Inter Croatia Crew - Forum
---
VIP Navijači - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
VIP Navijači - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 VIP Navijači

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AuthorMessage
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime16.05.14 20:54

gogec wrote:
To sam uspio shvatiti ali neznam sto je ona, model, vpditeljica, posvudusa..

all in 1 vjerojatno?  smiley 1 
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5956
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime16.05.14 21:16

Ova tema se komotno moze preimenovati u Dronfulje koje se fotkaju u Interovom dresu  smiley 1 
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime16.05.14 21:26

Proskrolaj si ponovo cijelu temu... ok 1

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime17.05.14 12:10

rafael_zd wrote:
Ova tema se komotno moze preimenovati u Dronfulje koje se fotkaju u Interovom dresu  smiley 1 

Pa definitivno nebi trebali u tom smjeru.. nije niti VIP niti ponesto zanimljiva iako je lijepo vidjeti polugolu zgodnu curu u bilo kojem dresu a jos vise bez njega..
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime20.05.14 10:15

Kralj!

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime20.05.14 15:33

Respect!
Ovo bi trebalo probat...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime18.06.14 13:06

Federica Giuliano:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime23.07.14 13:56

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime03.08.14 20:17

Jos jedan nas navijac, nogometas Rijeke i mozda i ubuduce hrv.reprezentativac.. copy-pasteta cu cijeli clanak jer jos nemam stranicu izvor, vjerojatno je to nabacio neko ko ima online pretplatu Novog Lista.. modovi nek izbrisu preostali dio intervjua ako misle da treba, ali lijepo je vidjeti da ima normalnih momaka u tom nogometu (mali nema ni vozacku jos u 21g, ne jebe cajke,..) evo intervjua:


Jedan od najboljih mladih nogometaša Hrvatske, 21-godišnji je Riječanin Ivan Močinić. Horoskopski bik, rođen je 30. travnja 1993. godine, zahvaljujući talentu, ali i iznimnoj predanosti treninzima te silnoj energiji koju iskazuje tijekom utakmica, već je 2011. počeo nastupati za prvu ekipu Rijeke. Paralelno sakuplja i nastupe za mladu reprezentaciju, a dolaskom Nike Kovača na mjesto selektora A selekcije, u nju ulazi i Močinić. Štoviše, postaje tek četvrtim igračem Rijeke u povijesti kojem je uspjelo doći do svjetskog nogometnog prvenstva.
   Iako samozatajan, Močinić je u vrlo kratkom roku postao ljubimcem, pa i idolom riječke nogometne publike. I ne samo nje, jer za njega pokazuju zanimanje i oni, možda bolje rečeno – one, koji s nogometom nemaju baš mnogo dodirnih točaka.
   Na žalost, zbog ozljede ne sudjeluje u furioznom startu svoga kluba, kako u HNL-u, tako i prednatjecanjima za Europsku ligu. Razgovor smo stoga vodili u Puli gdje se u poliklinici »Peharec« nalazi usred rehabilitacijskog procesa, istog dana kad je Rijeka igrala na Farskim otocima.
   – Oporavak ide u dobrom smjeru, no vrlo je naporan, iscrpljujuć. Dnevno ga obavljamo u dvije faze, od kojih jutarnja traje i dulje od pet sati. Slobodnog vremena imam malo, provodim ga odmarajući ili u šetnji Pulom. Lijep, ugodan grad, a ima i dosta turista.
   
