Inter Croatia Crew - Forum
---
Dresovi I Gadgeti - Page 26 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Dresovi I Gadgeti - Page 26 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Dresovi I Gadgeti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AuthorMessage
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 10:16

Slažem se s Johanom u slovo.

_________________
Keep Fighting Schumi
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 10:44

matrix wrote:
Slažem se s Johanom u slovo.

Također.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 11:04

Johan wrote:
ovaj novi dres nije Inter i to mi smeta.

A meni je i ne smeta me nimalo... Razlika u mišljenjima, jebiga.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 11:26

S johanom sam u ovome... Nije stvar da oni privuku kupce kao vw nego da dres ima neku tradiciju... Mi nismo kupci Intera

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 12:13

Dres je katastrofa, al barem gostujući nije crveni.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 12:31

Inter - the best wrote:
S johanom sam u ovome... Nije stvar da oni privuku kupce kao vw nego da dres ima neku tradiciju... Mi nismo kupci Intera
Ali ta tradicija nam neće vratiti dug.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 12:47

kuky90 wrote:
Inter - the best wrote:
S johanom sam u ovome... Nije stvar da oni privuku kupce kao vw nego da dres ima neku tradiciju... Mi nismo kupci Intera
Ali ta tradicija nam neće vratiti dug.

Tradicija je važnija od para. Dug nek vrati Thohir.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 13:02

Baš. Razumijem da lik ne želi ulupati 100 milja na prvom prijelznom roku,i to je ok,ali mora se i on malo isprsiti. Otherwise,gospodine Thohir,zašto ste nas kupovali uopće ?

Jebate,ako mogu šeici koji ne znaju šta je Man. City potrošiti 500 milja za 2 godine,onda može i on koji je navijač Intera,dakle Interista kao svi mi tu na forumu.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 13:08

Bit je napraviti zdravi klub koji neće ovisiti samo o vlasniku i njegovim parama. Da se nebi nakon njegovog odlaska opet desilo ovo što se sad.
Ako vrati dug i dalje ima problem što klub i dalje troši više nego što zarađuje. Nije sve tako jednostavno, . A i osim debiljine crte ništa drugo nije promijenio, boja je i dalje ista, grbi isto više manje isti.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 13:17

A i taj pojam zdravog kluba nije tako jednoznačan i jednostavan. Što u biti jest zdrav klub ? Koji su to danas zdravi klubovi na svijetu,to jest u Europi ? Europski prvak,Real ovisi o kralju španjolskom,on im pumpa novce. Eno Barcelona daje 88 mil. za Suareza,odakle im to ? A navodno su u dugovima od preko 200 milja. I još bezbroj takvih primjera.

Prije možda godinu dana sam naišao na jednu sliku na netu,kao prikazuje dugove europskih klubova. To jest,ne dugove,nego poslovanja. Poslovanja kroz zadnjih 5 godina,recimo od 2008-2013. I sad,jedini klubovi koji su u plusu su: Bayern,naravno (idealno bi bilo kopirati takav model upravljanja klubom), Arsenal (jasno je zašto su oni u plusu,prodaju najbolje igrače,kupuju djecu po Francuskoj) i Valencija,opet očito razlog,prodaje Villa,Mate,Silve,Albe,kupovina ajmo reć anonimusa.

Tako da,kao zaključak bih ja izvukao sljedeće. U današnjem nogometu nije moguće poslovati sa dobitkom,osim ako si Bayern,ili ako imaš mentalitet malog kluba pa prodaješ svoje najbolje igrače i kupuješ neke druge,jeftine,čisto da popuniš roster.

Što se tiče ovog stvaranja branda,kažu ljudi da je Manchester United najjači brand u sportu uopće,pa opet čitam izvještaje gdje su i oni u dugu,recimo preko 300 milja.
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 13:23

kuky90 wrote:
Inter - the best wrote:
S johanom sam u ovome... Nije stvar da oni privuku kupce kao vw nego da dres ima neku tradiciju... Mi nismo kupci Intera
Ali ta tradicija nam neće vratiti dug.

A crni dres hoće?
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 13:41

Raskokodakali se o dresu ko da je promjenjeno ime kluva i propala citava povijest kluba, tradicija..
Malo promjene i sta sad, siguran sam da se vracamo na stare pruge vec iduce sezone..

Btw slazem se da ce ovo podici prodaju jer je jednostavno drugaciji i to je jedini smisao..
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 14:14

Pa real je samo na prodaji dresova vratio novce koje su dali za Ronalda. Oni najveći dio prihoda izvuku iz prodaje dresova i ostalih stvari iz svojih šopova koje imaju posvuda po svijetu.

