Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Chat O Sezoni 2012/2013

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
Autor/icaPoruka
Johan
Admin

Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    06.05.13 23:01

soecc je napisao/la:
Pa nadam se da onda neće moći dovoditi više takve igrače. Ponavljam, samo ako dođe klasa od trenera. Ako dođe neki novi dupelizac kojem će Branca slagati ekipu, onda sigurno nema smisla. Ali baš bi volio vidjeti kako bi Branca slagao ekipu jednom Simeoneu ili Bielsi. Pa ni Spalettiju, Blancu...
Ma strašni su ti treneri koje si nabrojao. Čudno jedno. Aj nabroji mi sve njihove trofeje u najjačim ligama i rezultate u Ligi Prvaka. Koje su to velike klubove vodili?

Al još jednom ćemo se vratiti na pitanje - Koji je to trener u Interu slagao ekipu kakvu želi? Tko je to provodio svoju viziju u djelo? Mourinho? Došao je da osvoji LP, želio je igrati 4-3-3. Doveli smo Mancinija i Quaresmu koji su nakon 5 utakmica preselili na tribine, vratio se na Mancinijev sustav i igrao sa totalno istom momčadi. Sam je priznao da je u drugoj sezoni tražio Lamparda, Carvalha, Deca i da ostane Ibra pod svaku cijenu. Ispunjene su mu sve želje, za poudit. Samo šta je Mourinho naslijedio momčad koja je tri puta za redom bila talijanski prvak, a Strama je preuzeo momčad koja je bila dvije sezone u strelovitom padu i to u vrijeme pred početak FFP-a, kad više ne možemo trošit 100 mil eura godišnje, pa su se znatno smanjile i šanse da naši genijalci među 15 random igrača koje dovode svake sezone ubodu pojačanje.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
debeli genijalac

Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    06.05.13 23:21

branca je idiot, i da isus bog dođe na klupu, neće se ništa promjenit. riba smrdi od glave, a branca je jedan od glavnih krivaca za ovakvu situaciju
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 1:18

Johan, a kad češ mi odgovorit na pitanja o Straminim taktikama, o forsiranju Gargana, Skelota i sličnih, o nebuloznim izmjenama na utakmicama, o pičkastim izjavama poslje tekmi?
Svaki put kad to pitam netragom nestaneš... Stvarno bi voli čuti...

soecc

Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 1:37

Johan je napisao/la:
soecc je napisao/la:
Pa nadam se da onda neće moći dovoditi više takve igrače. Ponavljam, samo ako dođe klasa od trenera. Ako dođe neki novi dupelizac kojem će Branca slagati ekipu, onda sigurno nema smisla. Ali baš bi volio vidjeti kako bi Branca slagao ekipu jednom Simeoneu ili Bielsi. Pa ni Spalettiju, Blancu...
Ma strašni su ti treneri koje si nabrojao. Čudno jedno. Aj nabroji mi sve njihove trofeje u najjačim ligama i rezultate u Ligi Prvaka. Koje su to velike klubove vodili?

Pa kod njih se barem vidi nekakav utjecaj na momčad. I osvajali su trofeje i ekipe su im igrale dobro za razliku od naše. Od Strame su bolji sigurno.

Al opet me najviše zanima ovo:

soecc je napisao/la:
Ok, sipate tu neke argumente i pro i contra, ali me samo zanima odgovor od ovih koji su za Stramu. Ok, vi ste iznijeli nekakve argumente zbog čega je ova sezona krenula loše, nije on kriv, krivi su ljudi oko Morattija... sve to može i stajat, ali recite mi neki argument, zbog čega je on zaslužio ostati na klupi Intera? Što je to tako pozitivno napravio u ovih sezonu i pol da bi mu se pružila šansa? I nemojte mi samo reć: dobio je Juve u Torinu i nije izgubio u 3 derbija od Milana...

I može sve biti kako vi kažete, možda su najviše krivi i Branca i Moratti i uprava, ali to ne mijenja stvar da Interu svejedno treba bolji trener od Strame. Pa neka i ostanu svi ostali isti, OPET nam treba bolji trener od STrame, jer on ničim nije pokazao da je klasa od trenera. Baš ničim.
Da se razumijemo, uopće mi nije antipatičan, čak mi ga i bude žao jer mi izgleda kao dijete kojem su uzeli igračku, ali simpatičan mi je i Guidolin i Ballardini, pa mislim da nisu dobri treneri za Inter.

Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 1:58

soecc je napisao/la:
Pa kod njih se barem vidi nekakav utjecaj na momčad. I osvajali su trofeje i ekipe su im igrale dobro za razliku od naše. Od Strame su bolji sigurno.
Ne znam po kojem se to kriteriju odlučuje tko je bolji, a tko lošiji. Čista subjektivnost.

soecc je napisao/la:
zbog čega je on zaslužio ostati na klupi Intera? Što je to tako pozitivno napravio u ovih sezonu i pol da bi mu se pružila šansa?
Pa što trener treba pokazati da bi mu se pružila šansa? Ranieri nije bio dovoljno dobar? Leonardo? Benitez? Gasperini? Sad Stramaccioni?

Na njegovu inicijativu je doveden Kovačić, promovirao ga je u najbitnijeg pojedinca u našoj igri, otkrio je Juana (nemojte mi sad molim vas reći da je to slučajno, a ako i je, jeste sigurni da bi ga otkrili Blanc, Zenga ili Mourinho?), Ranocchia je odigrao svoju najbolju sezonu, podržavaju ga igrači više nego bilo kojeg trenera nakon Mourinha (to je isto slučajno? ili lažu?), imali smo pozitivan niz kakvog smo imali zadnji put za vrijeme Mancinija (to je isto valjda slučajno), Rickyju je dao najviše prilike, a igrao bi mu češće da nije bio ozljeđen, ista je situacija s Obijem.. Plan mu je bio gradit ekipu oko Coutinha, na što bi se rijetko koji trener odlučio. Dobili smo smradove usred njihovog stadiona. Imali smo crnu seriju, ali kad je nismo imali? Kako je Mourinhov Inter izgledao onih dana kad se počela topit prednost ispred Rome? Koliko smo bodova popušili, pun kurac, ne da mi se googlat ali znam da je puno. Da na kraju nismo osvojili Scudetto poslali bi i njega u kurac i rekli da se nije snašao kod nas...

A ove usporedbe naše trenutne ekipe s Catanijom, Bolognom, Sienom i takvim ekipama vam ne stoje, hoćete reći da mi sad trenutno imamo bolju ekipu od npr. Bologne? Bologne koja već 3 godine igra na krilima Diamantija, u kojoj trenutni igrači ne igraju prvi put zajedno i u kojoj postoji nekakva zdrava konkurencija? Mi nemamo napad, od 20 ekipa u prvenstvu trenutno smo po tom pitanju najgori. Jel vi stvarno mislite da su Rocchi i Forte jednako dobri kao Gilardino i Diamanti? Ili Gomez i Bergessio? Ili Ibarbo i Pinilla? Rocchija se niti čuvat ne treba, bio bi druga postava u bilo kojoj ekipi u prvenstvu, a nama je jedini napadač! Pa u ovakvim govnima nismo nikad bili... A kad spominjete kako bi neki trener u ovakvoj situaciji izvukao više ja vam tvrdim da NE BI.

Tu je za mene kraj priče, nisam u raspoloženju za raspravljat se kad mi je jasno da će se svaka buduća odluka Stramaccionija dočekat na nož. Htio bih vidjeti vaše postave, kako bi vi postavili ekipu protiv Lazija sutra, baš me zanima, u ovoj raskoši kvalitetnih igrača želim vidjeti vaših odabranih 11.

I nadam se da vam je jasno da Alborno, Pasa, Spendlhofer i Colombi ne bi kod nijednog trenera krenuli od prve minute. Bar ne dok su Pereira, Schelotto i takvi majmuni zdravi za koje se iskeširalo 10-ak milijuna. Niti kod Mourinha, niti kod Blanca, niti kod Spallettija, niti kod Donadonija, Mazzarija, ma nijednog. Ali jedva čekam trenutak kada će se to Strami nabacivat na nos, kao da bi svaki razuman i dobar trener to napravio...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
interboy

Najdraži igrač : MM23, Brozović

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 2:03

potpis na svaku rijec , bravo srna cheers 1
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rafael_zd

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 2:05

Srna je napisao/la:
soecc je napisao/la:
Ne znam po kojem se to kriteriju odlučuje tko je bolji, a tko lošiji. Čista subjektivnost.

soecc je napisao/la:
zbog čega je on zaslužio ostati na klupi Intera? Što je to tako pozitivno napravio u ovih sezonu i pol da bi mu se pružila šansa?
Pa što trener treba pokazati da bi mu se pružila šansa? Ranieri nije bio dovoljno dobar? Leonardo? Benitez? Gasperini? Sad Stramaccioni?

