Inter Croatia Crew - Forum
---
Zanimljivosti - Page 29 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Zanimljivosti - Page 29 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Zanimljivosti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AuthorMessage
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime08.11.13 13:34

Poslao je jučer na Whatsapp pa danas zaboravio... :jonathan: 

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime08.11.13 16:58

A zipa manekenčića Rolanda marama oko vrata smiley 1 
Pereira daje autogram lol 2 
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime08.11.13 17:45

Pupi i Cuchu ko  braća! malo mi Hugo baca na onog našeg propalog pjevača, ne mogu se sjetit kak se zove
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime08.11.13 17:46

Burnać, nema ko drugi bit inter smiley 5 
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime08.11.13 17:49

da, je, al samo sa slabijim usnama
Back to top Go down
Kuz

Kuz

Posts : 777
Join date : 2013-02-05
Age : 46
Location : Novi Sad
Najdraži igrač : Beppe

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime08.11.13 20:47

palito autogram daje ovo dijete treba odma na ispitivanje,dok nije kasno
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime09.11.13 1:19

Mali očito ne gleda tekme...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime12.11.13 11:58

[You must be registered and logged in to see this link.]

inter šal 3 

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime12.11.13 12:51

Znaci Tom Hanks i Uma Thurman su nasi, bene bene
Back to top Go down
Cehajic

Cehajic

Posts : 3932
Join date : 2011-01-17
Age : 29
Location : Bihac/Zagreb
Najdraži igrač : J.Zanetti, Coutinho, Andrea Rannochia, Matrix

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime12.11.13 13:07

[You must be registered and logged in to see this image.]

approved 
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime01.12.13 20:30

Prije utakmice protiv Sampdorije:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime01.12.13 21:03

Prejebeno! Koliko velikana na jednom mjestu.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime02.12.13 8:46

Stvarno prejebeno! Bravo!

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime06.12.13 12:06

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime24.12.13 10:58

Neznam kao da ovo stavim, pa eto ovdje:


Sviđa mi se što Interov youtube postaje sve aktivniji i što konačno snimaju i na engleskom(čini mi se da od dolaska Thohira, a možda griješim). Gledao sam malo on ManCitya kanal i imaju svakave filmiće bilo bi mi drago da krenu istim pute što se youtuba tiće.
Back to top Go down
Chaos_11

Chaos_11

Posts : 994
Join date : 2012-02-02
Location : Poreč
Najdraži igrač : D.Milito, S.Handanovič;

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime24.12.13 12:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime24.12.13 12:43

Wally manga!

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 30
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime19.01.14 23:36

