Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter Club Fedeli - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter Club Fedeli - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Inter Club Fedeli

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime05.05.10 21:35

mi smo prolazili pored onog kod inine benzinske...
Back to top Go down
haba_89

haba_89

Posts : 1712
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Julio Cesar, Javier Zanetti

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime05.05.10 21:35

bilo mi je cudno da uopce ima kruzni tok. sjecam se jednog, mozda su bila dva pa drugi nisam ni zamjetio confused
Back to top Go down
julio1989

julio1989

Posts : 677
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Popovača
Najdraži igrač : Javier zanetti,julio cesar,imenjak arnautovic

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime05.05.10 21:36

ima taj kod benz a jos je gore u centru kod slasticarne jedan
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime05.05.10 21:48

I ja ću u Popovaču uskoro, na duži period, ako ne smanjim s pivom. cheers 1
Back to top Go down
julio1989

julio1989

Posts : 677
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Popovača
Najdraži igrač : Javier zanetti,julio cesar,imenjak arnautovic

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime05.05.10 21:51

hehe ma moze sve cu vas ja docekat
Back to top Go down
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime05.05.10 22:08

Recoba20 wrote:
I ja ću u Popovaču uskoro, na duži period, ako ne smanjim s pivom. cheers 1

haha,žestoka mi je ekipa iz ludare,jedenom prolazio sa stricem da bacimo pogled,vidiš lika u pidžami,sjedi i priča sa drvetom,to je ljubav! smiley 2
Back to top Go down
julio1989

julio1989

Posts : 677
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Popovača
Najdraži igrač : Javier zanetti,julio cesar,imenjak arnautovic

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime05.05.10 22:09

hehe,taj je jos dobar...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51474
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime18.02.13 18:27

getz15 wrote:
Inače nemam ništa protiv Fedelia ili samih članova foruma interusrcu no ovo je kranji bezobrazluk.

Naime, obratio sam se povjereniku Inter club Fedelia Hrvoju Kovaču oko dogovra za prijevoz, odnosno put i gledanje tekme Inter - Juventus sa njima. Dakle, klasični mail oko upita koliko je prijevoz, način plaćanja itd...

Na što sam dobio ovakav povratni odgovor:

"Bok, na utakmice mogu samo članovi Inter club Fedeli. Ostali moraju potražit sreću preko najčitanijih u Hrvatskoj i začetnika Interizma u Hrvatskoj. Ili B opcija - Banco populare di Milano u Italiji. Znam da neki tamo idu po karte pa probaj kod njih.
Sretno i pozdrav
Hrvoje"


Ne znam gdje bih počeo...od činjenice da ne znaju niti provjeriti tko je njihov član,a isti sam od samih začetaka Fedelia u Hrvatskoj.
Ili ova druga rečenica, po kojoj je jasno koliko im je uvrijeđen ponos nedavnim člankom ( jer ne znam što bi drugo moglo biti ), ali zato su uvijek u stanju bahato i arogantno odgovoriti kada se tome najmanje nadate.

Jad i bijeda...zbilja se nadam da će se uvijek naći dobrih ljudi od vas, što ekipe iz Zg-a, što iz okolice, s kojima ću uvijek rado dogovoriti odlazak na tekmu,a ne da ovisim od ovih jadnika...

Adri wrote:
Trebao si ih sve skupa poslat u picku materinu iskompleksiranu

Nažalost, samo su potvrdili da su upravo onakvi kakve sam ih smatrao od samih početaka, iako su mi mnogi zbog toga zamjerali... Čudo...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime18.02.13 20:02

leopnd wrote:
getz15 wrote:
Inače nemam ništa protiv Fedelia ili samih članova foruma interusrcu no ovo je kranji bezobrazluk.

Naime, obratio sam se povjereniku Inter club Fedelia Hrvoju Kovaču oko dogovra za prijevoz, odnosno put i gledanje tekme Inter - Juventus sa njima. Dakle, klasični mail oko upita koliko je prijevoz, način plaćanja itd...

