Inter Croatia Crew - Forum
---
Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 10:51

Ali upravo sam to htio dokazati: džaba mi nabrajamo koga bi htjeli a koga ne. Uvijek će nekome neko pasati više (ili manje).
A nismo mi oni koji odlučujemo.
Moglo se desiti da Benitez rasturi. Moglo se desiti da Leonardo prdne i ima skor 0-15. Moglo se desiti da dođe Capello i ima skor 5-25. Ili Hiddink 6-24. I opet bi srali. Ok, zato smo i ovdje na kraju krajeva..... Mogo je ostati Mou i imati identične rezultate ko Rafa...

Bitna činjenica je sljedeća: Ne igramo mi sami. Ne postoji samo Inter. Nakon šta smo dominirali sve te godine, drugi nisu samo stajali i gledali. Svima je cilj skinuti nas, kao šta je nekad nama bio cilj skinuti druge (pustimo priče šta nam nisu dali).
I drugi se pojačavaju, grade, kupuju i prodaju. Nismo nedodirljivi. Niko nije.

Prihvatimo trenutak, skupimo glave, trgnimo rakijicu i navijajmo.

BANZAI! inter šal 1

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Gost
Guest
avatar


Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 10:52

u odnosu sa igračima. nema trzavica kao kod mancinija, nema tih stvari da u svlačionici igrači ne pričaju jedni s drugima, nema igrača koji su "ljuti" na njega..
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 10:54

leopnd wrote:
I drugi se pojačavaju, grade, kupuju i prodaju. Nismo nedodirljivi. Niko nije.
milan se na ljeto jebački pojačao, inter nije doveo nikog.
Back to top Go down
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 10:56

veko32 wrote:
u odnosu sa igračima. nema trzavica kao kod mancinija, nema tih stvari da u svlačionici igrači ne pričaju jedni s drugima, nema igrača koji su "ljuti" na njega..

Veko, ako ćemo pričati tko je bolji, zna se kojim se metodama onda trebamo služiti, ovo što ti pričaš nije nikakav pokazatelj. Mancini je izgubio sve konce u posljednjoj sezoni, tada je sve otišlo kvragu. Da se razumijemo, ja podržavam leonarda i podržavat ću ga dokle god je na klupi, ali mislim da u ključnim utakmicama nema rješenja, ne zna koji potez treba povući.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 10:58

E da, i to sam htio dodati: U svakom trenutku se vidi zajedništvo! A to je meni jaaaaaaako važno.
Ekipa je sve samo ne demotivirana. Vidi se veliko razočarenje nakon ovakvog rezultata - znači igračima je itekako stalo - ali vidi se i velika volja! VELIKA! Svake minute na terenu. Nema vucaranja.... Meni dovoljno. Ali ja sam ja...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 10:59

matrix wrote:
ali mislim da u ključnim utakmicama nema rješenja, ne zna koji potez treba povući.

Slažem se. Ali jako je mlad. Jako. I to me tješi. Jako. Ako je on stvarno oklada za budućnost, takve stvari (skupljanje iskustva, učenje na greškama) sam spreman istrpiti, koliko god me nervirale.


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


Highlights:


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 12:02

Pa iskreno ovo je bilo i očekivano. Samo je bilo pitanje kad će sreća napustit Leonarda, jer ni ovo šta je prije radio nije imalo smisla nikakvog.

Ovo jučer je za mene potvrda da on vuče poteze napamet i da je daleko od trenera kakvog mi trebamo. U svim utakmicama do sad kretao je sa 4-3-1-2 i obično bi odigrali slabo, pa se onda izvlačili sa 4-2-3-1. Sad je krenuo sa 4-2-3-1 i onda u svom stilu, ničim izazvan, krene zatvarat utakmicu pola sata prije kraja i sve tri izmjene radi do 75. minute.

Al ovo izvođeje Pazzinija svaki put u 2. pol. i ne davanje nikakve šanse Coutinhu, a s druge strane Pandev koji ima snage za odradit možda jedno poluvrijeme kvalitetno i koji će nam biti ključan u utorak igra 90 minuta... Ne znam šta reći na to, stvarno bi volio da mi netko objasni koji su razlozi. Zamjena Lucia je opravdana samo ako se stvarno ozljedio, a ne ako je rađena radi prevencije, jer ušli smo u dio sezone kad nema kalkuliranja. Matrix umjesto Nagatoma? Ne znam. Ako je i bilo neke ozljede onda je trebao uvest ili Coutinha ili nekog veznjaka, a Capitana stavit na beka.

