Inter Croatia Crew - Forum
---
Radja Nainggolan - Page 12 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share

Radja Nainggolan

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
Autor/icaPoruka
cesar19

cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

Radja Nainggolan - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime01.08.19 22:36

Sramota. Veliki minus za marottu i ostale cirkusante koji su odgovorni za transfere

Tritolone

Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Škriniar, Broz.

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime01.08.19 22:42

Meni je ovo neobjasnjivo, onako se javno odreci 2 igraca i izgubiti potencijalnih 120 mil (minimum) moze samo idiot napravit. Ne znam sta bi trebali izmisliti do kraja mercata da sve skupa opravdaju.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
AlvaroR

AlvaroR

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime01.08.19 22:43

Ide u Cagliari, ne u Fiorentinu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
silent

silent

Najdraži igrač : Inter :D

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime02.08.19 0:22

Wesley10 je napisao/la:

I ne znam koji je radja mogao grijeh neoprostivi napravit da je veci od nesposobnosti valera, vecina i galjiradinija. Jebanje majke kinezima je nista naspram nogometnog neznanja ovih debila

Tako je dođi na svoj posao.
Odi direktno članu svoje uprave i jebi mu mater.
Zatim gledaj kako letiš iz firme a oko tebe hrpa nesposobnijih. Ne samo to možda ćeš dobiti i nekakve penale itd... ovisi gdje radiš a sve ti to lijepo stoji u ugovoru kojeg si potpisao.
Stvar je jednostavna da jednostavnija ne može biti.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime02.08.19 0:29

I dalje smijesno, Kobe Shaq i Phil Jackson su se mrzili i gledali preko nisana pa su uzimali prstenje zajedno..

Inter se na vlastitu nesposobnost vadi sa ovim nekim floskulama, a nisu prodali igraca za fer cifru jos od kovacica valjda, izlazni transferi su kaos odkad klub postoji, tu i tam nas posere ko u slucaju Ibra al izuzev tog katastrofa
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tritolone

Tritolone

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Škriniar, Broz.

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime02.08.19 0:48

Sve je to divno i krasno ali kad dođe 6 mjesec i opet ti Uefa zajasi na vrat reci njima da je Radja jeba Zhangu mater i da su ga morali poslati na godisnji u Cagliari, neka nam oproste.

Mi smo za Radju dali decka koji danas vrijedi 40 mil. ne samo da smo izgubili pare koje smo dali za Radju nego smo potencijalno izgubili najmanje 50 milja koji bi mogli dobit za Zaniola da je osta kod nas i dobio sansu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime02.08.19 1:26

Btw,da li se itko pita zašto je Radja jebao Zhangu mater? Napio se ili je bio neki pravi razlog? Svaka priča ima dvije strane. A kako naša uprava radi ne čudi me da se igrači bune.

@kuky,daj se saberi čovječe,prosipaš se. Roma jest povijesno manji klub od nas,ali ne možeš reći da je klub sa manjim ambicijama,ove sezone su bar grupu prošli,pretprošle igrali 1/2 finale i ismijali Barcu. Plus još 3 igranja grupe od naše triplete.
To što ti naši prodaju maglu Not for everyone ne znači da smo glavni odjednom. Inter is coming, točnije bi bilo reći Inter is cumming in fans mouth.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Biscione

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime02.08.19 6:06

silent je napisao/la:
Tako je dođi na svoj posao.
Odi direktno članu svoje uprave i jebi mu mater.
Jel to on stvarno Zhangu psovao mater? Neko iz zajebancije nešto spomene i odjednom se to počne gledati kao fakt u argumentaciji.

Stvar je da ne znamo zašto odlazi, možda je nešto zgriješio a možda je samo hir trenera ili nekoga iz uprave a znamo da je to vrlo moguće. Idu mi na qrac treneri koji odmah po dolasku pikiraju jednog-dvojicu važnijih igrača da bi utjerali strah u ostale, sjetite se kako je Pep kapitena Joa Harta odmah likvidirao po dolasku, jel to i Hart nekom jebao mater? Za Icardija svi znamo zašto ali za Rađu ne znamo a da je nešto bilo vjerovatno bi saznali jer imamo curenja iz svlačionice.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime02.08.19 8:02

milito22 je napisao/la:
Btw,da li se itko pita zašto je Radja jebao Zhangu mater? Napio se ili je bio neki pravi razlog? Svaka priča ima dvije strane. A kako naša uprava radi ne čudi me da se igrači bune.