PAOLO ROSSI, PISMO THOHIRU - PRIČA KOJA DIRA U SRCE SVAKOG INTERISTU!
Poznati komičar i Interista, Paolo Rossi, je putem GdS uputio pismo 'otvorenog srca' novom predsjedniku kluba, Ericu Thohiru, da mu kaže što je za njega Inter.
"Veče finala Lige Šampiona, 22. maja 2010. Ja sam glumio u Piccolo [Milanski teatar]. Uz čuđenje novina, pomjerio sam predstavu za sat i pol prije kako bi publika mogla otići odgledati Finale na trgu. Zapravo i ja sam bio dio toga. Malo sam zbog toga i strahovao jer sam ja u istom teatru bio i 5-og maja 2002-e. Tada sam, pak, kasnio sa predstavom pola sata jer se nisam mogao oporaviti. Čuđenje je bilo veliko jer je pola naroda u sali imalo šalove i zastave da bi poslije izašli u Piazza Duomo i odgledali Inter - Bayern na velikom ekranu. Odgledah finale u svlačionicama teatra na malom televizoru kojeg mi je dopustio organizator. Bila je to prelijepa i istovremeno nerazumljiva večer. Gledao sam dječake od 17-18 godina kako slave, dok ja sam ja četrdeset godina čekao... To me zamalo rastužilo. Hodao sam sam. Otišao sam do Piazze Duomo da vidim iz daljine narod kako ludi. Zatim sam odšetao do kuće, u Porta Romana. Ipak, osjećao sam da sam nešto zaboravio.
Iznenada - u 6 sati ujutro se probudih. Umalo sam bio zaboravio obećanje koje sam dao svojoj mami, koja je bila nestala godinu dana prije. Rekla mi je: "Ako mi se slučajno nešto desi a Inter osvoji Ligu Šampiona, sjeti se da mi doneseš neku uspomenu od te večeri." Moja mama je bila više od ultrasa. Zadnja utakmica koju je odgledala na San Siru je bila Inter - Borussia Moenchengladbach u UEFA kupu. Bila je sa mnom u 'narodnom' djelu stadiona [popolari]. Odjednom je opalila šamar nekom Njemcu, "Opsovao mi je", tako se opravdala. A ja: "Pa ti ni ne znaš njihov jezik...". Od tog dana, kada je igrao Inter, uvijek sam je držao kod kuće. Previše se patila na stadionu. Pamteći to obećanje, u 8 ujutro sam izašao iz kuće da bi otišao do nje. Na ulici je bilo mnogo ostataka sa slavlja. Dječaci su išli uokolo sa crno-plavim šalovima. Ali najviše me dirnulo jedan lik... Ugledah mladića, teturao je, sa šalom i zastavom, očito euforičan. Kada me prepoznao doviknuo mi je: "Šampioni! Šampioni! Gdje su ostali?". "Slavlje je završilo", odgovorih mu. Zatim ga upitah: "Da nijesi ugledao negdje kiosk da prodaje Interove zastave, šalove ili predmete? Jer obećao sam nešto jednoj osobi koje više nema." On skinu šal sa vrata: "Ovaj je bio u Madridu, upravo sam stigao. Tvoj je!". U Lambrate [Milanska lokacija na kojoj se nalazi veliko groblje] - Sa šalom na vratu otišao sam do groblja. Kupio sam nešto cvijeća i sakrio šal unutra, nije mi se činilo prikladno da se na tom mjestu ponašam kao na stadionu. Održah obećanje mojoj mami. Zavezah šal oko slike. Osjećao sam se neugodno. Dok sam se dizao, ugledah jednog gospodina kako sadi crno-plavu zastavu ispred jednog groba. Nasmiješi mi se. Bilo je mnogo crno-plave boje na groblju i moja nelagodnost se pretvori u smjeh kada sam ugledao napuhanu balonsku verziju pehara Lige Šampiona zavezanu za krilo jednog od anđela sa spomenika. Za mene je taj dan bio na neki način vrhunac fudbalske romantike. Danas zastajem i gledam dječačiće kako igraju sa istim duhom. Moratti tu priču već poznaje. Sada se nadam da će je gospodin Thohir pročitati kako bi shvatio šta znači biti Interista. Jer ako je atletika sport onda je fudbal metafora života."
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime20.01.14 0:02

klanj 
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime20.01.14 7:46

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime20.01.14 17:04

Bože dragi kakav post klanj klanj klanj 
Back to top Go down
Online
Chaos_11

Chaos_11

Posts : 994
Join date : 2012-02-02
Location : Poreč
Najdraži igrač : D.Milito, S.Handanovič;

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime20.01.14 18:54

CN69 wrote:
Il passaggio che si sta concretizzando in queste ore di uno dei giocatori più importanti della rosa dell’FC Inter ad un’altra società italiana è la goccia che fa traboccare il vaso e ci fa rompere gli indugi su quel “…ora attendiamo curiosi…” che aveva accompagnato il nostro saluto al cambio di ruolo di Moratti:

-SOCIETA’
Avevamo posto delle domande al Presidente Moratti (alle quali peraltro stiamo ancora aspettando risposta visto che fa la fatica di salire ad Appiano Gentile in qualità del suo ancora ruolo…) per puntare i riflettori su una società gestita senza minimo buonsenso.
Cambiando la gestione perlomeno ci aspettavamo non si ripetessero gli stessi errori e soprattutto ci fossero cambi in tutte le “componenti di maggior decisione” della Società Inter.
Fosse preso in considerazione per ovvi motivi il principio di assunzione, in un’azienda come quella nerazzurra, di personale di indiscutibile fede calcistica.
Non si lasciasse il timone dell’Inter a un incompetente juventino come Fassone e al suo compare di merende Ricci.
Fosse cacciato seduta stante il Sig.Branca e tutta una serie di personaggi infimi che da anni attingevano soldi alla famiglia Moratti senza meritarsi un solo centesimo.
Non ne possiamo più delle tante, troppe, mele marce all’interno dell’Inter.
Quello che ci continuiamo a chiedere è: ma abbiamo un Presidente?
Ci pare di aver sentito che c’è e che non è Superman…
Ok…
Ma in tutti questi mesi di trattative cosa ha guardato??? Solo le palle degli occhi di Moratti o ha analizzato la società con le sue infinite problematiche e i suoi infiniti leccapiedi per capire chi vale e chi non vale?
Non ce ne voglia nessuno ma passare da Superman e Super-coglione è questione di attimi…
Abbiamo appena buttato via un’anno (se non di più…) grazie alle lungimiranti strategie societarie.
Questo dovrebbe essere il secondo. Ci aspetta anche il terzo, il quarto e il quinto???
L’Inter gioca in serie A e si merita una Società da serie A.
Al Sig.Thohir consigliamo di dimenticarsi il baseball, il football americano, l’NBA o altre realtà lontane anni luce dalla nostra da cui dice di prendere esempio e copiare per applicare i modelli di business a Milano.
Non ci è chiaro di preciso cosa stia facendo, cosa abbia in testa, quali fini lo spingono.
Ma vorremo vedere meno sorrisi…Vorremmo sentire meno volte la parola “business”…Vorremmo atti concreti…
Qui siamo in Italia. Paese di tradizioni e abitudini non conformi ne all’Indonesia ne agli Stati Uniti (parliamo di vita reale…senza offesa per nessuno)
E se il Sig.Thohir non può trovare nessun “uomo forte” che gestisca a più livelli una società di calcio italiana…
O è più presente…Trova il modo di esserlo…Capisce…Carpisce…Osserva…Esamina…
E comprova che tutto quello che stiamo scrivendo non è aria fritta…
Oppure lo invitiamo caldamente a rimanere a casa sua…
Senza mezzi termini…