Šta je tu je, previše smo toga prosuli ove sezone, al isto ne otpisujem borbu za naslov, nadat ću se dok god je to matematički moguće.

Ni kad je dolazio od Lea nisam očekivao puno. Napravio je dobar posao što se tiče vraćanja dobre atmosfere, tip je pozitivac i bio je sigurno osvježenje igračima nakon Rafe. Skupio je puno bodova i da nisam gledao te utakmice moj dojam sigurno ne bi bio loš. Ovako mogu samo reći da je potvrdio mišljenje koje sam i prije imao o njemu kao treneru.

Sad kreću prave, presudne utakmice i baš me zanima kako će to Leonardo odradit. Do sada je dvije najteže utakmice (Juventus i Bayern) izgubio, sad ima priliku popravit dojam u Munchenu i derbiju protiv Milana. Pobjede u tim utakmicama bile bi velika stvar bez obzira kako se na kraju završi naš put u prvenstvu i LP. Stvarno ne očekujem puno od Lea, al nadam se najboljem.

veko32 wrote:
po mom nekom skromnom sudu, najbolje vodi ekipu od svih trenera unatrag 6-7 godina izuzev mourinha. ne može inter konstantno bit prvak.

Pa unatrag 6-7 godina osim njega i Mourinha ekipu su vodili samo Mancini i Rafa. Leo je ista škola kao Mancini, radi poteze koji mi nisu razumljivi nikako, previše taktiziranja tamo gdje nije potrebno.

Normalno da ne možemo stalno bti prvaci, al to ne znači da ne možemo imat boljeg trenera. Pitao sam kad je Leo dolazio, a pitam i sad - Koje su to točno reference koje ga čine najboljim izborom za ovaj posao?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 12:18

Znam da je malo kontradiktorno, ali slažem se i sa puno tvojih razmišljanja Johan... Jebiga, šta je tu je...

Johan wrote:
Pitao sam kad je Leo dolazio, a pitam i sad - Koje su to točno reference koje ga čine najboljim izborom za ovaj posao?

To da je tada bio jedan od najoptimističnijih izbora. To je moje mišljenje.
Ostali su bili ili neostvarivi (pustimo šta smo mi htjeli i šta smo mi znali - čitaj: skoro pa ništa) ili se radilo o raznim čudacima: Zeman i sl...

Anyway, fino smo se raspisali. Sviđa mi se to. Zanimljiva rasprava... love & hate

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 13:14

Burke ako Cordoba nije jucer imao black out onda ja ne znam sto je ono bilo...tesko za tolerirati jucer, danas hladnije glave svakako...malo jesam pretjerao, ali takvi potezi od igraca njegovog kalibra su tesko ocekivani...
Leu su se po mom misljenu poklopile zvijezde, no to smo konstatirali i prije...nakon Rafe samo je trebalo znati rekuperirati i napaliti igrace...nekakave takticke promjene su vidljive, ali ne drasticne kao sto je Mancia nasljedio Mou...
Shvacam forsiranje Pandeva radi Bayerna, ne shvacam zatvaranje tekme i vadjenje Pazza...jos vise ne razumijem da se nije moglo naci mjesta za Coutinha...samo nek ga onda ne stavlja u nekim tekmama koje nece o nicemu odlucivati jer to mali nije zasluzio...
Sve u svemu FORZA INTER PER SEMPRE, jednom i zauvijek uz Inter!!!
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 14:41

1. Spominjanje sreće... Sreća je jedan od presudnih faktora u svemu.. Makar ne bih to nazvao srećom, prije sudbinom. Stvar karaktera je da li je netko pobjednik ili nije. Uzmimo primjer Mourinha i Ranieria. Ranieri je po mom mišljenju trener gubitnik, on nema taj šampionski karakter i njemu se konstantno ponavljaju pehovi. Mourinho ima sasvim drugačiji karakter i u masu situacija ima sreće. Dam glavu na panj da Ranieriju nebi sudili ruku protiv Barcelone i da bi ispao golom u 90minuti. Sreću treba izazvati. Mogao bi o ovome danima, al poanta je otprilike tu.