Na njegovu inicijativu je doveden Kovačić, promovirao ga je u najbitnijeg pojedinca u našoj igri, otkrio je Juana (nemojte mi sad molim vas reći da je to slučajno, a ako i je, jeste sigurni da bi ga otkrili Blanc, Zenga ili Mourinho?), Ranocchia je odigrao svoju najbolju sezonu, podržavaju ga igrači više nego bilo kojeg trenera nakon Mourinha (to je isto slučajno? ili lažu?), imali smo pozitivan niz kakvog smo imali zadnji put za vrijeme Mancinija (to je isto valjda slučajno), Rickyju je dao najviše prilike, a igrao bi mu češće da nije bio ozljeđen, ista je situacija s Obijem.. Plan mu je bio gradit ekipu oko Coutinha, na što bi se rijetko koji trener odlučio. Dobili smo smradove usred njihovog stadiona. Imali smo crnu seriju, ali kad je nismo imali? Kako je Mourinhov Inter izgledao onih dana kad se počela topit prednost ispred Rome? Koliko smo bodova popušili, pun kurac, ne da mi se googlat ali znam da je puno. Da na kraju nismo osvojili Scudetto poslali bi i njega u kurac i rekli da se nije snašao kod nas...

A ove usporedbe naše trenutne ekipe s Catanijom, Bolognom, Sienom i takvim ekipama vam ne stoje, hoćete reći da mi sad trenutno imamo bolju ekipu od npr. Bologne? Bologne koja već 3 godine igra na krilima Diamantija, u kojoj trenutni igrači ne igraju prvi put zajedno i u kojoj postoji nekakva zdrava konkurencija? Mi nemamo napad, od 20 ekipa u prvenstvu trenutno smo po tom pitanju najgori. Jel vi stvarno mislite da su Rocchi i Forte jednako dobri kao Gilardino i Diamanti? Ili Gomez i Bergessio? Ili Ibarbo i Pinilla? Rocchija se niti čuvat ne treba, bio bi druga postava u bilo kojoj ekipi u prvenstvu, a nama je jedini napadač! Pa u ovakvim govnima nismo nikad bili... A kad spominjete kako bi neki trener u ovakvoj situaciji izvukao više ja vam tvrdim da NE BI.

Tu je za mene kraj priče, nisam u raspoloženju za raspravljat se kad mi je jasno da će se svaka buduća odluka Stramaccionija dočekat na nož. Htio bih vidjeti vaše postave, kako bi vi postavili ekipu protiv Lazija sutra, baš me zanima, u ovoj raskoši kvalitetnih igrača želim vidjeti vaših odabranih 11.

I nadam se da vam je jasno da Alborno, Pasa, Spendlhofer i Colombi ne bi kod nijednog trenera krenuli od prve minute. Bar ne dok su Pereira, Schelotto i takvi majmuni zdravi za koje se iskeširalo 10-ak milijuna. Niti kod Mourinha, niti kod Blanca, niti kod Spallettija, niti kod Donadonija, Mazzarija, ma nijednog. Ali jedva čekam trenutak kada će se to Strami nabacivat na nos, kao da bi svaki razuman i dobar trener to napravio...
Došao sma do ovog dijela o Coutinhu i prekinuo čitanje te se pošao umiti hladnom vodom.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 2:07

Baš sam uzbuđen zbog toga, evo ne možeš vjerovat koliko me zapravo briga. Ako ti se ne čita preskoči i ne jebi.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Johan
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 2:34

leopnd je napisao/la:
Johan, a kad češ mi odgovorit na pitanja o Straminim taktikama, o forsiranju Gargana, Skelota i sličnih, o nebuloznim izmjenama na utakmicama, o pičkastim izjavama poslje tekmi?
Svaki put kad to pitam netragom nestaneš... Stvarno bi voli čuti...

