Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Transferi I Glasine

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Transferi I Glasine   14.07.17 4:21

Ma to je to, lijepo ćemo dovest par bomba transfera i do kraja mercata smo kraljevi inter šal 1
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 6:11

Ma Sabatini na presici ukratno otpisao Di Mariu i Alexisa, dok je rekao da bi htio Radju ali je gotovo nemoguće oljepiti ga od Rome. Dakle piši propalo.

Ali je rekao da ima neki plan, tako da je ono što Ausilio kaže još uvijek ovdje. Dovesti ćemo igrače koji su imali "so-so" sezonu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Icardi

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 7:50

Iskreno da vam kažem ako ćemo potrošit preko 100 mil na 2 igračq voloi bih da budu mlađi od 30bgodina.
Ovi bombaši što se s njima povezujemo svi 29 ili više (Di Maria, Radja, Vidal, Alexis...).
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Cehajic

Najdraži igrač : J.Zanetti, Coutinho, Andrea Rannochia, Matrix

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 11:36

Sve se vise pise o trampi Perisic-Martial.Moze ako ce nadoplatiti bar 20 milja.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 20:42

Ok, igrač ali ne vidim kolko nam potreban. Nas je jebala kreacija, a odlaskom Banega mogla bi još više tako da nam treba krilni playmaker više. Osim toga šta nije liku prirodna pozicija napadač, a ne krilo?
Tek kad bi doveli tog playmakera na krilu, onda bi bilo dobro da se sa druge strane dovede krilo koje zna zabijati.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 22:24

Martial je novi top 5 svijeta. Word.
Brijem da nema šanse da ga daju...
A da dobijemo još i 20 milja to bi bila naoružana pljačka... No way...

Dalbert je praktički riješen... Očekujem mister X-a... Nekog ko se ni ne spominje.. .a u obrani transfer u stilu Sabatinija, kao kad je doveo Manolasa u Romu...

A Mhkytarian?!?! Bukkake!

Danas sam opet optimističan...
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.intercroatiacrew.com/index.php
Buffalo Soldier

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 22:42

Skuzio sam jedino da ovi mediji nemaju pojma apsolutno ništa, ali pisat nesto treba.
Lagano lijepo gledat i čekat službene objave, bit će tu dobrih transfera uvjeren sam.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 22:44

Insajderske stižu čim ih bude ;)

Buffalo Soldier

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 23:07

vino
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 23:50

Evo Martial ne valja, bog te jebo
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Buffalo Soldier

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   14.07.17 23:54

glavno da nije dosad
[Vrh] Go down
Korisnički profil
inter1908

Najdraži igrač : alvarez perisic cambiasso

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 1:17

kuky90 je napisao/la:
Ok, igrač ali ne vidim kolko nam potreban. Nas je jebala kreacija, a odlaskom Banega mogla bi još više tako da nam treba krilni playmaker više. Osim toga šta nije liku prirodna pozicija napadač, a ne krilo?
Tek kad bi doveli tog playmakera na krilu, onda bi bilo dobro da se sa druge strane dovede krilo koje zna zabijati.
Ok igrac? Pa ti se salis ili sta? Decko ima neviđenu brzinu i agilnost, 1 na 1 fenomenalan i k tome jos mlad( 21 god.). Odlican igrac!!
Kao sto Leo kaze nema sanse da ce se desit ova trampa jer koliko god Perisic bio ubojit igrac trenutno ipak ima 29 godina a Martial je buducnost.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Juan Jesus, Marco Andreolli.

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 1:41

Po meni je ovo skroz izgledno. Prosle sezone je decko bio prisiljen igrat na poziciji koja mu nije prirodna i odigra je solidnu sezonu, sad sa dolaskom Lukakua (prica se i da Ibra ipak ostaje) i uz eventualni dolazak Perisica igrat ce jos manje, a ako zeli na SP onda mora igrati puno vise nego prosle sezone.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 3:21

inter1908 je napisao/la:
kuky90 je napisao/la:
Ok igrac? Pa ti se salis ili sta? Decko ima neviđenu brzinu i agilnost, 1 na 1 fenomenalan i k tome jos mlad( 21 god.). Odlican igrac!!
Kao sto Leo kaze nema sanse da ce se desit ova trampa jer koliko god Perisic bio ubojit igrac trenutno ipak ima 29 godina a Martial je buducnost.

Meni nije na krilu ništa posebno, a u napadu imamo igrača. Prodati krilo i onda kao zamjenu za njega dovesti napadača, pa ga strpati na krilo je jako loš plan.

To što on dribla na krilu meni ništa ne znači jer driblao je i Alvarez i Quaresma pa kurca na kraju napravio. Lik u 51 utamicu dao 9 golova i asistirao 6. Po statistikama ima duplo manje ključnih dodavanja od Perišića.

Da je tolko dobar nebi na njegovo mjesto dovodili Perišića. I briga me što on igrao van svoje pozicije pošto će to i kod nas igrati, a to je kolko znam igrao ne baš bajno i sama cijena mu je pala radi loše sezone. Da mlad je isto kao i Cou i Kova i Gabigol pa svi znamo kako je to prošlo. Nitko nije imao strpljenja jer nisu mogli naći svoju pozoiciju u ekipi.