2. kolektiv... Najbitnije od svega u ostvarivanju ciljeva je dobiti kolektiv. U mom poslu je kolektiv također bitna stavka, te sam kroz to naučio dosta o tome. Kad su svi ujedinjeni prema nekom cilju to je već pola posla. Igrači Intera znaju igrati nogomet, njima je trebalo vratiti samopouzdanje i zajedništvo, a ne da Chivu prigovara da se Eto'o ne vraća, ili da ne spominjem kod Mancinija da jedni ne razgovaraju s drugima. Tu je Leonardo zaradio kod mene velike bodove. Zbog tog kolektiva i je osvojeno toliko bodova koliko je osvojeno.

3. Coutinho... Ja ne znam kakav je taj dečko igrač, kod Beniteza je igrao na krivom mjestu, kod Leonarda skoro ni ne igra. Nemam još formirano mišljenje o njemu jer ga nisam gledao, ali kako igra na istom mjestu kao i Sneijder prednost bih dao Sneijderu i to ne mogu zamjeriti Leonardu. Jebiga, Sneijder je svjetska klasa, dok Coutinho to može postati, ali još nije.

4. Najteže utakmice... Johan, kažeš dvije najteže je izgubio. Tu se ne slažem nikako. Ne znam zašto je Juventus bitnija utakmica od Rome ili Napolija. Govorimo o ovoj sezoni ne o tradiciji. Protiv Bayerna je utakmica izgubljena dosta zahvaljujući njegovoj grešci, ali opet ponavljam, to su detalji, sitnice.. Da je Cambiasso pogodio dva puta na prazan gol, da Kraft nije skinuo Eto'ou zicera, da Cesaru nije ispala lopta pred Gomeza sad bi drugačije razgovarali. To su sve detalji. On je loše pripremio utakmicu, ali nije to bilo tako crno kako se želi prikazati. Ponavljam po meni su bitnije pobjede protiv Napolija i Rome koji su izravni konkurenti, te pobjede u dvije zaostale utakmice od poraza protiv Juventusa.

Čovjek radi dobar posao što se tiče pripreme za sljedeću godinu. Ove godine ionako ne očekujem trofej, stoga nek sad griješi i nek na tim greškama uči da sljedeće godine kad krene ispočetka toga bude manje. Meni se on čini kao solidno dugoročno riješenje. Drži dobro raspoloženje, Inter igra lijep nogomet, igrači su puni samopouzdanja, zajedništvo je na razini, uvodi nove igrače jako uspješno.. Jebiga, ako ne osvoje trofej, sljedeće godine će bit motiviraniji i željniji trofeja nego ove, a to je isto tako jedna od stvari koja je nedostajala. Pa pogledajte kod golova kako mu igrači trče u zagrljaj, znači da ga vole, a vjerujem i da ga poštuju, jer nije da čitamo izjave kao za vriejme Beniteza.


Mislim da je najveći problem što se zove Leonardo. Ne mogu se oteti dojmu da bismo svi zajedno svršavali da je na klupi Zenga, Recoba, Figo ili netko sličan i da ima identičan učinak kao Leonardo, identične poteze i da je sve apsolutno isto. Jebo mene pas ak nebi.
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 14:53

E Veko ovaj zadnji pasos je najveca moguc istina, slazem se do srzi...da je interista na klupi ja bi ga pratio do iznemoglosti...ovak postoji uvijek tracak sumnje...
Back to top Go down
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 15:01

Veko, slažem se s tobom u nekim stvarima, slažem se u ovom prvom dijelu gdje spominješ sreću. Što se tiće kolektiva, pa mislim da 17 pobjeda zaredom Mancinia dovoljno govori o kakvom se tada kolektivu radilo i što se toga tiče leonardo se ne može s njime uspoređivati.
Po meni Coutinho ima sve odlike da postane veliki igrač, ali to sigurno neće postati ako sjedi na klupi. Siguran sam da bi Mourinho sinoć dao priliku malom Coutinhu, a možda bi ga i odma gurnio u vatru.
Jučer si spominjao succession planning ako se ne varam, succession planning se ne radi na igračima tipa Pazzini ili Ranocchia, to su gotov proizvod igrači, igrači koji su već dokazani kao potencijali, kao vođe. Pravi succession planning se radi već u primaveri, a ne na igračima koje platiš milijune eura.


