Inter Croatia Crew - Forum
---
Transferi I Glasine 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Transferi I Glasine 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Transferi I Glasine

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AuthorMessage
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime27.07.23 9:42

Ne mogu opisat kolko sam razočaran ovim transfer rokom, tim više šta je milan napravio bolesno dobar posao i reko bi preskočio nas po kvaliteti.. Mi se možemo spasit jedino ako thuram i frattesi ispadnu apsolutne worldclass igračine a realno ni jedan ni drugi mi se ne čine takav kapacitet.. Puno veci upside mi ima onaj Belogun koji bi mogao bit kao Osihmen u najboljem slučaju da se razviju stvari, a i pitanje veliko dal ce ga dovest
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4582
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime27.07.23 9:45

Balogun je jucer izostavljen iz ekipe, nije bio cak ni na tribinama mislim 2

Ne znam, razocaran sam jedino sta nismo doveli golmana na vrijeme, ovo ostalo vise manje me ne brine, trecu opciju za napad sam siguran da ce pronaci, bio to Scamaca, Balogun ili netko lijevi.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime27.07.23 21:41

Retegui  u Genou za 12 mil. Što ga nismo mi za 3. ili 4. opciju, svakako bolje rješenje od Moratte ili Beta ako već nećemo odriješit kesu za Balaguna
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime28.07.23 1:22

Koji je vama? Beto je dobitak na lutriji!

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime28.07.23 7:46

Beto je doktor za sve ove idiote koji se spominju osim možda Baloguna

I mislim da bi za naš stil igre bio idealan i super partner za promašajka u vrhu napada
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime28.07.23 13:54

A u kurac, kad kažeš da Milan radi brutalan posao i da su nas preskočili u kvaliteti?!? Pa svi koje smo uzeli su njima bili prvi izbor.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime28.07.23 14:52

Milan je prodao jednog prvotimca a doveo 7 igrača od kojih ce 5 ili bit starteri ili konkurirat za to mjesto, i dva jako zanimljiva talenta sa dzabe

Imaju bolesno boljeg golmana nego mi, daleko boljeg najboljeg igraca (rafa vs recimo lautaro), imaju boljeg lijevog beka, veću širinu na krilima. Mi jedino i dalje imamo bolji vezni red, a to tek moramo vidjet kak ce izgledat odlaskom broza i kak ce ga zamjenit Frattesi. Sensi bi mogao bit veliko nenadano pojačanje iako idioti pitanje dal računaju na njega

Mi smo napravili katastrofalan posao, prodali igrace ispod cijene i nesposobni smo dovest konkretne zamjene, cijenkamo se za krucijalnu poziciju golmana dal cemo tad 4 ili 6 miliona a prodali su igraca za 55
Back to top Go down
AlvaroR

AlvaroR

Posts : 1828
Join date : 2015-10-24
Age : 24
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime28.07.23 15:38

Ovi nude 4.5 miliona za Sommera ali pazi sad u ratama!!!!!

O meter vam jebem pa prodaj klub vec jednom i nemoj radit sprdnju od svetinje, ovo je ko kad levati kupe stare benge da bi se kurcili a pokrenu je jednom godisnje jer se sve unutra rapada a nemaju za popravke!
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime28.07.23 16:08

Wesley10 wrote:
Milan je prodao jednog prvotimca a doveo 7 igrača od kojih ce 5 ili bit starteri ili konkurirat za to mjesto, i dva jako zanimljiva talenta sa dzabe

Imaju bolesno boljeg golmana nego mi, daleko boljeg najboljeg igraca (rafa vs recimo lautaro), imaju boljeg lijevog beka, veću širinu na krilima. Mi jedino i dalje imamo bolji vezni red, a to tek moramo vidjet kak ce izgledat odlaskom broza i kak ce ga zamjenit Frattesi. Sensi bi mogao bit veliko nenadano pojačanje iako idioti pitanje dal računaju na njega

Mi smo napravili katastrofalan posao, prodali igrace ispod cijene i nesposobni smo dovest konkretne zamjene, cijenkamo se za krucijalnu poziciju golmana dal cemo tad 4 ili 6 miliona a prodali su igraca za 55

Slažem se do u slovo, iako ja na Sensija nebi računao, a time i ta veza postaje dvojbena jer Broz i Fratessi ne stanu u istu rečenicu, bar ne još, kako će se Fratessi snaći i razvijati, teško je predvidjeti ..
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime28.07.23 21:44

Milan se dobro pojačao na papiru, ali samo to na papiru. Kako će tko od tih igrača prilagoditi ostaje za vidjeti. Oni da nisu doveli sad te igrače bi bilo na razini Atalante ili Rome. 2-3 dobra igrača ostatak prosjek i to teški. Osim toga pa koga su do sad imali Messiasa? Ibru, Girouda?

