Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Transferi I Glasine

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
Autor/icaPoruka
Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   01.11.17 5:02

Obojica su premlaki igrači koji gube svaki duel. Prednost Pastorea je ta što je ipak malo bolji i ima nelošu završnicu za razliku od ovog našeg ćelavog.. Prednost Maria je ta što je 4 godine mlađi. Kratkoročno gledano bolje bi nam u ovom trenutku legao Pastore, dugoročno gledano se možda ipak više isplati imat Joao Maria.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   01.11.17 5:15

Baš htio napisati neki scout baš napisao za Pastora kako je šteta što ga nikad neće smatrati nigdje kao glavnog igrača jer jednostavno je fizički pre slab.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Icardi

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   01.11.17 7:24

Treba probat Mouru uvuć u deal. Prošle sezone 19 golova i 11 asistencija a u ovoj novoj konkurenciji sa Neymarom i Mbappeom neće imati mjesta da igra, bio bi ogroman upgrade na Candrevu. Game changer
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.11.17 4:05

Sve se više piše o razmjeni Pastore-Joao Mario... O Portugalcu neću ovdje već eventualno u njegovoj temi, al za Pastorea ne znam šta bi reko, ne obećava mi...

kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.11.17 5:35

Pastore mi nekako nedorečen igrač. Dobar, ali nikako da zablista u punom sjaju. Več više nekako u epizodama to odradi.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Juan Jesus, Marco Andreolli.

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.11.17 6:15

Najveci je problem sta nama treba igrac na zimu, bilo bi idealno kad bi mogli dobit Guedesa za Maria ali ovaj vec igra za Valenciu na posudbi, ili barem Lucas prije Pastorea.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.11.17 9:03

Pa koji smisao dovoditi još jedno desno krilo kad već imamo to? Fali nam taj pravi ofenzivni vezni i lijevo krilo jer Eder je tamo nekako mah.

Vecino Gaglio i Valeru u vezi su dobri za jače timove gdje treba pažljivije igrati,a za ove slabije Valero može umjesot jednoga od Gaglio-Vecino, a naprijed netko ofenzivniji.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.11.17 9:24

Mislim da Pastore neće završit bolje od Jovete. Ako hoćemo igrača koji može postat vrhunsko pojačanje trebamo ganjat Mouru u tom dealu sa PSG-om.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.11.17 21:27

Ništa od Pastorea, bar moje viđenje. Baš kao šta Bisc kaže, isti scenarij kao i kod Jovetića. Da smo ga doveli iz Palerma kad se povezivao s nama bila bi druga priča, ovako mislim da tapkamo na istom.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.11.17 23:47

Koliko će nam dati para uz Pastorea?

leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   22.11.17 20:33

[You must be registered and logged in to see this image.]

rafael_zd

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   22.11.17 21:07

Mislim da su nam Vidal i Mustafi zbog velikih placa izvan dometa. Ramires je ok,ali opet ne vidim sto nam donosi u odnosu na vezne koje sad imamo, jedino ako se misle rijesiti Broza ili Maria... Bastoni je ok kao 4.opcija jer bi mogao igrati i primaveru, neiskusan je da bi nam bio prva stoperska zamjena. Moj izbor kao 3.stoper bi bio De Vrij, ugovor mu istjece ovo ljeto tako da bi ga na zimu mogli ganjati, mlad, a opet vec iskusan i u tal ligi provjeren stoper. Jos da im je uvaliti Ranocchiu i nesto sitno para mozda bi pristati.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   23.11.17 2:16

Kad bi De Vrij dosao, vjerojatno bi Miranda bio treci izbor, De Vrij je top igrač. Za Vidala se stvarno nadam da ga necemo dovest, lik je propao ruzno, ostlao je nebitno.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   28.11.17 23:13

[You must be registered and logged in to see this link.]

da da da da da i da

Protiv nas je unistavao
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   02.12.17 23:43

Biscione

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   02.12.17 23:46

Ne trebaju žurit sa Bastonijem, neka njega tamo još 2 sezone da nam se ne ponovi novi Rano. Nije svako Skriniar pa da odmah zaigra kao da je kakav veteran.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
noel44

Najdraži igrač : Wesley Sneijder,Walter Adrian Samuel,Julio Cesar

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   09.12.17 17:09

milito22 je napisao/la:
soecc je napisao/la:
Super razmišljanje milito. Bravo.