Last edited by matrix on 12.03.11 15:09; edited 1 time in total
Back to top Go down
mato-vcf

mato-vcf

Posts : 7589
Join date : 2010-04-25
Age : 36
Location : Đakovo
Najdraži igrač : Cambiasso,Perišić, N.Kovač

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 15:05

i s igračima koji dolaze u pola sezone jer nam treba napadač,dovođenje pazzinija je priznavanje pogreške s početka sezone,a ne dugoročni plan
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 15:24

matrix wrote:
Veko, slažem se s tobom u nekim stvarima, slažem se u ovom prvom dijelu gdje spominješ sreću. Što se tiće kolektiva, pa mislim da 17 pobjeda zaredom Mancinia dovoljno govori o kakvom se tada kolektivu radilo i što se toga tiče leonardo se ne može s njime uspoređivati.
Djelomično se slažem, samo bih dodao da je pri dolasku Mancinija momčad bila bez poštenog trofeja 15ak godina i nije bio takav problem motivirati ih kao što je to danas kad je u 5 godina osvojeno 15ak trofeja sa tim igračima, a prošla godina je bila obilježena sa 4 trofeja. Manciniju je s te strane bilo lakše.
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 15:26

sucsession planing je planiranje da se ne primjeti smjena generacija. Pazzini će lako odmjeniti Milita, Rannochia Samuela i tako.. Tu je poanta, ne mora biti izdanak iz škole, već mogućnost da se ne osjeti kada neki bitan kotačić iz momčadi preseli na klupu ili u drugi klub.

Pazzini i Ranocchia su jebeni pogodci na mercatu. da i priznavanje greške, također :D
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11929
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 16:32

Nakon svake neuspješne sezone (mislim na sezonu bez trofeja) mogu se naći ovi ili oni razlozi zašto je to bilo tako. I uglavnom će svi razlozi biti točni. ALi kad se podvuče crta, najjednostavnije rješenje i sto posto točno je ovo šta je Leo napisao:

leopnd wrote:
Al činjenica je da ne možemo svake sezone sve osvojiti. Lijepo smo se navikli...

Da nam je netko prije 6 godina ponudio slijedeće: "osvojit ćete 5 scudetta zaredom, a u zadnjoj petoj sezoni osvojit ćete tripletu i nakon toga postati svj. prvaci. Nakon toga 5 sezona nećete osvojiti ništa", vjerujem da bi svi do jednog to potpisali. Šta ste očekivali da ćemo bit prvaci deset godina zaredom? Da milan ili đubre više nikad neće ništa osvojit? Ova sezona je (vjerojatno) izgubljena, ali treba dignut glave. I ja sam ljut naravno, nisam ni zaspat mogao kad sam pomislio da je prvenstvo gotovo, ali jbga. Očekivalo se već dugo da će ovo ovako završit.

Kad već govorimo o Leonardu da i ja kažem: mislim da nije neki trener što je i dokazao lani sa milanom: sve najvažnije tekme je kiksao. ALi u onom trenutku možda je stvarno bio najbolji izbor. Igrači su trebali nekog sa kim će se poistovjetit i ko će im biti prijatelj, nakon Mourinha. Pokazali su se opravdani moji strahovi za dovođenje Beniteza, i o tome sam ovdje diskutirao, a to je da nakon Mourinha jednostavno NITKO neće biti dovoljno dobar. Leo mi je napisao da tu nema straha, da ovo nije županijska liga nego su to profesionalci. Ali tako je i bilo. Najveći naš hendikep bio je njegov odlazak. Jer svatko poslije njega je LOŠIJI i to se mora osjetiti. On je imao jedan poseban pristup igračima kojeg Benitez nikad nije imao niti će imat. Kojeg nema ni Hiddink, ni Capello, ni Van Gaal. Tako da je bilo koji od njih došao, situacija bi bila slična.

Razlozi zbog kojih nismo osvojili ništa (a trebali smo nakon onakve sezone), su slijedeći, poredani po važnosti:

1. Odlazak Mourinha
2. Veliki broj ozljeda (i umor) ključnih igrača
3. Nedovođenje nikakvih pojačanja na ljeto
4. i tek na 4. mjesto bi stavio Beniteza, iako sam rekao da ni drugi treneri ne bi niš napravili na njegovom mjestu, ali on se očito totalno krivo postavio prema ovoj ekipi.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Fiksac

Fiksac

Posts : 1174
Join date : 2010-04-26
Age : 36
Location : D. Stubica
Najdraži igrač : deki