@kuky,daj se saberi čovječe,prosipaš se. Roma jest povijesno manji klub od nas,ali ne možeš reći da je klub sa manjim ambicijama,ove sezone su bar grupu prošli,pretprošle igrali 1/2 finale i ismijali Barcu. Plus još 3 igranja grupe od naše triplete.
To što ti naši prodaju maglu Not for everyone ne znači da smo glavni odjednom. Inter is coming, točnije bi bilo reći Inter is cumming in fans mouth.

Klub koji iz godine u godinu prodaje svoje najbolje igrače nije klub s velikim ambicijama, a još manje ako ih konstantno prodaješ rivalima. A oni to rade. To što su oni došli daleko u ligi prvaka jednom u 20 godina znači isto kao da kažeš kako je Maribor klub s velikim ambicijama kao Inter je su bili tamo kad mi nismo.

Valjda ti je jasno da smo imali najjaču skupinu u ligi prvaka, igrali smo sa ekipama koje su došle do finala i polu finala. Roma je jedva prešla skupinu buraz moj sa CSKA i močnom Vikrotijom Plzen.

Radja je bio želja trenera koju je uprava bila u mogućnosti ispuniti, Lukaku nažalost neće biti to. Jebi ga promašeni transfer, ni prvi ni zadnji. A nismo ni jedini u tome, dešava se jednostavno.

Ti slogani koje naši slažu su jebeni marketing i trending kako bi se širio brend, jel kužiš da to nema veze s ovime što raspravljamo? haha Pa jebo me bog, to kao da ja govorim koja je autokuća veća, a ti mi kažeš kako Pirelli ima najbolje gume.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Biscione

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime02.08.19 9:13

"Drago mi je što se vraćam kući. Odluka je bila malo 'prisilna' ali i to je u redu. Nastojat ću učiniti dobro u Cagliariju. Imao sam i druge prioritete i zbog toga je bilo lahko odlučiti gdje ću nastaviti karijeru. Svaku utakmicu ću dati sve od sebe i dokazati da je Inter pogrešio što je odlučio da me pusti!"

Ninja za Tutto Mercato Web.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime04.08.19 2:55

Nije klub pogriješio sad kada ga je "pustio" u Cagliari, pogriješio je prošlo ljeto kada ga je doveo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Biscione

Biscione

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime04.08.19 2:58

To za prošlo ljeto smo odavno konstatovali
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime04.08.19 3:55

Srna je napisao/la:
Nije klub pogriješio sad kada ga je "pustio" u Cagliari, pogriješio je prošlo ljeto kada ga je doveo.
Slažem se tu, ali mi je jedan od omiljenijih veznjaka u ligi jer ima to nešto u igri što čini utakmice uvijek napetima.

Njegovi potezi i golovi su melem, a spasio nas u par utakmica. Mislim da nije nitko mogao znati da će ga zadesiti tolko problema, a još manje da će ga Conte odjebati odmah.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

milito22

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime04.08.19 20:38

kuky90 je napisao/la:
Srna je napisao/la:
Slažem se tu, ali mi je jedan od omiljenijih  veznjaka u ligi jer ima to nešto u igri što čini utakmice uvijek napetima.

Njegovi potezi i golovi su melem, a spasio nas u par utakmica. Mislim da nije nitko mogao znati da će ga zadesiti tolko problema, a još manje da će ga Conte odjebati odmah.

Upravo im je jedini posao da baš to znaju. Ti ko da si u antičkoj Grčkoj,pa se sve dešava po volji Bogova i nitko na ništa nema utjecaj.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rafael_zd

rafael_zd

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime04.08.19 20:45

Milito legendo hahahahaha
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 0:14

Ne nije ima posao biti vidovnjak, a i bio je želja trenera.

Eto Milito vidovnjak znao da će Radja biti ozljeđen 2 puta, i da će mo Biglia strgati nogu.
Znao da će Mario propasti ko grčka. Znao čak i kako će Icardi ove sezone poludit, pa je zato govorio da još prošle treba prodati lika.

Jel itko mogao znati da će Bale propasti u realu i prvu sezonu imati probleme s kičmom? Jel znao Napoli da će Milik stgat ligament kad su ga doveli? Ne, ali sam siguran da si ti znao, jer ipak si ti stučnjak.

Daj ajde.