Oni imaju dug, ali posluju valjda u plusu svaku godinu, a mi zadnje dvije poslovali u minustu i to mislim od 80 milijuna eura.
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 14:53

kuky90 wrote:
Pa real je samo na prodaji dresova vratio novce koje su dali za Ronalda. Oni najveći dio prihoda izvuku iz prodaje dresova i ostalih stvari iz svojih šopova koje imaju posvuda po svijetu.

Oni imaju dug, ali posluju valjda u plusu svaku godinu, a mi zadnje dvije poslovali u minustu i to mislim od 80 milijuna eura.

Bajke. Prihodi od prodaje dresova su smiješni. Najbolji klubovi na svijetu imaju u prosjeku 12 eura dobiti po prodanom dresu. Man United, koji prodaje najviše dresova na svijetu, zaradi 15-18 milijuna eura godišnje od prodaje dresova. Mi prodamo 3x manje dresova.
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 15:28

To uopce nije zanemariva lova.. pricamo o miljama eura ko o par tisuca kuna..
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 18:29

gogec wrote:
To uopce nije zanemariva lova.. pricamo o miljama eura ko o par tisuca kuna..

Pa koliki nan je dug ovo je ko da pricamo o nekoliko lipa

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 18:31

Od nečeg se mora početi :)
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 19:02

Update:
Nike je ove dresove ponudio Morattiju i on je prihvatio. Thohir nema veze s ovim novim dresovima. Dakle, ne laprdajte bez pokriča...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
inter1908

inter1908

Posts : 2386
Join date : 2012-03-04
Age : 31
Location : Zagreb/Imotski
Najdraži igrač : Cambiasso, Adriano, Perišić

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 19:30

Primjer svima treba biti Hans-Joachim Watzke koji je od 2006 do danas Borussiu Dortmund pretvorio u financiski stabilan klub koji moze izdvojit 50-60 mil eura (tako je Watzke izjavio da ce potrosit ove godine na pojacanja), a za 5 do 7 godina im je cilj bit financijski mocni kao Bayern koji po Švicarskim bankama ima 600 mil eura.
Nista se nemoze preko noci postic i ja bi radije da se polako rijesi to financijsko stanje nego da ovaj ulozi 300 mil eura u klub kao sto rade šeici u umjetnim klubovima.
Watzke i Hoeness su dokazali da presednik koji financijski iznimno sposoban i pun ljubavi prema određenom klubu je nesto najbolje sto se moze desit tom klubu.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 20:21

Watzke nama nije nikakav primjer,evo već 4. ljeto zaredom BVB ostaje bez najboljeg igrača (Sahin,Kagawa,Gotze,Lewandowski). Kao što već pisah,to je obilježje malih klubova. Čemu prodavati najbolje igrače ako si financijski stabilan klub ? Dragi moj,oni su Bayernu u šaci...Tužno,ali je tako.
Tu priču da je Watzke napravio stabilan klub objesi mačku o rep.  smiley 1 
Back to top Go down
Intelekt

Intelekt

Posts : 311
Join date : 2014-01-08
Location : Osijek

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 20:47

Kao prvo BVB uopće nije htjeo prodat Gotze-a nego je Bayern isplatio odštetnu klauzulu i klub si ništa nije pitalo.Jedino su Sahina i Kagawa prodali.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 23:00

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime10.07.14 23:02

Nije uopće stvar toga da li se dres sviđa nekome ili ne. Dres kako dres uopće ne izgleda loše, ali to nije Inter i nema veze s onime što prvi dres predstavlja. Što se tiče branda pa zar vi mislite da ljudi prepoznaju Inter po logu, znaku ili nečemu drugom? Glupost, ljudi znaju Inter po crno-plavim bojama, vraga oni znaju kako izgleda znak. Ovo nema veze s vezom i šteta da idemo u tom pravcu, sigurno ih nećemo prodati više u odnosu na prošlogodišnje. Eto nemojte šta zamjerit

_________________
Keep Fighting Schumi
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime11.07.14 2:00

Pa i dalje ima plavo crne boje, samo što nemaju tolko debele plave crte.
Back to top Go down
beneamata

beneamata

Posts : 625
Join date : 2010-11-15
Location : šibenik/zagreb
Najdraži igrač : Ljubo Miličević

Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime11.07.14 18:08

mislin da su zadnje korekcije grba neznatne i nebitne i ne vidin njihov smisao ali dobro.....ne smeta mi, a šta se tiče dresova mislin da domaća garnitura mora biti standardizirana i da se poštuju kriteriji, za eksperimentiranje i marketing služe gostujuća i treća garnitura ko u svih klubova koji drže do svog imena i tradicije!
Back to top Go down
http://www.milito-glupača.com
Sponsored content




Dresovi I Gadgeti - Page 26 Empty
PostSubject: Re: Dresovi I Gadgeti   Dresovi I Gadgeti - Page 26 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Dresovi I Gadgeti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 26 of 40Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Dresovi I Gadgeti

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-