Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Chat O Sezoni 2013/2014

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Chat O Sezoni 2013/2014   21.05.13 23:39

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zadnja promjena: leopnd; 22.05.13 7:09; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.intercroatiacrew.com/index.php
debeli genijalac

Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   21.05.13 23:58

počelo je počelo
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   22.05.13 6:11

Ali ove izjave su mi prejake. Razmišljanje je počelo i trajat će jako dugo. Pa lik je srušio rekord po broju poraza u jednoj sezoni,ima negativnu gol razliku,šta se tu ima razmišljati toliko. smiley 1
Presidente uvijek daje takve neodređene izjave,iako on već sve zna i sve je već odlučeno.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   23.05.13 18:07

Paragraf golmani:
Ako je Handanovič nedodirljiv kako se kunu u klubu, ako Castellazzi ostaje kako tvrdi njegov agent, bit će viška golmana...

1. Handanovič
2. Castellazzi
3. Carrizzo
4. Belec
5. Bardi
6. neki klinac

Čudilo bi me da Castle ili Carrizzo pristanu na ulogu trećeg golmana, mada bi Luca s obzirom na godine mogao odraditi koju sezonu ala Orlandoni... Brijem da Belec može komotno ili na posudbu ili na prodaju - sumnjam da će ikad biti materijal za prvog golmana...
Bardi nek ostane na posudbu u svakom slučaju - serie A pod mus...

soecc

Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   23.05.13 19:48

Ako je povijest učitelj, Bardija ćemo dat u neku trampu. Ili barem pola ugovora.

rafael_zd

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   23.05.13 21:44

soecc je napisao/la:
Ako je povijest učitelj, Bardija ćemo dat u neku trampu. Ili barem pola ugovora.
Vjerojatno Viviano đir,pola ugovora pa poslije i prodaja drugog dijela.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   24.05.13 23:53

Malo si kontam još jednu stvar, ali ovako iz glave, bez guglanja:
Ne sjećam se Gmaz baš poseže za mladim igračima, niti da ih gura... Ili se varam? Kojeg je on to klinca isforsirao ili gurao u Napoliju? Insigne?

Strah me da će se lik savršeno uklopiti u našu strategiju sustavnog uništavanja i rasprodaje omladinskog pogona... Nadam se da me neko može ispraviti...

Fontolan

Najdraži igrač : Zanetti, Bergomi

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 0:38

Tu treba dodati i Edu Vargasa, mali je bio otkrovenje u Chileu 2011-e ( najbolji igrač lige u Chileu 2011, najbolji strijelac i igrač Copa Sudamericana 2011 ), a kod Mazzaria stagniranje i posudba u Gremio.
Mazzari i mladi igrači ne idu zajedno.Mislim da je Leo u pravu i da je to samo nastavak stare politike prema mlaim igračima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Recoba20

Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 1:28

Mazzarri definitivno nije trener koji će imati strpljenja s mladima. Kod Strame su igrali malo, a čini mi se da kod ovoga neće nikako.

Korisnički profil
Huska

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 1:43

Covjek u Napoliu imao samo tri igraca mladja od 25 godina i da igra sa mladima, ne znam samo kako...

Sve provjereni igraci, a sa njima ima rezultate sto je najvaznije, a opet to nisu igraci koji su tridesetim izuzev mozda odbrane, vec sve igraci koji su u najboljim fudbalskim godinama izmedju 25 i 29 godina...

Da mi je naci trenera koji ce vratiti Duncana i ostaviti Cambiassa, Stankovica i ekipu na klupi, ili Zanettia kada se oporavi, pa Milita. Jednostavno za mlade su teska vremena, kada dobiju priliku ako je odmah ne iskoriste i pokazu se bgm tesko ce opet. Volio bih i ja da nije tako, ali za takve nam stvari trebaju drugi treneri, a ja ih u Italiji ne vidim, pa sam Strama se kleo u svoje momke, ali kada treba rezultat svaki on gurne starog u vatru i boli ga ona stvar...