I da Radja unatoč svemu bio u top 3 veznjaka lige, a i takav sav šepav kod nas je bio 3. po broju golova.

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 0:32

Koje ti gluposti nekad pises.. da se razumijemo i ja serem kvake al ovo tvoje

radja je nasiroko poznat ko jebeni alkic i pusac cigara i covjek koji ima problema sa disciplinom, to sta su ovi nasi debili nesposobni mislili da ce postat casna sestra kad dode u Inter je drugi par rukava.

radja je bio top3 veznjak lige mozda 5 utakmica od njih 38. i to nisu bile 5 u nizu, nego na preskokce svakih mjesec i pol

ne vidim opravdanje za ovo sta su napravili, od fulane kupnje, do loseg koristenja igraca, do davanja klinca koji sad vrijedi 50mil eura, do problema s disciplinom koji su namjerno izneseni u javnost (adriano kad je dolazio pijan na treninge se sakrivalo, sad odjednom ne) pa se mislilo da ce se ovaj promjenit.. how yes no.. i onda jos poslijedni cavao u lijes, davanje na posudbu za dzabe(?!?!) bez uopce prava otkupa ili iceg, znaci suha posudba da se rijesis lika koji ti je pojeo sav transfer budzet u jednom ljetu + ga se najavljivalo kao da smo doveli Messija od 23 godine koji igra u God modeu i ima jos 10 top sezona pred sobom

Dzabe im razni Skrinjari itd kad na svaki dobar transfer sjedne 10 uzasnih
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

milito22

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 0:42

Nisam vidovnjak,ali ako po nekom zakonu brojeva,što igrač ima više godina,češće su i ozljede. Jer su zglobovi i cijeli mišićno-koštani sustav poprilično istrošeni. Bio sam skeptičan oko Radje,isto kao i sada oko Godina. Uz razliku da se Godinova ozljeda neće toliko osjetiti jer imamo najjače stopere u Europi,dok je Radjin izostanak nešto puno gore. Da sam čovjek na poziciji,taman da igram i football manager,nikad ne bih sklopio posao kao mi za dovođenje Naingollana. A sad kad odlazi mi je opet žao,jer je unatoč svemu nešto pokazao i što je još gore,nemamo nekih dobrih opcija u vezi. Barella i Sensi se tek moraju pokazati.
To što pričaš za igrače koji imaju problema sa ozljedama se itekako zna unaprijed. Zna se tko je injury prone,a Bale je to oduvijek bio. Plus što se britanski igrači tradicionalno slabo snalaze u La ligi,to je opet poznato. Doveden je u Real više zbog marketinga nego zbog nogometa.
Ti polaziš od stava da se ništa ne zna,kao da smo u 15. stoljeću gdje nije postojala nikakva komunikacija između ljudi,gradova,regija... Znaš li ti šta je današnji profesionalni nogomet? Što se tu sve gleda kad se prate igrači i kad se potpisuju? Doslovno do u najsitnije detalje. Poznati primjer propalog transfera od prije par godina je Ally Cissokho u Milan. Transfer propao jer je imao pokvarene zube. Nije se Radja propio kod nas,sve se to moralo uzeti u obzir i staviti na vagu.

Što se Icardija i Wande to je još jedan loši presedan u nogometu nastao upravo u Interu. Nisam guglao,ali prilično sam siguran da je to prvi i jedini slučaj u povijesti gdje je nekom igraču žena agent.
Misliš da bi drugi klubovi to dopustili? Dobro je netko na forumu napisao,da je prešao u Jubentus,to dvoje idiota bi bili mirni kao bubice. Uostalom sad je poznato da je Wanda to htjela raditi i Maxiju,biti mu agent. Zašto naši to nisu znali i zabranili Icardiju? Zna se kud to vodi,da je normalno da ti je žena agent,svi bi to radili.

