Inter Croatia Crew - Forum
---
Zašto navijam za Inter? - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Zašto navijam za Inter? - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Zašto navijam za Inter?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Gost
Guest
avatar


Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime05.05.11 19:32

Zamorano,Ronaldo,Cruz,Capitano,Van Der Meyde,Cambiasso,Vieri a ponajvise OBAFEMI MARTINS.....Toliko je zracio dobrom atmosferom u Interu......Bacanje za drugi gol Vieri u povijesnoj pobjedi nad Sampdoriom 3-2.....Inace kao mali ( 2003 ) dobio sam donji dio Interove trenirke i nisam znao tada koji je to klub pa se poceo raspitivati o svemu tome...dosao sam na utakmice koje je komentirao Scarpini najveci kralj kojeg sam ikada cuo od komentatora i takav adrenalin je taj covjek zracio i toliko emocija je pokazivao da nisi poslje toga mogao da navijas za ikog drugog od utakmice u Mestalli kada smo dobili Valenciju 5-1 do tekme protiv Rome kada smo dobili u kupu 4-3 a gubili 0-3 i tako dalje......Volim klub taj jer nema jako zvucnih imena kao sto ima Real jer to sto mi imamo nitko nije imao nikada a i nece imati.... Ponajvise mi se svidjela uzrecica od Scarpinija : nez bas kako se pise talijanski. : klamoroso errore ......
Back to top Go down
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime05.05.11 21:29

SHAPESHIFTER wrote:
prije 9 godina sam doživio najveće razočarenje i poraz otkad pratim Inter...ali danas s ponosom gledam na 05.05.2002.

prisjećati ćeš se rado istog datuma samo godine 2010.,kada je pao prvi od tri titule najveće sezone našeg kluba! kaos
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime05.05.11 22:35

SHAPESHIFTER wrote:
prije 9 godina sam doživio najveće razočarenje i poraz otkad pratim Inter...ali danas s ponosom gledam na 05.05.2002.

Bravo legendo, točno znam kako se osjećaš, a vjerujem i većina na forumu.

Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10476
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime05.05.11 23:04

Mislim da sam tad prvi put plako na neku utakmicu, one suze iz ljutnje, prebolesan osjećaj

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime05.05.11 23:10

Svejedno unatoč tripleti i svim ovim trofejima nikad neću prežalit taj dan. Ponekad znam pogledat neki stari video s te utakmice sa sjetom i suznim očima...

Ona generacija je zaslužila scudetto...
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime06.05.11 0:26

mutno se sjećam tog 5.5.2002. al znam da sam bio na bazenima i zaletim se do fast fooda koji je bio u sklopu svega toga i na tv vidim 4:2 za lazio cry
došlo mi da se utopim...
Back to top Go down
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime06.05.11 8:59

Lo Zio wrote:
Svejedno unatoč tripleti i svim ovim trofejima nikad neću prežalit taj dan. Ponekad znam pogledat neki stari video s te utakmice sa sjetom i suznim očima...

Ona generacija je zaslužila scudetto...

ja jednako (ako ne i više) volim tu generaciju kao i ovu koja nas je tako razveselila prošle godine....
Cuper je meni bio takav car.....
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime06.05.11 16:22

1997/98 uz prošlogodišnju definitivno najdraža generacija.
Back to top Go down
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime06.05.11 16:39

ajde nemoj zajebavat, nisi tada ni znao za Inter smiley 1 cheers 1
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime06.05.11 16:52

Opet ti sa svojim sitnim provokacijama facepalm buuuu nutkick palica

kafa
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime06.05.11 22:28

SHAPESHIFTER wrote:
Lo Zio wrote:
Svejedno unatoč tripleti i svim ovim trofejima nikad neću prežalit taj dan. Ponekad znam pogledat neki stari video s te utakmice sa sjetom i suznim očima...

Ona generacija je zaslužila scudetto...

ja jednako (ako ne i više) volim tu generaciju kao i ovu koja nas je tako razveselila prošle godine....
Cuper je meni bio takav car.....

