Inter Croatia Crew Forum
---

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!

Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!

Početna stranicaFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLoginFacebookTwitter

Share | .

Danilo D'Ambrosio

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   09.04.17 19:24

U jebote cesar, fantastičan odgovor.

cesar19

Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Icardi, Milito

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   09.04.17 19:55

Hvala leo.

Ne kužim zašto vas jebu toliko ocjene? Jel imate svoje oči, mislim ok ako ne stigneš pogledati bar 30% utakmica ali mislim da mi Inter dovoljno pratimo da sami steknemo mišljenje ko je kakav. Al dobro svakom svoje, pratite ocjene, ja ću pratiti kakav je meni tko i to je to. Raspravljat ćemo i dalje u krug.

leopnd
Admin

Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Sebastijan Kitonić

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   09.04.17 21:59

Ako si čitao s razumjevanjem, a nemam razloga vjerovati da nisi, ne kužim zašto je problem zaključiti poantu mog prvog posta vezanog za temu. U startu sam naglasio moje mišljenje o igraču, ocjene sam izvuko s obzirom da su relevantne u nekom globalnom smislu koji za sobom vuče sto drugih stvari, kao mercato npr... A da li su realne ili ne, to ostaje na pojednicu da zaključi, sumnjam da će ikad svi biti zadovoljni, eventualno ako ih sami daju. Isto je sa cijenama na mercatu, neki igrač vrijedi 40 miljona, meni možda vrijedi 20... Jebiga, nemoguće je biti objektivan. Ali, ako želimo voditi kvalitetnu raspravu, a želimo, nemoguće je, bar meni, ne izvlačiti takve konkretne i opće dostupne argumente kako bi se potkrijepile određene teorije. Razglabati u pavuša-modu mi se ne da...

cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   09.04.17 22:41

Al čekaj, sad sastrane ocjene općenito, ali jel po tebi dambrozijo stvarno toliko dobar da ima bolje ocjene od recimo Perišića za ovu sezonu? Ili da je mrvicu lošiji od Maicona (koji je igrao u ekipa koja je osvojila naslov pa su i ocjene bile bolje)? Mislim, pa svi gledamo tekme i vidimo kakav je, jasno da se popravio, nitko to ne osporava ali smatram da je i dalje preloš za Inter. Back-up može ako neće igrati više od 10 utakmica u sezoni, dakle nešto kao Santon.

kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   09.04.17 23:33

Pa Perišić već 3 ili 4 utakmice jedan od najlošijih na terenu. Ništa ne radi.
D'ambrosio se nakon Piolia ustabilio i igra dosta dobro, zapravo nekako jedan od rijetkih koji drži konstantu.

U zadnje vrijeme i na oči se vidi da dobro igra. Dolazi naprijed, utrčava u sredinu. A i počeo je driblati lik za čudo i uzimati lopte.

I meni nije bio baš drag, ali je bio i ostao naš najbolji bek, što i nije teško s obzirom na konkurenciju. Ali mora se priznati da je jako dobar i trenutno i prema statistikama najbolji desni bek u ligi. A i poziv u repku to dokazuje.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Adri

Najdraži igrač : Javier Zanetti

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   09.04.17 23:54

Kako si sad usporedio Perisica zadnje 3 tekme i Dambroziha kroz cijelu sezonu?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   09.04.17 23:59

kuky90 je napisao/la:
Pa Perišić već 3 ili 4 utakmice jedan od najlošijih na terenu. Ništa ne radi.
D'ambrosio se nakon Piolia ustabilio i igra dosta dobro, zapravo nekako jedan od rijetkih koji drži konstantu.

U zadnje vrijeme i na oči se vidi da dobro igra. Dolazi naprijed, utrčava u sredinu. A i počeo je driblati lik za čudo i uzimati lopte.

I meni nije bio baš drag, ali je bio i ostao naš najbolji bek, što i nije teško s obzirom na konkurenciju. Ali mora se priznati da je jako dobar i trenutno i prema statistikama najbolji desni bek u ligi. A i poziv u repku to dokazuje.

Kad smo kod "Pavuša rasprave" evo kukya.

Pa kako možeš usporedit 3 loše tekme Perišića i ono jedino što valja kod dambrozija?

Dambrozije je počeo driblat? Pa to i je problem. I Glogoški može driblat pa ništa neće napravit, ustvari vjerojatno bi i on imao bolje nabacivanje od ovog isuseka.

Ček ti kažeš da je on BIO naš najbolji bek? Pa u kojem to svijetu? Lik je ispodprosječan, jedino je pozitivno što se poboljšao u odnosu na dolazak kod nas ali to je i dalje loše. On je sad u rangu osrednjeg kluba u Italiji, i ovo tvoje razmišljanje može biti samo jedno: ili si slijep ili smo osrednji klub. Očito smo osrednji.

