Inter Croatia Crew - Forum
---
Uprava I Sponzori - Page 32 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Uprava I Sponzori - Page 32 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Uprava I Sponzori

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next
AuthorMessage
Adri

Adri

Posts : 7926
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime10.07.23 15:19

I 20 milja po sezoni od Paramounta iduce 3 god
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime10.07.23 15:56

Dobro je, sad možemo Onanu dat i za 30

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime10.07.23 17:33

Paramount+ otpada ili to ide usporedo?

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Tritolone

Tritolone

Posts : 4580
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime10.07.23 18:10

U cetvrtak bi trebala biti objava novog dresa pa valjda objave i novog sponzora..
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime10.07.23 20:38

Znači daleko smo dogurali u LP, u ligi završili na dobrom mjestu, osvojili kup, potpisali dobre nove sponzore, dobili najviše od Tv prava u ligi. Kako to da i dalje moramo prodavati igrače i nemamo za nekog kapitalca? A niti uspijevamo zadržati neke igrače.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime10.07.23 21:25

Sad bi mi samo trebalo ponovno objašnjenje za FFP... I kako za nas vrijede spike koje drugi ne jebu 2 %...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7226
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime10.07.23 21:46

Logicno je, drugi imaju normalnije vlasnike
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 8:35

A jebu, samo mi ne znamo koga sve prodaju i koliko dobiju od tv prava (i ostalih prihoda) jer to je najznačajnija lova. Mi jednostavno imamo jako velike rashode za plaće i ostalo, tako da moramo majmunirat sa transferima. Sreća da je tu Marotta (i Ausilio) koji to rade jako dobro.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7926
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 8:39

Eto mi imamo najvece rashode place, vece nego svi ostali. Teske gluposti, ffp je smece
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 8:43

Imamo prevelike rashode za plaće jedino ako čistačice imaju mjesečno 50 milja eura, u suprotnom smo od svih velikih klubova najškrtiji na plaćama.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 9:20

Toliko je taj FFp na snazi, a ja priznajem da ga do dan danas nisam shvatio. Jasnije su mi Soccijeve matematičke kalkulacije oko prolaza grupe...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 9:22

Ok, znači vi stvarno mislite da mi jedini to poštujemo, a druge da boli kurac i isto tako Uefu boli kurac i samo nas kontroliraju? Uprava I Sponzori - Page 32 2280395118
Imamo prevelike rashode s obzirom na prihode, očigledno. A u priode koji se tako gledaju ne ulazi to koliko gazda može para istrest iz džepa, jer zapravo ne može. Ali vidjeli ste npr. tablicu koliko Nike recimo sponzorira Psg, a koliko nas.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7226
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 9:46

Molim te koji su to rashodi tolko ogromni da ne mogu pokrit igranje finale lige prvaka, ulazak u ligu prvaka, osvajanje dva mikimaus kupa i 73000 gledatelja u prosjeku cijelu sezonu na domacem stadionu? Navedi klub na svijetu osim citya koji je imao uspješniju sezonu od naše prošle godine? Ne mogu nikog clearcut iskreno, a eto mi cemo prodat par prvotimaca da bi mogli dovest bilo koga
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 10:24

Sorry Socci, znaš da sam ja uglavnom na tvojoj liniji razmišljanja, da uvijek pokušavam biti realan, gledat drugu stranu medalje, ali ovaj dio mi fakat ne ide u glavu... Pa zaradili smo ove sezone miljardu, plusvalenze na svakon čošku i svejedno nemamo za 3 kuglice sladoleda uz more...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 10:58

leopnd wrote:
Paramount+ otpada ili to ide usporedo?

Dapače, sutra bi trebala pasti objava novog ugovora... 3 sezone, 20 milja po sezoni.

[You must be registered and logged in to see this link.]