I meni... obožava san ono sranje koje je radija prije svake utakmice. Kad bi igrači istrčavali iz svlačionice, a on bi svakoga opalija po prsima... kao da ih šalje u bitku... još kad bi zapalija cigaret na utakmici, ma car i gotovo...
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime06.05.11 22:37

Johan wrote:
1997/98 uz prošlogodišnju definitivno najdraža generacija.

pagliuca, zio bergomi, pupi zanetti, galante, moreiro, sousa, simeone, ronaldo, baggio, zamorano, youri, ventola...


klanj klanj klanj klanj klanj klanj klanj klanj klanj klanj klanj klanj klanj




uberite na 6:46 di je bergomi! koji bog!
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime07.05.11 12:57

Može ovo i u Pazza Inter History, al stavit ću ovdje kad smo se već dotakli najjače ekipe ikad igdje.

Da ne stavljamo stalno samo utakmice protiv Juvea i Lazija...


Inter - Roma 3:0

Prvo Youri iz penala na Cholu, pa Branca na asist Sartora (tuta će biti ponosan smiley 1), pa Zamorano na asist Pupija klanj klanj klanj

Totti je i tad imao blackoute lud




Inter - Fiorentina 3-2

E ovo je baš utakmica iz kategorije "Pazza Inter". Povedemo 1-0, pa oni okrenu na 1-2 i igraju duplo bolje a na kraju mi dobijamo 3-2. Ronaldo, Moriero, Youri klanj Taribo šalje ljude u bolnicu klanj Kod 3. gola pomoćnik diže zastavicu, ali glavni opravdano priznaje gol jer Fiorentinin igrač asistira Youriju. Za Viole zabili Serena i Batistuta, obojica na zalasku karijere završili kod nas.




Milan - Inter 0:3

Cugini pregaženi.



Campioni d' Italia!

A Kup UEFA je posebna priča, Izgubili prve utakmice ud Lyona i Strasbourga i onda u uzvratima okretali rezultat, pa Schalke prošli u uzvratu nakon produžetaka... al ne da mi se sad tražit te clipove... Ma najjača ekipa ikad! dada
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime07.05.11 16:01

Back to top Go down
beneamata

beneamata

Posts : 625
Join date : 2010-11-15
Location : šibenik/zagreb
Najdraži igrač : Ljubo Miličević

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime05.06.11 11:55

meni su stari i stric uvik skupa gledali intera, ja san tada ima 8, 9 godina, kad god bi stric dosa u posjet zna san ko igra...........tako san ga i ja zavolia, najludji klub na svitu
nedavno mi lik reka, nakon sta je sazna da navijan za inter, "svako nosi svoj križ" postiga je kontra efekt, posta san jos ponosniji navijac!! Pazza Inter
Back to top Go down
http://www.milito-glupača.com
Aca

Aca

Posts : 1671
Join date : 2011-02-14
Age : 33
Location : Slavonski Brod
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime05.06.11 12:07

love & hate
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3771
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime13.06.11 20:28

u Italiji sam mrzio Milan i Juve oduvijek,a Inter mi je bio drag zbog Ronalda i onda kad je Figo presao u Inter sve je bilo rijeseno i sada samo za Inter anti
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime14.02.12 10:59

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zio wrote:
Hahaha legendo dobro si me nasmija i oraspoložija! ... znaš nekad pogledam ljude, prijatelje koji na ovako nešto gledaju bez imalo emocije ili kao prate neki klub i totalno im je svejedno...

Upravo to! Ja imam dosta frendova Milanista, koji su, kao VEEEEELIKI navijači (čast iznimkama - njima odajem respect). Idu na Ligu prvaka, u Milano, ovo-ono... A ustvari šminkeri!
U utorak ga pitam kako je igrao Milan za vikend i on ne zna... Nije gledao tekmu, nije se sjetio pogledat rez...
WTF?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?

To mi se nije dešavalo ni kad nije bilo neta, tv-a, radija... Trčao sam u ponedeljak u Vjesnik kupit Gazzettu po 19 puta višoj cijeni!

