Inter Croatia Crew - Forum
---
Lautaro Martinez  - Page 37 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Lautaro Martinez  - Page 37 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Lautaro Martinez

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37
AuthorMessage
Wesley10

Wesley10

Posts : 7224
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 8:51

leopnd wrote:
A) ja bi ga prodao za masne pare na kraju sezone bez jebemti. Baš klošarska izjava... "moramo razgovarati sa klubom"... Mercenario di merda.

B) Dimarco je objasnio pred mikrofonom da je imao užasne grčeve u ramenu kad se penjao...
slazem se u riječ

Socci, tu izjavu daješ nakon kup utakmice sa empolijem, ne nakon ovako povijesnog derbija. Nakon ovog kažeš kapetan sam, uzimam šta mi daju jer volim ovaj klub i dao mi je puno, stavio me na mapu. Al to sam samo ja, al vjerujem da ima takvih igrača. Martinez nije jedan od njih, prolaznik. Nek Dimarco bude kapetan, to je jedino ispravno
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11923
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 9:46

Odgovarao je na pitanje jbte. I najprije je rekao da želi još puno trofeja s Interom osvojit. Može se puno toga reć za njega ali da je prolaznik, ej, halo... Igrači kao Dimarco su rijetkost i treba ih cijenit, ali ne znači da ako nisi takav si smeće ili prolaznik. Čovjek je koji ono, sedmi strijelac u povijesti kluba.

P.S. Evo čovjek i na Duomo išao poslije slaviti sa navijačima.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4580
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 11:01

Ne bi ga prodao za prime Messia i Ronalda, tko ih jebe, volim te Lauti.
Back to top Go down
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2124
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 13:40

Ne kužim, šta bi trebao izjavit daj šta daš? Jel tako i vi na poslu pregovarate za plaću? Čovjek korektno odgovorio i zaslužuje izmust lovu od kluba jer je vođa.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7224
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 14:53

Nije daj šta daš, nego prihvatiš 9 kolko nudi klub naspram postojećih 6 kolko ima, a ne jebes mačku mater pola godine zbog jednog miliona, ak mu je do plaće nek ide u pariz il premiership, kratko i jasno

Meni je pao u očima, tim više šta je kapetan, i treba služit ko primjer. Znaci služit ce tako da ce se svi sad navlacit za neki postotak po godinu dana sa ugovorom ili šta? To se tak ne radi i gotovo

Ja osobno da poslu da mi neko nudi 30% vecu plaću rekao bi hvala, a ne ih jebo da mi daju 35% veću, ak mi je malo idem u drugu firmu, i bok
Back to top Go down
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2124
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 15:03

Pitanje sta je iza svega toga. Ali da treba bit realan treba, ni ja nisam za to da ucjenjuje klub. Neka granica mora postojat. Da je zasluzio, definitivno je zasluzio pravi ugovor. Mislim da ce potpisat ubrzo produzenje bez problema.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 15:06

Da nisam gledao intervju live možda ne bi bio tolko razočaran.. baš govor tijela i sve ko prime icardi kad je jeo govna...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
soecc

soecc

Posts : 11923
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 15:27

Ma ne kužim, mislim da je stvarno krivo protumačeno. Čovjek plače na kraju utakmice, govori da ekipa želi još puno trofeja i na kraju ode na Duomo proslavit. Ja isto mislim da će se dogovorit, pa kapetan je, neće ni on sad jebat mačku mater do kraja.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4580
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime23.04.24 18:32

Pregovori su stali onog trenutka kad je postalo upitno produzenje one pozajmnice od Oaktreea, kako za Lautara tako i za Barellu i Inzaghia.

Kako je Zhang dogovorio novu zajam od novog kreditora tako je i izasla vijest da ce Lautaro produziti ugovor za 9mil + bonus.

Ja iz niti jedne njegove izjave nisam primjetio nepostivanje kluba, stovise uvijek komentira kako zeli ostati, nastaviti zabijati i osvajati trofeje.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime24.04.24 8:10

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Tritolone

Tritolone

Posts : 4580
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime27.04.24 18:56

Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11923
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime29.04.24 9:13

Svaka mu čast da nije htio pucat penal nego vratio Calhi.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Lautaro Martinez  - Page 37 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 37 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Lautaro Martinez

View previous topic View next topic Back to top 
Page 37 of 37Go to page : Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Igrači-