Inter Croatia Crew - Forum
---
Radja Nainggolan - Page 11 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share

Radja Nainggolan

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
Autor/icaPoruka
kuky90

kuky90

Radja Nainggolan - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime31.07.19 7:26

A valjda nije bas dzabe, a i ako će mu pokriti plaću, to nam oslobađa dosta prostora za neku zamjenu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime31.07.19 19:39

Izlazni transferi su nam 0/10, znači katastrofa. Svi bi koji su odgovorni trebali dobiti otkaze. Jednostavno mi je nevjerojatno da baš nitko ne želi Radju i Mirandu

kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime31.07.19 21:29

Prevelita primanja traže obojica.

Izgleda da si jedino posudbom možemo olakšati
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime31.07.19 21:34

Pa traže jer ih imaju, a imaju ih jer im je netko dao.

Tritolone

Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Škriniar, Broz.

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime31.07.19 21:39

Ovo je sramotan deal.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 1:30

Dajte ljudi,jel vi stvarno vjerujete da ćemo mi išta zaraditi na ijednom izlaznom transferu. Tako je već 10 godina. Dovedemo neko drvo,zaspemo ga parama kroz bogat ugovor i onda nas taj igrač napušta džabe. Sramota kakva nekompetencija u klubu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Škriniar, Broz.

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 5:47

Opet poklanjamo igrace kao crveni kriz.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DnL

DnL

Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 6:03

Ovo je neobjašnjiv potez.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rafael_zd

rafael_zd

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 6:15

Promasili redom transfere veznjaka Kondogbia, Joao Mario i Radja. A kad se covjek sjeti da smo s malo inteligencije mogli imati vezni red Broz Kova Coutinho
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin
leopnd

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 6:24

Klub je odlučio izaći u susret Radji koji je zamolio transfer u Cagliari zbog poznatih zdravstvenih problema supruge. Inter će platiti i dio plaće...

Slično viđeno sa Gnoukourijem, Natalinom, Kanuom...

Adri

Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 6:49

Jebote bog koda je miroslav slepicka, ne jebeni radja naingolan
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 7:03

OK shvatam da nam je teško ikoga prodati ali zašto davati džabe? Nije to Gabigol sa 21 god pa kažemo dat ćemo ga džabe na posudbu, plaćat ćemo ako treba i dio plate da ne sjedi na klupi nego da se negdje razvija. Ali Rađa već ima 31 i on će samo bit lošiji sa svakom godinom a po meni je mogao još barem 1 sezonu odigrat na vrhunskom nivou, još je i htio da ostane ovdje, čak je i promijenio ponašanje u drugom dijelu sezone i počeo odlično igrat. Baš ne kontam zašto ga svim silama žele otjerat. Ne razumijem ni Contea jer je ratnik kakve on voli. I onda će ganjat jednog Vidala koji je još stariji i sl nekog. Ne razumijem nikako ovaj potez
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 7:34

Kako je teško shvatiti ovo što je Leo pročitao. Igrač je SAM htio ići tamo radi bolesne supruge, a Inter kao gospodski i pošteni klub mu je to omogucio bez nekakvog natezanja i odugovlačenja.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Tritolone

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 7:42

Ekstra, gospodski ce nam Uefa oprostit tih 40 milja onda....gospodski...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 8:00

Vidit ćemo. Čudni su putevi FFP-a, i Kondogbiu smo prodali ispod cijene pa smo bili u plusu na kraju.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 8:01

kuky90 je napisao/la:
Kako je teško shvatiti ovo što je Leo pročitao. Igrač je SAM htio ići tamo radi bolesne supruge, a Inter kao gospodski i pošteni klub mu je to omogucio bez nekakvog natezanja i odugovlačenja.
To bih i ja razumio ali stvar je da on samo nije htio ići van Italije (npr. u daleku Kinu) zbog bolesne supruge ali bi drage volje ostao u Interu da ga klub nije ovako otjerao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Cehajic

Cehajic

Najdraži igrač : J.Zanetti, Coutinho, Andrea Rannochia, Matrix

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 10:28

ako nije htio ici van italije onda je ovaj transfer dno dna.Pored sveg skarta kojeg imamo u vezi (Valero,Gagliardini,Vecino) mi se rijesavamo jedinog sto valja,ma bravo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

milito22

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 20:00

kuky90 je napisao/la:

smiley 5 smiley 5 smiley 5

Još jednom se zahvaljujem na dnevnoj dozi smijeha. Kakve ti gluposti lupaš,to je čudo. Radja je prvo protjeran iz kluba,a nakon toga je želio u Cagliari da bi ostao uz suprugu. Nije zbog supruge odlučio napustiti Inter.
Protjeran jer je Zhangu jebao mater? Zhang jebem ti mater u *icku tebi i tom tvom kineskom čoporu,mrš iz Intera. kafa
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin
leopnd

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 20:42

Kad bi mi netko s Foruma dostavio transkripte s citatima odluke zašto ga ni pod razno ne žele zadržati možda bi i prihvatio argumente. Ovako, pošto sam u sličnim situacijama bio osobno, nema tog posta koji će mi promijenit mišljenje da je klub (s ljudima 2019.) postupio kako treba. Prekršio je kodeks ponašanja i brale moj, s 31 nema nazad. Očito je sjebao ozbiljno. Klub nije dužan izlazit s detaljima, mnogo stavki stoji i u samim ugovorima, kršenjem kojih i sam klub može imati problema...

