Inter Croatia Crew - Forum
---
Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime08.03.22 23:38

Wesley10 wrote:
Šanse da taraba handanovic zabije gol na zadnjem prekidu su jednake tim da me sad putin nazove na ovaj 095 broj na bonove i kaže daj dođi sa nama u rat malo ne znam šta da radim dalje
A na ovo ti nemam šta odgovorit, tu si sve sam rekao.
Back to top Go down
Aga

Aga

Posts : 1447
Join date : 2012-02-01
Age : 29
Location : crikvenica/tuzla
Najdraži igrač : Javier Zanetti,Maicon,Emir Spahic, Adriano, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 0:38

Za mene sve osim PONOSA na ove momke večeras je totalno nezahvalno. Ljudi treba biti realan... U dvije tekme smo parirali ekipi (Čak štoviše bili bolji) koja je godinama zajedno, sa istim trenerom i širim rosterom. Ne zaboravimo da su nas na Ljeto napustili dva bitna igrača i trener koji je postavio temelje današnje ekipe. Inzaghi koji je sjeo na vruču stolicu aktualnog prvaka koji je odlaskom dva najbitnija igrača i jednog bolesnog (Erikksen) vidno oslabljen. Čovjek koji je dobio ekipu na neki način skrpanu i postavio svoju filozofiju u par mjeseci! Molim vas ljudi samo se sjetite kako smo igrali pod Conteom, a kako sada igramo. Čovjek koji je do večeras pucao na 3 fronta i osvojio već jedan trofej! Uvjeren sam da bi prošli da smo bili 11 na 11, ali Bože moj ovakve stvari se dešavaju. Kad se sagleda šira slika ovako je bolje. Još mi nismo 100%ni i fali nam širine... Vjerujem da ćemo to popraviti na Ljeto. Zbog svega navedenog moram biti ponosan i zadovoljan. Da je kojim slučajem Conte bio na klupi nemojte mislit da bi vidjeli ovakvu borbu i nadigravanje sa Liverpoolom. Imali bi pičkast pristup kao što je i sam Conte. Ne zaboravite da je on izgubio sa jačom ekipom od jebene Seville samo zato što je imao pristup kakav je imao. Inzaghi skidam ti kapu i samo naprijed. Bravo momci! Idemo po drugu zvijezdicu od večeras sam siguran da to možemo! Ljudi BUDITE PONOSNI! kaos kaos
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 2:26

Srna wrote:
Wesley10 wrote:
Ne slažem se sa Srnom, realno mi da smo nekim cudom zabili za produžetak nebi izašli živi do te 120 minute. Da se desi jos jedno, vece čudo, da prođemo, mi sa ovakvom ekipom nema šanse da osvojimo. A ligu bi mogli zaboravit sa nastavkom europskih obaveza.. Ne kazem da Inzaghi nije htio pobjedit, al sam je svjestan čovjek da pirova pobjeda danas, i mogućnost da se posvetis do kraja sezone samo ligi i toj jednoj (ili dvije) tekme kupa nosi puno veću šansu za uzet jos koji trofej do kraja sezone nego produljenje agonije u sa europom, jer jednostavno nemamo širinu kadra za tri fronta. Imaju je možda 5 ekipa na svijetu.

Sad all in na ligu i kup i posrat se susjedima na glavu i vratit im za sve ove sezone
Znači, s obzirom da nemamo šanse osvojit, trebali smo odustat i prije tekme na Meazzi. O tome i pričam. Svjestan sam i ja toga, ali ta pretjerana racionalnost za mene nije u duhu nogometa, pogotovo ne navijanja. To je za mene luzerski mentalitet i nikad neću preći preko toga. Utakmica s Realom ista priča, na 1:0 u 60oj minuti ti odustaješ od ganjanja prvog mjesta u grupi LP, radiš 3 zamjene i ideš 30 minuta odmoriti Brozovića, Džeku i Calhanoglua, uvodiš Vidala i Vecina, znači očita predaja. Zašto? Jer u idućih tjedan dana slijede teške utakmice protiv Cagliarija doma i Salernitane vani. Pretjerana racionalnost u nogometu daje kontraefekt, jer smo tom logikom cijelu grupnu fazu mogli odigrati s drugom ekipom. Zašto uopće igrati LP kada su nam šanse za osvojit manje od 1%?