Na što sam dobio ovakav povratni odgovor:

"Bok, na utakmice mogu samo članovi Inter club Fedeli. Ostali moraju potražit sreću preko najčitanijih u Hrvatskoj i začetnika Interizma u Hrvatskoj. Ili B opcija - Banco populare di Milano u Italiji. Znam da neki tamo idu po karte pa probaj kod njih.
Sretno i pozdrav
Hrvoje"


Ne znam gdje bih počeo...od činjenice da ne znaju niti provjeriti tko je njihov član,a isti sam od samih začetaka Fedelia u Hrvatskoj.
Ili ova druga rečenica, po kojoj je jasno koliko im je uvrijeđen ponos nedavnim člankom ( jer ne znam što bi drugo moglo biti ), ali zato su uvijek u stanju bahato i arogantno odgovoriti kada se tome najmanje nadate.

Jad i bijeda...zbilja se nadam da će se uvijek naći dobrih ljudi od vas, što ekipe iz Zg-a, što iz okolice, s kojima ću uvijek rado dogovoriti odlazak na tekmu,a ne da ovisim od ovih jadnika...

Adri wrote:
Trebao si ih sve skupa poslat u picku materinu iskompleksiranu

Nažalost, samo su potvrdili da su upravo onakvi kakve sam ih smatrao od samih početaka, iako su mi mnogi zbog
toga zamjerali... Čudo...

Nek se taj Hrvoje zapita radije kaj je on uopće razgovarao sa novinarom koji je intervjuirao i mene da ga ovaj uopće nije doživio...ja sam ga izvještavao o svakom mom koraku oko tog intervjua, a ako netko od Fedela misli da sam im namjestio pušku onda je gluplji nego što sam mislio...

PONAVLJAM, ja se nemam namjeru nikome ispričavati jer nikome nisam ništa ni napravio...novinarska sloboda je bila ključna, a to što je interpretirano nije moj problem...žao mi je Getz da si ti ispao žrtva, jer su oni ipak sebi najvažniji...Getz ja bi ovo razglasio okolo, nemam se namjere petljati jer ko zna što su uvažena gospoda o meni pisala...


Last edited by Inter15 on 18.02.13 20:08; edited 1 time in total
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51474
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime18.02.13 20:07

Ma maksimalni jadnici. Sad su se stvarno posrali za sva vremena.
Što se mene tiče mogu tog lika bez beda poslat u trilepe kad ga vidim.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime18.02.13 20:10

I morate biti svjesni da je sigurno netko od friško reganih došao sa njihovog foruma sa neprijateljskim namjerama...
Back to top Go down
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime18.02.13 20:42

ne znam, nisam iz principa htio pisati ovdje Leo o tome i prozivati ljude, no pošto se mene smije prozivati, a svakako mi je naš forum daleko ispred njihovog i samog Fedelia, onda nisam niti mogao ostati po strani i šutke preći preko toga...Marko, nemaš se što ispričavati, dapače, ništa nisi skrivio, ovakve stvari samo pokazuju pravo naličje ljudi i otvore ljudima oči... totalno ne opterećen i bez ikakvih zlih namjera sam poslao upit, a dobio direkt u facu...a to da je netko i regan da napada i zlonamjerno vrijeđa ovdje me skroz zaboli..i takvima postoji uvijek opcija, B, ako ti se tu zbog bilo kakvih razloga ne sviđa, uvijek postoji ˝vesela˝ družina na drugom forumu...ban do 2038. i razguli!
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11915
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime19.02.13 16:01

Svašta. Malo su iskompleksirani?

