Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Chat O Sezoni 2013/2014

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
noel44

Najdraži igrač : Wesley Sneijder,Walter Adrian Samuel,Julio Cesar

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 3:11

Kako će igrati Mazzari,ako bude kao i obično onih njegovih 3-5-2,nevidim gdje će se tu uklopit Botta i Laxalt?I baš me znaima ko će biti prva špica uz Palacia,Belfodil ili Icardi,ili možda njih dvojica zajedno a Palacio na klupi,ja ne bi ni Princa otpisivao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, L.Suarez

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 3:27

noel44 je napisao/la:
Kako će igrati Mazzari,ako bude kao i obično onih njegovih 3-5-2,nevidim gdje će se tu uklopit Botta i Laxalt?I baš me znaima ko će biti prva špica uz Palacia,Belfodil ili Icardi,ili možda njih dvojica zajedno a Palacio na klupi,ja ne bi ni Princa otpisivao.

Bota i Milito imaju težu ozljedu koljena pred sobom i mislim da će konkurirati za sastav eventualno na kraju godine..
Laxalt prema ovom što sam ga vidio u neke 2-3 tekme je lijevi vezni igrač, ne bek niti krilo, već vezni igrač, agresivan i brz, solidnog udarca, uporan, no nemogu reći da je nešto previše kreativan, možda griješim.. mislim da će on svoju šansu čekati s klupe, ako ga ne pošaljemo na posudbu.. meni je vrlo sličan Obiju..

što se tiče napada ja pak vjerujem da bi mogla i sva trojica navedenih (Palacio, Belfodil, Icardi) igrati zajedno, ali vjerojatnije da će Palacio biti povučeni napadač, a jedan od novopridošlih istureniji..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
noel44

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 3:49

Igra s tri napadača,hmm,u tom slučaju mi se čini bolje dva napadača i jedan fantazista,Palacio bi bio malo povučeni napadač,ali nije on onaj pravi fantazista,tu bi nam Cassano dobro došao,šteta što smo njega morali dati u dealu za Belfodila.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 4:00

noel44 je napisao/la:
Igra s tri napadača,hmm,u tom slučaju mi se čini bolje dva napadača i jedan fantazista,

pa neznam je li bolje, ali da, vjerojatnije je da ćemo tako igrati.. hoće li fantazista biti Alvarez ili možda Kova, teško je reći.. samo se nadam da to neće biti Guarin.. njega vratiti možda uz Kovu na CM + novi veznjak/Alvarez
[Vrh] Go down
Korisnički profil
rafael_zd

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 5:58

gogec je napisao/la:
noel44 je napisao/la:

Bota i Milito imaju težu ozljedu koljena pred sobom i mislim da će konkurirati za sastav eventualno na kraju godine..
Laxalt prema ovom što sam ga vidio u neke 2-3 tekme je lijevi vezni igrač, ne bek niti krilo, već vezni igrač, agresivan i brz, solidnog udarca, uporan, no nemogu reći da je nešto previše kreativan, možda griješim.. mislim da će on svoju šansu čekati s klupe, ako ga ne pošaljemo na posudbu.. meni je vrlo sličan Obiju..

što se tiče napada ja pak vjerujem da bi mogla i sva trojica navedenih (Palacio, Belfodil, Icardi) igrati zajedno, ali vjerojatnije da će Palacio biti povučeni napadač, a jedan od novopridošlih istureniji..
Milito će po zadnjim prognozama biti spreman već u 10.mjesecu. Pogledao sam 3 tekme Laxalta u skupini i vidiljiva je slabost u duelima u fazi obrane,kao i taktičko postavljanje u oba smjera. Ja mislim da ako Obi bude spreman i dobro prođe prirpeme da će biti ispred njega jer su dosta sličan profil igrača. Guarin zasad u svim najavama figurira kao naš Hamsik. S Rickyem uopće ne znam što će biti,ali ne bi isključio prodaju. Čekaju se Isla i Nainggolan za prvi sastav, a još će izgleda biti promjena i na stoperskim pozicijama iako po najavama Juan,Samuel i Campagnaro su nezamjenjivi...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 6:57

da, Obi bi mogao biti ispred Laxalta, međutim dečko ima jednu tekmu u u serie A u cijeloj prošloj sezoni, tako iako malo iskustvom i prednjači, nije u nekom natjecateljskom ritmu.. držim mu fige da se vrati, ako ga Branca ne uvali nekom na 50%..