Sve šta imam reći na tu temu sam već rekao i nemam namjeru ponavljat. Samo ću još dodat da je Gargano bio standardni prvotimac u jednoj od najjačih ekipa u Italiji i da su on i Pereira reprezentativci jedne od najjačih reprezentacija na svijetu. Čak i Schelotto je nedavno dobio poziv Prandellija. Oni nisu dovoljno dobri za momčad koja se želi boriti za vrh, slažem se, ali sigurno su bolji od klinaca koji u životu nisu odigrali 20 min seniorskog nogometa i koji se ne mogu istaknuti niti među juniorima. Baš bi volio vidjet reakcije da Strama na klupi drži igrače koje smo ove sezone platili preko 20 mil eura i da mu ispred njih igraju djeca koja se useru u gaće kad vide Cavanija ili Chiellinija. Moratti bi garant bio oduševljen. Oni koji su pokazali veliki potencijal - Juan i Kova, igraju stalno.

Jel misliš da je Mourinho pička, klaun i šta sve ne kad mu Essien igra desnog beka? Ima na raspolaganju ne samo juniore Reala, nego i B ekipu koja igra u 2. ligi, al eto nikog ne stavlja nego mu veznjak igra beka. Jel on neznalica kad lovi zaostatak od 3 gola i iz igre izvadi napadača, a u špici mu igra stoper?

Previše se u zadnje vrijeme stvari banaliziraju. Forte je u jebenoj primaveri zabio 7 golova u 30 utakmica. Misliš da bi se on bolje snašao u napadu od Guarina? Na temelju čega zaključujete da bi igrač koji ni među juniorima ne trpa bio opasan protiv jedne od najboljih ekipa u ligi koja igra obranu sa 11 igrača. To da se forsira mlade za sljedeću sezonu je dobra ideja u teoriji, al da bi dobili ozbiljniju šansu u Serie A ti igrači moraju pokazati da su vanserijski talenti. Strama očito smatra, a i brojke potvrđuju, do oni to nisu.

Vi ste poslije utakmice protiv Napolija toliko pljucali Stramu šta je stavio veznjake u napad, a ne nekog od klinaca, a Guarin i Ricky su uz Kovu bili najbolji u Interu.

Da ne spominjem ovo šta izvadite izjavu Strame u kojoj skroz dobro racionalizira situaciju, gdje jasno kaže koju formaciju želi igrati i zašto ne igra i na kojim pozicijama vidi određene igrače i zašto ih ne stavlja tamo i šta želi u budućnosti i siguran sam da se sa većinom toga i vi slažete, al eto vama to posluži kao nešto šta treba ismijavati i pišete kako govori nebuloze...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
inter1908

Najdraži igrač : alvarez perisic cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 2:41

Citat :
od svih tih trenera jedini je benitez imao muda reci koji su problemi i jedini je imao izlaz iz te situacije.
trebalo ga se iskoristit kao van gala u bayernu.
covijek je unio ideju da se dovede robben i da se igra sa dva klasna krila koja ce raditi razliku jedan na jedan a to ce im pruzat momcad kroz brz protok lopte.
nakon 1 i pol su ga smijenili i na njegoo mijeto doveli heynknesa koji je nastavio usavrsavat tu ideju.
dok je benitez bio trener inter je izlazio u kontru ili polukontru strelovito brzo, svaki igrac je imao jedan dodir, inter je igrao lijepse.
mozda nije imao neke rezultate ali poslje smo vidili da je bio bolji od svih po tom pitanju.
cak ga je i leonardo pohvalio kad je dosao na klupu intera.
jel itko od vas starijih pamti kakvu je valnecija polukontru imala dok je on bio trener?
trebalo ga je pustit da slaze ekipu 2 godine i onda dovest nekog drugog a ne ga smijenit odma nakon pola godinine.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 2:41

Baš to, svi bi mi htjeli imati vrhunsku mladu ekipu kao što to ima Borussija, ali nemamo igrače takve kvalitete, a za to nije kriv Strama. Koliko bi mi dobili za budućnost da sad ove 3 utakmice odigra Forte? Mislite li da bi pokazao toliku kvalitetu da bi se ustalio u prvih 11? Bi vraga, već na ljeto bi ga prodali jer ne bi pokazao ništa, kako uopće možeš išta pokazati uz suigrače u lošoj formi protiv dobre obrane. A mogu mislit kako bi Morattiju milo bilo da igrači koji imaju tisuću puta veće plaće sjede na klupi, a igraju Spendlhofer, Forte i ekipa. I da pušimo 4 razlike. To bi tek bilo jako lijepo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
soecc

