Inter Croatia Crew - Forum
---
Javier Zanetti - Page 28 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Javier Zanetti - Page 28 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Javier Zanetti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next
AuthorMessage
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime02.04.14 23:10

Sramota je da jedan johanthan ili yuto igraju ispred njega. Nitko me ne može uvjeriti da su bolji od Javiera, nema boga. Mazzari jebem ti mater

_________________
Keep Fighting Schumi
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime02.04.14 23:15

matrix wrote:
Mazzari jebem ti mater
Back to top Go down
Bebeto20

avatar

Posts : 197
Join date : 2012-12-15
Location : Split
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime16.04.14 12:11

sramota je ovo što se kapetanu radi.  vomit1 
ima li kakve informacije o kraju karijere?
Back to top Go down
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime22.04.14 14:31

jel stvarno istina da mu se sprema oproštajna fešta na tekmi protiv Lazia 10.5.? negdje sam naišao na netu, vjerojatno opet samo glasine, ali se spominje šta njegova situacija u klubu?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51527
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime22.04.14 14:41

To piše juventinski tuttosport. Dok ne pročitam negdje drugdje ne uzimam uopće u razmatranje...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime29.04.14 16:59

10.05 zadnja domaca utakmica, ako ga Mazzari stavi i bez Curva Nord!!! Sutra imaju Thoire i Zanetti zadnji sastanak i gotova karijera. Biti ce pun stadion! Prava festa je u 6 mjesecu.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7232
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime29.04.14 17:47

Za ime Boga dragog, prestanite slušat fejsbuk i ostale cigane šta pišu. Ništa još nije sigurno.
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime29.04.14 17:53

hahahahahaha ma koj fejsbuk mi smo sad bili gore!!! Gotova karijera!!!
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime29.04.14 18:03

I ja mislim da Zanetti ide u mirovinu na kraju sezone
Back to top Go down
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime29.04.14 20:06

Zanetti to join 'Inter management'

Javier Zanetti will retire at the end of this season to become an Inter director, confirmed Erick Thohir.

The President spoke to journalists after a publicity event today and clarified the rumours that had been in the works for some time.

“The meetings with Zanetti have been going on for the last couple of months to understand his vision. The discussion is done already, he’ll become part of the management.”

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Keep Fighting Schumi
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime29.04.14 20:11

Ne mogu vjerovat da je dosao taj dan
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime29.04.14 20:14

Dakle postat će ono što je Branca bio ili?
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime30.04.14 10:34

Bit će to jedan tužan dan za svjetski nogomet.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime05.05.14 11:56

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51527
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime06.05.14 12:29

Službeno: Zanetti se oprašta na kraju sezone...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mancava solo l'ufficialità, anche se la notizia era nell'aria ormai da tempo. Javier Zanetti a fine stagione lascerà il calcio giocato. Giunto a quasi 41 anni alla 19esima stagione con la maglia dell'[You must be registered and logged in to see this link.], attraverso le pagine del quotidiano argentino La Nacion ha confermato che a fine stagione appenderà gli scarpini al chiodo: "Perchè ho deciso di ritirarmi? Perché sento che è arrivato il momento giusto per farlo. Perché il calcio mi ha dato tantissimo e io mi sono goduto ogni attimo. Perché dopo l'infortunio al tendine d'Achille dello scorso aprile, volevo dimostrare di poter tornare comunque ad essere competitivo e ci sono riuscito. Mi sento completo e realizzato: ritirarsi a 41 anni è una sensazione impagabile. Per me è una cosa che ha un valore immenso, e ora è arrivato il momento giusto. Sicuramente mi mancheranno certe cose, certi aspetti della routine da calciatore, i momenti negli spogliatoi e soprattutto la competizione. Chiaro che niente sarà più come prima, però sono già pronto perché proseguirò nel mondo del calcio e questo mi manterrà vivo".
Sulle ultime gare di campionato e sulle emozioni che proverà alla sua ultima a San Siro, Zanetti ha commentato: "Sabato ci sarà la partita contro la Lazio, e anche se la Curva Nord sarà chiusa per i cori razzisti, ci sarà comunque tantissima gente che starà preparando qualcosa. Quando finirà la partita contro il Chievo, poi, sono sicuro che mi passerà tutta la carriera davanti. Mia madre, mio padre, mia moglie, i miei tre figli, tutta la gente che mi ha sostenuto. Chissà come mi lascerò andare... A volte mi chiedo: 'Ma davvero ho fatto tutto questo?' Vedere che ho giocato 1112 partite, che sono quarto nella tabella di tutti i tempi e che quelli davanti a me sono portieri, che sono l'unico argentino ad aver giocato oltre mille partite, che sono lo straniero ad aver giocato più partite in Serie A e solo Paolo Maldini ha più partite giocate di me. Che nessuno ha giocato in un club più di me all'Inter e nella Nazionale mi riempio d'orgoglio".
Inevitabile, in chiusura, uno sguardo al passato e uno al futuro sempre con l'Inter: "Rigiocherei due partite, una per godermi ancora il momento l'altra per cambiare il destino. Tornerei a giocare la finale Champions del 2010, per rivivere la notte magica del Bernabeu. E darei tutto per rigiocare la partita contro la Svezia, quella che ci costò l'eliminazione dal Mondiale in Giappone. Sognavo di finire la carriera all'Inter, a casa mia, e ci sono riuscito. E' stata una scelta di vita quella di chiudere la carriera in Italia, e da adesso, nelle funzioni di manager sportivo, cercherò di essere utile alla squadra anche fuori dal campo. Si aprirà un nuovo mondo per me, e ciò mi entusiasma. Ci saranno mille cose da fare".

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime06.05.14 12:30

Jebote.  kme
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime06.05.14 12:37

zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti zanetti 

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime06.05.14 16:38

Besmrtan!
Uno di noi...
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime06.05.14 18:27

Morao je doći i taj dan...
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime06.05.14 18:29

Gledam ovo i knedla u grlu...


_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime06.05.14 20:46

856 game without being substituted  klanj 
Mislim da ovo nikad nitko neće ponoviti
Back to top Go down
Huska

Huska

Posts : 1194
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Tesanj,BiH

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime07.05.14 0:24

BOZE...

Subota ce da bude jedan od tuznijih dana sigurno, ne samo za nas koji ga obozavamo, vec za sve ljubitelje fudbala, ali i sporta opcenito...ovakav velikan se vise ne moze ponoviti...
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime07.05.14 8:40

Naježio sam se samo čitajući ovih nekoliko postova. Nismo ni svjesni kakvog smo velikana imali čast gledati i to u našem najdražem klubu.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime07.05.14 21:01

Najboljih Interovih 11 po Zanettijevom izboru

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime07.05.14 21:02

No Cuchu?  affraid
Back to top Go down
Sponsored content




Javier Zanetti - Page 28 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 28 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Javier Zanetti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 28 of 39Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next

 Similar topics

-
» Inter Club Croatia Javier Zanetti

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-