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 0:02

cesar19 je napisao/la:
Al čekaj, sad sastrane ocjene općenito, ali jel po tebi dambrozijo stvarno toliko dobar da ima bolje ocjene od recimo Perišića za ovu sezonu?

Naravno da ne.

cesar19 je napisao/la:
Back-up može ako neće igrati više od 10 utakmica u sezoni, dakle nešto kao Santon.

Meni čak ni backup...

cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 0:05

leopnd je napisao/la:
cesar19 je napisao/la:
Al čekaj, sad sastrane ocjene općenito, ali jel po tebi dambrozijo stvarno toliko dobar da ima bolje ocjene od recimo Perišića za ovu sezonu?

Naravno da ne.

cesar19 je napisao/la:
Back-up može ako neće igrati više od 10 utakmica u sezoni, dakle nešto kao Santon.

Meni čak ni backup...

Onda se slažemo.

kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 0:52

Pa pitanje je bilo kako to da je bolji po ocjenam od Pere, jel tako? Pa bolji je zato jer je Perišiću pala ocijena na whoscored jer je 4 utakmice u nizu među najlošijima. A Dambrosio sad već eto drugu najbolji i prije toga u top 3 igrača. Pera dobio crveni protiv Juventusa pa dobio 5 ocjenu, i tamo kad je de Boer došeo prvih 4-5 utakmice jako loše, pa onda dobro nekih 8 pa onda opet nekoliko loših u nizu. Ima te padove i uspone zbog kojih mu je ocijena takva.
Razlika je što je u nekim utakmicama Perišić baš rasturio, a onda u utakmicama protiv Napolia, Juventusa, onih izraelaca odigrao očajno i dobio ocjenu 5. A Dambrosio nekako igra cijelo vrijeme jednako, nema takvih uspona i padova.

Baš kad je pozvan u reprezentaciju sam čitao i analiza je bila kako je Dambrosio Interov naj konzistentan igrač kroz sezonu. Imao malo lošiji početak ali dalje sve igra uvijek isto. Dok drugi imaju velike uspone i padove.

I to što je bolji po ocjenam je sitnica samo za 0.09. A za to su zaslužne te utakmice u kojima je Pera odigrao baš kriminalno.

Driblanje sam naveo jer si njemu zamjeralo kako ne dolazi naprijed i da ne zna proći igrača. A gle vraga lik počeo driblati bolje od Candreve, dolazi naprijed i čak zabija. A prema iza već prije bio dosta dobar, a sad je bek sa najviše uspiješih tacklesa u ligi i u top 10 igrača sveukupno i u prosjeku po utakmici.

Kao što je leo rekao. Ako ti ocjene nisu mjerilo i krive su, ako ti statistika nije mjerilo i to bacaš u vjetar. Što je onda mjerilo? Ti sam?
Prema tom mjerilu možemo svakog igrača napraviti kao da je smeće ili obrnuto.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 1:14

Znači dambrozijo je bolji od Perišića ove godine, to je zaključak. Jer je dambrozijo cijelu sezonu konstantan, konstantno prosječan. Pera koji je direktno utjecao na naših bar 15 bodova je smeće jer je dobio crveni i odigrao "kriminalno" nekoliko utakmica. Sreća da je dambrozijo po tom pitanju top.

Pazi ovo, dambrozije dribla bolje od Candreve. Prvo, Candreva nije mjerilo za driblinge, a drugo ne dribla. Ove sezone nije 3 puta prošao igrača, a da je svojim prodorom napravio nešto korisno za ekipu. Ubacivanja kriminal. Obrambeno je solidan, ali ništa više.

Mjerilo su moje oči, ocjene bi pogledao kad bi dovodili Ansaldija da vidim što mediji kažu o njemu, kao i koja mu je procijenjena vrijednost i to samo zato jer ga nisam dovoljno pratio, a pošto dambrozija, nažalost, gledam svaki vikend onda mi ocjene ne trebaju. Ali ako tebe tješi činjenica da dambrozijo ima dobre ocjene i da je on zbog toga najbolji bek na svijetu ili jedan od najboljih onda ti nikakva rasprava ni gledanje utakmica ne može pomoć.

kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 1:39

Nisam ja napisao dali je bolji ili nije, a i nisu ista pozicija da se vežemo samo na golove. Niti sam napisao da je Pera smeće. Nego zašto je bolji po ocjenama kad si pitao.

Oba dva su ove sezone dosta bitni igrači i ni jedan nije loš od njih dvojice. Naveo sam da bolje dribla od Candreve jer je krilo i on bi trebao ustvari više toga raditi, onako reda radi jer prije je samo dodao loptu prvome do sebe i vratio se. Sad konstantno odlazi naprije i kad ima prostora ulazi na nabac i nudi se za udarac.