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 3:15

Srna je napisao/la:
Na njegovu inicijativu je doveden Kovačić, promovirao ga je u najbitnijeg pojedinca u našoj igri, otkrio je Juana (nemojte mi sad molim vas reći da je to slučajno, a ako i je, jeste sigurni da bi ga otkrili Blanc, Zenga ili Mourinho?), Ranocchia je odigrao svoju najbolju sezonu, podržavaju ga igrači više nego bilo kojeg trenera nakon Mourinha (to je isto slučajno? ili lažu?), imali smo pozitivan niz kakvog smo imali zadnji put za vrijeme Mancinija (to je isto valjda slučajno), Rickyju je dao najviše prilike, a igrao bi mu češće da nije bio ozljeđen, ista je situacija s Obijem.. Plan mu je bio gradit ekipu oko Coutinha, na što bi se rijetko koji trener odlučio. Dobili smo smradove usred njihovog stadiona.

Srna, govori ti Big brother. OVO NIJE DOVOLJAN RAZLOG.

Fakat, nabrajaš tu takve stvari koje se ne bi nikada trebale uzimati u obzir kada se treneru produžuje ugovor. Otkrio je Juana i Ranu? Po tome je i Barić otkrio Srnu i Pršu. I ok za Kovačića, ali nekako mi ne drži vodu teorija da je Kovačić kuplje za tolike pare samo zato što je Strama to htio. Zašto je onda prodan Coutinho? Isto jer je Strama to htio? A napišeš da je htio graditi momčad oko njega.
Pozitivan niz je bio lijepa stvar ali igra je bila loša što smo svi govorili. Rickyju nije davao najviše prilike, pogotovo ne na njegovoj poziciji. Je, dobili smo smradove, ali isto tako je moglo biti 0:3 nakon dvadeset minuta. Karta mu se tamo poklopila i svaka čast.
Čak i da se priznaju svi ti razlozi, oni sami po sebi nikako nisu dovoljni da bi jedan trener i dalje dobivao priliku u klubu kao što je Inter, a kamoli kad na te razloge počneš nabrajat sve nebuloze i staviš rezultat i igru na vrh. Te negativne stvari DEBELO nadmašuju sve pozitivne, ako ih je i bilo.
Na način na koji ti opravdavaš Stramu možeš opravdati bilo kojeg trenera i bilo kakvu lošu igru i rezultat.

Ponavljam, slažem se da Strama nije jedini krivac i slažem se da treba i ostale stvari mijenjati, i slažem se da ne trebaju igrati samo klinci (iako je mogao staviti napadača kad ih nemamo), ali sve to ne mijenja na stvari da mi trebamo boljeg trenera. Trebali smo boljeg i od Ranierija, i Leonarda, i Gasperinija. Jedino je možda Benitez bio dobar i tu smo možda fulali. A možda i nismo.

Uglavnom, ničime me nisi uvjerio da je Strama dobar trener koji zaslužuje našu klupu, kao uostalom ni on. Ali prihvatiti ću prave argumente ako mi ih daš. Ovo je jednostavno premalo, moraš se složiti.

Srna

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 3:29

Uopće to nisu mali razlozi, što je to Mourinho napravio u prvoj sezoni kod nas da je zaslužio ostati i drugu sezonu? Osvojio je Scudetto s ekipom koja je bila daleko najjača u Italiji, a Strama je preuzeo ekipu u rasulu, u ligi su još ekipe koje imaju 3 puta bolje igrače od nas....

Ne znam kakve vi svi razloge tražite, ne mogu reći da je osvojio 52 trofeja kad nije. Napravio je ovo što je napravio i to je meni dovoljno, i previše. Vama nije.

I nisam rekao da je otkrio Ranu, već da je Ranocchia pod njegovom palicom napokon odigrao sezonu na vrhunskoj razini. Sezonu prije Strame se o njemu već počelo pričati kao o flopu, kiks igraču kojeg smo previše platili. Uostalom i sam je Ranocchia u intervjuu kojeg smo objavili prije otprilike dva mjeseca izjavio da za svoju formu najviše može zahvaliti Stramaccioniju.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, L.Suarez

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 4:23

Srna je napisao/la:

Na njegovu inicijativu je doveden Kovačić, promovirao ga je u najbitnijeg pojedinca u našoj igri, otkrio je Juana..