Ne slažem se sa tobom iako shvaćam što mu zamjeraš. 11 na 11 lpool je jača ekipa, slagana i uigravana godinama, sa dva finala lp i jednim prvenstvom, tamo je barca izgubila 4:0, teško je na anfieldu igrati.

Lpool je i danas imao stativa, a inter sa igračem manje nije da nije želio prolaz pa se čuvao za prvenstvo nego je jednostavno teško izlazio iz lpoolovog presinga, pogotovo s igračem manje. S Džekom u napadu bojim se da bi imao još veće rupe iako mislim da ga je morao staviti i to je jedina zamjerka.

Ono što Inzaghiju svakako treba priznati je da ih je vrhunski psihološki pripremio, uklizavali su na svaku loptu i šut 95', nisu se predavali i časno su ispali. Ne, nije bilo realno obzirom na snagu ekipe da inter bez Barelle i pogotovo nakon crvenog ovo prođe. Intera 10g nije nilo u ovoj fazi lp, jbg.. rezultat je u obje tekme malo nerealan obzirom na zbivanja na terenu, ali inter je zaslužio pobjedu bez dvojbe. Na ovome treba graditi sezonu dalje pa i buduće tekme u lp.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 6:12

Jel dobio Inzaghi otkaz? Šta se čeka?

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 7:44

Srna, ako si za vikend gledao city protiv uniteda, pogledaj.. Lpool i city su momčadi istog ranga, ovi su imali period u drugom poluvremenu od nekih 25min di su imali preko 90% posjeda, a united je imalo sve igrače na terenu. Mi sa igracem manje, umorni ko psi nismo izgledali tolko satrano kao united koji samo na placu od ronalda trosi ko mi na prvih 11 valjda

Mislim da jednostavno previse očekuješ, liverpool je najbolja ekipa svijeta i ak si ti mislio da cemo ih mi sa igracem manje stisnut, ne znam kaj da ti kažem

To je kao kad gledas boksacki mec između HW borca i nekog sa 30kg manje i govoris pa kaj ga ovaj mali ne napadne ne kuzim, nema kaj izgubit

Nemre me nitko uvjerit da jucer naša ekipa nije dala 110% kad uzmes sve okolnosti u obzir
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 8:34

Iskreno, nikad lakše nisam podnio ispadanje. Ekipa je oduševila, pokazali su da mogu sa najjačima i to u obje utakmice. Da nismo imali nesreću u prvoj i da je igrao Barella, pitao bi te ja.
Samo se nadam da ovo neće ostaviti traga na prvenstvu. U nedjelju je tekma koja može prelomiti sezonu, jednostavno moramo dobiti. Ako ne uzmemo 6 bodova u dvije, Milan će se odlijepiti, pa ti onda ganjaj.
Moja računica je 10 bodova u slijedeće 4 tekme (Torino, FIORE, Juve, VERONA) i onda smo na konju. Sve ispod toga nam debelo kompromitira šanse za scudetto.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 8:53

Slažem se.

Da idemo bost prstom u govno, jedino Correi nešto mogu zamjerit od kojeg sam očekivao da ce tih 20min trcat ko mutav, a ne mlako istrcavat iza van dijka svaki jebeni put. Ostalo ne mogu a rec, i Inzaghi je imao dobru taktiku, uvest visoke balvane i probat nešto iz prekida napravit ako se da, što je i sam rekao iza utakmice

Također mislim da je ovo "najbolji" mogući nacin za ispast, nisu slomljena srca, a dokazao si da možeš protiv najboljih na svijetu
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 9:52