Činjenica je da će onima koji su za Inter počeli navijat u devedesetima ovaj period ipak lakše proči nego novopečenim navijačima...

inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4


Fontolan wrote:
leopnd wrote:
Činjenica je da će onima koji su za Inter počeli navijat u devedesetima ovaj period ipak lakše proči nego novopečenim navijačima...

inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4 inter šal 3 inter šal 4

Upravo tako, mi stariji fanovi intera smo ipak navikli na ovakva teška vremena.


Moram se nadovezati na ovo što je @Zio napisao i ta čudna i velika strast i ljubav prema interu.
Finale LP u Madridu, u lokalnom pabu oko 40 ljudi ( većina navijača Bayerna ), i trenutak kada Milito zabija gol u meni je pobudio takvu salvu emocija da sam istog momenta uradio ono što vjerovatno nikad više neću uraditi, skočio sam na sto ispred velike plazme i glasnim gestikuliranjem proslavljao gol te se poljevao pivom od tolike srećel.Ostali su se čudili mojoj reakciji ali ne možeš ljudima pojasniti tu strast i ljubav prema Interu.

FORZA INTER!!!


soecc wrote:
leopnd wrote:
U utorak ga pitam kako je igrao Milan za vikend i on ne zna... Nije gledao tekmu, nije se sjetio pogledat rez...
WTF?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?

To mi se nije dešavalo ni kad nije bilo neta, tv-a, radija... Trčao sam u ponedeljak u Vjesnik kupit Gazzettu po 19 puta višoj cijeni!

Šta nije bio Contro Campo i Novantesimo minuto? smiley 1

To su ti ljudi koji počnu navijat za neki klub samo zbog uspjeha. Milan je u devedesetima osvajao prvenstva i LP sa Gullitom i Van Bastenom, i rezultat toga ti je vojska njihovih navijača od 25 - 40 godina.

Rijetko se sreću navijači koji počnu za nekog navijat onako, bez razloga. Ja sam počeo za Inter navijat kad nije mogao ni prismrdit naslovu (zbog mog noneta i jer sam mrzio Milan), Hajduk također (početak osamdesetih). Jedino sam za Cibonu počeo navijat kad su maznuli Zvezdu u Beogradu i uzeli naslov (mislim 1983). Onda je došao još i Dražen i to je to.

Čudno je to, nešto te privuče i gotovo. Kao da to već imaš u krvi...



beneamata wrote:
meni je ljubav prema interu usadia stric, stariji čovik oko 60 god sad ima, stalno bi on i stari mi skupa gledali intera nediljon navecer kad je htv prenosia seriju a, ja san tad bia dite mozda 2 3 raz osnovne
bilo je to vrime hectora cupera ronalda emrea dalmata posli vieri dosa.........isto nikako osvojit naslov
uvik je stric govoria da morati nezna vodit klub, cak i onda kad smo uzeli lp, izgleda da zna covik sta govori smiley 1

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime14.02.12 11:01

soecc wrote:
Šta nije bio Contro Campo i Novantesimo minuto? smiley 1

Ma kakav Contro Campo, to još nije bilo ni u planu.
A za 90. minuto sam uglavnom još bio premali za ostat tako dugo budan... A pored toga, nije bilo garancije da će se svaku nedelju viditi. Znao sam ja rezu (sa TG1), ali trebali su detalji...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Angelo Moratti

Angelo Moratti

Posts : 850
Join date : 2011-03-20
Age : 29
Location : Brač
Najdraži igrač : Dejan Stanković, Esteban Cambiasso