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Bebeto20

avatar

Posts : 197
Join date : 2012-12-15
Location : Split
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime19.02.13 20:06

oko čega su nastale trzavice, kakv intervju?

ja sam član fedelija od početka, a na forumu sam pisao do ima par godina kad je forum otišao u kurac i razina pisanja svedena na najniže moguće grane. sve to je rezultiralo i masovnim odlaženjem članova sa foruma interusrcu. također je ružno što je getz dobio ovakav odgovor, pogotovo jer je on član od početka. upoznao sam ga čini mi se na utakmici inter-roma, prije 3 sezone.

totalne gluposti, svak ima slobodu pisati gdje želi, po toj logici i ja ne bi smjeo pisati ovdje jer sam član fedelija
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime19.02.13 21:33

Bebeto20 wrote:
oko čega su nastale trzavice, kakv intervju?

ja sam član fedelija od početka, a na forumu sam pisao do ima par godina kad je forum otišao u kurac i razina pisanja svedena na najniže moguće grane. sve to je rezultiralo i masovnim odlaženjem članova sa foruma interusrcu. također je ružno što je getz dobio ovakav odgovor, pogotovo jer je on član od početka. upoznao sam ga čini mi se na utakmici inter-roma, prije 3 sezone.

totalne gluposti, svak ima slobodu pisati gdje želi, po toj logici i ja ne bi smjeo pisati ovdje jer sam član fedelija

niko ne kaže da ne bi smio, ali nitko nema pravo dolazit sa namjerom da provocira, samo se o tome radi
Back to top Go down
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 10:41

istina Bog, ja sam pobrkao lončiće, od ove i prethodne sezone, očito nisam produžio članstvo,a bio sam uvjeren da jesam...no dobro, daj nek netko šibne članak iz onog časopisa MAX, ne mogu nigdje naći na forumu...očita je novinarska progreška, na što ga je inter15 i upozorio, a poslije šta je bilo, bilo je...


EDIT: uspio pronaći...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 19:24

Jedna mala digresija članovima koji sjede na 2 stolice, a prepoznati će se i znati o čemu pričam...ako želite pojedine postove koje mi ovdje pišemo, možete bilo koga od nas modova ili admina zatražiti da vam ih pošaljemo...bilo bi fer kad već imate samo jednu zadaću na ovom forumu, da barem to priznate...

I da ne bude zabune, ovdje na forumu su svi ljubitelji Intera dobrodošli, pogotovo ako imate volju i želju za aktivnijim sudjelovanjem...onaj famozni intervju je nešto što bih vrlo rado deletao da mogu sada kao da se nije niti desilo jer nikada nisam živio na tuđim zaslugama pa tako neću niti sada...naravno da Fedeli imaju svoje velike zasluge u osnivanju Inter kluba u Hrvatskoj i to je nepobitna činjenica...
Back to top Go down
jozefina33

avatar

Posts : 3
Join date : 2013-02-10

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 20:42

Poštovanje svima,

moje ime je Antonio Bulić i predsjednik sam IC Fedeli. Nakon silnih prepucavanja i mnoštva neistina koje se plasiraju zadnje vrijeme od pojedinaca koje niti ne želim nazivati imenom, dužnost mi je iznjeti moje stajalište na "Vašem" forumu ( jer vidim da ne postoje interisti, nego "Vaši" i "naši" što je u najmanju ruku žalosno!!!

Prvo ću se osvrnuti na tekst koji je pokrenuo lavinu; kao osnivača Inter Cluba ne mogu reći da me tekst nije povrijedio, ali ne zato što sam tašta i iskompleksirana osoba, nego zato što nije isto pisati po forumu i praviti se pametan, ići sa jednim autom na utakmicu ili organizirati jedan Inter Club što sa sobom nosi mnoštvo odgovornosti, obaveza, pa i samog posla; što od organiziranja jedne obične utakmice za cca 40 do 50 ljudi ( skupljanje ljudi, odobravanje karti, pogotovo za derby utakmice, organizacija autobusa, skupljanje dokumenata za provjere u Milanu, skupljanje ljudi za utakmice na po 3-4 destinacije...), preko organizacije i posjete trening kampu, organizacije potpisivanja suvenira od strane igrača ( i to gotovo svaku utakmicu, od dresova, zastavica, lopti, majica...), organizacije posjeta stadionu i nepristupačnim zonama ( barem ne običnim posjetiteljima )... sve to treba odraditi i kada se pojavi tekst, kakav se pojavio u novinama, bude ti krivo jer je u pitanju gomila neistina.