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 16:58

jebote danas u vinogradu radio 5 sati i samo mi se inter mota po glavi. baš sam full razočaran jučerašnjom rezom. ali dok se igra postoji šansa, nema predaje! inter šal 1


svaka čast leonardu na tome kakvo radno okruženje ima, zbilja je gušt vidjeti da su igrači prava škvadra,
ali
mislim da bi taktički bolje i efikasnije igrali da nam je npr. cambiasso igrač/trener.

kao što je johan napisao bilo je pitanje vremena kad će se desiti kiks jer svaku tekmu igramo skoro pa spontano. golove zabijamo najviše zbog individualaca, a obrana nam zapliva u svakoj utakmici nakoliko puta. nema prave presing igre sa kontrama niti držanja lopte. kad leo zatvara utakmicu, tek onda nastaje drama.

ne mogu se oteti dojmu da s ovim igračkim kadrom moramo rasturati. ili sam se razmazio zbog uspjeha koji nas prate zadnjih godina?!?!?!confused

npr. jučer... imamo 0:1, 66min lucio mora van zbog ozljede. na klupi cordoba, kharja, mariga, obi i coutinho (castelazi i materazi u razmatranju ak je fakat gadno ). i nije mi jasno kak leo ne može pravilno reagirati??? jebala ga 2 stopera.

skoro svi želimo vidjeti coutinha, ali ja i marigu. jasno mi da ne može igrati od prve minute, ali je frajer idealna zamjena za bilo kojeg našeg veznjaka kad se umori. jučer je komotno mogao zamijeniti dekija koji je puno trčao i treba nam za bayern. (ahaa, ali pazzo mora van.)
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 19:17

veko32 wrote:
1. Spominjanje sreće... Sreća je jedan od presudnih faktora u svemu.. Makar ne bih to nazvao srećom, prije sudbinom. Stvar karaktera je da li je netko pobjednik ili nije. Uzmimo primjer Mourinha i Ranieria. Ranieri je po mom mišljenju trener gubitnik, on nema taj šampionski karakter i njemu se konstantno ponavljaju pehovi. Mourinho ima sasvim drugačiji karakter i u masu situacija ima sreće. Dam glavu na panj da Ranieriju nebi sudili ruku protiv Barcelone i da bi ispao golom u 90minuti. Sreću treba izazvati. Mogao bi o ovome danima, al poanta je otprilike tu.

Potpis

Quote :
2. kolektiv... Najbitnije od svega u ostvarivanju ciljeva je dobiti kolektiv. U mom poslu je kolektiv također bitna stavka, te sam kroz to naučio dosta o tome. Kad su svi ujedinjeni prema nekom cilju to je već pola posla. Igrači Intera znaju igrati nogomet, njima je trebalo vratiti samopouzdanje i zajedništvo, a ne da Chivu prigovara da se Eto'o ne vraća, ili da ne spominjem kod Mancinija da jedni ne razgovaraju s drugima. Tu je Leonardo zaradio kod mene velike bodove. Zbog tog kolektiva i je osvojeno toliko bodova koliko je osvojeno.

Potpis

Quote :
3. Coutinho... Ja ne znam kakav je taj dečko igrač, kod Beniteza je igrao na krivom mjestu, kod Leonarda skoro ni ne igra. Nemam još formirano mišljenje o njemu jer ga nisam gledao, ali kako igra na istom mjestu kao i Sneijder prednost bih dao Sneijderu i to ne mogu zamjeriti Leonardu. Jebiga, Sneijder je svjetska klasa, dok Coutinho to može postati, ali još nije.

Nitko ne kaže da Coutinho mora igrat stalno, niti da mora igrat u prvoj, daleko je on još od dokazanog igrača, ali stvarno je smiješno da nakon što ovo ljeto nikog nismo dovodili da bi on dobio šansu sad stoji zakucan za klupu i UOPĆE ne dobija priliku, niti nekoliko minuta po utakmici. A takav tip igrača nam je potreban. Tu je i Obi, koji je najbolje od svih klinaca iskoristio svoje prilike u prvom dijelu sezone, a Leo mu je od dolaska sve skupa dao manje od 20 min, a i to sitno vremena na terenu je odradio odlično. Čemu škartavanje tako mladog igrača koji igra dobro?