-ALLENATORE
Non entriamo in merito alle decisioni tecniche di Mazzari.
L’importante è la serietà professionale e l’impegno.
Ci limitiamo a dire che come da buona STORICA abitudine societaria l’allenatore dell’Inter si trova in balia di tutto e tutti senza la minima difesa di nessuno.

-SQUADRA
Non siamo tecnici, allenatori, ex giocatori ne tantomeno vogliamo spostarci dal nostro UNICO ruolo che è quello di tifosi.
Però indebolire una rosa già limitata per rinforzare un’avversaria di quale politica societaria fa parte?
Guarin alla juve non è accettabile in questo momento storico.
Un giocatore giovane e tecnicamente valido per uno meno giovane?
Tutto ciò lascia perlomeno perplessi…

Con tutti i discorsi ascoltati da Thohir sul ringiovanire la rosa etc. sapete quale sarebbe l’unica politica costruttiva che accetteremmo per finire la stagione:
Arrivati a 40 punti in campo 5-6 giocatori della primavera tutte le partite!!!

-TIFOSI
Adesso è ora di unirsi gente…
Basta differenze tra Curva e altri settori.
Agli Inter Club diciamo che ora di farsi sentire concretamente, di presentarsi, se ci tengono, con quante più persone nei luoghi e nelle sedi più opportune per protestare civilmente con chi da più o meno tempo sta rovinando l’FC Inter.


Siamo stati pazienti, comprensivi e vogliamo continuare ad essere vicino alla squadra…

Ma cosi è davvero troppo!!!

Nelle prossime ore seguiranno notizie su varie ed eventuali iniziative aperte a tutto il popolo nerazzurro!!!

FORZA INTERISTI!!!

CURVA NORD MILANO 1969
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime20.01.14 19:03

Ne sviđa mi se šta nisu rekli ni jednu, jedinu kritiku na račun onog provincijalca i malograđanina gmazarija. Ostalo sve stoji.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime23.01.14 16:26

Inter pao na 15. mjesto po zaradi koja nam se smanjila za 17.4 milijuna u zadnjih 12 mjeseci.

Ali unatoć tome imamo još uvijek veliku zaradu od 168.8 milijuna. Iza nas za samo 5 milijuna je Tottenham. Sad me zanima kako to da mi nemamo za transfere i velike plače?A imamo prihod veći od Rome i Atletico Madrida i Napolija koji je ispao iz ove liste uopće kolko im je pao prihod. Zar tolko puno trošimo ili se to kod nas krade na veliko?

Evo cijela lista:
1. Real Madrid - €518.9m
2. Barcelona - €482.6m
3. Bayern Munich - €431.2m
4. Manchester United - €423.8m
5. Paris Saint-Germain - €398.8m
6. Manchester City-  €316.2m
7. Chelsea - €303.4m
8. Arsenal - €284.3m
9. Juventus - €272.4m
10. Milan - €263.5m
11. Borussia Dortmund - €256.2m
12. Liverpool - €240.6m
13. Schalke 04 - €198.2m
14. Tottenham Hotspur - €172m
15. Inter - €168.8m
16. Galatasaray - €157m
17. Hamburg - €135.4m
18. Fenerbahce - €126.4m
19. Roma - €124.4m
20. Atlético de Madrid - €120m
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime23.01.14 21:28

kuky90 wrote:
Sad me zanima kako to da mi nemamo za transfere i velike plače?

dug?

mislim više manje svi imaju nekakve dugove, ali onih 300M o kojima se priča sigurno ima ulogu u tome..
Back to top Go down
Sponsored content




Zanimljivosti - Page 29 Empty
PostSubject: Re: Zanimljivosti   Zanimljivosti - Page 29 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Zanimljivosti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 29 of 40Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Zanimljivosti

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-