Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Erick Thohir

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
kuky90

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   22.01.14 22:58

Samo da ne završimo kao DC koji se stalno razvlači po donjem djelu tablice. 2012 bili drugi i to im je jedini uspjeh u zadnjih par godina.

Možda sam u krivu ali ja bi rađe nekoga tko ima iskustva u nogometu i tko je pozna europski/talijanski način rada klubova.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 7:48

[You must be registered and logged in to see this link.]

debeli genijalac

Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 8:22

pa ja bi sad Thohiru stisno ruku jer je nabio kurčinu onoj gamadi, i neka ih je majku im jebem!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Zio

Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 9:23

Ovo su oni tekstovi šta ih imaš pripremljene samo promjeniš ime. Same frazetine.

Johan
Admin

Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 9:24

Ima jedan šibenski bend stvar koja kaže:

Sve je u kurcu i nema spasa
Nešto se čuje iz sveg glasa
Isti kreten opet viče
Stripite se ljudi uskoro sunca biće

Neki majmun opet s njime
Čuja je za mozak, al se ne zna služit s time
Niko od nas ništa ne svaća
Reinkarnira se debil pa se opet vraća

Kreten se naćulija i počeja da zbori
Kako se iz ničeg nešto stvori
A narod sluša i rađa se opet vira
A ja umiren od jada i od smija

E to.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Rickyy

Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 13:09

kad ovaj dolazi u Milano?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 19:45

debeli genijalac je napisao/la:
pa ja bi sad Thohiru stisno ruku jer je nabio kurčinu onoj gamadi, i neka ih je majku im jebem!

Je, je, baš im je nabio kurčinu... Nakon što smo si mi zabili sami još veću i cili svit nan se smije... Al nema veze, bitno da si ga seremo... Nažalost, jedino na šta se možemo vaditi da si malo ublažimo i pokrpamo ponos su ovakve fraze i potraga za bar sličnim (istih nema ni približno) gafovima naših protivnika u prošlosti... I to je nešto... Mada, opet nan se smiju...

Zio je napisao/la:
Ovo su oni tekstovi šta ih imaš pripremljene samo promjeniš ime. Same frazetine.

Potpis.

Rickyy je napisao/la:
kad ovaj dolazi u Milano?

Trebao bi biti na tekmi u nedelju... Dakle ili danas ili sutra...

kuky90

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 23:32

Pa vidio da neki Indonežani pišu kako im je poznat Thohir po takvih gafovima i sranjima koje zna napraviti. Dal je istina neznam, samo kažem što sam pročitao.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, L.Suarez

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   23.01.14 23:34

leo shvaćam tvoju frustraciju, činiš se kao principijelan momak i to cijenim kod ljudi, međutim nama se već duže vrijeme smije italija a ponešto i ostatak svijeta zbog transfer politike, dakle ništa novo.

iskreno rađe bi da smo u ovakvom kurcu nego da nam se ona đubrad pretplaćena na naslove smije još više, makar oni nemaju više osmijeh na licu i pozivaju se na nekakav moral. ta ista govna lažirala su tekme i sada bi trebala nama suditi o poštenju. ako ćemo skroz otvoreno, nisam sklon teorijama zavjere, ali kako to da mi cijelu sezonu nemamo sviran niti jedan penal u našu korist?

svi nas jebu, i rađe bi da smo sami protiv svih nego da se saginjemo onim govnima i poslujemo uopće sa njima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Dalmat

Najdraži igrač : Zanetti, Cruz, Milito

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   24.01.14 0:07

gogec je napisao/la:
leo shvaćam tvoju frustraciju, činiš se kao principijelan momak i to cijenim kod ljudi, međutim nama se već duže vrijeme smije italija a ponešto i ostatak svijeta zbog transfer politike, dakle ništa novo.

iskreno rađe bi da smo u ovakvom kurcu nego da nam se ona đubrad pretplaćena na naslove smije još više, makar oni nemaju više osmijeh na licu i pozivaju se na nekakav moral. ta ista govna lažirala su tekme i sada bi trebala nama suditi o poštenju. ako ćemo skroz otvoreno, nisam sklon teorijama zavjere, ali kako to da mi cijelu sezonu nemamo sviran niti jedan penal u našu korist?

svi nas jebu, i rađe bi da smo sami protiv svih nego da se saginjemo onim govnima i poslujemo uopće sa njima.

slazem se sa svime napisanim. Vec duze vrijeme pusimo na transferima, najvise u italiji. Nasi igraci su podcjenjeni, a kad kupujemo su napuhane cijene te nam ne daju zunigu, islu, naingolana...uglavnom jako lose, ugled narusen i ovo bi trebala biti tocka od koje krece cistka u klubu.
Dajem odredeni kredit thohiru i iz optimisticnih razloga. Branca, mazzarri sve ce to relativno lako otici, s ovime smo zapeli neko vrijeme. Ne da mi se pisati lose o thohiru zbog ovakvog gafa, jos je s druge strane juventus. Kazem ako krene cistka ovo moze ispasti pozitivan dogadaj.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   24.01.14 0:14