Quote :
4. Najteže utakmice... Johan, kažeš dvije najteže je izgubio. Tu se ne slažem nikako. Ne znam zašto je Juventus bitnija utakmica od Rome ili Napolija. Govorimo o ovoj sezoni ne o tradiciji. Protiv Bayerna je utakmica izgubljena dosta zahvaljujući njegovoj grešci, ali opet ponavljam, to su detalji, sitnice.. Da je Cambiasso pogodio dva puta na prazan gol, da Kraft nije skinuo Eto'ou zicera, da Cesaru nije ispala lopta pred Gomeza sad bi drugačije razgovarali. To su sve detalji. On je loše pripremio utakmicu, ali nije to bilo tako crno kako se želi prikazati. Ponavljam po meni su bitnije pobjede protiv Napolija i Rome koji su izravni konkurenti, te pobjede u dvije zaostale utakmice od poraza protiv Juventusa.

Po meni su Juve i Bayern dvije najteže utakmice koje je Leo do sada imao. Roma i Napoli na Meazzi se ne mogu mjerit s tim utakmicama. Juve nije sigurno najbitnija, ali je najteža utakmica SVAKE godine, tu igra i psiha veliku ulogu. Roma i Napoli na Meazzi su teške utakmice, ali ove dvije su ipak nivo više. Uglavnom, Leo kroz sljedeća dva tjedna ima nove "dvije najteže" utakmice i ako dobije Bayern i Milan to je ogroman rezultat, kako sam već napisao, bez obzira kako sezona završi.


Quote :
Čovjek radi dobar posao što se tiče pripreme za sljedeću godinu. Ove godine ionako ne očekujem trofej, stoga nek sad griješi i nek na tim greškama uči da sljedeće godine kad krene ispočetka toga bude manje. Meni se on čini kao solidno dugoročno riješenje. Drži dobro raspoloženje, Inter igra lijep nogomet, igrači su puni samopouzdanja, zajedništvo je na razini, uvodi nove igrače jako uspješno.. Jebiga, ako ne osvoje trofej, sljedeće godine će bit motiviraniji i željniji trofeja nego ove, a to je isto tako jedna od stvari koja je nedostajala. Pa pogledajte kod golova kako mu igrači trče u zagrljaj, znači da ga vole, a vjerujem i da ga poštuju, jer nije da čitamo izjave kao za vriejme Beniteza.

Po meni ovo nije nikakva priprema za sljedeću sezonu, nego samo gašenje vatre. Mene ova sezona podsjeća na onu kad smo bili očajni pa doveli na zimu Adriana i Dekija i onda se digli i uspjeli uhvatit ligu prvaka. I tad smo doveli dva odličana igrača za budućnost bez ikakvog plana, koji su došli zbog trenutno loše situacije. Da nema nikakvog plana najbolje govori dovođenje Kharje, prosječnog igrača koji sigurno nije osnovica za budućnost, a uzima šansu Marigi, Obiju i Coutinhu. Ove sezone uprava je napravila očajan posao, ali ne da mi se sad to analizirat.

Quote :
Mislim da je najveći problem što se zove Leonardo. Ne mogu se oteti dojmu da bismo svi zajedno svršavali da je na klupi Zenga, Recoba, Figo ili netko sličan i da ima identičan učinak kao Leonardo, identične poteze i da je sve apsolutno isto. Jebo mene pas ak nebi.

Meni Leo uopće ne smeta kao pojava, drag mi je igrač još od vremena PSG-a, ali činjenica je da nema bolje reference od primjerice Zenge ili Baresija. Nitko od njih nije savršen izbor, ali Zenga bar ima više trenerskog iskustva, Baresi zna momčad u dušu, a i to što kažeš, kad krenu stvari loše lakše ti je tolerirat nekog koji skače kad krene Chi non salta rosonero e, ako me kužiš.

soecc wrote:
Razlozi zbog kojih nismo osvojili ništa (a trebali smo nakon onakve sezone), su slijedeći

Stari ako nisi primjetio sezona je još daleko od kraja, iz nijedog natjecanja još nismo ispali, a već smo osvojili talijanski superkup i svjetko klupsko dont know
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 19:29

soecc wrote:

Razlozi zbog kojih nismo osvojili ništa

Osvojili smo jebeno svjetsko prvenstvo!!!!!