_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 14:46

Wesley10 wrote:
Molim te koji su to rashodi tolko ogromni da ne mogu pokrit igranje finale lige prvaka, ulazak u ligu prvaka, osvajanje dva mikimaus kupa i 73000 gledatelja u prosjeku cijelu sezonu na domacem stadionu? Navedi klub na svijetu osim citya koji je imao uspješniju sezonu od naše prošle godine? Ne mogu nikog clearcut iskreno, a eto mi cemo prodat par prvotimaca da bi mogli dovest bilo koga

Gle, NE ZNAM. Ali znam da imamo jako puno dugova, vjerojatno još od prije.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 14:57

leopnd wrote:
Sorry Socci, znaš da sam ja uglavnom na tvojoj liniji razmišljanja, da uvijek pokušavam biti realan, gledat drugu stranu medalje, ali ovaj dio mi fakat ne ide u glavu... Pa zaradili smo ove sezone miljardu, plusvalenze na svakon čošku i svejedno nemamo za 3 kuglice sladoleda uz more...

E vjerojatno nismo dovoljno zaradili. Imamo dugova od prije, obavezne kupnje, šta ja znam šta. Ili šparaju kako bi se mogli pojačat. Da nismo recimo ušli u finale LP, tko zna šta bimo još morali prodat.

Uglavnom, ne znam u čemu je stvar, ali sam siguran da to nije SAMO NAMA, a da drugi ne jebu pravila i rade šta žele. Jednostavno mi nismo dovoljno upućeni, a Marotta i Ausilio jesu. Pa dovoljno vam je usporedit sa Milanom i Juventusom, ista sranja. A mi smo se i bolje za sad pojačali.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 17:11

Here we go again. inter smiley 1
Ma nema, ova rasprava se mora povesti na forumu barem jednom mjesečno.
Mene jedino zanima koji su to više famozni dugovi, valjda još Morattijevi iz '98-e.
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7926
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 17:19

milito22 wrote:

Ma nema, ova rasprava se mora povesti na forumu barem jednom mjesečno.

smiley 2 smiley 2 smiley 2
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime11.07.23 20:35

Al kad fascinira naša situacija. Znači riješimo se tih, ajmo reć velikih potrošača sa dobrim ugovorima. Dzeko, Brozo, Skriniar,Perisic. Rasteretimo se za neki teret ala Gaglia, Dambrosio, Handa.
Uz sve to zaradio pun k na gore navedenom, a mi i dalje nemamo prebijene pare, jedva da se Lukaku mole vratiti.

Kao povećavamo doprinos, smanjujemo rastrošnost sa manjim ugovorima, a i dalje nemamo ni za kiflu.

I onda tamo klubovi iz začelja engleske lige kupuju igrače skuplje nego finalist lige prvaks
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime12.07.23 0:02

Čelzi imao 5x veće dugove od nas, dugove prema vlasniku koji je klubu upumpavao pozajmice i Abramovič kad je odlazio jednostavno oprostio dug i Čelzi čist i mogu pola milijarde za jedan rok spiskat. U tome je stvar što naše gazde ne upumpaju ništa svog novca i moramo preživljavat od prodaje igrača kao mali klubovi. Da nas žuje hoće već jednom prodat, zar ne vide da ne može ovako dugoročno. Nek iskoriste ove dobre rezultate i uzmu 800 miliona ili koliko već se nudilo nego da za par godina budemo u još većim dugovima, sa lošim rezultatima i niko neće ponudit ni 500
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime14.07.23 22:51

Al da nas, od toliko silnih američkih biznismena, nema tko kupiti, ne ide mi u tikvu. Nego nas se mešetari sa tim žutim mutikašama.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime26.07.23 11:21

Sinoć odrađen Meet&Greet u Japanu vezano za obnovljen partnership sa Nikeom.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51503
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime12.08.23 7:33

Mah...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Završit ćemo u stečaju i prodat Barellu i Lautara na licitaciji.
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime12.08.23 9:12

Ja stvarno ne razumijem zašto ne prodaju klub. Zar ne bi to bila win-win situacija i za klub i za kineze? Pogotovo nakon finala lp, nije da klub ne vrijedi ništa.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Sponsored content




Uprava I Sponzori - Page 32 Empty
PostSubject: Re: Uprava I Sponzori   Uprava I Sponzori - Page 32 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Uprava I Sponzori

View previous topic View next topic Back to top 
Page 32 of 33Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-