Vi u kope, ja u špade. Ne pričam o presingu Liverpoola jer iz njega nismo mogli izać ni s 11 igrača, govorim o našem postavljanju kad je Liverpool imao loptu i o zamjenama koje su napravljene. Ako želite izvući ću vam i screenshote kako smo stajali na terenu dok je Liverpool imao loptu, s 5 svježih igrača. Prvo pišete da nema smisla ganjat pobjedu jer su nam šanse nikakve, pa onda da je ipak on ganjao pobjedu. A onim da nema smisla da Handa ide u napad jer su male šanse da će zabit, a s druge strane postoji šansa da primimo gol i ne dobijemo premiju za pobjedu u Europi je rečeno sve. Doslovno sve. Nakon tog ja više ne trebam ništa ni argumentirat. Igračima, osim Sancheza, nemam šta za zamjerit jer su stvarno dali sve od sebe, moje sve zamjerke idu na račun Inzaghija. A ovo tapšanje samih sebe po ramenu da možemo bit PONOSNI mi je jadno, pa nismo jebena Bologna, prvaci smo Italije.
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4581
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 10:05

Jbg. vjerojatno bi ubacio Gosensa i Dzeku da nismo pokupili 2 ozljede i crvendaca. Bili smo dobri, bolji u onoj prvoj utakmici ali tamo smo primili 2 glupa gola, danas su ovi imali 3 zicercine i sve su promasili + ono sta je Vidal izblokira Diazu.

Realno su ljudi bolji i zasluzili su prolazak dalje, mi se okrecemo Serie A i ako budemo igrali kao ove dvije utakmice onda ne sumnjam ni sekunde u osvajanje.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 15:15

Wesley10 wrote:
Ne slažem se sa Srnom, realno mi da smo nekim cudom zabili za produžetak nebi izašli živi do te 120 minute. Da se desi jos jedno, vece čudo, da prođemo, mi sa ovakvom ekipom nema šanse da osvojimo. A ligu bi mogli zaboravit sa nastavkom europskih obaveza.. Ne kazem da Inzaghi nije htio pobjedit, al sam je svjestan čovjek da pirova pobjeda danas, i mogućnost da se posvetis do kraja sezone samo ligi i toj jednoj (ili dvije) tekme kupa nosi puno veću šansu za uzet jos koji trofej do kraja sezone nego produljenje agonije u sa europom, jer jednostavno nemamo širinu kadra za tri fronta. Imaju je možda 5 ekipa na svijetu.

Sad all in na ligu i kup i posrat se susjedima na glavu i vratit im za sve ove sezone

Wesley10 wrote:
Šanse da taraba handanovic zabije gol na zadnjem prekidu su jednake tim da me sad putin nazove na ovaj 095 broj na bonove i kaže daj dođi sa nama u rat malo ne znam šta da radim dalje

A šanse da primimo gol dok je ta slovenska ojebina na izletu u tuđem sesnestercu su velike, a samim time gubiš lijep skalp koji rijetko ko napravi, i nešto opipljivije, nekih 3-4mil eura il kolko je vec nagrada za pobjedu u LP

Treba gledat širu sliku, moraš nekad nešto žrtvovat da bi imao više šanse za uspjeh na drugom polju

Ovo su mi možda dva najgluplja i najluzerskija posta na forumu. I to jedan za drugim.

Razumijem Srnu što želi reći i slažem se donekle s njim. Smatram da smo trebali probati dati sve u napad, pa makar izgubili (kao što je Leo pisao prije utakmice). S druge strane mislim da Inzaghi nema baš neki izbor na klupi, veza je malo reć očajna, a ni napad nije neka sreća tako da ga u tom dijelu razumijem. Jedino mi nije jasno vađenje Hakana, čovjek koji ti šutom ili prekidom može napraviti paniku.
Sanchez, imam osjećaj, pun želje ali ispao glup. Baš kao klinac od 20god. Žao mi ga je jer mislim da ga je želja pojela. Ja bi mu čak dao crveni za prvi žuti.
Sve u svemu, nisam nezadovoljan, nisam ponosan, ali vidim pomake u odnosu na prošle godine.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 15:31