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
mato-vcf

mato-vcf

Posts : 7589
Join date : 2010-04-25
Age : 36
Location : Đakovo
Najdraži igrač : Cambiasso,Perišić, N.Kovač

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 19:30

totalni potpis za kharju,niti je mlad,niti je briljirao ranije..čisto krpanje,a nepotrebno
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 20:17

Tad su na zimu došli Adriano i Stanković, s njima Mancini i sezonu kasnije je bio odrađen jeben mercato s Maiconom, Figom, Cambiassom i još nekim majstorima. Tad se počeo slagati ovaj današnji Inter... Lijepo je podsjetiti se.

Kasnije odgovorim detaljno
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 20:49

Mislim da je ovo sve puko naklapanje, ali mi je drago što ovog puta nakon loše tekme svi argumentiraju svoje stavove i moja pohvala svim forumašima što se ovako lijepo raspravlja.

Možemo mi pričat šta hoćemo, ali za mene će ova sezona biti gotova tek kad se odigra posljednje kolo. Milan još itekako može kiksati jer današnji nogomet je takav da svatko može dobit svakog u datom trenutku, i svima se dogode Brescije, pa eto tako i nama. Glede Leonarda, ponavljam da mu i dalje potpuno vjerujem i zadovoljan sam njegovim učinkom, izvukao je gotovo sve što je mogao iz ekipe jer svi znamo u kakvu situaciju je došao. Ne želim na nikoga upirati prstom, ali već nakon par prvih kola trka za scudetto je bila opasno dovedena u pitanje, a još malo iza toga mnogi su rekli da je Inter ove godine gotov, pa smo se opet približili i još uvijek možemo vodećoj ekipi. Šokiran sam kad vidim da bi mu mnogi već opalili pedalu iz Intera. Također nije točno da nije dobio ni jednu veću utakmicu jer dobio je Romu.
I apsolutno mislim da se NE MOŽE uvijek pobjeđivati, jednostavno te stigne umor, ozljede, sreća, nesreća, suci i ostali faktori kad-tad, pa taman na klupi bio čarobnjak Merlin.
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 20:54

FORZA INTER
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 21:21

Ja bi se isto osvrnuo na Kharju. Istina je sve što ste rekli, to je bilo doslovno krpanje pozicije, imali smo dva prava pojačanja a to su Ranocchija i Pazzini, s tim da se od Ranocchije ne očekuju vrhunske sezone odmah po dolasku. Samim tim smo PUNO lošiji igrački od prošle sezone. Otišao je Balotelli (srećom, ali je bio dobar igrač), otišao je pravi Milito, lošiji je Sneijder, a obrana nam pliva ko nikad... Jedino pozitivno što se u ovoj sezoni dogodilo je eksplozija Eto'oa, stvarno ne vidim ništa, ali baš ništa što me može zadovoljit. Ovo je stvarno drastičan pad od prošle sezone, čak smo i sreće imali u drugom dijelu sezone i mogli još više biti iza Milana. Sutra će nam Milan pobjeć na 7 bodova, a u utorak najvjerojatnije ispadamo i iz Lige Prvaka.

Naravno da se ne može uvijek pobjeđivat, ali sa ovakvim igračkim kadrom smo mogli puno bolje proći. Osim toga, mislim da nitko nije bio ovoliko lošiji nakon osvajanja LP-a.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11929
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime12.03.11 21:39

Johan wrote:
Stari ako nisi primjetio sezona je još daleko od kraja, iz nijedog natjecanja još nismo ispali, a već smo osvojili talijanski superkup i svjetko klupsko [You must be registered and logged in to see this image.]

Ok, krivo sam se izrazio, u stvari sam mislio na scudetto. Ali kad mi spominjete svjetsko prvenstvo, šta ste ozbiljni ili se šalite? Taman je još falilo da nas Mazembe dobije... [You must be registered and logged in to see this image.]

Lijepo je bilo to uzeti, ali ne možete u jednoj neuspješnoj sezoni brojat trofeje koji se uzmu u jednoj ili dvije tekme, c'mon... Ta 2 trofeja bi se ionako trebala brojat u prošlu sezonu.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)    Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)   - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Brescia - Inter (11.03.2011. 20:45h)

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Inter - Brescia (06.11.2010. 20:45h)
» Inter - Brescia (Serie A, 29. kolo: srijeda, 01.07.2020. 19:30h)
» Brescia - Inter (Serie A, 10. kolo: utorak, 29.10.2019. 21:00h)
» Inter - Chievo (23.10.2011; 15:00h)
» Inter - Napoli (06.01.2011. 20.45h)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Utakmice-