Rastočinac

Prepoznaju vas u Puli?
   – Ne baš često, no oni koje zanima nogomet, znaju tko sam.
   Pomalo ste se iznenađujuće našli na popisu reprezentativaca koji su putovali u Brazil. Kako ste se tamo osjećali?
   – Jako dobro iako sam znao da zbog ozljede moja brazilska epizoda neće dugo trajati. Vratio sam se nakon deset dana, no nadam se da ću nakon oporavka opet biti na reprezentativnom spisku, i da ću se pojaviti u kvalifikacijama za europsko prvenstvo u Francuskoj.
   Iako ste ostali bez nastupa u Brazilu, ipak ulazi u anale da je nakon jako puno godina netko od nogometaša rođenih i poniklih u Rijeci stigao do svjetskog nogometnog prvenstva.
   – Da, poznat mi je taj podatak, a on me čini još ponosnijim. Nedavno me nazvao i selektor Niko Kovač, raspitivao se za moje zdravlje. Nalazi se u Hrvatskoj, prati nastupe potencijalnih kandidata za reprezentaciju. Njegov poziv mi vraća vjeru da ostajem na reprezentativnom popisu.
   Budite veliko zanimanje javnosti, mladih pogotovo, no o vama u medijima skoro da nema značajnijih privatnih podataka. Iz kojeg riječkog kvarta dolazite?
   – Rođen sam i odrastao na Rastočinama gdje smo živjeli do moje 11. godine. Nakon toga selimo na Kantridu, nedaleko željezničkog podvožnjaka gdje i danas stanujemo, tako da na većinu treninga idem pješice. Što se pak tiče nogometa, od prvog sam treninga u Rijeci. Počeo sam kad mi je bilo samo osam godina, u prednatjecateljskoj skupini »mlađi morčići«, a prvi mi je trener bio Damir Markanović. Istina, jednu sam sezonu bio na posudbi u riječkoj Lokomotivi, no bez obzira na to, već sam dakle 13 godina igrač Rijeke.
   A školovanje? Gdje ste pohađali osnovnu i srednju školu?
   – Iako sam dakle u osnovnu školu krenuo s Rastočina, pohađao sam talijansku školu Gelsi. Nakon nje upisujem Salezijansku gimnaziju, sportski razred.
   
Sasvim solidan učenik

Kakav ste bili učenik?
   – Dobar, odgovoran, nije bilo problema. Nisam završavao s odličnim, no bio sam sasvim solidan učenik. Nije baš lako uskladiti ozbiljno treniranje i učenje, no mislim da u svemu tome nisam bio loš.
   Roditelji su vam profesori književnosti. Otac je bio i vrsni nogometaš. Kako su vas odgajali: knjigu u ruke ili loptu u noge?
   – U svakom slučaju – knjigu u ruke. U tome je posebno prednjačila mama, njezina je želja bila da studiram medicinu. Tata je također davao prioritet školi, no uvijek su mi davali poticaj i u onom drugom: loptu u noge. Vrlo sam brzo došao do spoznaje da je nogometna karijera varljiva, da je obaveza svakog sportaša, ma koliko se profesionalizirao, da završi najmanje srednju školu. Pogledajte – odlično me krenulo, a onda je stigla ozljeda koja me već skoro dva mjeseca drži podalje od nogometnih terena. A takve su stvari kod sportaša česte.
   Upisali ste fakultet?
   – Jesam, Pomorski, no vrlo brzo sam uvidio da ozbiljan studiji i ozbiljna nogometna karijera ne idu zajedno pa sam ga prekinuo.
   Znači povratak u klupe slijedi nakon karijere. Kao Zvonimir Boban ili Ivan Mance primjerice?
   – Nikad se ne zna, no u ovom sam trenutku izrazito posvećen nogometnoj karijeri.
   
Nemam vozačku

Kako danas roditelji gledaju na vašu karijeru. Naišao sam na podatak da ne dolaze na utakmice jer se »previše živciraju«?
   – Mama izrazito ne prati moje nastupe. Mislim da je samo jednom bila na utakmici, kad mi je bilo nekih deset godina. Ne gleda ni televizijske prijenose, eventualno na radiju poprati neki od njih. Tata je dok sam bio mlađi bio češći posjetitelj, danas je iznimno rijedak gost na utakmicama. Kaže da ga nervira gužva, buka oko nogometa. On voli utakmice pogledati na miru, proanalizirati ih, a na stadionu je to uglavnom nemoguće. Što se tiče treniranja u mojim mlađim danima, ni sam nisam volio da me otac promatra.
   Uz nogometaše se vezuje i jedan luksuzni, rastrošni stil života. Dijelom nam to pokazuje i parkiralište na Kantridi. Vas nismo viđali u njemačkim limuzinama?
   – Niste ni mogli jer uopće ne posjedujem vozačku dozvolu. Točnije, upravo ovih dana pohađam autoškolu kako bih mogao polagati vozački. Da, na Kantridi ima luksuznih automobila, Sharbini, Krstanović ili prije Benko imaju možda najbolje primjerke, no i kad po
S nostalgijom ću se sjećati stare Kantride
   