Da su nam bar cesar i srna na klupi umjesto glupog inzaghija sad bi bili u četvrtfinalu, sve što smo trebali napravit je poslat handanovica u napad i ubacit jos jednu špicu, kakve amaterske greške


Jbt život dobijes liverpoola usred one neosvojive tvrđave sa igracem manje trecinu utakmice i zamjene ti sve skupa nebi mogle igrat u prvoj od dinama, a tu ima nezadovoljnih ljudi, prebacit se onda na real il neku ekipu koja je favorit za svaki trofej i bok.. Doza realnosti treba postojat
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 15:46

Da nam je bar Wesley10 na RTL-u umjesto Šarića, hrvatski humor bi procvjetao preko noći.

Nigdje nisam napisao da je Inzaghi glup, dapače, jedan od rijetkih sam bio koji ga je podržao kad je bilo nekoliko lošijih rezultati. I dalje mislim da radi dobro, ima svojih minusa ali je dobar trener.

Čovjek koji ne šalje golmana na skok u zadnjem napadu na skok, a fali mu jedan gol za produžetak ili prolaz je luzer. Čovjek koji to podržava je luzer. Ja nisam netko tko će riskirati kada imaš nešto za izgubiti ali kada nemaš, a možeš dobiti puno onda mi se pokušaj rizika ne čini kao glupa odluka, ako se top uopće može nazvati rizikom.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 15:48

Ako išta drugo bar ćemo od ovogodišnje LP inkasirati 64 miljona eura... Minimum... Možda i više.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 15:50

Wesley10 wrote:
Da su nam bar cesar i srna na klupi umjesto glupog inzaghija sad bi bili u četvrtfinalu, sve što smo trebali napravit je poslat handanovica u napad i ubacit jos jednu špicu, kakve amaterske greške
Bravo genijalac, ajmo ugasit forum jer koji kurac uopće komentiramo transfere, trenere, igrače i odluke kad su oni tamo gdje jesu a mi piskaramo na forumu.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 16:16

Ok, a sad kad smo si sve rekli, smirite tonove da ne krenemo brisati postove. Neću ponavljati. Vrijedi za svih počevši od mene.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 16:18






_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 16:19


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 16:24

Bila je 94ta min kad je vidal ubacio onu loptu u bunar, znaci jos minuta nadoknade, dovoljno vremena da se odigra akcija i dobijemo gol.. Da se razvuklo i da je to bio pravi zadnji napad handanovic bi sigurno isao na ubac, zato je i stajao kod centra i neckao se oce/nece gore
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime09.03.22 17:09

leopnd wrote:
Ako išta drugo bar ćemo od ovogodišnje LP inkasirati 64 miljona eura... Minimum... Možda i više.

Pa upravo radi toga sam i htio da se prođe u drugi krug i ili što dalje. Znao sam da teško da možemo osvojiti, nemamo ekipu i riskiramo 20. scudetto. Sad smo taman tu u igri za naslov, lovu iz lige prvaka smo pobrali. A onda nastavljamo sljedeće godine nadam se još bolje.

Tako se gradi ekipa, lagano i postepeno. Kako smo i do naslova došli. Prvo u top 4, pa onda malo po malo do naslova. Sad nastaviti kontinuitetu tako, i graditi za ligu prvaka.


Zato ne kužim ove generale poslje bitke. Lako je sad reći nije dobro ovo, ono. Mogao je i trebao itd.
Imali smo jedan gol razlike. Nismo opet naivno trebali srljati sa svima napred, a i Dzeko nam ništa nebi pomogao. Correa najbolji izbor. Bio je friški, brz je i može raditi presing, ali se vidjelo da ništa s toga jer su uvijek imali igrača viška.
Drua pak je stvar kako neki ne kuže da je Liverpool jedna od top 3 ekipe trenutno, s trenerom koji gradi već dugi niz godina.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime10.03.22 0:34