Da još nešto znate, na utakmice sa nama idu ljudi iz cijele regije, od Bosanaca, Makedonaca, Srba, pa čak i Mađara, i naša vrata su uvijek svima otvorena. Za primjer, sada na Milan sa nama ide 7-8 ljudi iz Bosne, i jedan interista iz Srbije, i u tome ne vidimo ništa loše!!

No i preko svega će normalan čovjek preći, ali preko nekih stvari se ne može preći, a jedna od tih stvari je i ružno imenovanje "njih iz Fedala" a jedan od njim sam i ja!!

Osobno ne znam čemu takve ružne riječi upućivati nekome tko je Vama uvijek bio na raspolaganju. Nikada nikog nismo odbili za nabavku ulaznica, te smo iste svima nabavljali kada god smo to mogli. Pitajte ostale Inter Clubove koliko karti su dobijali proteklih godina, a pogotovo tu mislim na derbye ( dobija se 20-ak karti maksimalno, dok smo mi ovaj put nabavljali ljuidima karte iako ne idu sa nama sa busom)?! Jednako tako smo nabavljali karte i za finale CL u Madridu i to za 0,00 kn provizije. Nikada nikoga nismo zeznuli, prevarili, izigrali, tako da ružne riječi ne bih trebale biti potrebne kada se priča o IC Fedeli, jer i dosta Vas je imalo koristi od tog kluba.

Sa druge strane ja osobno, niti itko od mojih prijatelja nikoga nije silio da bude naš član, to je slobodna volja svakog pojedinca i tko kod nas nije zadovoljan, slobodno promijeni sredinu i izabere novi klub. Mi nikoga ne tjeramo, ali nikoga niti ne molimo da bude naš član.

Iza sebe imamo preko 25 organiziranih utakmica, na sve utakmice nas vozi jedan te isti prijevoznik koji je oduševljen sa našim pristupom, i istu cijenu putovanja nam drži već 3-4 godine, iako su se mnoge stvari u Hrvatskoj uvelike promijenile. Čovjek je i tom gestom pokazao koliko mu značimo, ali smo i mi shvatili da smo vjerojatno korektna družina koja iza sebe nema excesa i problematičnog ponašanja.

Zbog svega navedenog, ponoviti ću, jako mi je žao što se mene i moje prijatelje, naziva pogrdno i to potpuno bezrazložno. Marku želim i ovim putem reći da su namjere svih mojih bliskih ljudi isključivo prijateljske, te da na forumu nema petokolonaša koji rade za mene, Hrvoja ili nekog trećeg... ja se takvim stvarima ne bavim!!


Mladići, ja osobno nisam ljut. Svima želim svu sreću u životu. Želim Vam puno utakmica u Milanu i na gostovanjima, i želim Vam, da jednog dana osnujete svoj Inter Club, da dobijete 4,5,6 ili više Dragana pa da vidite što je to!!! Onda ćete me se sjetiti !!! Jer organizirati i uskladiti sve za jednu tekmu, Vama možda, izgleda mačiji kašalj, ali daleko je to od mačijeg kašlja!!!!

Sretno svima i vidimo se na derby-u ili na završnici EL!!!

Antonio Bulić


Last edited by jozefina33 on 21.02.13 15:53; edited 1 time in total
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 21:20

Antonio ja sam pokušavao na civilizirani način ispraviti nešto za što uopće nisam kriv i ovo prebacivanje loptice na Getza uopće nije predmet našeg spora i kao takvo je nepotrebno...