Ostaje za vidjeti do kraja. Za sad nam fali dobar golman, napadač i možda još jedan stoper i puni smo. Imam nadu u Marottu da će nas iznenaditi.
Cuadrado makar što je smrad i dalje među najboljim bekovima lige. Ako se neće više prodavati nema smisla nešto previše mjenjati. Sve zavisi tko ostaje od igrača.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 10:47

Milan se dobro pojačao na papiru, a mi nismo ni to.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 16:58

[You must be registered and logged in to see this link.]

Znaci da Sensi ili Aslani idu, ne kuzim u ovoj situaciji kakvoj jesmo dovodit još jednog veznjaka a i špica i obrambeni nam više trebaju. Golmane ne moram ni spominjat
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 17:10

Neće ići nitko vidit ćeš... Ide Fabbian, seniori ostaju svi u vezi.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 17:21

Di ce igrat sedam veznjaka za tri pozicije, barella chalo miki frattesi sensi aslani samardzic, malo mi se to natrpano čini jedino ako ne misli nekad gurat mikija na drugu špicu i slično
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4582
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 19:22

Mozda bude igrao 3-5-1-1, ovaj Samardzic mi djeluje kao da moze igrati tu poziciju iza napadaca, a mozda je samo ulaganje za iducu sezonu posto Mikhyu istjece ugovor. Bit ce mi zao Fabbiana isto kao i Casadeia, mislim da moze biti nesto od njega.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 19:40

Da i meni se cini kao zapravo zamjena za Mikija, koji ce ove sezone vjerojatno i krenuti kao starter dok ga neko od mladih ne istisne.

Nadam se da ce cijena bit 15m + Fabbian, i da cemo imat neku buyback klauzulu, jer 25 i on mi se cini previše

Kod ovog lazara mi se sviđa šta je ljevak i ima bombu, i mogao bi pokrivat lijevu stranu u sredini a Barella desnu..

Bit ce divota gledat utakmice znajući da ti ne može uc panjina od gaglie nego svi veznjaci znaju igrat nogomet
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4582
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 19:56

Meni se svidja sta je u stanju preci igraca, to nam je falilo prosle sezone.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 20:04

On Cuardano Thuram i Frattesi su sve igrači koji mogu osvojit nešto prostora i sami si stvorit višak, nisu neki top dribleri ali puno pokretniji od prošlogodišnjih drva dzeke dumfriesa i ostatka konkurencije. Prošle godine smo imali doslovno 0 dribling igraca u rosteru. Tako se ne može igrat
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 20:37

Tako i ja razmisljam, vidi se profil igraca koji se cilja jer smo prosle godine bili druga najgora momcad u ligi po broju driblinga. S druge strane strah me da ovo ne znaci da je Barella sljedece sezone na izlaznim vratima.
Back to top Go down
Slycor

Slycor

Posts : 2496
Join date : 2016-11-07
Age : 30
Location : Karlovac
Najdraži igrač : Zanetti, Adriano

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime29.07.23 20:43

kakav biznis Atalanta radi
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime30.07.23 10:23

Zahuktalo se za Baloguna i Samardžića.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Slycor

Slycor

Posts : 2496
Join date : 2016-11-07
Age : 30
Location : Karlovac
Najdraži igrač : Zanetti, Adriano

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime30.07.23 12:29

može oba i truba i gotovo više
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7230
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime30.07.23 13:15

Da, mozda cemo za stopera bit kratki al nadat se da ce Bisseck bit odma sposoban pokrit desnu stranu
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime31.07.23 0:56

leopnd wrote:
Zahuktalo se za Baloguna i Samardžića.
Njih dva i Chalobah ili Demiral i super. Plus golmana dva naravno.
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4582
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime31.07.23 13:40

Schira pise da je Samardzic done deal.
Back to top Go down
Sponsored content




Transferi I Glasine Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Transferi I Glasine

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 17Go to page : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Transferi I Glasine
» Transferi I Glasine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Transferi I Glasine-