Kome je to teško shvatiti uvijek se može opustit jebanjem raznih mama po netu, no to ni najmanje ne mjenja činjenično stanje... Srećom...
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.intercroatiacrew.com/index.php
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 20:50

Eto milito jel ti sad lakše kad si se iskalio?

Otišao je u Cagliari jer njegova supruga tamo ima familiju koja će joj pomagati u borbi protiv raka.
Sad to što nije u planovima nije baš tjeranje, nego jednostavno ispadaš van iz planova trenera. Kao što je ispao i Ibra kod Pepa. A Inter mu je išao barem ovako na ruku i omogućio mu da ide gdje samo želi. S obzirom da nije više mlad, a i višestruko je prekršio pravila kluba i ponašanja, što je za očekivati? Da će ga svatko takvog trpjeti? Pogotovo trener sa ozbiljnim ambicijama.

Da klub će biti možda na kvaru, ali rađe da ovako to riješimo, nego da lika natežemo i šaljemo u kinu sa bolesnom ženom. A to da je netko drugi kriv osim njega samoga, ma daj ajde.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

milito22

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 21:24

Sve 5,ali ja ću se ipak kao forumski laik oduševiti što je Naingollan,kako ti @leo kažeš Zhangu jebao mater,jer po meni i treba. Zanimljivo da u Romi nikome nije jebao mater,tamo ruže cvale.
Svi kad dođu kod nas zaborave igrati nogomet i popusti disciplina.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 21:30

To je zato jer Roma ima slabije ambicije pa radio tamo šta želi, a i kolko znam kod nas je nekako pobjegao pošto i njima dopizdilo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin
leopnd

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 21:38

milito22 je napisao/la:
Sve 5,ali ja ću se ipak kao forumski laik oduševiti što je Naingollan,kako ti @leo kažeš Zhangu jebao mater,jer po meni i treba.

Sve pet, imaš pravo na to. Al to ne prolazi ni u kom ozbiljnom klubu, a bogami ni firmi... javi mi kako je prošlo kad to napraviš svom šefu ili još bolje gazdi... Pogotovo ako su oni svoj dio prema tebi odradili, a ne sjećam se da je Radji prekršena neka stavka iz ugovora...

Wesley10

Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 21:49

Ma klub je cirkus, kenja se o ffpu a pustaju se igraci koje masno platis za free..

Ovo je ogromna firma, ko i svi nogometni klubovi, znaci nema sentimentalnosti i sranja. Nesposobni su ko kurac pa se sad vade na to. Daleko je to od gospodina Morattija koji je volio igrace ko djecu. Meni su starog na teren u njemacku šiknuli tjedan dana kasnije nego sta je reko da mama ima rak, a lik je obicni sljaker na bausteli kojih ima na lopate. Mogli su ga ostavit u zgu da su htjeli. Al zato eto Inter koji plati ovog radju 40mil eura i da mu godisnje love kolko nas cijeli forum ne zaradi u 10 zivota zajedno ide iz dobre volje dat u bivsi klub njega na posudbu i jos dio place platit.. How yes no. A nama gori pod nogama za nekim top veznjakom. Ide dzabe jer su ga se odrekli javno ko zadni imbecili, ista stvar ce se desit sa icardijem, dat ce ga se za kikiriki i onda ce se cudit ffpu a normalno da nece niko dat pare kad ga sikaniras preko medija tako

Ubiti mi je drago da je ovakav tok kluba, vise pratim iz neke navike i tolkih godina ulozenih u to sve, ljubav je isparila tamo jos pocetkom ovog desetljeca kad su se debili poceli kotit u klubu.. Od trenutnog rostera nemrem izdvojit vise od 5 simpa igraca. Sve se vrti oko love i nek se poguse u svim tim dolarima

I ne znam koji je radja mogao grijeh neoprostivi napravit da je veci od nesposobnosti valera, vecina i galjiradinija. Jebanje majke kinezima je nista naspram nogometnog neznanja ovih debila
[Vrh] Go down
Korisnički profil
insajd

insajd

Najdraži igrač : Zanetti

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime01.08.19 22:28

Totalno neprofesionalno, nedostojno, nestrucno, amaterski odradjeno klubu ovog ranga, bez obzira sta napravio i kako napravio, s obzirom da je placen 40 milijuna prije 12 mjeseci.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 11 I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Radja Nainggolan

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 11 / 15.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next