A taj prijelazni rok kad su dovedeni J. Mario i Barbosa neću niti komentirati. Onaj tko ne vidi da su to mafijaška posla agenata ne treba niti sudjelovati u raspravi.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 0:53

Lijep osvrt milito22, kao sta kazes ima tu puno toga ispod povrsine. Vidjet cemo sta ce bit do kraja transfera, ali s ova posudba u Cagliari je smijesna.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 0:59

Sad je i sluzbeno, cista posudba.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 1:43

milito22 je napisao/la:
Nisam vidovnjak,ali ako po nekom zakonu brojeva,što igrač ima više godina,češće su i ozljede. Jer su zglobovi i cijeli mišićno-koštani sustav poprilično istrošeni. Bio sam skeptičan oko Radje,isto kao i sada oko Godina. Uz razliku da se Godinova ozljeda neće toliko osjetiti jer imamo najjače stopere u Europi,dok je Radjin izostanak nešto puno gore. Da sam čovjek na poziciji,taman da igram i football manager,nikad ne bih sklopio posao kao mi za dovođenje Naingollana. A sad kad odlazi mi je opet žao,jer je unatoč svemu nešto pokazao i što je još gore,nemamo nekih dobrih opcija u vezi. Barella i Sensi se tek moraju pokazati.
To što pričaš za igrače koji imaju problema sa ozljedama se itekako zna unaprijed. Zna se tko je injury prone,a Bale je to oduvijek bio. Plus što se britanski igrači tradicionalno slabo snalaze u La ligi,to je opet poznato. Doveden je u Real više zbog marketinga nego zbog nogometa.
Ti polaziš od stava da se ništa ne zna,kao da smo u 15. stoljeću gdje nije postojala nikakva komunikacija između ljudi,gradova,regija... Znaš li ti šta je današnji profesionalni nogomet? Što se tu sve gleda kad se prate igrači i kad se potpisuju? Doslovno do u najsitnije detalje.  Poznati primjer propalog transfera od prije par godina je Ally Cissokho u Milan. Transfer propao jer je imao pokvarene zube. Nije se Radja propio kod nas,sve se to moralo uzeti u obzir i staviti na vagu.

Što se Icardija i Wande to je još jedan loši presedan u nogometu nastao upravo u Interu. Nisam guglao,ali prilično sam siguran da je to prvi i jedini slučaj u povijesti gdje je nekom igraču žena agent.
Misliš da bi drugi klubovi to dopustili? Dobro je netko na forumu napisao,da je prešao u Jubentus,to dvoje idiota bi bili mirni kao bubice. Uostalom sad je poznato da je Wanda to htjela raditi i Maxiju,biti mu agent. Zašto naši to nisu znali i zabranili Icardiju? Zna se  kud to vodi,da je normalno da ti je žena agent,svi bi to radili.

A taj prijelazni rok kad su dovedeni J. Mario i Barbosa neću niti komentirati. Onaj tko ne vidi da su to mafijaška posla agenata ne treba niti sudjelovati u raspravi.

Valjda ti je jasno da Radja u svojoj karijeri nije pauzirao tolko dana kao u Interu u jednoj godini radi ozljeda. Igrač nema baš dobru disciplinu, ali bilo je i bit će mnogih koji nemaju. Zna se za njega da loče, i to ga do sad nije sputavalo. Osim toga lik je sa svim problemima bio 3. strijelac u klubu.

Išlo se na rizik radi trenera, i na kraju smo popušili jer je sljedeći trener odlučio odjebati igrača. Ne zato jer je bio loš, nego ga jednostvno nije htio. Ne želi ni Perišića ni Maura, a dobri mu Candreva i Dalbert. I što sad?

A posudbom se išlo igraču na ruku jer se želi vratiti doma.

Tako da stvari oko lika su kompliciranije. Zato nitko nije mogao predvidjeti ovakav rasplet.

I nisam napisao da se nije znalo, nego da se neke stvari ne mogu predvidjeti. Kao što se znalo da je Sneijdera da ima probleme s ozljedama, pa smo riskirali, ili Brozo koji je bio problematičan i kod nas od početka. To su stvari koje se mogu ispraviti, i Radja je kolko znam popravio stvari nakon svega i počeo trenirati van kluba kako bi povratio formu.

Al eto najviše odlazi radi trenera koji ga nema u planovima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Slycor

Slycor

Najdraži igrač : Zanetti, Adriano

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 1:58

sretno ninja

hvala na tih par golova koji značili inter šal 4
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

cesar19

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 19:50

Sramota.

kuky90

kuky90

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 20:57

Kaže Radja kako će dokazati nešto Interu, te da ima nade da se vrati haha
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

cesar19

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime05.08.19 21:22

Što znači da je želio ostati i dokazati se, a ne kako se pričalo da želi otići zbog ženine bolesti.

Sponsored content

PostajNaslov: Re: Radja Nainggolan   Radja Nainggolan - Page 12 I_icon_minitime

[Vrh] Go down

Radja Nainggolan

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 12 / 15.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next