Kakav general poslije bitke, nemoj me tjerat da krenem vrijeđat. Nije pretjerana doza inteligencije potrebna da se shvati što želim reći, mislim i nadam se da ju svatko ovdje posjeduje. Nisam nikakav general poslije bitke, ne sudim ni njegov odabir prvih 11 ni pristup utakmici, niti način na koji smo igrali do gola, smeta mi samo postavljanje ekipe nakon gola u situaciji gdje smo morali ganjat drugi. Svaki argument vam svima pada u vodu kad u jednom trenutku govorite kako smo pokušali, a u drugom kako je i Inzaghi sam shvatio da nema smisla ganjati drugi gol i produžetke kad su nam šanse nikakve.
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime10.03.22 7:25

A jbt ko da je pičkin dim ganjati rezu s igračem vani protiv jačeg tima. Volio bi da je stavio Džeku, da nije izvadio Calhanoglua i da je Handa krenuo na zadnji slobodnjak, ali to ne znači da nije htio ako nije odigrao te karte. Pola sata smo igrali s igračem manje, odlučio se na trkačku vezu i Correu, jbg, nije prošlo ko što ni većinu toga nebi u toj situaciji. Naravno da nije luzer zbog toga, pripremio ih je odlično psihološki i odigrali su jebeno. Nezz kad je zadnji put lpool izgubio doma, ja na pamtim a pratim ga ko i inter..
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime10.03.22 9:38

Nevjerojatno, majke mi..

Dakle, da zaključim jer očito nema smisla kad konstantno pišem jedno, a vi odgovarate drugo:
- Ne kažem da je Inter trebao stiskat 30 minuta Liverpool jer je to nemoguće
- Ne kažem da je Inter igrao loše
- Ne kažem da bi zabili gol, dapače vrlo vjerojatno bi primili najmanje jedan

Kažem da:
- Na Liverpoolov posjed, barem zadnjih 5-6 min, trebali smo izaći u viši presing (ne čekat ih u krilu) i tražit brzo oduzimanje lopte po cijenu da primimo gol, uostalom tako smo zabili gol i stvorili 90% šansi u ove dvije utakmice. Napravili smo to JEDNOM od crvenog (ono kad je Van Dijk proigrao dugom loptom lijevo Robertsona)
- Presing tako tehnički potkovanoj ekipi ne igraš s Gagliardinijem
- Zadnji prekid Handa ne bi ništa promijenio, ali to je simboličan znak kada pokušavaš zabit gol, ne pamtim kad sam zadnji put vidio da nekoj ekipi treba jedan gol u knockout fazi i da golman u zadnjoj minuti ne ide na prekid, pogotovo kad je riječ o KO fazi Lige prvaka
- Vi se uporno trudite prikazat kao da je nemoguće uopće pokušat zabit gol, što jednostavno nije istina. Vrlo je lako ući u rizik kad imaš igrača manje, tu imaš jedno 80% šanse primit gol, 10% šanse zabit i 10% da ne padne nijedan gol. Ali mi taj rizik i tih svojih 10% nismo ni preuzeli.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime10.03.22 9:46

Slažem se sa Srnom.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime10.03.22 11:18

O kakvom presingu s igračem manje ti pričaš jbt? Jel mi pratimo neki drugi sport. Pa nejde to na silu jer ti to želiš ili ne želiš
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime10.03.22 11:58

Vidiš kako znamo lijepo raspravljat bez povišenih tonova. Bravo

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Sponsored content




Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)   Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h) - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Liverpool - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 08.03.2022. 21:00h)

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Inter - Liverpool (Champions League, osmina finala: srijeda, 16.02.2022. 21:00h)
» Porto - Inter (Champions League, osmina finala: utorak, 14.03.2023. 21:00h)
» Inter - Atletico Madrid (Champions League, osmina finala: utorak, 20.02.2024. 21:00h)
» Inter - Porto (Champions League, osmina finala: srijeda, 22.02.2023. 21:00h)
» Bayern - Inter (Champions League, 6. kolo: utorak, 01.11.2022. 21:00h)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Utakmice-