Milito ako se uopće vrati, ja ću biti hepi, nije bitno kad.. i mnogo mlađim igračima su ozljede križnih lig. uzelo i cijelu sezonu, nekima i više (Lucas Leiva, G.Rossi su zadnji primjeri što pamtim, kako pratim L'pool i Kelly i S.Yesil su po 7-8mj izvan terena)..

neznam kako figurira Guarin, vjerujem da si upućeniji, ali on mi po stilu igre nebi trebao glumiti Hamsika, u Portu je igrao CM i DM kakav je i došao k nama, da bi ga mi gurnuli u trequartistu i na 'lažno krilo', uglavnom meni on najbolje partije pruža kao čisti CM, box to box..

da, Ricky bi mogao na bubanj, iako je meni drag, i on bi mi po stilu igre bio sličniji Hamsiku.. da i opet se slažem s tobom, Isla će vjerojatno desno, Naingollan (indonezijski princ s belgijskom putovnicom dada ) na DM-a uz Guarina i Kovu.. lijevo Nagatomo/Perreira vjerojatno, Laxalt i Obi eventualno iz drugog plana.. volio bi da Duncanu daju šansu na DM-u..

edit: typo

Zadnja promjena: gogec; 07.07.13 7:12; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
bakari

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 7:03

noel44 je napisao/la:
Vise on igra 3-4-3 nego 3-5-2 jer je Hamsik uvijek igrao odmah iza 2 napadaca.

Mislim da ce i kod nas biti slicna situacija sa Guarom ili eventualno Kovacicem.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.07.13 7:15

bakari je napisao/la:

Vise on igra 3-4-3 nego 3-5-2 jer je Hamsik uvijek igrao odmah iza 2 napadaca.

Mislim da ce i kod nas biti slicna situacija sa Guarom ili eventualno Kovacicem.

da Hamsik mu ima neku free role, neopterećen previše obranom.. Kova je prošle sezone samo prvo pol protiv Totta u gostima dobio priliku to igrati ako se ne varam?

mogao bi tu biti dobar, ali i ovaj CM mu paše, jer se voli vratiti po loptu, povući prema naprijed... valja ga isprobati na ACM-u, samo tu će mu lomiti noge DM-ovi i stoperi..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
jaZey

Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   08.07.13 19:58

Dosta dobar članak

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aga

Najdraži igrač : Javier Zanetti,Maicon,Emir Spahic, Adriano, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   23.07.13 10:52

Ljudi moji kad je više to izvlačenje parova za novu sezonu?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   23.07.13 11:06

Negdje sam procitao ili 27. ili 29. nisam siguran
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Inter15

Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   23.07.13 20:16

Mislim da je 29.u ponedjeljak...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Huska

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   23.07.13 20:42

Nekima je 31 ha 
[Vrh] Go down
Korisnički profil
noel44

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   26.07.13 18:43

Šteta što Mazzari mora igrati s tri u obrani,čini mi se da bi to puno bolje ovako izgledalo:

Handa
Javier-Rana-Juan-Naga
Guarin-Kovačić-Obi
Ricky-Palacio
Belfodil(Icardi)

Po meni je ovo ekipa za borbu među prva tri.
Odličan golman,stoperski par Rana-Juan također,bokovi isto,vezni red najstariji je Guarin sa 27 godina,spoj snage,tehnike,mladosti,brzine,kreacije,pogotovo to što Guarin i Obi mogu u obrani ponudit jako puno,krila sa Rickyem i Palaciom,još naprijed Belfodil,mislim da bi to funkcioniralo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   05.08.13 23:10

E moj brajko... Da pokušamo rezimirati:
0:2 protiv Čelzija, 0:4 protiv Valensije, pripremimo pištolj za večeras, za očekivati je teniski rez...

Dakle, Branca i Ausilio su zbucali sve šta se dalo zbucati u zadnje dvije godine. Sve sam uvjereniji da su oni samo špijuni iz nekih drugih ekipa koji vrše autodestrukciju kluba, dok Moratti naivno gleda...

U posljednje dvije sezone smo završili šesti i deveti, a pojačanja za dalje se zovu: Andreolli (škart iz Chieva), Campagnaro (škart iz Napolija), Belfodil (plaćen kolko Gomez ili Džeko), Icardi (taj ne igra i kad igra za sada), Wallace (isto iskustvo (nikakvo) kao i Faraoni ili Donati, ali ipak je on stranac pa nemreš uspoređivat), Samuel (da, baš on, obnova ugovora vrijedi ko pojačanje - srećom pa se odmah ozljedio, al sad će Branca iskopati nekog ljevaka u Europi. Jebiga Dragović mu je zbrisao, a Caldirolu je poklonio kao tehnički višak), te Chivu (fakat više nemre čuvati nikoga - vjerovatno bi ga i pijani Adriano razbio 1 na 1)... Dodajmo tome ostale prigodne poklone (Coutinho, Benassi i kompanija bella) i nađemo Brancu kako tapka u mraku u nadi da će utopit nekome Kuzmu i Duncana za 2-3 milje kako bi doveo Rađu ili Taidera za cifre za koje biš bez beda kupio Iniestu...

