Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter History - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter History - Page 6 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Inter History

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AuthorMessage
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 16:53

Mislim da je @jazey više mislio,kako je to izgledalo,ne u smislu praćenja,nego Inter općenito. U smislu,da li su vam se tada gadili igrači i uprava kao sad,ili su to bila neka druga ,romantičnija vremena,gdje si ih volio unatoč svemu. Mislim,igrače i trenere,ja i danas naravno volim klub jednako kao i 22.5.2010.,ali određene igrače, bivše trenere i članove uprave prezirem i gade mi se.
Ugl,ako nisi to mislio pitati,evo ja pitam sad,jer sam to pitanje želio postaviti već neko vrijeme. :)
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4336
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 16:56

bio sam klinac i gledao sam samo kako igraju a i to sam djelio na one koji znaju s loptom i one koji neznaju, koji su neke vodonoše ili popunjavaju rupe.. nisu mi se gadili ukratko, drugačiji nogomet se igrao a sa strane nisi imao pojma šta rade dok nisu napravili neko veliko sranje a toga se što se tiče intera, uopće neznam jel bilo 'iskakanja'..
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 17:53

Milito22, bas to, kakav je bio odnos navijaca prema klubu i igracima, jel i tada bilo nezainteresiranih zvijezda?

Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5324
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 19:51

Nakon triplete je trebalo uzet velike novce za starije igrače (konkretno znam da je Real nudio za Milita i za Maicona oko 25 mil za svakog), jesu legende ali za te pare se mogla podmladit ekipa. A oni njih zadržali pa onda naredne godine morali (pro)davat mlađe Sneijdera i Eto'oa koji su mogli još par godina biti glavni. Tu je po meni najveća greška napravljena. OK da je Moratti i dalje imao pare kao ranije ja bih to razumio ali on je već tada znao da više nema za trošit a ipak je tako postupio. Kada previše voliš svoj klub onda ne razmišljaš mozgom nego srcem, svi Massima volimo zbog toga ali eto vidimo da to nekad može biti loše a nas je skupo koštalo.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 19:58

Ma dobro,hajde,sve to još nekako,ali već 7. godina je nama anno zero. Uistinu donekle razumijem da se napravila ta greška sa smjenom generacija. Lako je nama sad pričati,ali tko bi imao srca prodati naše šampionske senatore? Nema šanse da bih dao Milita ciganima za bijednih 25 milja...
Dakle,to se sve može objasniti osjećajem zahvalnosti i sentimentalnosti prema našim senatorima,ali ljudi,nama je već 7. godina anno zero. Pogledajmo samo RB Leipzig.
Ja ne osuđujem toliko taj period neposredno nakon osvajanja LP,osuđujem sve ono što se dešavalo u klubu nakon što smo shvatili da do smjene generacija mora doći.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 19:58

Naravno da je bilo i onda toga, protesta navijača, zviždanja, igrača koji nisu zaslužili nosit dres... Ali vračamo se na početak priče: nije bilo medija, nije bilo social networka i masu, ali bš masu toga se nije znalo, tj. nije dolazilo toliko daleko i toliko brzo do ušiju i očiju svih...

Ali, sjećam se ko danas bacanja skutera sa tribine...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bila su sigurno drugačija vremena, vjerovatno i romantičnija u globhalu, al evo, recimo, ja, za sebe decidirano tvrdim da sam ostao isti onaj romantik iz 1989... Ko me duže pozna s Foruma zna o čemu pričam... Trenutno je i meni puko film i neke definitivno želim torpedirati iz kluba, ali u globalu, uvijek ću štiti klub, grb, igrače, trenere, članove uprave, bar dok ne ekskalira do neizdržive razine... Jebiga, get use to it... smiley 1

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 20:01

Hahahaha,lijepo,pošteno,ali po meni je neizdrživa razina već sada došla. Namjerno gubljenje utakmica da ne moramo igrati EL i slučaj Barbosa su moja definicija neizdrživosti.
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 20:16

Koja je prica sa skuterom?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 20:45

Ma dobro, skuter je bio iz domene sukoba navijača... Inter-Atalanta, prije tekme su bergamaski masovno dopalili sa skuterima ispred Meazze, ravno na Barreto... CN su ih dočekali spremni, za razliku od milicije koja se pogubila u startu... Šora, jedan od šefova CN je prebio i izbo glavnog bergamaska, u međuvremenu specijalci interveniraju i gosti daju petama vjetra, samo glavni ostaje ležat na podu... A malo dalje njegov skuter kojeg CN vide kao trofej i nakon šta je tekma počela po rampi ga nose na 3.prsten... Prvo ga cipelare pa ga bacaju preko ograde, srećom nije završio na 1.prstenu jer bi bila tragedija, i na kraju ga zapale, kao znak prkosa i nadmoći nad bergamaskima koji su na južnoj tribini...
Sve u svemu, meni dosta jadno, nikad se nisam palio na takav način nasilja i preseravanja...



Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7173
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime24.05.17 22:23

Znao sam to da se bacio skuter, ali nisam znao background story.. Epic! klanj klanj
Back to top Go down
noel44

noel44

Posts : 1493
Join date : 2012-02-08
Age : 38
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Wesley Sneijder,Walter Adrian Samuel,Julio Cesar

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime25.05.17 3:19

Slažem se s Leom,totalno jadno i nema veze s navijanjem za svoj klub...

