Inter Croatia Crew - Forum
---
Uprava I Sponzori - Page 27 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Uprava I Sponzori - Page 27 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Uprava I Sponzori

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Next
AuthorMessage
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime30.03.21 10:42

Užasan. Očekivano. Ajmo dalje.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime30.03.21 14:14

Odličan. Kupujem bedž.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
AlvaroR

AlvaroR

Posts : 1828
Join date : 2015-10-24
Age : 24
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime30.03.21 15:03

Katastrofa ali bar nisu ostavili samo slova kao dupentus.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime29.04.21 12:39

Šuška se da pregovaramo s Adidasom za 2022.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime29.04.21 13:12

uh uh
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime03.05.21 9:54

Nadam se da ostaje Nike. Jedino dobro kod Adidasa što bi se lakše do dresova u Hrvatskoj došlo, ali Nike mi je puno puno draži.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime23.05.21 20:23

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 18:00

Ako ovi fakat dopuste da se sve raspadne, a imali su priliku prodati klub, a nisu... Ako se to dokaže... Onda ih vazda treba objesit na Duomu! Ne kužim koja ih računica goni da ostanu u većinskom vlasništvu ako znaju da nemaju para. Suicid.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 18:22

Osim ako nije ovo kako je Emiliano napisao i to mi zapravo promjenilo mišljenje kolko je stvar sjebana.
Zapravo su onim kreditom potpisali svoju likvidaciju, samo što su ju odgodili za 3 godine, pa se nadaju nekom čudu nešto izvuku i dobiju pare.

Možda bi prodajom napravili više za klub. Ali tko zna kolke mizerne pare bi dobili i kolko bi zapravo izgubili.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 18:37

Sa odlaskom Contea (i prodajom nekog od glavnih igrača) će izgubiti mnogo više nego što su inicijalno uštedili. Odmah nek računaju da nema scudetta naredne sezone, da su uništili strašnu hemiju koju su razvili trener i igrači, da će mnogi glavni igrači (prije svih Lukaku, Hakimi i Lautaro) poželjeti da odu negdje drugo... Vraćamo se opet gdje smo bili. A još ako mu stvarno isplate oštetu iako on želi da ode onda nek se upucaju.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 18:40

Znači, svugdje čitam o dogovornom raskidu, ali sa 7.5 milja odštete?!?!? HAHAHAHA, pa koji kurac?! Ovo nisam u životu čuo! Mogu shvatiti jedino ako postoji klauzula da godinu dana ne smije trenirati nikoga... Ne, ček, ne mogu shvatiti ni tada.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Julio1988

Julio1988

Posts : 823
Join date : 2020-07-04

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 18:47

Kad je vec ovako, onda bolje sad nego negdje u srpnju.....
Back to top Go down
Daddy J.

Daddy J.

Posts : 1002
Join date : 2011-04-13
Age : 32
Location : Split
Najdraži igrač : Marco Materazzi

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 18:48

leopnd wrote:
Znači, svugdje čitam o dogovornom raskidu, ali sa 7.5 milja odštete?!?!? HAHAHAHA, pa koji kurac?! Ovo nisam u životu čuo! Mogu shvatiti jedino ako postoji klauzula da godinu dana ne smije trenirati nikoga... Ne, ček, ne mogu shvatiti ni tada.

Vjerojatno se u originalnom ugovoru Conte ogradio, tj. Suning obvezao u određene investicije u igrački kadar itd., tako da teoretski ako Suning ne ispunjava svoj dio -- Conte može tražiti odštetu.

Čisto sumnjam da je njihov "projekt" ostao samo usmen dogovor, sigurno je dio stavljen u ugovor i sada se Suning tog dijela ne pridžava, tako da Conte može tražiti nadoknadnu štete -- tj. onemogućavaju mu normalne uvjete rada na koje su pristali.


Last edited by Daddy J. on 26.05.21 18:50; edited 1 time in total
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 18:49

Mada, u ovom sranju od perioda i on je zadnji papak ispao u mojim očima. Kažem to svjestan da replika može biti "boli ga kurac, on zahtjeva svoje"... Slažem se. I nabijem ga.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 19:00

Ako su igrači rekli da znaju kako je Korona i da će ako treba pristati na smanjenje, zašto ovaj želi pojačanja pod svaku cijenu? Kao da živi u dreamlandu. Ispao je šupak što tako odlazi i još uzima pare, ali za očekivati kad je onako srao po upravi prošle sezone, a racimo sam radio česte greške s izborom igrača.


