Inter Croatia Crew - Forum
---
Uprava I Sponzori - Page 5 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Uprava I Sponzori - Page 5 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Uprava I Sponzori

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next
AuthorMessage
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime06.07.13 13:47

Coba wrote:
Ponavljam, ako se ovo i desi, duboko se nadam da ovaj zna šta znači Inter!

Pa njemu sigurno ništa ne znači... Čisto malo da se i on poigra,kad već mogu Arapi,Rusi...
Ma samo da nam dadne tu financisku injekciju,da pojačamo momčad i to će biti super.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8452
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime06.07.13 14:00

Već je pisano o tome kako će kroz prvu godinu ta indonezijska pumpa novca pokriti dugove kluba, a onda se tek sljedeće godine kreće po pojačanja. Zanima me samo kakve će igrače dovodit Branca kad bude imao 30-ak milijuna na raspolaganju. Vjerojatno Downinga, Carrolla i takve...
Back to top Go down
mato-vcf

mato-vcf

Posts : 7589
Join date : 2010-04-25
Age : 36
Location : Đakovo
Najdraži igrač : Cambiasso,Perišić, N.Kovač

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime06.07.13 17:02

Jonjo Shelvey
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime09.07.13 16:07

Thohir nije bolesnik da Brancu ostavi na sadašnjoj poziciji.
Ako Moratti odlazi sa njim će i dupelisci iz uprave...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime09.07.13 16:48

Inače, Becali je izjavio da i u Interu kasni plaća, da Ghelfi ne uplaćuje baš na vrijeme...
Također je dodao kroz šalu da u ova teška vremena i treba sljedit njegov primjer...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime16.07.13 9:22

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime16.07.13 10:22

meni se nekako ne sviđa ovaj Thor. nemam neke argumente, ali ja imam dojam da će on odnijeti i Zanettija, i stadion i Appiano u Indoneziju smiley 1 
Back to top Go down
noel44

noel44

Posts : 1493
Join date : 2012-02-08
Age : 38
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Wesley Sneijder,Walter Adrian Samuel,Julio Cesar

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 6:02

INTER PRODAN ZA 300 MILIONA!

Massimo Moratti od večeras više nije većinski vlasnik Intera!

Nakon dugotrajnih pregovora, dugogodišnji predsjednik i vlasnik milanskog Intera Massimo Moratti prodao je većinski dio dionica.

Kupac je indonežanski milijarder Erick Thohir, koji je kupio 75 odsto dionica Intera za okruglo 300 miliona eura.

Thohir je odmah i najavio ogromno ulaganje u pojačanja za ovu ekipu, te se očekuje da ovog ljeta odmah uloži između 100 i 150 miliona eura za transfere.
Back to top Go down
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2118
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 9:22

Koliko god zelio da se ovo desi jer klub bio u silaznoj putanji, nisam sretan što je Moratti prodao većinski dio jer čovjek živi za taj klub, ali ne može ni on zauvijek tako da možda je tako najbolje odnosno vidjet ćemo da li je to sve istina šta se piše. Dok te miljune ne vidim stvarno ko da nije ništa napravio...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 9:39

Aga wrote:
Ljudi jel ima istine u ovome da je Moratti Thohiru prodao 75% intera???????

[You must be registered and logged in to see this link.]

milito22 wrote:
I ja evo čitam,koja vijest bombastična,ne znam šta da kažem !!

interboy wrote:
Nisam sretan.

Aga wrote:
ne znam.... al znam da nisam sretan ne mogu nikako zamislit naš inter bez morattia nikako.....

milito22 wrote:
Ali 75% je prodao po ovim izvorima ?!?!

noel44 wrote:
INTER PRODAN ZA 300 MILIONA!

Massimo Moratti od večeras više nije većinski vlasnik Intera!

Nakon dugotrajnih pregovora, dugogodišnji predsjednik i vlasnik milanskog Intera Massimo Moratti prodao je većinski dio dionica.

Kupac je indonežanski milijarder Erick Thohir, koji je kupio 75 odsto dionica Intera za okruglo 300 miliona eura.

Thohir je odmah i najavio ogromno ulaganje u pojačanja za ovu ekipu, te se očekuje da ovog ljeta odmah uloži između 100 i 150 miliona eura za transfere.

Od večeras? Izvor?