Pa sigurno bolje od tvog razmišljanja koje sve poteze Intera sa oduševljenjem odobrava.
Po tebi bi pravi komentar bio: Baš imam neki filing da će kod nas oživjeti karijeru i zabiti gol za nas u finalu LP,do kojeg će nas dovesti svojim majstorijama.
Ne da mi se glumiti neki lažni optimizam,nemam 10 godina,lik je panjina,gledao sam ga u Barci. Znači ne da je umjereno loš,nego je hodajuća katastrofa.

Nisam dugo pratio forum, pa malo listam stare razgovore, i baš mi je drago kako si im odgovorio Milito.
Mislim pa ko se još može nadat da će jedan Andre Gomes proigrati kod nas i postat klasa, ono što je nama prijeko potrebno da se vratimo na vrh Italije i Europe, što vjerujem da to nisu samo moje želje nego svih nas. A uopće ako je iko iz naše uprave razmišljo o dovođenju Gomesa je suludo, kao što je i suludo to ne kritizirat, s obzirom da taj potez nema nikakvog smisla, jer pod broj jedan vezni red nam je linija u kojoj smo najviše popunjeni , tako da ako se dovodi igrač za veznu liniju koji bi nam bio od koristi to se onda mora dovest provjerena klasa, pod broj dva što je taj Gomes panjina od igrača, odnosno ispada panjina kad ga gledaš u Barceloni, vjerojatno bi u jednoj Granadi bio jedan od boljih igrača,ali opet ponavljam em smo popunjeni u veznom redu, em nam takvi poluproizvodi ne trebaju, odnosno sa takvima možemo uvjek biti u prvih 5. , 6. u ligi, pa ako bi izborili Europu i igrali na dva fronta , te godine bi bili lošiji u ligi i vjerojtno nebi izborili Europu i tako u krug, bas kao zadnjih nekoliko godina.To je scenarij ako ćemo dovodit takve kao Gomes, meni je više pun kurac toga, mi moramo dovodit klase, bolje spiskat 80 milja onda na jednog igrača , nego na 4 igrača svakog po 20 milja, dobro je neko napiso kolko smo tako razjebali love od 2010. Baš kako je Milito rekao, neda mi se glumit lažni optimizam, nemam 10 godina, pa zar nas ovih zadnjih 6,7 sezona nije podučilo tome? Ja sam totalno izgubio žar i naboj što se Intera tiće, zajebi one priče,” svaku tekmu sam nabrijan kao da je finale lige prvaka pa makar igrali protiv Beneveta” , ma jesam kurac, ne kažem da sam prestao pratit i navijat, ali da budem nabrijan na tekme i da sa nekim velikim žarom isčekujem tekme, e to definitivno ne, jer nije mi isti naboj igrali u polufinalu lige prvaka s Barcom, il igrali protiv Cagliaria, u trenutku kad zaostajemo 10 bodova za Europom, a i za Europsku ligu me boli kurac, kad je nikad ne igramo sto posto, što mi je žao, jer bi mi to bar malo vratilo onaj natjecateljski naboj u knock out sistemu sa Europskim ekipama, ali opet s sruge strane, ako se fokusiramo sto posto na Europsku ligu,odma nam neginu slabiji rezultati u Seriji A.

Ubiti što se tiće transfera, mi moramo dovodit provjerene klase od igrača, dosta mi je ovog čekanja i nadanja, ovaj bi mogo eksplodirat kod nas i pokazat svoj talent, ovaj bi sad mogao postat klasa, ovaj ima potencijala, zajebi to, možda 2010,2011,2012,2013 sam imo strpljenja za to, a sada nakon toliko promasenih igrača od kojih smo nesto očekivali, nakon toliko razočaravajućih sezona i neigranja lp, nemam više volje za ta sranja.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   10.12.17 2:21

A šta da ti onda kažem, sam si si kriv ako ti fali naboja.. Sinoć sam bio nervozniji 5 puta negoli u finalu LP.. A i posjećenost na stadionima govori koliki je žar trenutno oko Intera. A Andre Gomes bi bio dobro pojačanje.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   10.12.17 3:16

Navijač koji nema žara nije navijač. Osobno mišljenje, jel... Kao i od tog istog navijača...

noel44

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   10.12.17 9:02

A glupo mi je lagat sam sebe i furat neki lažni optimizam, nabrijem se na početku sezone, al brzo shvatim da od sezone ništa, pa mi naboj splasne, jer me utakmice protiv Cagliaria,Chieva,Bologne, a bogme i derbiji koji se igraju u trenutcima kad nam je liga prvaka daleko, odnosno pozicija koja nas vodi tamo, a logičko razmišljanje mi da naslutit da nam negine opet 5. , 6. pozicija na tabeli, jednostavno ne mogu nabrijati kao knock out faza lige prvaka, kad se tučemo sa Barcom, Manchesterom, Bayernom...
Al eto, mislim da je većini tako , ispravite me ako griješim.