Ali kad smo kod prozivanja, sigurno nisi doživio od nikoga od nas riječnik kojime se "tvoj" Hrvoje obratio meni večeras. Ne znam da li je to na razini osobe u tim godinama i žalosno je da takva osoba treba biti primjer navijačima Intera u Hrvatskoj i šire...

Ponavljam ti, kada sam ga htio kontaktirati nakon intervjua i htio mu ispričati svoju priču, jednostavno nije odgovarao niti na poziv niti na sms...ljutnju mogu shvatiti, ali taj odnos prema nekome tko nije tog ranga ne mogu...i to reganje novih članova koji su na forumu Inter u srcu, ne možeš reći da nije namjerno napravljeno...

Opet ponavljam, nikada nisam išao prema Fedelima sa lošim namjerama...
Back to top Go down
jozefina33

avatar

Posts : 3
Join date : 2013-02-10

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 21:30

Inter15 wrote:
Antonio ja sam pokušavao na civilizirani način ispraviti nešto za što uopće nisam kriv i ovo prebacivanje loptice na Getza uopće nije predmet našeg spora i kao takvo je nepotrebno...

Ali kad smo kod prozivanja, sigurno nisi doživio od nikoga od nas riječnik kojime se "tvoj" Hrvoje obratio meni večeras. Ne znam da li je to na razini osobe u tim godinama i žalosno je da takva osoba treba biti primjer navijačima Intera u Hrvatskoj i šire...

Ponavljam ti, kada sam ga htio kontaktirati nakon intervjua i htio mu ispričati svoju priču, jednostavno nije odgovarao niti na poziv niti na sms...ljutnju mogu shvatiti, ali taj odnos prema nekome tko nije tog ranga ne mogu...i to reganje novih članova koji su na forumu Inter u srcu, ne možeš reći da nije namjerno napravljeno...

Opet ponavljam, nikada nisam išao prema Fedelima sa lošim namjerama...

Iskreno, ne znam o kakvom logiranju govoriš, ali najiskrenije. Ja sam se logirao jer sam imao info o neumjesnim komentarima, i svakako su me zanimali, jer za neumjesne komentare nije bilo razloga. Također sam želio napisati i svoj komentar na tekst, što sam danas i napravio. Želio sam također vidjeti tko to pljuje po meni, prijateljima i klubu, a sa druge strane ima koristi od nas!!!
Sa druge strane, Hrvoja razumijem jer je ispao žrtveno janje, kojemu sada svi spočitavaju da nije kvalitetno odradio razgovor sa novinarom, što nije istina, jer čovjeka poznajem godinama i znam sve njegove ljudske kvalitete, čovjek nije nepismen, a ti ih također znaš, jer i ovaj ustupak sa nabavkom karti za derby mimo putovanja busim je jedna velika povlastica ( ne govorim tu za male tekme za koje i sam možeš nabaviti katrte)
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 21:36

jozefina33 wrote:
Inter15 wrote:
Antonio ja sam pokušavao na civilizirani način ispraviti nešto za što uopće nisam kriv i ovo prebacivanje loptice na Getza uopće nije predmet našeg spora i kao takvo je nepotrebno...

Ali kad smo kod prozivanja, sigurno nisi doživio od nikoga od nas riječnik kojime se "tvoj" Hrvoje obratio meni večeras. Ne znam da li je to na razini osobe u tim godinama i žalosno je da takva osoba treba biti primjer navijačima Intera u Hrvatskoj i šire...

Ponavljam ti, kada sam ga htio kontaktirati nakon intervjua i htio mu ispričati svoju priču, jednostavno nije odgovarao niti na poziv niti na sms...ljutnju mogu shvatiti, ali taj odnos prema nekome tko nije tog ranga ne mogu...i to reganje novih članova koji su na forumu Inter u srcu, ne možeš reći da nije namjerno napravljeno...

Opet ponavljam, nikada nisam išao prema Fedelima sa lošim namjerama...