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime15.02.12 2:13

Oduvik mi je najdraža liga bila talijanska. Englesku ligu san mrzija zbog toga što ne mogu podnit šugave, arogantne Engleze. Španjolska liga mi nije bila draga jer mi je to sve izgledalo preležerno, ka da igraju nogomet iz rekreacije, da nije bitna taktika ni ništa (ne znan odakle mi takav dojam smiley 1 ). Francuska liga mi je bila totalno antipatična, ali san zato Bundesligu oduvik poštova, međutim samo je jedna Seria A. italia zastava Moj najdraži igrač je bija Juan Sebastian Veron i još ga danas obožavan, i sjećan se da san još ka mali navija za Lazio jer je tamo igra Veron. I nekako san usput zavolija i Inter, a kada je Veron preša u redove nerazzurra to je bilo to-rodila se moja ljubav prema Interu! I stvarno, nikada nisan požalija šta volin ovaj ludi klub, jer mi je donija toliko sriće i lipih trenutaka da to ne mogu objasnit... A posebno mi je drago šta postoji ovaj forum, jer inače svoje zanimanje i ljubav prema najdražen klubu ne bi ima s kime podilit. Tužno ali istinito, ja poznajen samo jednog navijača Intera! A iman stvarno puno prijatelja i poznanika smiley 1 Da nema vas, ne znan kako bi normalno funkcionira dada

inter šal 4
Back to top Go down
http://jaksime@gmail.com
mato-vcf

mato-vcf

Posts : 7589
Join date : 2010-04-25
Age : 36
Location : Đakovo
Najdraži igrač : Cambiasso,Perišić, N.Kovač

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime15.02.12 2:55

ok 1

love & hate
Back to top Go down
Caeruleus

Caeruleus

Posts : 1840
Join date : 2011-01-10

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime26.04.12 23:18

ZATO ŠTO JE INTER NAJVEĆI I NAJCOOL KLUB I MRZE GA U ITALIJI JER SU LJUBOMORNI. I LJUDI S NAJVEĆIM ĆUNAMA BODRE INTER! FORZAAA INTER PER VIDO!
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime26.04.12 23:25

smiley 4

C se vratio i bolji je nego ikad!

klanj
Back to top Go down
mato-vcf

mato-vcf

Posts : 7589
Join date : 2010-04-25
Age : 36
Location : Đakovo
Najdraži igrač : Cambiasso,Perišić, N.Kovač

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime27.04.12 16:16

ja da imam manju ćunu nebi za Inter navijao..
Back to top Go down
Aga

Aga

Posts : 1445
Join date : 2012-02-01
Age : 29
Location : crikvenica/tuzla
Najdraži igrač : Javier Zanetti,Maicon,Emir Spahic, Adriano, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović

Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime14.09.13 13:38

Aj da malo oživimo ovu temu inter zast4 

Ehh sad da se vratim jedno 10 godina unazad...

Kao mali 7-8 godina sam volio United zbog Van Nisterlooya, moj najbolji frend je navijao za real a ja za united stalno smo igrali na play jedinici fifu 2002 ili 2003 ne sjećam se... samo eto radi njega jer mi je on pričao kako je on ubica igračina tad sam tek nekako ulazio u nogomet... i onaj dan kad mi je došao doma i reko frajeru Ruud je prešo u real i počeo se onako smijat mislim da sam zaplakao bio i od tog dana nije mi manchester bio bitan jednostavno ugasila se ta neka simpatija koju sam osjećo prema njima... onda sam promjenio jedno mali milion klubova u jedno mjesec dana te lyon zbog Juninha pa chelsea, pa čak i jedno vrijeme juve riga mi se kad se sjetim da sam uopće mogao navijat za njih al jbg klinjo sam bio... ehh onda 2006 negdje ljeto je bilo ADRIANO... Pošto me je frend konstantno s brazilom na Pesu 5 ubijao i stalno s adrianom davao nemoguće golove pitam ja njega gdje ovaj maher igra kaže inter i tu je sve počelo Adriano pa onda zanetti toldo martins sve sam ih jednostavno zavolio a kad sam pogledo prvu tekmu bio sam neopisivo sretan i tu je bio taj klik... Zbog njega sam zavolio cijeli inter i ta ljubav raste iz dana u dan.
Back to top Go down
Sponsored content




Zašto navijam za Inter? - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zašto navijam za Inter?   Zašto navijam za Inter? - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Zašto navijam za Inter?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Inter Campus
» Inter Channel
» Inter History
» Inter Forever
» Inter Women

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-