Dalmat je napisao/la:
uglavnom jako lose, ugled narusen i ovo bi trebala biti tocka od koje krece cistka u klubu.
Dajem odredeni kredit thohiru i iz optimisticnih razloga. Branca, mazzarri sve ce to relativno lako otici, s ovime smo zapeli neko vrijeme. Ne da mi se pisati lose o thohiru zbog ovakvog gafa, jos je s druge strane juventus. Kazem ako krene cistka ovo moze ispasti pozitivan dogadaj.

tome se i ja nadam, da će Thorir uvidjeti kakve nesposobne mediokritete ima zaposlene u klubu te da će napraviti neku čistku.
iskreno, sumnjam da on ima imalo pojma o nogometu, ali nema to ni veze ako postavi prave ljude na svoje mjesto. ima balast u klubu kojeg se mora riješiti, kako uprave tako i igrača.. neka bude čistke, samo neka se ne rješavaju mladih i potentnih igrača da bi se krpalo.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
debeli genijalac

Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   24.01.14 6:51

a tko se smije, buljavi morata i mogi? nabijem ih na kurac, nek se smiju, živo me peče kožica za licemjerne
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   25.01.14 22:57

Thohir na aerodromu u Milanu: "Ovdje sam zbog serije sastanaka u klubu. Želimo povećati business, te razmotriti neke situacije na mercatu. Kako se osjećam? U životu treba znati prihvatiti i dobre i loše trenutke..."

[You must be registered and logged in to see this link.]

debeli genijalac

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   26.01.14 2:09

business as usual, koji kurac mu se sve svodi na biznis?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
gogec

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   26.01.14 2:33

a jebiga, nemožeš od njega očekivati rođenog interistu..

na njemu je da zaposli prave ljude, da sanira dugove i uloži pare, uglavnom inter vodi na financijskim stabilnim osnovama a na onima koje zaposli da inter vrate na pravi put igrački i rezultatima.. ja tada nemam problema što ga nema na tekmama ili što nas gleda kao poslovni projekt, samo neka bude uspješan poslovni projekt..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   26.01.14 2:37

Da li je taj čovjek ikad sastavio rečenicu koja u sebi nema riječ business ?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
debeli genijalac

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   26.01.14 5:19

pa ne vodiš trgovinu pa da samo gledaš posao, Inter je strast, ljubav, emocija, ne mogu vjerovat da se sve svodi na posao. i ako ćemo tom logikom ić mene su učili da moraš potrošit da bi mogao i zaradit. bez ulaganja u momčad teško možemo do europe, pada prodaja TV prava, stadion poluprazan, pada prodaja dresova....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   26.01.14 23:47

Mene sad zanima di su novi igrači?! Pričao je da će kupovati tek kad netko ode otišao je Pereira, izgledai Belfodil, a možda odu i Rana, te Guarin, a mi nismo doveli još nikoga. Pa me tako zanima di su sad te zamjene koje je najavio?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
19o8

Najdraži igrač : Kovačić

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   27.01.14 9:25

kuky90 je napisao/la:
Mene sad zanima di su novi igrači?! Pričao je da će kupovati tek kad netko ode otišao je Pereira, izgledai Belfodil, a možda odu i Rana, te Guarin, a mi nismo doveli još nikoga. Pa me tako zanima di su sad te zamjene koje je najavio?

Čekaj još je prerano za kupovat last minute škart
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Chaos_11

Najdraži igrač : D.Milito, S.Handanovič;

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   27.01.14 10:40

kuky90 je napisao/la:
Mene sad zanima di su novi igrači?! Pričao je da će kupovati tek kad netko ode otišao je Pereira, izgledai Belfodil

Nismo dobili ništa za njih, radi se o posudbama.

kuky90

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   27.01.14 12:19

Pa sigurno smo dobili nešto para, a i nije govorio o prodaji nego da imamo previše igrača opčenito i da se trebao očistiti na nekim pozicijama di imamo previše i dovesti druge. Za sad ništa
[Vrh] Go down
Korisnički profil
jaZey

Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   27.01.14 23:02

Kruže glasine, neki manje bitni mediji su i potvrdili, da će prvi potez velikog nam vođe bit noga u guzicu Branci i Fassoneu.

Juventina će zamijeniti Michael Williamson, koji je već u klubu i počinje upoznavati novo radno mjesto dok se nasljednik Brance još traži...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Wesley10

Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   27.01.14 23:15

Ajde daj Bože dragi moli Realno, tko god da dođe bit će bolji.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   27.01.14 23:24

fige 
[Vrh] Go down
Korisnički profil
milito22

Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   27.01.14 23:57

Da dođe najgenijalniji čovjek na svijetu,opet ne može dovesti Hernanesa za 5 mil. Neće biti napretka dok Thohir ne otvori kesu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Erick Thohir   

[Vrh] Go down

Erick Thohir

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 5 / 17.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Similar topics

-
» Erick Thohir