   Kako vas je dojmio novi stadion?
   – Super, jako mi se sviđa, mislim da ga i klub i grad zaslužuju. Na ovom sadašnjem je bilo mnogo problema za redovno odigravanje utakmica, naprosto nije više funkcionalan. Mada, s nostalgijom ću se sjećati današnje Kantride, skoro mi je čitav život vezan uz nju.
   Broj mjesta na novom stadionu izaziva polemike?
   – Mislim da je predviđenih 14 tisuća mjesta sasvim dovoljno. Danas se u nizu navrata puni kapacitet od desetak tisuća. Siguran sam da će gledatelja, kad dođe novi stadion biti znatno više, dolazit će obitelji, manja djeca. Uvjeren sam da će stalno biti pun. No, više od predviđenog broja bilo bi nerealno.
   
   Odgovornost sportaša
   
   Nedvojbeni ste idol mladih u Rijeci. Osjećate li to kao teret ili ste ponosni da vas vole?
   – Ponajprije – ne mislim da sam idol mladih. Pretjerano je tako razmišljati. Imam ja i svojih mana, to bi vam moji doma najbolje mogli ispričati. S druge strane, ponosan sam na to koliko mladi vole Rijeku. Posjetili smo neke od osnovnih škola – bilo je iznimno lijepo. Dočekali su nas u majicama, dresovima, pjevali su navijačke pjesme... Tad čovjek shvati da prema njima, prema najmlađima kao sportaš moraš biti posebno odgovoran. Ono što im poručujem, ne kao idol nego kao mladi sportaš, jest da dolaze na sportska borilišta, da se i sami bave sportom, da uče jer sportske karijere čak i kad su uspješne, ne traju dugo. Ponosan sam, kako da ne kad me traže autograme, kad mi skandiraju, ali idol... To ne, nitko nije savršen.
   
   Veseli me rast riječkog sporta
   
   Osim nogometa, koji vas još sportovi zanimaju, što pratite?
   – Obožavam skoro sve spotove, posebno one s loptom. Okušao sam se u mnogima, igrao sam, u školi, i rukomet, volim vaterpolo, tenis. Jako volim sport. Veseli me i to da je u Rijeci sve kvalitetnija sportska scena, da su rezultati mnogih klubova sve bolji i bolji. Bilo bi mi drago da još ojača košarka, da se i ona vrati na razinu nekadašnjih uspjeha. Često odem do bazena na Kantridi – fasciniran sam koliko je tamo djece što se bave plivanjem. Jako mi je drago kad vidim kakva atmosfera vlada na bazenu.
   
   Uz Inter od Ronalda
   
   Poznata je vaša ljubav prema milanskom Interu? S obzirom na do sada pokazano, ni odlazak, jednog dana naravno prije kojeg ćete pomoći Rijeci da dođe do titule, u taj klub nije isključen?
   – Inter, da. Volim taj klub od najranije mladosti. Ne, nije to neka obiteljska tradicija, jednostavno sam u dobi od nekih šest, sedam godina obožavao Ronalda. S obzirom da je on igrao u Interu, postao je moj omiljeni klub. Igrati u Interu? Moralo bi se mnogo toga posložiti, no nikad ne reci nikad. Moja je želja da jednog dana, nastavim li karijeru u inozemstvu, igram u nekoj od liga »petice«. Ili u onim državama gdje je Rijeka igrala Europsku ligu. Volim i njemački nogomet, no ipak je moj stil najbliži mediteranskom krugu – Španjolska, Italija, Francuska.