Eh,Srna... Da, Andre Gomes bi bio korisno pojačanje, tako nažalost razmišlja i naša uprava već nekoliko godina unazad, a rezultati su šesta,sedma mjesta na tablici.

Evo ti argumenti koji će te nadam se razuvjeriti...
Pod broj jedan, vezna linija nam je linija u kojoj imamo največi roster igrača, tako da ako dovodimo pojačanje u veznom redu, onda se to mora radit o igraču koji će napravit prevagu svojom kvalitetom, koji će osjetno dići našu igru, dakle top klasa. Bez obzira što nam je kadar igrača najdeblji u veznom redu ne bi se bunio kad bi dovodili igrače tipa Veratti,Modrić,Pjanić i njima kvalitetom slične, iz razloga što bi takva klasa u potpunosti promjenila našu igru i digla je na veći nivo.A o spomenutom igraču i o njegovim kvalitetama da kažem ponešto.Dakle radi se o igraču koji igra loše u Barceloni, i kojeg sam gledao sigurno desetak puta prošle sezone, i po onome što sam vidio nema šanse da se radi o igraču koji po do sada prikazanim igrama može nešto promjenit u našoj igri, da ne spominjem prijatelje koji navijaju za Barcelonu, kojima se kosa na glavi diže od spomena na dotičnog igrača.Što se tiće dobrih igara u Valenciji, samo ću reć da Valencija nije na tom rangu gdje ja želim da bude Inter, dakle smatram da taj Gomes u Barci ispada kao najveće drvo,ali u nekom slabijem klubu može izgledati dobro pogotovo ako se uklopi u sistem i ako mu sistem odgovara.Međutim vratimo se na naš roster u veznom redu, dakle:Galardini,Borja,Vecino,Broz,Mario i od nijednog našeg igrača iz vezne linije Andre Gomes nije pokazao ništa bolje da bi opravdao naš interes za njega,a njegov bi dolazak vjerojatno znaćio odlazak nekoga od već spomenutih naših veznjaka.U ćemu uopće ne vidim smisao, dakle moj zaključak je da ako dovodimo igrača za veznu liniju,ako hoćemo dići razinu naše igre, mora se radit o klasi i već dokazanom igraču na velikoj sceni.
E sad ima ona još jedna opcija,dovodit igrače tipa Gomez i slične(kao što u većini slučajeva i radimo zadnjih 5,6 sezone, izuzev par izuzetaka) i nadat se da će ti igrači kod nas eksplodirat i pokazat nešto što do sada nigdje nisu... Međutim ja tu opciju odbacujem, baš kao što kaže Milito, nemam 10 godina,neda mi se glumit neki lažni optimizam,uostalom ako nas nisu poučili ovih zadnjih par sezona, onda neznam...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   10.12.17 9:15

Koliko je igrača godinama unazad loše igralo u Barceloni i Realu, a onda odlaskom iz njihovih prigušenih sistema prepunih zvijezda i zvjezdica procvjetalo? Mali milijun. Koliko god si puta gledao Andre Gomesa ja ti garantiram da sam ga ja gledao barem triput više. A to što ti želiš Pjanića, Verrattija i Modrića svaka čast, želim ih i ja, želim i 5000€, ali ne ide to tako. Vjerojatno si bio među onima koji su srali pri dovođenju Skriniara ovo ljeto, htio si Bonuccija, Marquinhosa ili nekog sličnog.

A za ove tučnjave s Bayernom, Barcom i ekipom imaš stav kao dečko od 15 godina koji je krenuo navijat za Inter 2008., a ne kao čovjek od 30+ godina koji je doživio tisuću puta gore godine od ove trenutne i tisuću puta gora pojačanja od Andre Gomesa.

I meni je lažni optimizam draži od života u oblacima i nerealnog razmišljanja. A imena poput Verrattija, Modrića i Pjanića su za nas trenutno upravo to. Samo da te podsjetim da Inter trenutno nije među prvih 25 ekipa po budžetu u svijetu, a niti po plaćama igrača. Čak i jedna Roma godišnje više od nas troši na plaće igračima.. Na koji način ti misliš dovesti igrača koji bi zahtijevao duplo veću plaću od Icardija, ja ne znam..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   10.12.17 11:01

Ja ne kužim kakve veze ima lažni optimizam sa strastvenim navijanjem.
Ja mogu bit realan i strastveno navijat i ako smo 14. (doživio i to), i ako se borimo za opstanak i za 7. mjesto. Strast je strast, bio s druge strane Real ili Pordenone.