Mene više brine tko će doći u Inter nakon ovoga. Za koga uopće imamo para da dovedemo?
Back to top Go down
Emiliano

Emiliano

Posts : 1516
Join date : 2012-11-11
Location : Rijeka

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 22:15

Vidjet cemo tko ce biti trener i kakva ce biti njegova filozofija. Prijedjemo li na formaciju sa 4 iza sigurno ce otici jedan od trojca De Vrij, Skriniar, Bastoni jer je svaki od njih preskup za klupu. Prelazak na formaciju sa 1 spicom i krilima bi mogao znaciti odlazak Lautara, mada teoretski on moze igrati krilo.
Oni sto se da iscitati iz medija je da bi uz 1-2 velike zrtve klupu trebali sacinjavati Dimarco, Pirola, Agoume, Salcedo, Pinamonti...sto svakako pozdravljam! Cak i pod cijenu koje slabije sezone, ali ajmo se onda drzati tog projekta, a ne da za godinu dana uz novi upumpani kapital opet udjemo u neke lude investicije koje ce rezultirati novim financijskim krahom za koju sezonu.

I valjda ce se konacno sklopiti bolji sponzorski ugovori od postojecih. Juve od Jeepa i Adidasa godisnje dobije 93 milje, mi od Nikea i Pirellia 28. Plus oni za ime stadiona od Alianza dobiju jos 10 po sezoni. Sada smo prvaci i vec konstantni clan LP, vrijeme je za rast. Liga je u kurcu kakvom je, tu se ne moze puno utjecati, atraktivnost i efikasnost posljednjih sezona su porasli, ali opet posljednji u Premiershipu je za ovu sezonu dobio 107 milja, a mi kao najbolji u Italiji 65 za TV prava. Plus jos njihov izdasniji nagradni fond. Pa ti budi konkurentan na mercatu i u Europi...
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime26.05.21 22:35

DAJTE MI CAMBIASSA NA KLUPU
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11924
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime27.05.21 9:16

Samo kod nas se ovo može desit. Na pragu dominacije Italijom i igranja važne uloge u Europi, mi zajebemo sve i idemo u anno zero. Začarani klub, eto šta je. Čisti biznis mater im jebem, a da opet nisu svjesni što kaže Biscione, sa svim tim uštedama, izgubit će više nego su uštedjeli.
Znači pozdravljamo se sa dvije zvjezdice bar nekoliko godina, a i prolazak skupine LP će nam biti nemoguća misija pošto je druga jakosna jača od prve, a poznavajući nas iz treće i četvrte ćemo peškat najjače.
Mah, strašno sam razočaran, uništili su mi i scudetto i sve.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime28.05.21 17:37

Od danas nismo više kineski nego luksemburški... Pazza Inter

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Julio1988

Julio1988

Posts : 823
Join date : 2020-07-04

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime28.05.21 21:26

Moram priznat da nakon prvotnog soka, sve mi se vise svida novonastala situacija ....Simone bi mogao postati novi vrhunski trener, a moguce da suradnja traje godinama
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51500
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime29.05.21 13:07

Raspoložen sam za primanje hračanja danas, ali čisto realno... Ekstremno realno... Mada mi je jasno da neki ovdje ne znaju značenje te riječi: gospoda iz Suninga su uzeli Marottu, Contea, Lukakua itd, itd... Renovirali su klupski headquarter, renovirali su Appiano, renovirali su kompletan klupski imidž i osvojili su scudetto... Sada, nakon svjetske krize epskih razmjera, koja je njih kao kineze, objektivno, pogodila i više nego druge, primorani su stegnuti kajš... Ponavljam, mrvicu realnosti, mrvicu... Podsjećam da je alternativa mogla biti i stezanje kajša bez osvajanja scudetta. To bi vam više pasalo? Meni ne. Ispričavam se unaprijed ako se netko osjeća pogođenim ovim postom.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime29.05.21 13:33

Ma slazem se, nije da moramo prodati cijelu momcad i da tonemo u drugu ligu... bit cemo sigurno konkurentni za naslov u ligi, a za LP cilj treba biti prolazak skupine kako bi dobili sto vise para.
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4580
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime29.05.21 13:45

Slazem se, realno do sada im se ne moze prigovorit, situacija je takva kakva je i siguran sam da ce iskemijat nesto u najboljoj namjeri.

Vjerujem u Marottu maksimalno.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime29.05.21 13:49

Pa i da prodamo jednog ili dva top igrača i dalje smo konkurencija za osvojiti ligu. Pogotovo ako se dovede neki novi igrač.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11924
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime29.05.21 19:51

Sve točno, samo mi nije jasno, kao da smo mi jedini koji stežu. Mogli su onda prodat klub ako ga ne mogu financirat, još nemamo ni glavnog sponzora. Jebeno mi je žao da na jednom vrhuncu mi svjesno idemo za dole.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Uprava I Sponzori - Page 27 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 27 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Uprava I Sponzori

View previous topic View next topic Back to top 
Page 27 of 33Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-