Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Sebastiano Esposito - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Sebastiano Esposito   Sebastiano Esposito - Page 6 I_icon_minitime04.07.22 19:21

Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Zabio za Anderlecht protiv Lyona, ajmo mali.

Age : 33

Zabio drugu utakmicu u nizu za Bari, sad mu je asistirao legendarni Ruben Botta smiley 1
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Uff Ruben Botta! A di je jos legendarniji Ricky Alvarez.

Ovog Esposita utopit cim prije, Interov Alen Halilovic po razvikanosti
Tritolone

Tritolone

Age : 33

Ja jos vjerujem da moze nesto biti od njega. Tek mu je 20. Nadam se da ce posloziti napokon glavu.

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Ma ne može od ovih današnjih klinaca ništa biti. Sve je to propuh u glavi.

Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Strašan talenat ali koliko sam upratio propuh u glavi, ulazi u sukob sa trenerima tako da ga možemo odmah otpisat, od takvih ništa ne bude osim ako su baš ultra talentovani brazilci

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Sazrio fizicki, cini mi se i mentalno, bit ce super opet u nekom baselu na posudbi
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Baš me zanima hoće li ga ostaviti u rotaciji..
Wesley10

Wesley10

Age : 27

Nisu sažeci mjerilo, al evo pogledam ovo i pogledam tog scamaccu i ne vidim razliku, a ovog imaš u vlastitom dvorištu.. Decko ceka erupciju, daj mu jebenu šansu

Age : 27

Ima 13 golova i 11 asistencija u 2 godine al dobro, bolje je dat 30 miliona za 3 gola u sezoni premiershipa nego dat priliku Espositu za dzabe, i davat 30mil za 4tog napadaca a nema prvog i drugog golmana i cjenkat se za 4 il 6 miliona oko Sommera cijelo ljeto

Age : 30

Otišao je u Basel i uspio je u jadnoj švicarskoj ligi dat čak 6 golova i 5 puta asistirat i uz tu nemilu statistiku mu je cijena pala sa 6 milja na 5, onda je otišao u još smješniju belgijsku ligu i tamo je uspio dat čak 1 gol u 14 utakmica, odigravši nevjerojatnih 500 minuta, nebi vjerovao, cijena mu je pala sa 5 milja na 3.5, nakon toga odlazi u Serie B i u 40 utakmica zabija čak 7 golova, što je brutalna statistika za napadača.
I sad je on spreman bit 4 napadač u Interu, klubu koji je prošle sezone bio u finalu Lige Prvaka i klub koji ove sezone napada titulu.
A tu je Scamacca koji neće bit 4. napadač, nego će se borit sa Thuramom za drugog napadača uz Lautara, lik koji je dok je bio u Serie A bio odličan, pogotov sezonu pred odlazak u West Ham, di su ga svi veći klubovi tražili, ima iskustvo igranja i Serie A i Premier lige, zabio u Italiji uz kup 35 golova cca, sjebo se je sa Premier ligom, ali više su ga sjebale te ozljede nego sto je on bio loš.
Idealno je da ga dovedemo, da se spremi, zabije 15ak golova u ovoj sezoni i lagano.

Ne kazem ja da je Esposito smece, nego nema smisla da sa 20 godina sjedi na klupi i ceka mrvice, da odigra 85 minuta i opet godinu dana ništa ne napravi. Neka sad ode na posudbu i neka u tom klubu zabije 15 golova i bude glavni igrač, onda ćemo imat nešto od njega, ovo ostalo niš ne vrijedi. procjenjivat igrača i govorit da je brutalan na prijateljskim utakmicama je smiješno, koliko ih je bilo u Interu sto su se nazabijali na prijateljskima, sad igraju po 3-4 ligama u Italiji.

Nadam se da sad shvaćaš što želim reći.
A za golmana, Sommer svakako dolazi, a drugi će očigledno bit Stabković, iako bi ja volio da i on ode na posudbu, jer ima potencijala bit super golmančić, aaaaa iduću sezonu brijem da je onaj majstor iz Shakhtara dogovoren za dzabe.
Wesley10

Wesley10

Age : 27

Eto tak odgovori argumentirano

Cini mi se da si malo prenapuhao brojke u korist scamacce, u zadnje dvije sezone on ima u 60tak nastupa 25 golova i asist, a Esposito u 50tak nastupa 13 golova i 11 asista. S tim da je u minutama jos veca razlika jer je Esposito rijetko igrao 90 minuta.

U svakom slučaju, ne vidim nikakvu logiku iskrcavat 30mil za zamjenskog napadača a situacija s golmanima je ajme, dok imas Esposita koji je mlađi 4 godine od njega i ima kolko tolko usporedive brojke i neosporni talent. Scamaccu bi doveo samo ako prodaju Correu

Nadam se da idioti kuze da je ogromna šansa da Sommer ne dođe, bayern čeka neuera da se vrati od loma noge na skijanju, ovih par opcija koje su ganjali su im preskupi i jednostavno nemaju potrebu ga prodat. Pogotovo kad ganjaju Kanea i gledaju iskrcat lovu. Nebi me cudilo da mi vratimo Handu i uđemo u sezonu sa njim i Stankovicem na golu, to me uopce nebi zacudilo. Dok iduce sezone dolazi taj truba za dzabe, to se slažem
Adri

Adri

Age : 30

Scamacci sam brojao samo golove u Serie A i talijanskom kupu, ovo ostalo je nebitno sve, kazem opet, bolje da se Skamaka bori za tog drugog napadača sa Thuramom, nego da Esposito sjedi na klupi i dobije 100 minuta i potrosi jos jednu sezonu, trebaju mu minute maksimalno, što više minuta i što više golova.
Ja sam isto uvijek za naše talente, ali ako to znači da će kod nas imat super malu minutažu, bolje da ode na posudbu.
A za golmana je super neozbiljno, ali ajde, imao je Psg jucer Donarumu, pa im nije ništa pomogao, više je Stankovic obrana imao smiley 8
Srna

Srna

Posts : 8455
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Svaka čast Espositu al Scamacca je 2 koplja ispred njega, htio sam da ga Inter dovede i prošlo ljeto jer je napadač koji potencijalno ima sve potrebno. Pitanje je samo koliko ga je ta ozljeda unazadila i koliko je zdrav u glavi, jer čim vidim da netko osim cijelog tijela ima istetoviranu i glavu prvo što se zapitam je koliko moždanih vijuga posjeduje.