Jednako strastveno sam na Meazzi navijao protiv Parme u podne, protiv Milana u derbiju ili protiv Hajduka u Splitu. Da nije tako navijao bi za Bayern, Barcu i slične klubove koji imaju monopol na trofeje. Nerazzurri to nikad nisu bili. Ako sam mogao čekati 22 godine svog navijačkog života (od 44 klupske) na LP onda mogu i još toliko. Lažni optimizam s time nema ama baš nikakve veze, jer ovo šta imamo sad je waaaaaaaay bolje od onog šta smo imali prije par godina. Optimizam je realan i potreban, isto kao i realnost ovog ljeta.

#Amala

noel44

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   10.12.17 12:47

Srna je napisao/la:
Koliko je igrača godinama unazad loše igralo u Barceloni i Realu, a onda odlaskom iz njihovih prigušenih sistema prepunih zvijezda i zvjezdica procvjetalo? Mali milijun. Koliko god si puta gledao Andre Gomesa ja ti garantiram da sam ga ja gledao barem triput više. A to što ti želiš Pjanića, Verrattija i Modrića svaka čast, želim ih i ja, želim i 5000€, ali ne ide to tako. Vjerojatno si bio među onima koji su srali pri dovođenju Skriniara ovo ljeto, htio si Bonuccija, Marquinhosa ili nekog sličnog.

A za ove tučnjave s Bayernom, Barcom i ekipom imaš stav kao dečko od 15 godina koji je krenuo navijat za Inter 2008., a ne kao čovjek od 30+ godina koji je doživio tisuću puta gore godine od ove trenutne i tisuću puta gora pojačanja od Andre Gomesa.

I meni je lažni optimizam draži od života u oblacima i nerealnog razmišljanja. A imena poput Verrattija, Modrića i Pjanića su za nas trenutno upravo to. Samo da te podsjetim da Inter trenutno nije među prvih 25 ekipa po budžetu u svijetu, a niti po plaćama igrača. Čak i jedna Roma godišnje više od nas troši na plaće igračima.. Na koji način ti misliš dovesti igrača koji bi zahtijevao duplo veću plaću od Icardija, ja ne znam..

Želim takve igrače kao što su Modrić,Pjanić ili Veratti, naravno, ali im se ne nadam, niti mislim da su oni dostupni za nas.Samo sam ti htio reći ako se dovode vezni igrači,samo takve klase dolaze u obzir(plus mladi igrači ili juniori koji nas koštaju siću)a ne igrači Gomesovog trenutnog renomea, jer nit je pokazao išta više od ijednog našeg igrača u veznoj liniji, nit nama treba igrač koji će se uklapati u sistem, pa će svoje individualne nedostatke pokrit u tom sustavu, i ginuti na terenu za momčad, e ne to nam netreba, to imamo , ono što nemamo za vrh Italije i Europe je kvaliteta.Što se tiće pojačanja na zimu, prvo treba kupit još jednog napadača,krilo i branića, moramo uzet ono najbolje što se nudi na tržištu i što nam je dostupno, znam da neće biti lako, s obzirom da nismo baš poželjna destinacija za igrače najvišeg renomea, ali opet ponavljam da moramo dovesti ono najbolje što se nudi na tržištu i što nam je dostupno, tu naša struka i uprava moraju odradit vrhunski posao, zato bilo kakvo razmišljanje o dovođenju Gomesa je pogubno, još se radi o veznom igraču gdje smo dobro popunjeni, tako da nit logike nit smisla...