I nisam rekao da je otkrio Ranu, već da je Ranocchia pod njegovom palicom napokon odigrao sezonu na vrhunskoj razini.

Kovu i Juana godinu dana ranije je doveo kreten Branca, kojem se zalomi jedan dobar igrač na 10 prosječnih.
Juana je imao prošle godine pa mu je dao 2 min u 10 tekmi, sada ga je u EL gurnuo na lijevog beka protiv rumunja i potm na stopera uslijed ozljeda, i dečko je protiv Torina bio najbolji interov igrač pa ga nije ni mogo više izbaciti budući da su mu alternative Chivu i Silvestre komatozne.
Kova je jedino što valja u ekipi intera i plaćen je preskupo da bi ga zanemario, iako danas igra iza dva DM-a?!

tebi je Rano odigrao na vrhunskom nivou, toliko o kriterijima.. i on i Juan su vjerojatno naša budućnost i sadašnjost jer boljih nema, ali daleko su od toga da igraju bez greške i vrhunski. za Juana čak i vjerujem da će se razviti u vrhunksog stopera ali to još nije.

reci koji segment ekipe je Strama posložio, obranu, vezu ili pak napad??
što od toga tebi dobro funkcionira?
koji je njegov sistem, sa 3 u obrani ili pak sa 4, s 3 vezna ili 4, sa 1 ili 3 napadača?! ja još ni nakon 50 njegovih tekmi neznam.

Srna je napisao/la:
Rickyju je dao najviše prilike, a igrao bi mu češće da nije bio ozljeđen, ista je situacija s Obijem.. Plan mu je bio gradit ekipu oko Coutinha, na što bi se rijetko koji trener odlučio.

giggle smiley 6

gradio je oko Coutinha pa mu je dao 3 starta u serie A (7 ulazaka s klupe) i potom ga prodao i tražio Kovačića?! daj malo razmisli prije nego napišeš ovakve pizdarije. btw Coutinho je proglašen igračem mjeseca travnja u PL-u, kod nas je punio zapisnik..
Rickyu cijelu sezonu je nije davao u kontinuitetu šansu ko ni Coutinhu, pa sad mora igrati jer nema tko drugi.

Srna je napisao/la:

A ove usporedbe naše trenutne ekipe s Catanijom, Bolognom, Sienom i takvim ekipama vam ne stoje, hoćete reći da mi sad trenutno imamo bolju ekipu od npr. Bologne? Bologne koja već 3 godine igra na krilima Diamantija, u kojoj trenutni igrači ne igraju prvi put zajedno i u kojoj postoji nekakva zdrava konkurencija? Mi nemamo napad, od 20 ekipa u prvenstvu trenutno smo po tom pitanju najgori. Jel vi stvarno mislite da su Rocchi i Forte jednako dobri kao Gilardino i Diamanti? Ili Gomez i Bergessio? Ili Ibarbo i Pinilla?

ne imaš pravo, nabrojao si vrhunske ekipe, stvarno jedan do drugog su sve world class igrači, mi zapravo nemamo nijednog poštenog, jel tako?
ti nama tvrdiš da nitko nebi izvukao više iz ove naše ekipe?!
ma gle, moj zadnji post tebi, nema smisla.. mogu to samo objasniti da ti je Strama u rodu.. ili si ti sam Strama..

Johan je napisao/la:
soecc je napisao/la:
Ali baš bi volio vidjeti kako bi Branca slagao ekipu jednom Simeoneu ili Bielsi. Pa ni Spalettiju, Blancu...

imaš wikipediju pa si sam pogledaj kakve rezultate su ostvarili i sa kakvim ekipama.
zašto bi morali voditi velike klubove?
Bielsin Athletic je igrao najlješi nogomet u europi sa svim Baskijcima, promovirao je J.Martineza, Muniaina, De Marcosa, Suasetu, Lorentea i još nekolio domaćih igrača (Aurtenetxhe, Herrera, Iturraspe, sve malđi igrači osim Lorentea iz kojih je izvukao maksimum) ..
Spalettijeva Roma je igrala lijep nogomet i osvojio je 2 kupa u puno jačoj konkurenciji (2010 smo ih mi dobili), sa zenitom ima dva ruska prvenstva.. O pelegriniju sam pisao, doveo je Villareal do polufinala kupa uefa i dva puta u LP. pa čak i taj Blanc ima prvenstvo sa Bordeauxom ako baš hoćeš iako nebi bio moj izbor.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 6:41

@Srna&Johan: ja vaše postove na tu temu više neću ni čitati jer pišete pizdarije i argumentirate samo ono šta vama paše, a niti jednom niste konkretno odgovorili na konkretno pitanje koje sam postavljao. Više ni ne morate, jebe mi se, jebo ja takvu komunikaciju.
Sretno vam u daljnjoj borbi s vjetrenjačama i branjenju Strave. Vjerujem da ćemo u svim ostalim temama uspješno debatirati kao i do sada... ok 2

debeli genijalac je napisao/la:
mislim da smo jedino sa Destrom fulali, a gdje su ostali koji su osvojili nextgen? il sjede na klupi il igraju u drugoj ligi dont know

Francesco Bardi: najbolji golman serie B.
Alfred Duncan: jedan od najboljih igrača Livorna.
Marko Livaja: svoje je pokazao i u Interu i u Atalanti.
Cristiano Biraghi: kandidat za Top11 sezone, standardan u mladoj repci.
Samuele Longo: smatram da je svoj potencijal dokazao, mogao je komotno igrati više i bolje od Rocchija.
Matteo Bianchetti: standardan u mladoj repci.
Luca Caldirola: standardan u mladoj repci.
...fakat mi se ne da više nabrajati, imaš temu "Igrači na posudbi", a bogami i Google, ako te zanima naći češ sve informacije, ne vidim zašto da ja to radim za tebe... ok 2

soecc

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 6:47

Srna je napisao/la:
Uopće to nisu mali razlozi, što je to Mourinho napravio u prvoj sezoni kod nas da je zaslužio ostati i drugu sezonu? Osvojio je Scudetto s ekipom koja je bila daleko najjača u Italiji, a Strama je preuzeo ekipu u rasulu, u ligi su još ekipe koje imaju 3 puta bolje igrače od nas....

Ne znam kakve vi svi razloge tražite, ne mogu reći da je osvojio 52 trofeja kad nije. Napravio je ovo što je napravio i to je meni dovoljno, i previše. Vama nije.

I nisam rekao da je otkrio Ranu, već da je Ranocchia pod njegovom palicom napokon odigrao sezonu na vrhunskoj razini. Sezonu prije Strame se o njemu već počelo pričati kao o flopu, kiks igraču kojeg smo previše platili. Uostalom i sam je Ranocchia u intervjuu kojeg smo objavili prije otprilike dva mjeseca izjavio da za svoju formu najviše može zahvaliti Stramaccioniju.

Ne kužim ovo za Mourinha, stvarno. Nije zaslužio ostati drugu sezonu? Ne kužim, sori.

Ako je tebi ovo šta je Strama napravio i previše, onda stvarno nemaš velike apetite i onda te donekle kužim. Ako je tebi ovo kako izgleda Inter dovoljno, onda ok.

Ne moraš govoriti o osvajanju trofeja, ali bar o prepoznatljivoj igri, standardnoj formaciji, neblamiranju sa daleko lošijim protivnicima... Ja ne znam kakav tebi trener mora biti da bi ga ti smijenio. Ovo šta je Strama napravio (a ti smatraš pozitivnim), napravio bi bilo koji trener, sa samo malo sreće.

debeli genijalac

Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:00

leo svaka čast, al to sam i reko il druga liga il klupa. normalno da se moraju kalit i jedva čekam da vidim neke od navedenih u seniorskoj ekipi. nadam se da će igrat. al oću reć da nemamo ekstra mladih igrača ko Kova, pa pogledaj Hrvatsku repku u15 - 17 - 21 imaš bar 5,6 mladih jebačkih igrača
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:01

Nisam ja kriv što uporno tražite krivicu u treneru.. I kad je nema i kad je ima... A gogec tebi mi se ne da odgovarat jer si me krivo shvatio, a onda si napisao pizdarije koje mi se nit ne da čitat.

I ako Johan i ja nismo iznijeli argumente onda ne znam ko je, valjda je bolji argument napisat kako ćemo igrat 4-6-0, ma perfektan, još jednom vas molim da napišete kako bi vi to odigrali sutra protiv Lazija, u temi tekme.

I jedva čekam da mi dokažete da sam ja u krivu, mi zapravo imamo ekipu koja se komotno može borit za ligu prvaka, pa pandev-hamšik-cavani je triput slabiji trio od schelotto-rocchi-ricky, a da ne pričam o šaravi-balotelli-boateng, i još kad uđe pazzo.

Ma jednostavno imamo prejaku momčad, Strama teraj se u tri pičke materine, ne znam kako nisi napravio nešto više, zaslužio si otić.

EDIT: e da, zaboravio sam spomenut kako tek opasno izgledamo kad uđu Garritano ili Forte... tek smo tad strah i trepet..

Zadnja promjena: Srna; 07.05.13 7:04; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
debeli genijalac

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:03

ola 2 bravo
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:05

Jebiga, meni su extra...
Biraghi (Alborno) je bolji od Pereire, Duncan (Benassi) je bolji od Gargana, Longo i Livaja nisu lošiji od Rocchija, Bardi može stat na gol i sutra, Bianchetti i Caldirola (Mbaye) nisu sigurno lošiji od Silvestrea.

Zio

Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:06

Srna kralju, mislim da si se malo zainatio. Sve ok, znam kako je to i poštujem. Ali mislim da ipak moraš priznati poraz, ovaj put.

Kako bilo, dobro je da se raspravlja, pa čak i žešće, bili smo upali u težu apatiju.
Najviše se slažem s gogecom, soeccom (čak se i rimuje smiley 1 ) i leom.

Stvar je šta ti i johan gledate na stvari: ''situacija loša pa ni jadni Strama ne može bolje''
S druge strane mi ostali očekujemo: situacija je teški šit, ali sva sreća imamo Stramu pa nije potpuno rasulo.
To ja hoću, nekoga tko okreće negativnu situaciju, a ne nekoga tko se uklopi u sivilo. Šta je još gore, djeluje kao najveći tragičar od svih.

Zadnja promjena: Zio; 07.05.13 7:07; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Inter15

Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:06

Građenje momčadi oko Coutinha je bilo isto kao što je Conte gradio momčad oko Giovinca i Srna molim te nemoj niti u jednom kontekstu uspoređivati Stramu s Mourinhom jer je to isto kao da uspoređuješ Jurčića sa Guardiolom...

I stvarno ne razumijem vašu oduševljenost našim trenerom i upornost u iznošenju istih argumenata...jel vama jasno da lik nema niti kapacitete (još) za vođenje velikih momčadi?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:07

Slažem se s većinom toga što si naveo, ali opet se vraćamo na ono da nijedan trener ne bi ostavio na klupi čovjeka koji prima desetorostruko veću plaću, malo sam i rekao, za koji kurac je onda istreseno 13 milijuna za Pereiru, moraju ih nekako vratit. Jel vi stvarno mislite da bi kod Mourinha ili nekog drugog Pereira ostao na klupi, a igrao bi Alborno?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:07

Srna je napisao/la:
I ako Johan i ja nismo iznijeli argumente onda ne znam ko je

Sam ja napisao da niste?!?!?!?
Napisao sam da nikad niste konkretno odgovorili na određena moja konkretna pitanja, a vjerujem da znaš koja jer sam ih potego i na Whatsappu. Svaki put bi ili bio ignore ili bi nestali... Al ponavljam, više me ne zanima. Inače, sve 5, bez zajebancije... Niot se ljutim ni ništa, nadam se da je tako i kod vas... No hard feelings...

Johan
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    07.05.13 7:14

leopnd je napisao/la:
@Srna&Johan: ja vaše postove na tu temu više neću ni čitati jer pišete pizdarije i argumentirate samo ono šta vama paše, a niti jednom niste konkretno odgovorili na konkretno pitanje koje sam postavljao. Više ni ne morate, jebe mi se, jebo ja takvu komunikaciju.
Sretno vam u daljnjoj borbi s vjetrenjačama i branjenju Strave. Vjerujem da ćemo u svim ostalim temama uspješno debatirati kao i do sada... ok 2
Koji kurac nas onda stalno prozivaš i tražiš naše mišljenje?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2012/2013    

[Vrh] Go down

Chat O Sezoni 2012/2013

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 18 / 22.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Similar topics

-
» Chat O Sezoni 2015/16
» Chat O Sezoni 2014/15
» Udinese - Inter (25.04.2012. 15:00h)
» Inter - Chievo (10.02.2013. 20:45h)
» Pripreme 2012