Neka nam uplate pa da si dovedemo pravo krilo ili ono što nam treba.

Tritolone je napisao/la:
Po meni je ovo skroz izgledno. Prosle sezone je decko bio prisiljen igrat na poziciji koja mu nije prirodna i odigra je solidnu sezonu, sad sa dolaskom Lukakua (prica se i da Ibra ipak ostaje) i uz eventualni dolazak Perisica igrat ce jos manje, a ako zeli na SP onda mora igrati puno vise nego prosle sezone.

Pa to i je najveći problem. Igrao je lijevo krilo, a kod nas misliš da će Icardia izgurati sa pozicije? Ne, nego će ga strpati na lijevo krilo gdje ne igra baš bajno. To je u stilu kupnje Edera koje se trpa na krilo i onda se svi čude što igra za kurac ili kad je Mancini gurao Perišića na trequartistu. Jednostavno ne, nek kupe krilo ako su krilo prodali, a ne da se krpamo na toj poziciji.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 3:29

Martial niti nam treba,niti je nešto posebno dosad pokazao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 4:12

Da imaju 2 grama mozga u tim jebenim supljim glavama, napad za iducu sezonu bi bio Martial-Icardi-Gabigol. Poznavajuci nase levate bit ce eder-Icardi-candreva
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mako

Najdraži igrač : R. Baggio, J. Zanetti

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 4:18

Martial i 15tak mil...lik ne igra duze vrijeme tako da je to postena razmjena. Jel mi moze netko reci kako ce milan opravdati ovoliku kolicinu kupnje? Mi stalno pod nekim minusom...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rafael_zd

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 4:22

Kuke vam lijepo argumentirao, nema se što dodati. Ja još čekam lazieva krila ili Lamelu, a i nešto je zapelo s tim desnim bekom, čak ni mediji ne izbacuju imena
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 5:10

rafael_zd je napisao/la:
Kuke vam lijepo argumentirao, nema se što dodati. Ja još čekam lazieva krila ili Lamelu, a i nešto je zapelo s tim desnim bekom, čak ni mediji ne izbacuju imena
Bilo koji od Lazijevih krila bi dobro došao. Keita bi lakše došao jer mu zadnja godina ugovora, ja mislim.

Aurier nije na popisu igrača u PSGu sad u nekoj utakmici, tako da se tu šuška nešto.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Juan Jesus, Marco Andreolli.

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 5:39

Jasno vam je da Keita svim silama gura transfer u juventus, doduse to ce malo teze sada ici posto su doveli Costu ali ako se obistini da Cuadrado ode ca onda se njima opet otvara ta opcija, a F.Anderson je precijenjeni igrac za kojeg treba izdvojit 40+ mil €. Kakav je igrac najbolje pokazuje ona utakmica protiv nas kada se namjerno nije htio vracat nazad, durio se, maha rukama kada bi izgubio loptu i zabusava, a najgore od svega je sta je ima goru sezonu od Candreve. Ne treba uopce ni pricat kako su zadnja dva velika pojacanja iz Lazia prosla kod nas.
Zapravo sad kad pogledam Anderson je i onu sezonu prije bio gori od Candreve, statisticki gledano jeli.

Mislim da bi Keita jos i moga proci ali posto je Lotito takav kakav je on ce traziti za njega 20+ mil € iako ovom istjece ugovor iduce sezone.

Sta se tice Martiala lik je bio prisiljen igrat LW prosle sezone i igra je ok, sto ne znaci da bi mora i kod nas igrat tu istu poziciju, moga bi igrat kao partner Icardiu u napadu ali to je sve sbbkbb.
Samo se nadam da nasi imaju spremnu zamjenu za Perisica jer ako bude mora igrat ovaj Bimbani ajme nama.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
AlvaroR

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 5:50

Nemojte se nadati Lazievim krilima. Sa njima je patnja završiti bilo kakav posao, pa prošle godine smo se peglali mjesec dana oko Candreve koji je sam želio transfer. Što se mene tiče, ja bh dao Perišića i pare za Martiala.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   15.07.17 8:46

Keita je gurao u Juve ali ga je već Juve odbio.

Eto Radja izgleda produžio. Pitali ga dali je produžio i odgovorio vidite me da se smijem.

Od kako je Sabatini spomenuo Vidala, odmah je Bayern pohitao prema produženju ugovora.

I onda dođe novost kako je Suning kontankirao dobrog nam starog Kiu Joorabchiana da nam dovede Lucasa Limu. Sigurno ćemo platiti 40mil za tog lika, s tim da Kia uzima 20mil opet. Haah. approved
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   16.07.17 5:11

[You must be registered and logged in to see this link.]

pa-pa

Adri

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   16.07.17 7:48

Keita blizu?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Curva6Nord9

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   16.07.17 8:34

evo keite izgleda, ako je ovo istina svaka cast za upravu!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   

[Vrh] Go down

Transferi I Glasine

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 22.Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Similar topics

-
» Transferi I Glasine
» Transferi I Glasine