Sam Cancelo je dobio priliku tek kad se igrači po ozljeđivali i vidi vraga odamh posato naš najbolji bek.
To je ono što me najviše živcira, kada forsira Yuta ili Santona iako su oni svoj vrhunac karijere davno dostigli, nikad neće vrijediti više od 5-10 mil. Daj forsiraj mlađeg igrača koji ima potencijal da postigne u karijeri mnogo više od njih pa čak i ako bi trenutno bio malčice slabiji od njih (kažem "malčice" jer nama šanse da će biti puno slabiji). Nikakve dugoročne vizije, ne razmišljaju šta bi se moglo dobit kad taj mladić ispuni svoj potencijal. Ovo što radi sa lijevim bekom ne samo da nije logično nego je suludo. Ne može me niko uvjerit da je Dalbert karina kad u ono malo minuta što je dobio nije bio ništa lošiji od ostalih lijevih bekova i ako su svi podjednako loši onda nek barem igra najmlađi među njima tj on, a kad bi se on forsirao 10 utakmica onda ne bi bio loš ko oni nego bi bio dobar.

Ista stvar je bila i sa Cancelom (sreća povrijedi se Dambro inače nikad ne bi zaigrao od prve), Karamoha ubaci u zadnjih 20 min i momak za to kratko vrijeme uradi više nego Candreva za 3 utakmice i kao nagradu nije dobio ni munute u narednih 5 utakmica, pa gdje je tu logika?

Mario bio ponajbolji igrač prošle sezone, bio najbolji na pripremama i kao nagradu starta sezonu na klupi, ode mu samopouzdanje i otjeraju ga.

Sve mi se ovo više gadi, ne raujem se više transferima jer znam da koliko god Rafinha bio dobar pretpostavljam šta će ga čekati, gledat će s klupe majstore Gagliu, Vecina i leša Valera kako dodaju prvom do sebe i unazad. Čak i kad bi došla dokazana klasa Pastore vjerujem da će više presjedit na klupi nego igrat, eventualno će se on i Rafinha smjenjivat.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 8:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 8:18

Baš to Biscione. Ono naši ostave Ranokiju, Nagatoma, Kuzmanovica i takve levate u ekipi i ne žele ih prodati, a s druge strane ne žele sa posudbe otkupiti Tellesa,Rolanda ili si ostaviti Kovacica.

Za Kovu mi nitko ne može reći da je bio bezobraza, da nije dolazio na treninge ili da mu se ne igra. Kad lik dolazio i ostaja po pola sata ili sat duže nakon treninga. Nagrada mu je bila klupa obično.

Za jadnog Gabigola su napravili cijeli spot kod najave, kao spasitelj najavljen. Dečko nije odigrao ni 90 minuta, a svejedno zabio jedan gol i pokazao da ima onaj neki mig, oko za dobru loptu ili za stvaranje prostora.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 10:48

Citao sam poprilicno davno jedan dobar tekst, doduse bilo je rijec o NBAu ali se moze upotrijebit i na ove nase imbecile.. Razlog zasto puno trenera preferira ove candreve, santone, nagatome i slicne picke mile materine od igraca prije Gabigola, Karamoaha, Alberta i slicno je zato sta za ove "veterane" tocno zna sta moze ocekivat, a od ovih ne. Znaci za ove je siguran da ce im pruzit, ne znam, recimo 6/10, a za klince ne zna dali ce odigrat za desetku ili za dvojku.. I onda, picke kakve jesu, ne usude se riskirat.. Idu na ziher i to im se cesto backfirea, ali jebiga, kad si beskicmenjak koji vodi neku svoju briju i mislis da si najpametniji, ko nasih zadnjih 10 trenera, onda dobijes ono sta mi imamo, 8 godina mediokriteta i puzanja po govnima
[Vrh] Go down
Korisnički profil Online
Biscione

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 10:52

Nikad ne bih pomislio da će i Spalletti biti takav, jel moguće da naše okruženje tako utiče na inače normalne ljude?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 11:08

Al ne kuzim tog tipa, kurcio se Tottiju i cijeli grad bio protiv njega, a tu se ne usudi sterat na klupu perisica i candrevu koji su dno dna vec dva mjeseca, a i icardi s njima samo on nema bas nikakvu zamjenu za razliku od ovih.. ili jos gore onog celavog beskorisnog imbecila valera, tip je mediokritet per exelance
[Vrh] Go down
Korisnički profil Online
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 11:53