Još sam htio reći,pošto mi se u zadnje vrijeme u glavi vrti užasno sezona 2010/2011,sjetiće te se kad smo lovili Milana i došli na bod il dva pred derbi,ubiti znam da smo ih trebali pobijedit da bi ih prestigli,a s obzirom na to koliko smo zaostajali za njima to bi nam bila nevjerojatna injekcija samopouzdanja...
Nesretno smo primili gol već u prvoj minuti,al sjetite se onda zicera Pazzinia,te pogotovo zicera Etooa,koji je tada fulao nemoguće.u drugom poluvremenu su nam kola krenula nizbrdo,Chivu je napravio crveni i tu je bio kraj priče.Uvjek sam se pitao šta bi se desilo da su Eto i Pazzini ono zabili,a što je još gore 3,4 dana poslije te tekme,shrvani smo dočekali Schalke na Meazzi,naravno svi znamo što se onda dogodilo,doživjeli smo debakle u dvije utakmice sezone,da smo to dobili tko zna šta bi bilo,a u oba dvije tekme smo imali jako puno nesreće,Milito i Eto fulali mrtvace na početku drugog poluvremena,pa autogol i crveni,i dogodi se to što se dogodi...
Nije da krivim samo sreću što smo tako prošli,najveća krivica je to što je naša uprava dovela Leonarda koji je igrao nogomet kao u Brazilskoj ligi,bez ikakve taktike,samo je napado,pogledajte reakcije nekih igrača(primjerice Maicona i Thiaga Motte) kod primljenih golova protiv Schalkea,to se kod nijednog iole ozbiljnog trenera ne događa.Tko zna kako bi prošli da je ostao Rafa,čovjek ima svojih mana,al definitivno je kvalitetniji trener i taktičar od Leonarda,koji je nanizao pobjede u ligi isključivo zbog naših individualaca(Eto,Sneijder...),a znamo kakvih je sve problema sa ozljedama Rafa imao u jesenskom djelu sezone,još je nakon osvojenog svjetskog klupskog prvenstva dao ultimatum da mu dovedu pojačanja,znam da je tako nešto bilo,nesjećam se kolko je i koje je igrače tražio.Al ajde,pošto se stvorila negativna atmosfera između igrača i Rafe,u tom trenutku logično je bilo da se traži zmjena,jer teško je ostvarit dobar rezultat ako nema sklada između trenera i momčadi,iako mislim da su s Leonardom zajebali totalno,da smo tad doveli nekog trenera koji išta valja,opet tko zna šta bi bilo,imali smo priliku uzeti 6. uzastopni scudetto,i biti prvi u povijesti kojima je to uspjelo,ah,kad se tako zamislim,šta je sve moglo bit da su neke odluke bile drugačije...

Ispričavam se što vas maltretiram sa povijesti,al meni se iz čista mira počela vrtit ta sezona 2010/2011,i nikako da je izbacim iz glave,pa eto zanima me što vi kažete na sve to,kakvo je vaše mišljenje??
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11900
Join date : 2010-04-25
Age : 48
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime25.05.17 8:44

Slažem se s tobom. Tu sezonu smo uzeli kup a bili smo zreli za još jedno finale LP i scudetto.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10476
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime25.05.17 9:14

Da je ostao Rafa Coutinho bi nam sad bio glavni igrač. Jedini trener koji mu je davao sve više prilike

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime25.05.17 13:35

Rafa je najbolji trener kojega smo imali nakon Mourinha,to je valjda jasno. Ali,neka smo mi otjerali čovjeka koji zna,samo zato što je tražio pojačanja. Prva stvar,to mi sliči na političke obračune,kad netko nije ''podoban'',drugim riječima kad nije poslušnik.
Druga stvar,godinama je Inter trošio kao pijani ruski milijarder,ali eto,baš su kod Rafe odlučili stegnuti remen.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime26.05.17 12:34

[You must be registered and logged in to see this image.]

kaos

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2118
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime26.05.17 13:33

E da.. nostalgija inter zast3
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime26.05.17 13:58

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime20.06.17 11:25

Prije točno 20 godina, u ovo doba dana, Moratti objavljuje narodu da je Ronaldo igrač Intera... Ah, druga vremena...
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime26.07.17 16:23

#OTD

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime19.11.17 12:02



_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Biscione

Biscione

Posts : 5324
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime03.12.17 21:14

[You must be registered and logged in to see this image.]
U to doba nisam pratio fudbal ali ipak mi ova slika budi neku nostalgiju kao da jesam
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51332
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime09.12.17 9:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7173
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime13.12.17 14:43

[You must be registered and logged in to see this link.]


prefora clanak
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5324
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime02.01.18 18:03

[You must be registered and logged in to see this image.]
Imat ovakve tri 10-ke u pa makar ništa ne osvojio ipak je neprocjenjivo
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime04.01.18 16:58

Baš naletio neki dan gdje je ekipa organizirala turnir ni više, ni manje u PES6. Po meni isto najbolji i kojeg sam najviše igrao. Ali to nije tema sad, nego gledam u komentare i svi bi uzeli Inter kao klub.

Sjetim se davnih dana kad sam kolegu ubijao sa Interom, tolko je rageao i pokušavao me dobiti da bi igrali po 5 sati u komadu.

Kad se sjetim kako sam ga dribao i išao mu na živce sa long shot golovima. Ubitačnim napadom Adriano-Ibra i kao SS Recoba, a ono iza njih stavim Stankovića, Figa i iza njih još Vieira. Onda na bekove Zanetti i Cordoba, a u obranu Samuel i Matrix.


I to me upravo podsjetilo kakvu je ekipu ima Inter tada. Ne samo taj napad nego i klupa Crespo, Cruz, Cambiasso.
Back to top Go down
Sponsored content




Inter History - Page 6 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 6 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Inter History

View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 16Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

 Similar topics

-
» Pazza Inter History
» Inter Campus
» Inter Channel
» Inter Forever
» Inter Women

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-