ložim odlučit ću se za neki manji automobil, svakako ne pretjerano skup. Uostalom, nakon položenog vozačkog i ne smijem voziti automobile snažnije od stotinjak »konja« tako da nema opasnosti od nekog silnog luksuza. Ma i nije moj stil. Obilazimo ovih dana salone, imam i uži izbor, bit će nešto manje, okretno, moderno.
   Nogometaši se često vezuju i uz modnu scenu, odnosno njezine protagonistice?
   – Ne krećem se uz modne piste tako da baš i nisam u takvoj »opasnosti«, teško da će u mojem slučaju doći do ponavljanja stereotipa »nogometaš i manekenka«. Trenutno nemam djevojku, a nadam se da će se s vremenom pojaviti meni srodna duša.
   Ništa dakle od braka u mladim godinama?
   – Kako sada stvari stoje, sigurno ne. Kad razmišljam o braku, mislim da prije 25. godine ne bi trebalo do njega doći. Mada – neke se stvari ne mogu baš tako prognozirati.
   Imate izgrađen i svoj stil. Tko vas modno savjetuje?
   – Nitko pretjerano. Frizura je moj odabir, volim dužu kosu. Kad sam kratko ošišan, naprosto se ne osjećam ugodno. Mada ova frizura, duge su mi »šiške« znale smetati na treninzima tako da sam ih morao skratiti. Godinama idem kod iste frizerke, u središtu grada nedaleko Riječke gimnazije. Kod garderobe preferiram sportski, casual stil. Udobno, majice s kapuljačama, taj đir.
   Slično kao vaši navijači?
   – Da, oni mlađi. Svi vam mi, generacijski, imamo sličan modni ukus.
   A izlasci? Rijeka je poznata kao grad iznimno bogato strukturirane glazbene scene, s jednakom takvom lepezom mjesta za izlaske. Što preferirate u tom smislu?
   – Volim svu dobru glazbu. Dio utjecaja je na mene ostavila tri godine starija sestra Marta. Trenutno u Trstu studira jezike – talijanski, engleski i njemački. Ona je uvijek bila glazbeno angažirana, obožava punk scenu. No, nije me do kraja uspjela »zaraziti«. Mada volim i taj zvuk, naš, riječki – Let3, Urban. Ali zapravo ne postavljam žanrovske granice, ni kod domaće ni kod strane glazbe. Ono što nikako ne slušam su »cajke«, turbo folk, to nikako. A ono što me pomalo smeta je što se na Kantridi, prije utakmice ili na poluvrijemenu, manje puštaju izvođači s riječke urbane scene. Mislim da je toga nekad bilo više.
   
Ne izlazim noću

Niste mi rekli za izlaske?
   – Rijetko idem na mjesta gdje se izlazi noću. Da budem iskren, zadnji sam put bio na jednom takvom mjestu nakon osvajanja kupa, u Phanasu. No ni tad se zadržavam dugo. Češće izlazim u restorane. Dijelom i zbog toga da roditelje poštedim stalnog spremanja obroka. Mi sportaši trošimo dosta kalorija, često smo gladni, volimo pojesti kvalitetnu hranu. Volim ribu, sviđa mi se novootvoreni Molo Longo, a s društvom znam i do Ugora. S obzirom da sam dobar prijatelj s dosta igrača koji nisu iz Rijeke, često s njima izađem. Riba ili meso? Meso, ipak. Dobar biftek je uvijek ispravan odabir. Jako sam zadovoljan i s našim restoranom na stadionu, odlično kuhaju.
   Prijatelje i prijateljstva vezujete uz dane odrastanja ili ste veći broj njih sklopili nakon uzleta nogometne karijere? S kojim se od igrača Rijeke najbolje slažete? Tko vam je na putovanjima »cimer«?
   – Većina mi je prijatelja ostala iz raznih perioda odrastanja. Povezani smo i danas, a imam i dosta dobrih kolega iz ekipe. Mnogo smo se prošle sezone naputovali, imam više onih s kojima dijelim sobu.
   Publika, Kek i suigrači dakako, u rujnu vas očekuju u ekipi. Mi vam također želimo brzo ozdravljenje, nastupe s Rijekom u Europskoj ligi?
   – Jako sam se zaželio nastupa, silno mi nedostaje nogomet. Prema svemu što trenutno znam i osjećam, dobro se oporavljam, za nekih tjedan dana mogao početi s treninzima. Težak je povratak nakon tako duge pauze, ali ne bojim se. Dat ću sve od sebe. Europska liga? Bilo bi divno. Iskustvo, sigurnost i samopouzdanje koje smo dobili u lanjskim nastupima neprocjenjivo je, bit će nam od velike koristi i ove sezone. Ekipa stalno raste, ništa nije nemoguće.
Back to top Go down
Fiume1908

Fiume1908

Posts : 110
Join date : 2012-08-28
Location : Rijeka
Najdraži igrač : JZ4

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime03.08.14 20:39

vjerovatno je sa foruma hocuri.com , Močo je još u jednom intervju za Novi List prije rekao da su u školi imali nekav sastav i gdje je on  pisao Massimu Morattiju i da mu je ovaj i odgovorio.