Još je Mancini najviše eksperimentirao i stavljao najviše mladih i davao im prilike. Gnoukouri protiv Milana startao i bio ooodličan. Di Marco je dobar bio, onaj Senna na beku isto dobro igrao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 19:56

Wesley10 je napisao/la:
Al ne kuzim tog tipa, kurcio se Tottiju i cijeli grad bio protiv njega, a tu se ne usudi sterat na klupu perisica i candrevu koji su dno dna vec dva mjeseca, a i icardi s njima samo on nema bas nikakvu zamjenu za razliku od ovih.. ili jos gore onog celavog beskorisnog imbecila valera, tip je mediokritet per exelance

Ovo je po meni najfascinantnija činjenica otkad pratim nogomet. Ispada da talijanski mediokriteti u Interu imaju bitnije mjesto nego Totti u Romi. Dokle je došao klub jbt.
Meni se iskreno više niti ne da pametovati u postovima,jer imam osjećaj da pišem ono što već svi odavno znaju. Ali samo da se osvrnem na jednu izjavu Spalettija kad je rekao da i njegova mama od 80 godina zna da mu fali igrača. Ok,možda nemamo najširi roster,ali i ovo što imamo čovjek ne koristi. Pa zar bi bio smak svijeta da je Karamoh dobio priliku?! Pa zar je moglo gore od ovog što Perišić i Candreva pružaju. Još da su Barbosu ostavili,imali bi dovoljno napadačkih opcija. Pa nek' se bruse klinci. Radije bih gledao mladiće željne igre i dokazivanja nego Candrevu koji broji dane do penzije.
O Dalbertu da ne pričam... Koji ozbiljan klub ne forsira svoje investicije? Koji će Bayern,Arsenal,Liverpool,Chelsea dovesti nekoga od 20 M i posjesti ga na klupu? I onda netko priča da smo napravili pomak. Jesmo,čisto jer su Roma,Milan i Fiorentina dosta slabiji u odnosu na prošle sezone,eto to je taj naš virtualni pomak.
I kao vrhunac svega,čudim se sam sebi dok pišem,ali zar nije Eder mogao startati koju utakmicu? Očito da je Icardi pao u formi,pa nije sramota,dešava se svima,ali onda treba rotirati. Lakše će tako vratiti formu nego da ga se blesavo forsira svaku utakmicu. Kao i sve ostale igrače.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
soecc

Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   28.01.18 21:19

Mogu prihvatit X doma protiv Torina. Mogu i lošu igru kod Juventusa. Mogu i dva neočekivana poraza sa slabijima kad ovog prvog gaziš, a kod drugog fulaš penal nakon kojeg bi vjerojatno dobio. Mogu prihvatit i prolaz protiv Pordenonea na penale. Kup je to. Mogu i ispadanje protiv raspalog Milana. Mogu i samo 3 boda protiv dosta jakih ekipa od čega su dvije tekme doma koje smo gubili i jedna vani kad smo primili gol u 93. Sve mogu. Ali ovaj X protiv jebenog Spala kad napokon imaš priliku vratiti se pobjedama i nakon toga imaš odličan raspored za povratak samopouzdanja, to ne mogu. Za ovo su najviše krivi igrači. Pa da im ovaj samo kaže: izađite van i pobjedite!", ovi bi to morali napraviti, ako mislimo igrati LP.

Pa jbte, kod nas kao da netko dođe krajem godine i stavi nešto u vodu, pa svi odjednom idu u kurac. I tako svake jebene godine.

milito22

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.01.18 2:26

Ali upravo tako. Pa da im samo kaže ajde pobjedite bez ikakve pripreme za utakmicu ima da dobiju barem 2 razlike protivnika kao što je Spal.
Ali nisu kiksevi ono što nas smeta,već ta beskrvnost. Oduvijek je Inter bio sklon kiksevima,ali ti je,bez obzira na rezultat i položaj na tablici uvijek bio gušt gledati utakmicu. Pa taman se gubilo,primalo golove u 90-oj,onda ono kad nas je Bilan stigao nikad neću zaboraviti,mislim da smo ispustili 3-0,pa je bilo 3-3.
Ali ovo sad,gdje po utakmici imamo 80 minuta nabijanja lopte u prazno i dodavanja prvom do sebe,samo najjači mogu izdržati do kraja.
Volio bih da znam koji je razlog zašto ekipa svaku takmu izgleda kao skupina ljudi koji se prvi put vide. Šta oni uopće rade na tim treninzima?!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.01.18 6:36