Iskreno, ne znam o kakvom logiranju govoriš, ali najiskrenije. Ja sam se logirao jer sam imao info o neumjesnim komentarima, i svakako su me zanimali, jer za neumjesne komentare nije bilo razloga. Također sam želio napisati i svoj komentar na tekst, što sam danas i napravio. Želio sam također vidjeti tko to pljuje po meni, prijateljima i klubu, a sa druge strane ima koristi od nas!!!
Sa druge strane, Hrvoja razumijem jer je ispao žrtveno janje, kojemu sada svi spočitavaju da nije kvalitetno odradio razgovor sa novinarom, što nije istina, jer čovjeka poznajem godinama i znam sve njegove ljudske kvalitete, čovjek nije nepismen, a ti ih također znaš, jer i ovaj ustupak sa nabavkom karti za derby mimo putovanja busim je jedna velika povlastica ( ne govorim tu za male tekme za koje i sam možeš nabaviti katrte)

Sve to štima Antonio, ali nisam ja kriv što je novinar napravio onakav članak, pa je stupidno da me netko i krivi...kao što sam rekao, ja se ne mislim nikome ispričavati za postupke za koje nisam kriv...

A da sam znao da su posebne povlastice ustupanje karata za utakmicu, a da se ne ide busom, ne bi ih niti tražio...ali to nije kamen spoticanja...
Back to top Go down
jozefina33

avatar

Posts : 3
Join date : 2013-02-10

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 22:07

Ja sam kroz svoj upis želio skrenuti pozornost na korektnost IC Fedeli, jer ovdje vlada atmosfera koja nas prikazuje kao neprijateljsku i negativnu udrugu, prepunu nepoštenih ljudi, iskompleksiranih pojedinaca, što nikako nismo i što se vidi po našim postupcima i djelima.

Ne želim Vas više zamarati, mislim da sam korektno prezentirao moje gledište. I glupo je da Vam remetim mir. Namjera mi je bila isključivo prijateljska, i pretpostavljam da ti to razumiješ


Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 22:13

Apsolutno da i stojim iza svega o čemu smo danas pričali...
Back to top Go down
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 22:59

ja sam član Fedelija od samog osnutka, prije toga sam bio član kluba iz Rijeke.
osobno mogu reći sve najbolje o Hrvoju, Antoniu i još par ljudi koje znam od tamo i s kojima sam išao na dosta utakmica....tako da mi je ovo sve jako čudno i glupo.

ovu situaciju sa člankom sam tek prekjučer "doživio", i to defintivno ne treba biti razlog za svađu i prepirke.



Back to top Go down
Bebeto20

avatar

Posts : 197
Join date : 2012-12-15
Location : Split
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime20.02.13 23:37

getz15 wrote:
istina Bog, ja sam pobrkao lončiće, od ove i prethodne sezone, očito nisam produžio članstvo,a bio sam uvjeren da jesam...no dobro, daj nek netko šibne članak iz onog časopisa MAX, ne mogu nigdje naći na forumu...očita je novinarska progreška, na što ga je inter15 i upozorio, a poslije šta je bilo, bilo je...


EDIT: uspio pronaći...

[You must be registered and logged in to see this link.]

vidio sam poslije da je članak postavljen na temi zanimljivosti.
jebote kakvo dno od članka, hrvatsko novinarstvo facepalm facepalm
nije čudno što su fedelisti našli uvrijeđeni člankom. ljudi su ovih godina uložili puno truda i kad pročitaš da te se nigdje ne spominje u članku, za koji si dao intervju, sigurno su se našli povrijeđeni.
ipak, mislim da ovo nije bila namjerna greška i da ne treba biti zle krvi.
Back to top Go down
Sponsored content




Inter Club Fedeli - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Fedeli   Inter Club Fedeli - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Inter Club Fedeli

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Inter Club Rovigno Nerazzurra
» Inter Club Croatia Javier Zanetti
» Inter Campus
» Inter Channel
» Inter History

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-