Pa dobro onda se jednostavno ne slažemo jer meni je ove sezone jako dobar, a i prije je bio naš najbolji bek. Santon ne može trčati ni 60 minuta, Nagatomo je glupan, a Ansaldi se baci na pod kod svakog duela. Telles je bio dobar ali isto u obrani 0, a pošto je bek to bi prvo trebalo biti na pameti.
A osim toga dovoljan dokaz su mi njegove ocjene ove sezone, te rast cijene na transfermeketu(a tu je već i prije bio naš najskuplji bek) i pohvale u medijima(dakle stručnjaci). Ne kažem ja sad daj je WC bek jer nije niti je ikad bio, ali da je dobro igra za nekakvog pričuvnog beka to je istina.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
matrix

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 1:43

Ljudi moji da nemamo perišića sad bi bili 10 na tablici. Lik nas je spasio x puta. Meni osobno Ambrozije nije ni blizu materijal za Inter, ali ni blizu. On i onaj Maicon su razlika nebo i zemlja, to je uvreda uopće usporediti. Slažem se da lik može biti samo zamjena i to je to

cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 1:45

kuky90 je napisao/la:
Nisam ja napisao dali je bolji ili nije, a i nisu ista pozicija da se vežemo samo na golove. Niti sam napisao da je Pera smeće. Nego zašto je bolji po ocjenama kad si pitao.

Oba dva su ove sezone dosta bitni igrači i ni jedan nije loš od njih dvojice. Naveo sam da bolje dribla od Candreve jer je krilo i on bi trebao ustvari više toga raditi, onako reda radi jer prije je samo dodao loptu prvome do sebe i vratio se. Sad konstantno odlazi naprije i kad ima prostora ulazi na nabac i nudi se za udarac.

Pa dobro onda se jednostavno ne slažemo jer meni je ove sezone jako dobar, a i prije je bio naš najbolji bek. Santon ne može trčati ni 60 minuta, Nagatomo je glupan, a Ansaldi se baci na pod kod svakog duela. Telles je bio dobar ali isto u obrani 0, a pošto je bek to bi prvo trebalo biti na pameti.
A osim toga dovoljan dokaz su mi njegove ocjene ove sezone, te rast cijene na transfermeketu(a tu je već i prije bio naš najskuplji bek) i pohvale u medijima(dakle stručnjaci). Ne kažem ja sad daj je WC bek jer nije niti je ikad bio, ali da je dobro igra za nekakvog pričuvnog beka to je istina.

Znači Telles je lošiji od dambrozija? Ok, sružio si internet. Serveri padaju. Internet gori: "Kada vidite što mu je napisao nećete vjerovati."

kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 2:01

Ne govori o tome kako sada igra. Nego kako je igrao kod nas, a nije se baš proslavio. Da ofenzivno dobar, ali u obrani dosta loš bio pogotovo protiv igrača kao Salah i slični. Ima je one neke dobre utakmice, ali ima i onih di je bio baš beskoristan čak i ofenzivno.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 2:03

Ja govorim o utakmicama u Interu, sad ga ne pratim. Bio je doktor za sve naše bekove, napadački odličan, obrambeno solidan (ako uzmemo u obzir kakvi su bili ostali).

EDIT:
Evo, ove sezone ima i bolje ocjene od dambrozija, a ima ih bolje i one sezone kad je bio u Interu dakle sam si sebi rekao da nemaš pravo kad kažeš da nije bolji od dambrozija. Hvala.

kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 2:39

Di si našao ocjene od prošle sezone?
Bio je jako dobar na početku sezone ali onda krš i lom, na kraju ga ni Mancini više nije koristio, onda smo ga svi vrijeđali, a kad ga stavio ponovo odigrao je za kurac.
Da je bio tolko dobar nebi mu u Inter padala vrijednost na transfermarketu, a Dambrosio rasla za nekih 2-3mil. ;)

A ove sezone. Telles ono što sam gledao je odlično igrao, mislim da neke utakmice lige prvaka su to bile. I radi toga sam bio za Tellesa da ga otkupe jer je pokazivao potencijal za boljeg beka, ali u onom momentu dosta loše je igrao obranu i loše se postavljao, ali je dosta mlad pa to mogao popraviti sa iskustvom. Zato sam napisao kako je igrao kod nas jer je sada bolji od Danila.

Eh da Matrix nisam rekao da je bolji. Meni osobno Pera igračina i totalni igrač, ali je bio razgovor o tome zašto su ocjene takve. Spasio nas puno puta, ali mu ocjenu snizile te neke utakmice gdje je bio užasan. Overall sa nastupima za repku Pera i dalje ima veću ocjenu od Danila.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 2:44

Evo opet ti pričaš o transfermarketu. Zašto ne koristiš svoje oči nego gledaš samo što mase govore?