Pruže ti 3 mjeseca zadovoljstva i onda se 2 mjeseca pišaju po nama, teško je biti navijač Intera
[Vrh] Go down
Korisnički profil
inter1908

Najdraži igrač : alvarez perisic cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.01.18 8:10

Svaka ekipa u HNL-u ima 50 uigranih akcija na svim dijelovima terena, znaci uvijek se mora znat sta i kako u određenim situacijama na bilo kojem dijelu terena. Također postoje određeni mehanizmi i u fazi obrane i situacije u igri kad se ide na kolektivni presing na neki prostor ili igraca(slabiji dio protivnicke momcadi) i niti jedan igrac ne radi ono sto on misli da treba nego sto je uigravano tjednima i mjesecima.
E sad zamislite koliko tih akcija ima u puno zahtjevnijoj seriji a. A pošto danas sve ekipe imaju svoje skaute koji snimaju sljedece protivnike i svi se pripremaju za svoje protivnike gledajuci snimke po 2,3 sata na dan te akcije treba nadograđivat i mijenjat a trenutno se ne vidi nekakva promjena u igri nego je Interova igra procitana i time skroz bezopasna po protivnika.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.01.18 8:19

Pa i sam Juventus nam jedno vrijeme prepustio loptu, a to rade i drugi. Jednostavno nas puste da imamo loptu jer naši igrači nemaju nikakve ideje niti znaju šta s njom. Onda to sve vodi do beskorisnog nabačaja. A pošto obično nabace na 6 njihovih igrača u nutra, onda se odbije i jebu nas preko kontri na bekove koji su slaba točka.

Vidi se da kad žele, spal pred kraj, na stisnu i igraju protiv nas kao Barcelona. A naši mutavi kakvi jesu ne znaju iznjeti loptu ili napraviti kontru ako protivnik izloira Valera koji jedini nekako pokušava otrvoriti kontru.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
AlvaroR

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   29.01.18 10:50

Biscione je napisao/la:
A ovi talijanski novinari, jebo im ja svima mater, su De Boera rastrgli i prije nego je preuzeo a Spalletti nije dobio već 2 mjeseca i svi se ušutili.
Isto kao što kad Icardi ne zabije gol par utakmica odmah pišu kako je pao u formi, a talijan Candreva samo ubacuje i nije dao gola cijelu sezonu i nikog ne boli kurac.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   30.01.18 5:54

#ZanioloIsComing
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.intercroatiacrew.com/index.php
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   30.01.18 6:56

Suningova strategija je jasna... Treba ići korak po korak... Treba prvo pobjeđivati u malom nogometu, 5 na 5, pa onda 7 na 7 i tako dalje...

kuky90

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   30.01.18 8:26

hahhaha

baš gledam šta je ovo? Backyard sale, svi se posvađali pa bježe iz kluba zadnji dan.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   30.01.18 9:08

Cek oni ce stvarno prodat broza i ostat na tri veznjaka od kojih ni jedan apsolutno ne zna hodat kamoli radit nesto sa loptom? ako ode prestajem pratit nek crknu svi odreda majku im jebem bolesnu
[Vrh] Go down
Korisnički profil Online
Wesley10

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   31.01.18 2:51

[You must be registered and logged in to see this link.]

dobar tekst
[Vrh] Go down
Korisnički profil Online
milito22

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   31.01.18 6:18

Fora tekst,ali po tome ispada da je uzrok svih naših problema to što navijači postanu optimistični,figne se opća euforija,i kao rezultat toga igrači podbace. I u cijelom nogometnom svijetu,samo naši puknu pod pritiskom?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2017/18   

[Vrh] Go down

Chat O Sezoni 2017/18

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 11 / 16.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Similar topics

-
» Chat O Sezoni 2015/16
» Chat O Sezoni 2014/15
» Juventus - Inter (Serie A, 23. kolo: nedjelja, 05.02.2017. 20:45h)
» Pripreme 2017/18
» Primavera: Sezona 2017/18