Inter Croatia Crew - Forum
---
Erick Thohir - Page 5 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Erick Thohir - Page 5 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Erick Thohir

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
AuthorMessage
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime23.01.14 10:58

Samo da ne završimo kao DC koji se stalno razvlači po donjem djelu tablice. 2012 bili drugi i to im je jedini uspjeh u zadnjih par godina.

Možda sam u krivu ali ja bi rađe nekoga tko ima iskustva u nogometu i tko je pozna europski/talijanski način rada klubova.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime23.01.14 19:48

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime23.01.14 20:22

pa ja bi sad Thohiru stisno ruku jer je nabio kurčinu onoj gamadi, i neka ih je majku im jebem!
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime23.01.14 21:23

Ovo su oni tekstovi šta ih imaš pripremljene samo promjeniš ime. Same frazetine.
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime23.01.14 21:24

Ima jedan šibenski bend stvar koja kaže:

Sve je u kurcu i nema spasa
Nešto se čuje iz sveg glasa
Isti kreten opet viče
Stripite se ljudi uskoro sunca biće

Neki majmun opet s njime
Čuja je za mozak, al se ne zna služit s time
Niko od nas ništa ne svaća
Reinkarnira se debil pa se opet vraća

Kreten se naćulija i počeja da zbori
Kako se iz ničeg nešto stvori
A narod sluša i rađa se opet vira
A ja umiren od jada i od smija


E to.
Back to top Go down
Rickyy

Rickyy

Posts : 1623
Join date : 2012-03-30
Age : 32
Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime24.01.14 1:09

kad ovaj dolazi u Milano?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime24.01.14 7:45

debeli genijalac wrote:
pa ja bi sad Thohiru stisno ruku jer je nabio kurčinu onoj gamadi, i neka ih je majku im jebem!

Je, je, baš im je nabio kurčinu... Nakon što smo si mi zabili sami još veću i cili svit nan se smije... Al nema veze, bitno da si ga seremo... Nažalost, jedino na šta se možemo vaditi da si malo ublažimo i pokrpamo ponos su ovakve fraze i potraga za bar sličnim (istih nema ni približno) gafovima naših protivnika u prošlosti... I to je nešto... Mada, opet nan se smiju...

Zio wrote:
Ovo su oni tekstovi šta ih imaš pripremljene samo promjeniš ime. Same frazetine.

Potpis.

Rickyy wrote:
kad ovaj dolazi u Milano?

Trebao bi biti na tekmi u nedelju... Dakle ili danas ili sutra...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime24.01.14 11:32

Pa vidio da neki Indonežani pišu kako im je poznat Thohir po takvih gafovima i sranjima koje zna napraviti. Dal je istina neznam, samo kažem što sam pročitao.
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime24.01.14 11:34

leo shvaćam tvoju frustraciju, činiš se kao principijelan momak i to cijenim kod ljudi, međutim nama se već duže vrijeme smije italija a ponešto i ostatak svijeta zbog transfer politike, dakle ništa novo.

iskreno rađe bi da smo u ovakvom kurcu nego da nam se ona đubrad pretplaćena na naslove smije još više, makar oni nemaju više osmijeh na licu i pozivaju se na nekakav moral. ta ista govna lažirala su tekme i sada bi trebala nama suditi o poštenju. ako ćemo skroz otvoreno, nisam sklon teorijama zavjere, ali kako to da mi cijelu sezonu nemamo sviran niti jedan penal u našu korist?

svi nas jebu, i rađe bi da smo sami protiv svih nego da se saginjemo onim govnima i poslujemo uopće sa njima.
Back to top Go down
Dalmat

Dalmat

Posts : 876
Join date : 2012-10-20
Age : 34
Najdraži igrač : Zanetti, Cruz, Milito

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime24.01.14 12:07

gogec wrote:
leo shvaćam tvoju frustraciju, činiš se kao principijelan momak i to cijenim kod ljudi, međutim nama se već duže vrijeme smije italija a ponešto i ostatak svijeta zbog transfer politike, dakle ništa novo.

iskreno rađe bi da smo u ovakvom kurcu nego da nam se ona đubrad pretplaćena na naslove smije još više, makar oni nemaju više osmijeh na licu i pozivaju se na nekakav moral. ta ista govna lažirala su tekme i sada bi trebala nama suditi o poštenju. ako ćemo skroz otvoreno, nisam sklon teorijama zavjere, ali kako to da mi cijelu sezonu nemamo sviran niti jedan penal u našu korist?

svi nas jebu, i rađe bi da smo sami protiv svih nego da se saginjemo onim govnima i poslujemo uopće sa njima.

slazem se sa svime napisanim. Vec duze vrijeme pusimo na transferima, najvise u italiji. Nasi igraci su podcjenjeni, a kad kupujemo su napuhane cijene te nam ne daju zunigu, islu, naingolana...uglavnom jako lose, ugled narusen i ovo bi trebala biti tocka od koje krece cistka u klubu.
Dajem odredeni kredit thohiru i iz optimisticnih razloga. Branca, mazzarri sve ce to relativno lako otici, s ovime smo zapeli neko vrijeme. Ne da mi se pisati lose o thohiru zbog ovakvog gafa, jos je s druge strane juventus. Kazem ako krene cistka ovo moze ispasti pozitivan dogadaj.
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime24.01.14 12:14