Tek se sljedeći tjedan moraju naći u Londonu. Cifre i postoci su točni, ali ništa još nije potvrđeno službeno. Dapače, osim Mediaseta, niko drugi još nije izašao sa sličnom vijesti...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5956
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 13:15

Pedulla na svojoj stranici piše da tek u 9.mjesecu će doći do preuzimanja kluba od strane Thohira.
Back to top Go down
Huska

Huska

Posts : 1194
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Tesanj,BiH

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 13:20

Citav internet sam obio, ali nigdje nista o njegovom bogatstvu, jel ima gdje na koliko se otprilike procjenjuje njegovo..
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 15:03

nisam našao direkt o njemu ali po forbesu njegov stariji brat je vrijedan 1,5 milijardi dolara, a pošto su erick, garibaldi i rika thohir u obiteljskom biznisu sumnjam da ima puno manje od njega, možda ima para čak i više od starijeg brata, jer garibaldi se samo ugljenom bavi, a Erick uz to ima firmu Astra International (po njihovoj službenoj stranici bave se svime i svačime, rade dijelove za Toyotu, Hondu, BMW, Peugeot, Lexus, Daihatsu...pružaju financijske usluge, banke, osiguranja, investicijski fondovi, iskopavaju rude, građevinski biznis, a prošlogodišnja dobit, ona čista, im je bila oko 20 milijardi rupija (9000 rupija = 1$)). Također posjeduje i medije (novine, televizija). svime i svačime se bavi. to sam većinu na forbesu iskopo
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 15:05

Moratti: "No meeting planned"
Nerazzurri president answered questions from reporters outside the Saras offices this morning

MILAN - Massimo Moratti answered some questions from the journalists waiting for him outside the Saras offices this morning.

You can read the full version of the president's statements here on inter.it:

President, is there any news about the club's future in light of the reports which appeared in this morning's papers?

"Yes, I was informed about it and I read them myself this morning. I keep learning about what's going on thanks to the papers."

So there's no meeting planned for next week?

"No, no."

inter.it
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10480
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime19.07.13 15:54

Ajde konačno

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
silent

silent

Posts : 1727
Join date : 2010-04-26
Age : 36
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Inter :D

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime20.07.13 9:53

[You must be registered and logged in to see this link.]

samo 300?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime22.07.13 8:50

Već je i javni bilježnik rezerviran...

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Kuz

Kuz

Posts : 777
Join date : 2013-02-05
Age : 46
Location : Novi Sad
Najdraži igrač : Beppe

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime22.07.13 10:10

silent wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.]

samo 300?

pa da,da imamo svoj stadion vredili bi duplo.
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime22.07.13 10:14

28.07. je datum kada bi sve trebalo bit realizirano...
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime22.07.13 16:30

Meni se sve to skupa niš ne sviđa. Bojim se da ćemo izgubiti svoj identitet kao Inter.
Back to top Go down
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime22.07.13 16:35

niti meni se ne sviđa da išta ide u vlasničkom smislu izvan Europe, ali što je tu je....nadam se da će nas Thor razuvjeriti i dodatno oplemeniti Interov brand, a usput dati koju kintu za pojačanja.
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime23.07.13 9:54

Odlazak Morattia možemo pratiti iz par kuteva gledanja, ali se sve svodi na naš osobni, možda i malo manje objektivan stav...zašto? možda iz razloga što će teško procuriti u javnost osnovni razlog prodaje udjela u Interu Thohiru, jedino ako sam Massimo ne postupi drugačije...ja znam da će za mene Moratti biti uvijek apsolutni broj jedan i lik kojem mogu zahvaliti što najvećim dijelom navijam za Inter...

Ono gdje mi navijači moramo biti maksimalno objektivni je prosperitet kluba, za čije dobro sigurno Moratti itekako brine...sama činjenica da on osjeća (pretpostavljam), da ne može pratiti više ovaj tempo iz financijskog aspekta, pokazuje koliko je velik čovijek i koliko brine za svoj Inter na način na koji traži budućeg investitora...

Nama je teško i mnogi će kao Zio biti razočarani činjenicom da završava era jednog Intera u kojoj smo potrošili tone i tone živaca, ali u kojoj smo sa ponosom isticali da smo zadrti Interisti...za mene nema razloga da se tako nešto i ne nastavi, jer nismo navijači od jučer...

Chelsea je najbolji dokaz na kakav način jedan klub postaje globalni trademark od kada ga je preuzeo Abramovich...e sada, opet postoj pro i kontra te činjenice...za mene je sigurno kontra jer sam oduvijek bio ponosan na činjenicu da malo ljudi favorizira Inter, i uvijek mi je bio gušt biti kontra svih...

Dolaskom Thohira stanje kluba može, a i doći će, u pozitivan tijek...što financijski, što marketinški jer će se brand Inter razvijati puno brže i efikasnije...biti će i više love za transfere, a i ljudi koji vode sada brigu o transferima, završit će svoje diletantske karijere...

Inter je ljubav, Inter je vječan i Inter je u krvi...
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11905
Join date : 2010-04-25
Age : 48
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime23.07.13 12:19

Da bi riječ dodao na ovaj koment...

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime23.07.13 12:26

Bravo Markane, pijanduro stara!
Vrijeme je za kolumnu! inter šal 1

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime23.07.13 12:34

Pišem kolumnu čim Thohir preuzme 75%, imam već draft inter šal 4 
Back to top Go down
Sponsored content




Uprava I Sponzori - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Uprava I Sponzori

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 33Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-