Ali nije bed, sad je tu Mazzarri... 1 2 3 Vincere! facepalm

inter zast4 

Buffalo Soldier

Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   06.08.13 1:23

glavno da nije dosad 
[Vrh] Go down
Korisnički profil
__DinO__

Najdraži igrač : Cambiasso, J. Zanetti, D. Milito, Pazzini

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   06.08.13 2:22

... i eto ti pojacanja i govana.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   06.08.13 3:34

Kad je Leo pesimističan onda znaš da je sve otišlo u kurac inter šal 4 
[Vrh] Go down
Korisnički profil
silent

Najdraži igrač : Inter :D

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   06.08.13 5:12

Pa sve je i otišlo u kurac.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   06.08.13 7:45

Srna je napisao/la:
Kad je Leo pesimističan onda znaš da je sve otišlo u kurac inter šal 4 

silent je napisao/la:
Pa sve je i otišlo u kurac.

lol 2

Srna

Najdraži igrač : Cambiasso

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   06.08.13 8:21

Jel taj LOL smajlić zato jer je silent ponovio ono što sam ja već rekao ili zato što si ti ono gore pisao s dozom ironije?

Na trenutke osjetim ironiju, a onda opet pesimizam. Al zaključna rečenica o Mazzarriju je ta zbog koje sam se ipak odlučio za klasični pesimizam ispred ironije. smiley 1 

[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   06.08.13 8:30

LOL je na vaša dva posta, nasmijala su me tako u paketu...
Al vjeruj mi, ovaj je put bilo jako malo ironije... Nadrkan sam...

cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   07.08.13 10:43

leopnd je napisao/la:
E moj brajko... Da pokušamo rezimirati:
0:2 protiv Čelzija, 0:4 protiv Valensije, pripremimo pištolj za večeras, za očekivati je teniski rez...

Dakle, Branca i Ausilio su zbucali sve šta se dalo zbucati u zadnje dvije godine. Sve sam uvjereniji da su oni samo špijuni iz nekih drugih ekipa koji vrše autodestrukciju kluba, dok Moratti naivno gleda...

U posljednje dvije sezone smo završili šesti i deveti, a pojačanja za dalje se zovu: Andreolli (škart iz Chieva), Campagnaro (škart iz Napolija), Belfodil (plaćen kolko Gomez ili Džeko), Icardi (taj ne igra i kad igra za sada), Wallace (isto iskustvo (nikakvo) kao i Faraoni ili Donati, ali ipak je on stranac pa nemreš uspoređivat), Samuel (da, baš on, obnova ugovora vrijedi ko pojačanje - srećom pa se odmah ozljedio, al sad će Branca iskopati nekog ljevaka u Europi. Jebiga Dragović mu je zbrisao, a Caldirolu je poklonio kao tehnički višak), te Chivu (fakat više nemre čuvati nikoga - vjerovatno bi ga i pijani Adriano razbio 1 na 1)... Dodajmo tome ostale prigodne poklone (Coutinho, Benassi i kompanija bella) i nađemo Brancu kako tapka u mraku u nadi da će utopit nekome Kuzmu i Duncana za 2-3 milje kako bi doveo Rađu ili Taidera za cifre za koje biš bez beda kupio Iniestu...

Ali nije bed, sad je tu Mazzarri... 1 2 3 Vincere! facepalm

inter zast4 

Na portal s ovim

Johan
Admin

Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   21.08.13 1:19

Vidim ni ovima u Gazzetti nije baš jasno koju bi poziciju trebao igrati Taider. Otprilike su jednake šanse da igra zadnjeg veznog i polušpicu facepalm Stvoren je čak i novi izraz za njega - tuttocampista. Jao!

[You must be registered and logged in to see this image.]

:ricky: dont know
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   21.08.13 1:27

Riki nije kompatabilan... Treba mu napravit virtual 3-5-2 pa će možda igrati i on... smiley 1

rafael_zd je napisao/la:
Interovi igrači na posudbi, formacija di Tuttosport. s tim da bi ja stavio Laxalta umjesto Krhina.
INTER (4-3-3): Bardi (Livorno); Mbaye (Livorno), Pasa (Varese), Bianchetti (Verona), Biraghi (Cittadella); Duncan (Livorno), Crisetig (Crotone), Khrin (Bologna); Alibec (Bologna), Longo (Verona), Livaja (Atalanta).
A Benassi? A Spendlhofer? A Bessa? A Garritano? A Tremolada? I što je najvažnije: a Silvestre?!?!

Sponsored content

PostajNaslov: Re: Chat O Sezoni 2013/2014   

[Vrh] Go down

Chat O Sezoni 2013/2014

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 20.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next

Similar topics

-
» Chat O Sezoni 2014/15
» Chat O Sezoni 2015/16
» Inter - Chievo (10.02.2013. 20:45h)
» Genoa - Inter (Serie A, 20. kolo: nedjelja, 19.01.2014. 15:00h)