Dalmat wrote:
uglavnom jako lose, ugled narusen i ovo bi trebala biti tocka od koje krece cistka u klubu.
Dajem odredeni kredit thohiru i iz optimisticnih razloga. Branca, mazzarri sve ce to relativno lako otici, s ovime smo zapeli neko vrijeme. Ne da mi se pisati lose o thohiru zbog ovakvog gafa, jos je s druge strane juventus. Kazem ako krene cistka ovo moze ispasti pozitivan dogadaj.

tome se i ja nadam, da će Thorir uvidjeti kakve nesposobne mediokritete ima zaposlene u klubu te da će napraviti neku čistku.
iskreno, sumnjam da on ima imalo pojma o nogometu, ali nema to ni veze ako postavi prave ljude na svoje mjesto. ima balast u klubu kojeg se mora riješiti, kako uprave tako i igrača.. neka bude čistke, samo neka se ne rješavaju mladih i potentnih igrača da bi se krpalo.
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime24.01.14 18:51

a tko se smije, buljavi morata i mogi? nabijem ih na kurac, nek se smiju, živo me peče kožica za licemjerne
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime26.01.14 10:57

Thohir na aerodromu u Milanu: "Ovdje sam zbog serije sastanaka u klubu. Želimo povećati business, te razmotriti neke situacije na mercatu. Kako se osjećam? U životu treba znati prihvatiti i dobre i loše trenutke..."

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime26.01.14 14:09

business as usual, koji kurac mu se sve svodi na biznis?
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime26.01.14 14:33

a jebiga, nemožeš od njega očekivati rođenog interistu..

na njemu je da zaposli prave ljude, da sanira dugove i uloži pare, uglavnom inter vodi na financijskim stabilnim osnovama a na onima koje zaposli da inter vrate na pravi put igrački i rezultatima.. ja tada nemam problema što ga nema na tekmama ili što nas gleda kao poslovni projekt, samo neka bude uspješan poslovni projekt..
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime26.01.14 14:37

Da li je taj čovjek ikad sastavio rečenicu koja u sebi nema riječ business ?
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime26.01.14 17:19

pa ne vodiš trgovinu pa da samo gledaš posao, Inter je strast, ljubav, emocija, ne mogu vjerovat da se sve svodi na posao. i ako ćemo tom logikom ić mene su učili da moraš potrošit da bi mogao i zaradit. bez ulaganja u momčad teško možemo do europe, pada prodaja TV prava, stadion poluprazan, pada prodaja dresova....
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime27.01.14 11:47

Mene sad zanima di su novi igrači?! Pričao je da će kupovati tek kad netko ode otišao je Pereira, izgledai Belfodil, a možda odu i Rana, te Guarin, a mi nismo doveli još nikoga. Pa me tako zanima di su sad te zamjene koje je najavio?
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime27.01.14 21:25

kuky90 wrote:
Mene sad zanima di su novi igrači?! Pričao je da će kupovati tek kad netko ode otišao je Pereira, izgledai Belfodil, a možda odu i Rana, te Guarin, a mi nismo doveli još nikoga. Pa me tako zanima di su sad te zamjene koje je najavio?

Čekaj još je prerano za kupovat last minute škart
Back to top Go down
Chaos_11

Chaos_11

Posts : 994
Join date : 2012-02-02
Location : Poreč
Najdraži igrač : D.Milito, S.Handanovič;

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime27.01.14 22:40

kuky90 wrote:
Mene sad zanima di su novi igrači?! Pričao je da će kupovati tek kad netko ode otišao je Pereira, izgledai Belfodil

Nismo dobili ništa za njih, radi se o posudbama.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime28.01.14 0:19

Pa sigurno smo dobili nešto para, a i nije govorio o prodaji nego da imamo previše igrača opčenito i da se trebao očistiti na nekim pozicijama di imamo previše i dovesti druge. Za sad ništa
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime28.01.14 11:02

Kruže glasine, neki manje bitni mediji su i potvrdili, da će prvi potez velikog nam vođe bit noga u guzicu Branci i Fassoneu.

Juventina će zamijeniti Michael Williamson, koji je već u klubu i počinje upoznavati novo radno mjesto dok se nasljednik Brance još traži...
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7193
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime28.01.14 11:15

Ajde daj Bože dragi moli Realno, tko god da dođe bit će bolji.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime28.01.14 11:24

fige 
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime28.01.14 11:57

Da dođe najgenijalniji čovjek na svijetu,opet ne može dovesti Hernanesa za 5 mil. Neće biti napretka dok Thohir ne otvori kesu.
Back to top Go down
Sponsored content




Erick Thohir - Page 5 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 5 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Erick Thohir

View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 18Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-