Ovo što si napisao za Barcu i Real odnosi se puno više na Real, isto tako ja mogu počet nabrajat igrače poput Montoye,Krkića i sličnih koji su otišli iz Barce pa ništa ozbiljno od njih, međutim nema mi opće smisla na taj način razmišljat, a razlog zašto su ponajviše otpaci iz Reala eksplodirali u drugim klubovima je to što se Real krcao kvalitetom i jednostavno su imali kvalitetne igrače koji nisu mogli igrati u prvih jedanaest u Realu,a sami su bili svjesni da postoji puno velikih klubova u kojima mogu igrati u prvih jedanaest,ili je bilo to da se radilo o mladim igračima koji  se zbog prevelikog pritiska nisu snašli u Realu, a u Madridu nisu imali vremena čekati s njima pa su ih se rješili, a onda bi dotični eksplodirali negdje drugdje...
Evo ti primjer sa Barcelonom, kad su kupili Neymara, u sustavu sa tri napadača Neymar,Messi i Suarez nije bilo mjesta za jednog Sancheza u prvih jedanaest, a u svakom drugom klubu na svijetu bi za njega bilo mjesto u prvoj,onda otpadak Barcelone ispada mega pojačanje za Arsenal, jer se Barca nakrcala kvalitetom i onda prodala igrač koji nije htjeo sjediti na klupi.Al ajde možda i nije najbolji primjer jer je situacija sa Gomesom drugačija,jer on nije dokazana klasa,on bi trebao doć kod nas i dokazat da je pojačanje za nas, i da ipak u Barci nije mogo zbog prevelike konkurencije,međutim to ne stoji s obzirom da Barca nikad slabiji vezni red nije imala u zadnjih 10 godina, da je on igrač koji je u stanju dignut našu igru, onda bi to napravio u Barceloni, ono što njima očajnički treba, s obzirom kakav su vezni red i igru imali proteklih godina, a sada im se sve svodi na genijalce Messija i Suareza, zato i jesu toliko oslabili, iako se i dalje radi o dobroj momčadi,uostalom kako i ne bi sa jednim Messijem, međutim veza im je uspoređujuči kakvu su imali proteklih godina očajna.

Nisam bio protiv dovodenja Skrinara, bio sam protiv prodaje Kondogbie i Murilla.

A ovo što se tiće tučnjave sa Barcom,Bayernom,Manchesterom i ekipom,to me nabrijava i veseli ko malo dijete, jer mi je liga prvaka jedna velika nostalgija iz djetinjstva i sav se naježim kad čujem onaj zvuk i vidim one simbole lige prvaka, čak i pijem Heiniken zbog toga što me podsjeća na ligu prvaka, a za Inter samo počeo navijat baš zato jer su uvjek bili iza Milana i Juventusa po renomeu u to vrijeme, što je privuklu moje simpatije,jer mi se gadilo to drukanje za njih. I da se osvrenem na Lea, ne pada mi napamet navijat za Bayern,Barcu i tu kompaniju,navijo bi za Inter da je u četvrtoj ligi,ali sam jako tužan zbog neigranja lige prvaka i nemogućnosti da se osvoji scudetto, i nemogu onda imat naboj u trenutku kad zaostajemo 7,8 bodova za lp i igramo doma sa Chievom, e jednostavno nemogu imat naboj kao da igramo bitnu tekmu u ligi prvaka ili derbij sa Milanom i Juventusom u kojem se odlučuje o prvaku, ako ti zbog ovog mene nesmatraš pravim navijačem, ja se neljutim ni najmanje, tvoje osobno mišljenje isto ako ti osjećaš naboj u svakoj utakmici jednako, tvoji osobni osječaji,ja jednostavno ne, a nemogu to tjerat na silu, a glupo mi lagat da sam nabrijan svaku tekmu kad nisam.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
soecc

Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   10.12.17 23:28

Ja stvarno ne razumijem vas negativce. Jedno je bit lagano pesimista i ne nadati se previše a drugo je kenjati po ama baš svakom potezu i dovođenju igrača.

Ja npr. još uvijek ne vjerujem da možemo do scudetta, zadovoljio bi se i sa LP, ali to se zove biti realan. I ako dođemo u lošu seriju znati ću da je to očekivano. S druge strane, ti, Milito i slični ćete jedva dočekati da počnete pljuvati po upravi, igračima, Spalettiju, Škrinjaru koji je premlad, Slovak i igrao je u Sampi, Valeru koji je star i kojem je bilo lako biti najbolji u jednoj Fiorentini, Vecinu koji nit smrdi nit miriše a igrao je u toj istoj Fiorentini...itd. Malo karikiram ali vjerujem da nisam daleko od istine.

I da, Srna slažem se sa svime apsolutno. Ja ne pamtim kad sam ovoliko bio napet zbog tekme.

milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   Yesterday at 0:06

Niti sam kenjao po Škrinjaru,a pogotovo nisam po Spalettiju za kojega sam odmah rekao da će biti odličan trener i da je za mene prva opcija,pogledajmo druge komentare ovog svibnja.

kafa
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Transferi I Glasine   

[Vrh] Go down

Transferi I Glasine

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 21 / 22.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Similar topics

-