Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h) - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h) - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h)   Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h) - Page 4 I_icon_minitime12.05.11 8:10

Recoba20 wrote:
Ako sam dobro razumio ovog komentatora sa RAI-a, doma nismo izgubili od 2002. u Kupu Italije inter zmija

Dobro si razumio. Zadnju smo pukli od Barija 1:2 u osmini finala 2002...

Recoba20 wrote:
A Burdisso je takvo pseto kakvo je dostojno nositi Merdin dres. Puj! vomit2

Ponekad vas fakat ne kužim. Šta se niste nikad bavili sportom? Nico je bio identičan i u Interu. Čovjek gine na terenu. I nije slučajno šta se zakačio baš sa svojim argentincima s kojima je nakon tekme zagrljen izašao sa stadiona.
Jebote led, daješ sve od sebe, očeš preokrenut i kod određene situacije ti se malo zaustavi dotok kisika u mozak i pukneš... Pogotovo što je poznato da se to njemu zna desit. No big deal.

To su situacije koje se dese na terenu i završavaju u zaboravu nakon posljednjeg sučevog zvižduka, ako su subjekti iole normalni.


Anyway, prolaz je bitan. Meni je najgore to šta kad slušam Leonarda poslje tekme on je meni skroz simpa i pozitiva. Al za vrijeme tekme bi najradje poslao sms Baresiju da mu zavali trisku.

Mariga meni odličan - uz sve greške. Trudio se i vidilo se da mu samo fali ritam utakmice. I Kharja odličan. To su po meni sve odlični igrači koji igraju u krivom sistemu igre, nažalost... Yuto je kralj! Svugdje ga ima... Zar i dalje neko misli da nam treba novi bek pored njega i Bambina? Ne budimo smješni...

A je vidio neko Matrixa na početku tekme kad je na klupi uzeo onaj semafor od četvrtog suca i najavio si zamjenu?!?!? Hahahaha... Kakav kralj!

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h) - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h)   Inter - Roma (11.05.2011. 20:45h) - Page 4 I_icon_minitime12.05.11 9:04

Vidjelo se jučer da ima dosta navijača koji priželjkuju ostanak Lea na klupi, bilo je dosta transparanata poput "Naprijed s Leom- pravim čovjekom!" i sličnih. Btw sad kad pogledam ponovno Eto'ov gol u miru vidi se kakva je to golčina zapravo. Majstor prima, i kao da nema nikog ispred njega, kao da puca po praznom golu poslije treninga, onako mirno i hladnokrvno zabija jednim laganim i preciznim udarcem. klanj

Evo sažetka: