Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 14:13

Strama o jučerašnjoj tekmi:

"Iskreno rečeno, nisam bio euforičan nakon pobjede u Splitu pa tako neću dramatizirati nakon ovog poraza u Milanu. Točno je da smo imali previše tehničkih grešaka i to ćemo morati ispraviti, jer je Hajduk svoje prilike stvorio upravo kažnjavajući naše propuste. Naravno da u prvom redu moramo čestitati Hajduku na pobjedi i igri kojom su pokazali da su odlična momčad. Mi ćemo izvući pouke i imamo vremena do početka prvenstva da ih otklonimo"
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 14:30

Opet ponavljam, najmanje me smetaju taktičke pogreške, a najviše pristup, a šta je još najgore reakcije nakon utakmice.

Nije to sad samo ova utakmica, ovo kenjanje nakon utamice: pripreme su , početak sezone, nebitna utakmica, glavno da smo prošli, moramo poradit na nekim stvarima ali nije ništa strašno, odužit ćemo se navijačima, večeras nije bila naša večer, trava je nova.... to je dno, dna, treba imat debeli obraz za to!

Najobičnije sranje koje slušamo od odlaska Mourinha! Ima tri godine niko da podigne glas! Osim par ljudi potiranih iz kluba! A ovi smradovi sramote klub ne sve strane.

Tako je došlo da je skroz normalno i da nije ništa strašno igrat u kupu uefa, pa je onda normalno i blamirat se protiv nižerazrednih momčadi. Eto na kraju su i navijači polako počeli prihvaćat da postajemo prosječni klub. Stalno tražimo neka glupa opravdanja, ali strelovito se ide sve niže i niže.

Pričamo tu o nebitnim utakmicama, da je tek počela sezona i da se i drugi blamiraju, a koji su to? Nekako mi se čini da se jedino mi blamiramo zadnjih par godina. Jedan manchester ima momčad u opadanju već par godina, pa di se oni to blamiraju? Bore se za naslov svake godine. To je zato šta ih ferguson dobro gazi, eto zašto!

Ma niko njih nije dobro gazija zadnjih godina, nego ih se mazilo i razmazilo... a njih zaboli kurac.

Sve ok nismo svi isti, neko se manje nervira i nije mu bitna ova utakmica... možda smo ja i neki subjektivno pržestoki i ispada da tu imamo ispade... jbg, to je moja rekacija ne sve ovo od odlaska mourinha.

Da se razumimo nisam nikad bija neki glory hunter, da jesam nikad mi Bergomi ne bi bija najdraži igrač niti bi navija za Inter. Ne možeš uvik bit najbolji i imat najbolje igrače i to mi nije ni bitno, al kad vidim ovaj sramotni pristup, povraća mi se.

I naravno da nikad neću prestat gledat i pratit klub, ali istina je da dosta igrača ne zaslužuje dres kluba, niti zaslužuju da ih se gleda, a o ljudima u vodstu da ne govorim...

I još nešto za kraj, ovo je najgori Inter od kad ga ja pratim...



Last edited by Zio on 10.08.12 14:44; edited 2 times in total
Back to top Go down
Mako

Mako

Posts : 568
Join date : 2010-04-30
Age : 42
Najdraži igrač : R. Baggio, J. Zanetti

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 14:43

Baš to, pristup igri je sranje od osvajanja triplete...Ovi što su zaslužni za tripletu igraju samo velike tekme, mladi ili nisi imali šanse ili nisu kalibar za inter. Igraju protiv hajduka kao ''sve će se samo napravit'', bojim se da će tako biti i protiv Novare, Catanije etc. pa onda upru protiv milana i juveta...Ne mislim da je katastrofa poraz od hajduka ali pristup im je sranje.
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 14:57

Al poslije svakog poraza iste priče... Mourinho je jedini... Tripleta... Mislio bi čovjek da smo sa Mourinhom gazili sve. Uvijek su igrači bili motivirani sve u 16, uopće nismo spušili 14 bodova prednosti pred Romom, gubili od Catanije ključne utakmice, igrali nerješeno s Anorthosisom, gubili od Panathinaikosa... Mourinho nije kod 2:2 protiv Dinama Kijev na Meazzi čuvao rezultat i ubacio Materazzija umjesto Cambiassa? Nismo izgubili uoči sezone superkup protiv očajnog Lazija? Ma...

Zio wrote:
Pričamo tu o nebitnim utakmicama, da je tek počela sezona i da se i drugi blamiraju, a koji su to? Nekako mi se čini da se jedino mi blamiramo zadnjih par godina. Jedan manchester ima momčad u opadanju već par godina, pa di se oni to blamiraju? Bore se za naslov svake godine. To je zato šta ih ferguson dobro gazi, eto zašto!
Znači nije blamaža kad kao aktualni viceprvak Europe ispadneš u skupini LP od Basela i onda odmah ispadneš i u Europa ligi, ali je najveća sramota ikad kad nakon najgore sezone u povijesti kluba prođeš tijesno Hajduk u pretkolu Europa lige?


Last edited by Johan on 10.08.12 15:08; edited 3 times in total
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 15:05

ja mislim da se strama malo zasro. ne možeš protiv Hajduka zatvarat utakmicu deset minuta prije kraja! Vjerujem u njegovu taktiku ali osjećam da nema muda! btw žaba je kriminalac! Vukušić ga je okrenuo kao amatera!!
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 15:13

I to je točno, zna se i on dobro provlačit na dosta utakmica... ali ovakvog pristupa nije bilo. Ja njega ni ne prozivam, niti živim u nekim snovima da će se vratit. To je jedna era i lipa priča koja je završila, ali nije mi jasno kako onda odlučiš otić u totalno drugom smjeru i sve razjebat.

Kako bilo nek rade kako ih volja, njihovi novci i njihove odluke, ko da će moje živciranje išta promjenit. Nastavit ću pratit i dalje, Strami želim sve najbolje u ovoj nazovi rekonstrukciji. E da je to bar prava rekonstrukcija, a ne nastavak krpanja.

Mišljenja sam da ćemo još barem nekoliko godina bit ovakav prosjek uz ovo guzanje iz utakmice u utakmicu... osim ako ne dođe nova uprava i nešto se ne promjeni. Nadam se da sam u krivu, eto živi bili pa vidili.
Back to top Go down
inter1908

inter1908

Posts : 2386
Join date : 2012-03-04
Age : 31
Location : Zagreb/Imotski
Najdraži igrač : Cambiasso, Adriano, Perišić

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 17:03

nije ovaj inter sad los nego nema sirinu kadra...vidilo se kako se igralo protiv milana i jos nekoliko utakmica kad su u kadru bili alvarez obi guarin sneijder itd....prije pocetka sezone pisalo se kako ce ove godine igrat obi guarina mudingayi alvarez sneijder coutinho..a jucer mi gledamo cambiasa jonathana žabu i ostale klokane
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime10.08.12 17:10

pa igrali su i Wes i Cou i Guaro, Obi i Ricky su ozljeđeni, jedino ne znam zašto Palacio nije dobio priliku
Back to top Go down
tuta

tuta

Posts : 496
Join date : 2010-04-27
Age : 48
Location : Pula-Zagreb
Najdraži igrač : Luigi Sartor

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime12.08.12 19:48

Na tragu ovog mota od debelog genijalca: bolje je u životu biti pesimist jer se nemaš u čemu razočarati. Prava stvar za sadašnji Inter.

Anyway, slažem se sa Ziom, a Johannu (čije postove inače jako cijenim) i Marku poručujem: ponavljate istu priču već tri godine. Vidimo se (čujemo se) nakon 4 - 5 kola prvenstva... Ne znam samo koliko će mašte trebati za stalno opravdavanje...
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime13.08.12 11:49

Kakvu priču ponavljamo tri godine? Samo sam komentirao reakcije na poraz protiv Hajduka.

Bit je da poslije svakog poraza kreće priča kako ništa ne valja, sve treba prodat, prije je bilo bolje... Stalno se komentira kako nam je mercato loš i da smo trebali dovest 2 prava pojačanja, a ne 7 prosječnih (s čim se slažem) i onda mjesec dana prije početka sezone krenu priče - Jonathan je očajan, Ranocchia veze nema, Samuel ne može čuvat nikog, Nagatomo je klaun, Cambiasso više ne može, Palacio je prosjek, Milito je gotov, Stramaccioni je kukavica i treba dati ostavku, pristup utakmici je neoprostiv...

Sere se uvijek po upravi koja nema nikakvu viziju i zbog čijeg su stava iza nas dvije godine sustavnog uništavanja kluba, a sad nakon jednog poraza isti takav stav imaju i navijači. Ništa ne valja, sve treba mijenjat. To nema apsolutno nikakvog smisla. Treba vidjeti gdje su najveći problemi i rješavati ih. Kad rješimo par glavnih problema i druge će stvari izgledat bolje. Uvjeren sam da je puno mjesta za napredak uz ekipu koju trenutno imamo. Za početak prestat forsirat Cambiassa, Zanettija maknut iz veze na beka, prestat s eksperimentiranjem i počet uigravat obrambenu četvorku. Ovaj Inter ima potencijala za počet igrat ozbiljan nogomet. Za povratak na vrh trebat će normalno i prava pojačanja, al treba prvo napravit neki temelj.

Nužno je da uprava ima povjerenje u Stramu i da Strama ima povjerenje u igrače. Ako nakon par kola Moratti počne prijetit Strami otkazom i ako Strama počne škartavat igrače nakon par loših utakmica onda sigurno nećemo uspjet.

:stramala:


Last edited by Johan on 13.08.12 12:18; edited 1 time in total
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime13.08.12 12:17

E jbg Tuta, po mom mišljenju, bolje je biti dosljedan i možda neke stvari ponavljati nego stalno kritizirati...ja samo kažem da većina od vas ovdje na forumu ima prilično kratki fitilj i da nemate strpljenja za promjene...a poraz od Hajduka više uopće ne mislim komentirati jer mi to više izlazi na uši...sva sreća da je Hajduk opet pobjedio pa se malo manje priča o prošlom tjednu...
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime13.08.12 17:56

ma iskreno boli me đon za poraz od Hajduka, uglavnom sve je rečeno i iskreno mislim da Strama zaslužuje šansu. Ako ništa onda kao netko ko je tu šansu zaslužio, a sada je na njemu da je iskoristi i dao Bog da Strama postane naš Alex Ferguson koji će u klubu ostat dok ne umre :)

više volim vidit mladog i perspektivnog trenera ko Stramu nego onog prdonju Ranierija
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime13.08.12 19:51

Eto, dosad nisam htio ništa komentirati i nisam napisao niti jedan post o ovoj tekmi ali sada ipak hoću. Činjenica je da Johan i Inter15 imaju argumente koji sasvim solidno stoje i ništa ih ne može osporiti. A ipak, ne mogu a da se ne složim sa Ziom. Fakat je da smo mi prošli i da ovaj poraz praktički ne znači ništa, ali pristup igri je sramotan. Izuzev dva ili tri igrača koja su odradili utakmicu profesionalno i uz nekakav trud i želju, ostali su se ponašali kao da je utakmica već odigrana i sada treba odraditi tek revijalnih 90 minuta. Tako ne igraju momčadi koje su u vrhu svijeta. Možda nam je to i prošlo protiv Hajduka, ali protiv neke malo ozbiljnije momčadi sigurno neće. Ja sam itekako svjestan da je Mourinho era završila i da više nema te momčadi koja će se izvući i kad izgleda nemoguće i prekasno. Ali ipak majku mu, ne možeš istrčati na svoj teren i šetati se i očekivati da će golovi padati sami od sebe. Uvijek ću prihvatiti poraz sportski, ali kad se uloži trud i pokaže volja za pobjedom. Ovako, i u mojim očima, ovo je za Inter sramota nad sramotama, i nema tog argumenta koji me može ubijediti u suprotno.
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime13.08.12 20:26

Bravo Rec, uvik znaš napisat pravu stvar. Ma uopće nije bitno tko je u pravu ili nije. Na kraju sve ovo šta je do sad napisano stoji. Najvažnije je da nije dobro i gotovo. Ne kažem ja da Stramu treba potjerat ili nešto slično, dapače mislim da lik ima karizmu i ideju.

Mene ubija šta se ta nazovi rekonstrukcija odvija polovično ili naopako. Ispada da smo samo zamjenili skuplje igrače s jeftinijima, pokrpali se i to je to. Kad još na to nadodamo sve lošije rezultate i još ležernije komentare od strane uprave i struke, to po meni graniči s normalom. Brod tone, ali nikoga nije briga, nema veze nije loše ni na dnu mora. Ne mogu skužit taj sklop. Samozavaravanje je opasna stvar...

Sad ispada da je Moratti jurija tu tripletu i nakon svega ga sad zaboli kua. Ali šta ostaje za budućnost? Šta ćemo se pritvorit u atletico madrid, liverpool, schalke? Klubove koji se tješe minulim vremenima.

Neko će reć nema se love. Ok možda se nema ka proteklih godina, ali nije baš da je nema, a onda i ovo šta imaš bacaš na sranja i gubiš dragocjeno vrime.
Znam da moje ili tuđe kukanje neće pomoć, al šta ću ne mogu drukčije... samo istina je da ću od sad bit malo manje žestok, iako to dosad nisam uspija kad je Inter u pitanju.

Ništa, ostaje nada da će ovaj put koji su izabrali ipak dat neki rezultat, uskoro ćemo sve saznat.
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime13.08.12 21:39

Ma ljudi moji pa koja ekipa ne bi izašla nonšalantno na teren kad su u gostima dobili sa 3:0 i za to se praktički nisu ni umorili. Pa zar vi stvarno mislite da je netko razmišljao o ovoj varijanti u kojoj će Hajduk odigrati na strani jednu od najboljih tekmi u zadnjih 20 godina u Euro kupovima?
Da se 100x ovo opet ponovi, ja bi i 101x rekao da me boli ona stvar za pristup igrača Intera u utakmici ovakve važnosti.
Više me je ispizdila zajebancija frendova anti-Interista nego ovaj poraz.
Ali razumijem apsolutno vašu zabrinutost za ozbiljnost pristupa, no kako sam preživio Helsingborg protiv kojeg je istrčala jedno 800x jača momčad nego ova prišli tjedan, ovo sam zaboravio nakon posljednjeg sučevog zvižduka.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime14.08.12 11:48

Johan wrote:
Nije sramota izgubit od majstora sa mora cheers 3

Rezultat je tuga, igra još gora, al europska liga ionako služi za blamiranje velikih klubova koje to natjecanje ne zanima ni najmanje. Ja sam spreman na to.

Nije ovo sigurno utakmica po kojoj ćemo procjenjivat kakva će biti sezona. Hajduk je spremniji duplo i to se vidjelo u obe utakmice. Treba skinut kapu Handanoviču koji je spasio stvar i skinuo tri zicera u dvije utakmice, inače je moglo ovo i gore završit.

Oduševljavaju me ova vaša afanavanja u drugoj utakmici sezone, 20 dana prije početka prvenstva... Odigrao je Inter jadno obe utakmice, Strama me nervira sa forsiranjem Cambiassa, ali ovo vaše dramatiziranje je komedija.

Svaka čast Hajdukovoj dici.

Kao navijač Hajduka možda sve ovo gledam drugim očima, ali slažem se sa Johanom u potpunosti. Inter je loše odigrao obje tekme, ali u Splitu su mu 3 šanse ušle, u Milanu nisu. Za Hajduk vrijedi obratno. Sigurno da je njima bitiniji početak sezone nego uzvrat u kojem vode 3:0, ali istina je i da si to ne bi smijeli dozvoljavat.
Samo bi dodao da je i odlična igra Hajduka ovdje nešto značila. Svaka čast biloj dici, što bi reka Johan.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
inter1908

inter1908

Posts : 2386
Join date : 2012-03-04
Age : 31
Location : Zagreb/Imotski
Najdraži igrač : Cambiasso, Adriano, Perišić

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime14.08.12 13:30

Inter15 wrote:
Ma ljudi moji pa koja ekipa ne bi izašla nonšalantno na teren kad su u gostima dobili sa 3:0 i za to se praktički nisu ni umorili. Pa zar vi stvarno mislite da je netko razmišljao o ovoj varijanti u kojoj će Hajduk odigrati na strani jednu od najboljih tekmi u zadnjih 20 godina u Euro kupovima?
Da se 100x ovo opet ponovi, ja bi i 101x rekao da me boli ona stvar za pristup igrača Intera u utakmici ovakve važnosti.
Više me je ispizdila zajebancija frendova anti-Interista nego ovaj poraz.
Ali razumijem apsolutno vašu zabrinutost za ozbiljnost pristupa, no kako sam preživio Helsingborg protiv kojeg je istrčala jedno 800x jača momčad nego ova prišli tjedan, ovo sam zaboravio nakon posljednjeg sučevog zvižduka.
nisu oni usli nonsalantno na teren..to si mogao vidit po guarinu koji se ko lav borio...dali su skoro pa sve od sebe ali trenutno nisu ni blizu forme a bili tići lete.
iskreno mene je samo zasmetalo sto je strama loše postavio momcad sto igraju neki sto stvarno nebi trebali.
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime14.08.12 13:40

Pa i to je razmljivo s obzirom sa je i sam Strama najavio da će protiv Hajduka isprobavati neke igrače na drugim pozicijama...
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime15.08.12 11:59

Ma sramota.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Curva6Nord9

Curva6Nord9

Posts : 2484
Join date : 2014-04-15
Age : 30

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime21.02.20 8:33

Pazza Inter glavno da nije dosad
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime21.02.20 9:48

Jbte, pa gdje su svi ti likovi šta su visili ovdje na forumu?

Ali da nam je netko onda rekao da će od tada Juventus još 7 puta biti prvak zaredom a mi da ćemo dva puta izboriti LP, rekli bi da nije normalan smiley 1

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)    Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)   - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Inter - Hajduk (09.08.2012. 20:45h)

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Hajduk - Inter (02.08.2012. 20:30h)
» Rubin - Inter (22.11.2012. 18:00h)
» Inter - Genoa (01.04.2012. 15:00h)
» Inter - Verona (18.12.2012. 21:00h)
» Inter - Partizan (25.10.2012. 19:00h)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Utakmice-