Mancini ga nije koristio jer je očito postojala neka klauzula po kojoj bi ga za određeni broj utakmica morali odkupit, a to bi značilo da idemo u ligu sa Parmom.

Ocjene sam našao na WhoScored, pa bar bi ti to trebao znati kad pratiš ocjene od svakog igrača.

Dakle danilo je bio bolji od Tellesa kad su igrali u isto vrijeme u Interu? To mi želiš reć? Ako da nemamo o čemu pričat, ne slažemo se ni u jednoj riječi i to je to.

kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 3:44

Pa trebao si mi zaljepiti neki link jer ja ne mogu naći stare.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 3:52

Eto našao sam staru statistiku, ali samo kad uspoređuješ igrače. Evo zajebao sam se, ali znam da je bio dosta loš u obrani, dok je Danilo bio nekako ok u obrani, a u napadu ništa posebno. I da je Telles imao one neke žute minute gdje je dobio drugi žuti pa valjda radi toga.

Ja barem priznam da sam pogriješio u vezi toga. Ali ako i eto prema ocijeni nije bio prije, sad je sigurno naš najbolji bek, a i u ligi na samom vrhu među bekovima :)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na slici se može vidjeti kolko je statistički i ocjenu isto poboljšao Damrosio.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
cesar19

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 4:31

Ocjene poboljšao, a u igri i dalje katastrofa. Što ti je život.

kuky90

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 5:53

smiley 8

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Cehajic

Najdraži igrač : J.Zanetti, Coutinho, Andrea Rannochia, Matrix

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   10.04.17 12:15

Otkako je u Interu,Dambrozijo je direktni krivac za fin broj primljenih golova,nijedan nas bek nije dorastao zadatku i to mora biti prioritet za mercato.Istina je da Perisic puno varira,ali i dalje je odlican igrac i bezbroj puta nas spasitelj,ali za dobru ponudu lako bi ga prezalili.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   11.07.17 0:57

leopnd
Admin

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   27.07.17 19:11

Danilo D’Ambrosio è intervenuto ai microfoni di Tuttomercatoweb.com al termine di Inter-Bayern Monaco di questo pomeriggio: “Siamo molto contenti e stiamo crescendo, ma non abbiamo fatto ancora nulla. In ogni caso vincere aiuta a vincere, aiuta ad allenarti con il sorriso. Dobbiamo acquisire fiducia dopo i risultati negativi delle ultime stagioni. Quindi ogni vittoria è importante per noi”.
Come prosegue il lavoro con il nuovo allenatore?
“Conoscevo già il suo carisma e il suo modo di interpretare le partite. Sicuramente sarà molto importante e ci darà una grossa mano per raggiungere i nostri obiettivi. Parliamo di un tecnico con tanta personalità e idee calcistiche ben definite. Noi dovremo recepire tutto questo e dimostrarlo poi in campo”.
Tatticamente parlando, lo stesso Spalletti ha aperto alla difesa ‘a tre’.
“Sì, non ne ha fatto mistero e ci stiamo lavorando. Ma sono convinto che il modulo non sia l’aspetto più importante, al contrario dell’umiltà, della fame e della determinazione che il gruppo deve avere per raggiungere il quarto posto utile per la Champions League”.
Come procede l’inserimento dei nuovi acquisti? In particolare, per ragioni di ruolo, quello di Skriniar, accanto al quale giocherà molto spesso.
“Premetto che dovrò, come sempre, guadagnarmi io stesso la maglia da titolare. Inizio ogni campionato azzerando tutto con l’obiettivo di conquistarmi il posto. Per quanto riguarda Milan, è un giocatore che conosce già i concetti di Spalletti. Questo è per lui un vantaggio sotto certi punti di vista. Sono sicuro che anche lui ci darà una grossa mano”.
Questa è la stagione che porterà al Mondiale: a livello personale, è questo il grande obiettivo?
“Ma manca ancora troppo tempo, è ancora lunga. Io guardo al presente e vivo alla giornata, con l’obiettivo di migliorare giorno dopo giorno. Rispondo dicendole questo: starà a me giocare e far bene con la maglia nerazzurra per poi ambire a quella della Nazionale”.
Chiosa sul campionato: con Fiorentina e Roma l’inizio non sarà tra i più semplici.
“Vero. Non sarà un inizio semplice, ma conta come verranno interpretate le partite. Gli impegni possono essere facili o difficili, dipende soprattutto da noi. Dobbiamo pensare a noi stessi, che è quello che è mancato nelle ultime stagioni”.

Sponsored content

PostajNaslov: Re: Danilo D'Ambrosio   

[Vrh] Go down

Danilo D'Ambrosio

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next