Ne branim Mazzaria, ali tako bi nam bilo sa bilo kojim trenerom, pogotovo u ovakom Interu i sa Morattiem koji nakon tri pobjede zeli najvise moguce...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rafael_zd

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 2:17

A dobro,Kovačića i Juana neće moći ignorirati,a bogami sigurno ni Icardia zbog odštete.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 2:21

Vargasa su platili jednako toliko (ako ne i više) pa se nije baš naigrao..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 2:45

Osim toga, brijem da roster nece imati preko 22-23 igraca, a poznato je da Gmazzarri igra sa 12-13 igraca cijelu sezonu, ne zna taj za turnover ni sa Evropom a kamoli sad kad cemo bit free preko tjedna...
Mislim da je prosle sezone samo 16 igraca Napolija odigralo preko 10 utakmica u sezoni... Tako da klinci mogu komotno odmah na posudbe... Ne bude tu srece...

rafael_zd

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 2:45

Srna je napisao/la:
Vargasa su platili jednako toliko (ako ne i više) pa se nije baš naigrao..
To sam zaboravio,istina. Vidjet ćemo,najvažnije je da se kostur momčadi s Juanom,Ranom,Kovom i Palaciom ne mijenja. Ostalo se da istrpiti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
silent

Najdraži igrač : Inter :D

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 3:18

ova sezona ce biti još jedan veliki promašaj.. Ovaj novi trener necu ga niti imenovat mi se gadi...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Inter15

Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 12:52

Super je da neki već vide kak će ispasti ova sezona...super je da smo isto tako svi vidjeli kak će završiti stvar sa Stramom...jebenica!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Emiliano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   25.05.13 23:58

Kao osoba Mazzari mi je daleko od simpaticne, ali sad moramo to staviti sa strane, potisnuti takve emocije i sagledati njegove trenerske kvalitete. Mene se ni u tom polju nije dojmio. 6., 13. i 4. mjesto sa Sampom u 3 sezone su uspjeh, ali ne i senzacija. Vishe je to rezultat toga sto su neki klubovi u tom razdoblju bili u kurcu(Fiorentina, Lazio, Udinese) ili su imali prijelazne sezone(Juve, Napoli). Mazzari je imao sasvim dobru ekipu, uz Inter i Romu te sezone kada su zavrsili 4. i najjaci napadacki par lige(Pazzini-Cassano). U Napoliju u ove 3 sezone isto rezultatski u odnosu na kvalitetu rostera. Inace preferiram trenere koji sa manjim ekipama postizu vece rezutlate od ocekivaog i realne kvalitete sastava, koji i nakon svojeg odlaska ostave nesto u klubovima, naprave neke poteze koji se dugorocno vide.

Us sve ovo Mazzari je dosta jednodimenzionalan i predvidljiv. Svugdje ista 3-5-2(3-4-1-2) fopmacija sa 2 koljača u sredini, jednim isturenijim igracem koji nesto malo vishe zna sa loptom, ali nikako nije fantazista i jaka ovisnost o imaginaciji dvojice napadaca. Ne mozemo reci ni da su Sampa ili Napoli imali nekakvu igru ili sistem. Disciplina i fizicka sprema su dodushe bile na razini, to se ne moze poreci. Dovoljno za solidan rezultat u tal. ligi, ali ne za trofeje ili rezutlat u Europi.

To sto nije bilo mladih igraca u timu je njegova krivica, barem u Napoliju, jer je imao vecinu ovlasti u slaganju rostera. U Sampi zadnje sezone je isto imao dosta staru ekipu, vecina igraca preko 30 godina, Pazzini je sa 24 bio daleko najmladji starter.

Campagnaro je siguran da svojoj desnoj strani obrambene trojke, kao sto je bio i u Sampi i u Napoliju kod Mazzaria. JJ i Rana ce nadam se biti u prvom planu, Za Alvareza sam siguran da je van svih kombinacija i da nije po njegovom gustu. Za Guarina nisam siguran, mislim da bi mogao biti velika prodaja ovog ljeta jer ne igra dobro isturenog veznjaka, a nema dovoljno discipline da igra u defanzivnoj/centtralnoj dvojci. Meni je dobar igrac i mogao bi puno dati, ali shvacam da Moratti mora necime pokriti buduce ulazne transfere pa svakako je ovo bolje nego prodaja recimo Handnovica, Rane ili Kovacica. Tu ocekujem, dakle dvojicu novih igraca. Gabyi i Gargano odgovaraju Mazzarijem opisu, ali valjda je i struka uvidjela gdje je bio najveci problem prethodne sezone. Cambiasso kao backup koji moze biti kljucan igraca kada je u formi, ali ne mozemo se vishe toliko osloniti na njega. Duncan, Obi, Benassi, Olsen bi trebale biti alternative, ali bojim se da ce druga 2 mjesta backupa uzeti Kuzmanovic i netko ala Behrami, teski prosjek lige koji ce biti jeftin ili ce mu ugovor isteci. Trebala bi nam i neka svjetska spica. Kao sto sam napsiao, Mazziarijevi timovi su gotovo u potpunosti u napadu ovisili o imaginaciji svojih napadaca. Cassano nije isti kao prije, naravno ni Milito, Palacio izgleda idealno za rolu koju je imao Lavezzi, a ove sezone Pandev i Insigne. Icardi ce grijati klupu, a Longo... tog cemo brzo zaboraviti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
SHAPESHIFTER

Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 2:16

zanimljiva analiza/mišljenje. nadam se da griješiš u procjeni smiley 1
ja nekako nisam pratio karijeru Mazzarija, pa mi je zapravo u glavi samo ovo razdoblje u Napulju, gdje smo ga gledali preko nišana i guštali kako ga Mourinho sprda da nije osvojio ni kup Toskane...i da, nikako mi se ne sviđa ova priča sa ignoriranjem mladaca, ali nadam se da će Kovačić dokazati da nije samo još jedan talent i uvjeriti Mazzarija da mora igrati...ja zapravo niti ne očekujem previše od Mazzarija, osim toga da potjera igrače bičem i ponovno ih podsjeti na disciplinu...jer meni se čini, da je to ponajviše falilo ove sezone....jednako tako, mislim da neće biti niti para za neka ozbiljna pojačanja, pa se u najboljem slučaju možemo hrvati za 3.mjesto....i čekati Mourinha da dođe nakon 2 sezone. ha
šalu na stranu, podrška Mazzariju kao i svakom Interovom treneru dok me ne uvjeri u suprotno....sve drugo je djetinjasto.
nemojte pljuvati čovjeka dok nije vodio barem 5 utakmica.
FORZA INTER!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, L.Suarez

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 4:18

SHAPESHIFTER je napisao/la:
podrška Mazzariju kao i svakom Interovom treneru dok me ne uvjeri u suprotno....sve drugo je djetinjasto.
nemojte pljuvati čovjeka dok nije vodio barem 5 utakmica.
FORZA INTER!

to je i moje mišljenje.
nije idealno rješenje, al sad je tu i nadam se zbog intera da će biti uspješan.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dalmat

Najdraži igrač : Zanetti, Cruz, Milito

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 5:32

Ja ne očekujem previše, ali nadam se da ćemo s Mazzarijem biti među prva 3. Nije to toliko teško, ako uspostavi discipliniranu igru i posloži igrače mislim da će biti dobro.

Ako se ne varam, ovo će nam biti treća sezona zaredom u koju ulazimo, pokušavamo sa sustavom 3-5-2 (3-4-3), valjda treća sreća a ne da se prešaltavamo 5 puta po sezoni...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Inter15

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 5:56

Ja očekujem odmah borbu za Scudetto, nema popusta...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 6:18

Inter15 je napisao/la:
Ja očekujem odmah borbu za Scudetto, nema popusta...
happy 2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Inter15

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 21:25

Osim novih koji dolaze (Laxalt, Campagnaro, Botta, Andreolli i Icardi), samo će ovi igrači biti povlašteni u Mazzarrievim vizijama: Kovacic, Guarin, Zanetti, Gargano, Juan Jesus, Mudingayi, Longo, Milito i Palacio...

Dakle, sada je već očito da su ova pojačanja bila kupovana možda čak i uz blagoslov Mazzarria, što bi bilo poželjno u ovom slučaju...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
SHAPESHIFTER

Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 21:50

bitno da Gargano ostaje....već sam se zabrinuo sneaking
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.05.13 21:52

Inter15 je napisao/la:
Osim novih koji dolaze (Laxalt, Campagnaro, Botta, Andreolli i Icardi), samo će ovi igrači biti povlašteni u Mazzarrievim vizijama: Kovacic, Guarin, Zanetti, Gargano, Juan Jesus, Mudingayi, Longo, Milito i Palacio...

Dakle, sada je već očito da su ova pojačanja bila kupovana možda čak i uz blagoslov Mazzarria, što bi bilo poželjno u ovom slučaju...
Sviđa mi se ovo, samo umjesto Mudya stavit Ranu i taman. Ostale niškoristi poput Pereje i Šelota poslat u tri lepe i igraj.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   

[Vrh] Go down

Chat O Sezoni 2013/2014

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 20.Go to page : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Similar topics

-
» Chat O Sezoni 2014/15
» Chat O Sezoni 2015/16
» Inter - Chievo (10.02.2013. 20:45h)
» Genoa - Inter (Serie A, 20. kolo: nedjelja, 19.01.2014. 15:00h)