Inter Croatia Crew - Forum
---
Erick Thohir - Page 7 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Erick Thohir - Page 7 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Erick Thohir

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next
AuthorMessage
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime26.02.14 9:50

Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime05.03.14 10:38

Tihi će u Milano sletiti već večeras, a ne sutra kako je bilo programirano... Indiskrecija govore da mu sve teže pada odvojenost od kluba... Pa nek preseli u Milano. No big deal. Može spavat kod Marige...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime06.03.14 22:00

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čovjek gradi momčad koja će trajat 2-3 sezone. Nema taj nikakav plan.
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime07.03.14 12:03

pa to je jebeni napredak u odnosu na zadnjih par sezona jer su nam projekti trajali do Božića.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime11.03.14 7:42

Osim šta je potvrdio da će svi igrači na ljeto biti pod povećalom kako bi se dobro proanaliziralo tko je za Inter, a tko ne, Thohir je naglasio da su Samuel i Cambiasso još uvijek odlučujući, da ga veseli što je Ranocchia odigrao odlično, kao i Andreolli, te da nisu kontaktirali ni Torresa ni Chicharita... Podcrtao je činjenicu da ne namjeravaju napraviti jaku ekipu samo za sljedeću sezone već najmanje za sljedeće tri...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime11.03.14 15:13

U zadnje vrijeme mi raste povjerenje u ovog čovjeka,daj Bože da se konačno pomaknemo prema boljem. Mada je i ovaj trenutni skok za 4 mjesta na tabeli zadovoljavajuć.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime24.03.14 12:51

A ovako je to izgledalo kod Thohira za vrijeme utakmice protiv Atalante:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime25.03.14 11:24

Kaže Thohir danas u Gazzetti da će prosjek godina ekipe sljedeće sezone biti oko 26,5 i da će biti najviše 4 igrača u tridesetima. Rekao je da su Vidić i Palacio sigurni, možda će doći Sagna i da onda ostaje još samo jedno mjesto.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7192
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime25.03.14 11:29

Ako je to istina onda gmaz dobiva pedalu jer bi njemu igrao i Campagnaro i Cambi i Samuel vjerojatno.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7192
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime25.03.14 12:04

Sory za dupli post, ugl kaže Tihomir da si svi pod ispitivanjem uključujući gmaza, još jedan znak da bi mogao dobit pedalu na kraju :

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime26.03.14 10:33

Thohir: "S Mazzarrijem nema nikakvih problema, ali na kraju sezone ćemo analizirati svih. Tražio me i jedan drugi talijanski klub, ali ja sam navijač Intera. Želim da čitav svijet upozna moj Inter, dajte mi tri godine. Stadion? Za sada ostajemo na Meazzi..."

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime26.03.14 20:03

ko da morattija slušam u nekim situacijama, očito je da voli Inter (ili laže ko pas al ne vidim zašto bi lagao) i da je spreman na sve!
 yuto nagatomo treba neki smajlić za Erika, sramota je da branka ima dva
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10480
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime01.04.14 13:17

Jel ima igdje ikakve priče o odlasku mazarija ili je i ovaj thohir idiot?

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime02.04.14 19:56

Ma nadam se iskreno da neće biti nikakvih priča. Samo službena potvrda na stranici kluba jedno jutro. Najkasnije jutro poslije zadnjeg kola...
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11905
Join date : 2010-04-25
Age : 48
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime03.04.14 8:32

Ja sam skoro sto posto siguran da ga neće poslat ća...

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Aga

Aga

Posts : 1445
Join date : 2012-02-01
Age : 29
Location : crikvenica/tuzla
Najdraži igrač : Javier Zanetti,Maicon,Emir Spahic, Adriano, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime04.04.14 0:59

soecc wrote:
Ja sam skoro sto posto siguran da ga neće poslat ća...

Ja vjerujem da ako ispušimo od bologne da će mu samo telefonom javit pakuj kofere... Dok sam ga gledo kad je bio na par tekmi nije mi izgledao sretno mislim da samo čeka pravi trenutak
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime04.04.14 8:47

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime04.04.14 10:07

U rvatckoj smo ne razumijem taj jezik please lik ili barem naslov prevedi, ako ništa drugo na engleski njega kužim više.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime06.04.14 20:51

Erick Thohir assured “Walter Mazzarri will be the Inter Coach next season too” after this morning’s meeting.

The President met with Mazzarri, directors Piero Ausilio and Marco Fassone at the club HQ this morning and spoke to journalists as he left.

“Walter Mazzarri will be the Inter Coach next season too,” he assured the media.

“We must react together and face the last six games in the best way, then we’ll see what the market offers.”

“Samir Handanovic saved the point, as we risked defeat,” the President had told Sky Sport Italia last night.
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7926
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime06.04.14 20:54

Ma to je samo pilanje naopako, siguran sam da Macari nece docekat novu sezonu na klupi
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime06.04.14 23:03

kuky90 wrote:
Erick Thohir assured “Walter Mazzarri will be the Inter Coach next season too” after this morning’s meeting.

The President met with Mazzarri, directors Piero Ausilio and Marco Fassone at the club HQ this morning and spoke to journalists as he left.


ne vjerujem nimalo. 500 puta su mu snimili facu na tekmi i nijednom nije djelovao zadovoljno, nijednom se nije nasmijao osim možda kod gola Icardija koliko se sjećam.. to je diplomatski odgovor pretpostavljam, da se ekipa ne raspadne do kraja i da igrači ipak zadrže djelić autoriteta trenera do kraja sezone.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime06.04.14 23:33

Ma da vjerovatno jest, ali opet možda misli ozbiljno. dont know 
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime07.04.14 18:58

Učio je Thorir od Morattija vidim ja. Znači Mazzari leti sigurno  cheers 2 
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8452
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime17.04.14 13:33

Kaže striček Thohir da bi se talijanska liga morala više prilagodit azijskom tržištu, odnosno kako bi se termini utakmica morali pomaknut, a da ne bi bilo loše i da se ponekad odigra tamo. Navodi primjer da možda jednog dana Inter i Milan odigraju utakmicu u Singapuru.

Sviđa mi se što konstantno ponavlja kako želi vratit Inter u europski vrh, sviđa mi se što je svjestan kako će se morati uložit u ekipu, ali mi se ni najmanje ne sviđa što na svakom koraku spominje taj marketing i promociju po Aziji.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11905
Join date : 2010-04-25
Age : 48
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime17.04.14 14:01

Jbga, svi to rade. Ni meni to nije baš super, ali samo tako će veliki ostat veliki...

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Sponsored content




Erick Thohir - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 7 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Erick Thohir

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 18Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-