Intervju za SN.

Navijam za milanski Inter, jedan od snova je jednom zaigrati u takvome klube, ali prvo i osnovno i više od svega želim - osvojiti naslov s Rijekom.

IVAN MOČINIĆ UNO DI NOI   !
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime03.08.14 20:44

Konačno neko od te mlade garde da me podsjeća na mene...  rogi 1 

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime03.08.14 21:15

Fiume1908 wrote:
vjerovatno je sa foruma hocuri.com , Močo je još u jednom intervju za Novi List prije rekao da su u školi imali nekav sastav i gdje je on  pisao Massimu Morattiju i da mu je ovaj i odgovorio.

Intervju za SN.

Navijam za milanski Inter, jedan od snova je jednom zaigrati u takvome klube, ali prvo i osnovno i više od svega želim - osvojiti naslov s Rijekom.

IVAN MOČINIĆ UNO DI NOI   !


Sa forza-fiume.com foruma sam skopirao.. sad mi potvrdio clan da je Novog Lista kopirao a da ce sutra vjerojatno biti moguce citanje i ne-pretplatnicima..

@leo, da i na mene sto se tice ukusa! :)
Jos da postane i pravim igracem.. na dobrom je putu, glavu ima.. sto se tice igre, krece se dobro i bez lopte, igra brzo i korisno.. igra povucenog veznog no nije DM vec neki tip box to box vezera, vrlo odgovoran.. vidjeti cemo skoro kako ce napredovati..
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime04.08.14 6:08

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime04.10.14 14:19


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime22.11.14 21:51

Nije Inter, Pirelli je, no nije ni bitno, Michelle Rodriguez je smiley 1

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Chaos_11

Chaos_11

Posts : 994
Join date : 2012-02-02
Location : Poreč
Najdraži igrač : D.Milito, S.Handanovič;

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime24.11.14 0:05

April Summers je engleski model. Inače ova djevojka je bila i Playboyev 'Playmate of the Month' 2011. za francusko izdanje tog časopisa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime26.11.14 11:23

Cynthia Chanta:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
soecc

soecc

Posts : 11905
Join date : 2010-04-25
Age : 48
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime26.11.14 11:27

A daj...

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime26.11.14 11:30

strašno...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime26.11.14 18:29

Glupača iskidala dres.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime14.01.15 14:23

Manuela Meleleo:

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
gogec

gogec

Posts : 4340
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime14.01.15 17:34

Znao sam da ce biti neka koka cim vidjeh novi post ove teme.. :)

I like iako mi sa tim duck face-om idu pomalo na djetra
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51389
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime02.05.15 10:39

Susanna Canzian... Eto, i ona se deklarirala za Inter... I to sad u teškim trenucima. Respect! :)

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Rickyy

Rickyy

Posts : 1623
Join date : 2012-03-30
Age : 32
Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime02.05.15 13:50

Ne znam je li neko vec objavio, ali i najveci u povijesti rukometa se izjasnio kao Interista

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7192
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime19.06.15 11:53

Evo jedna slika za vjerovali ili ne rubriku.. Frend s kvarta stavlja sliku na drekbuk, gledam i ne vjerujem, Maminjo u Interovom kompletu sa svojim inicijalima, u carpe diemu, valjda najskuplji klub u Hrvatskoj..

[You must be registered and logged in to see this image.]

malo mi je porastao u ocima sad..
Back to top Go down
Sponsored content




VIP Navijači - Page 4 Empty
PostSubject: Re: VIP Navijači   VIP Navijači - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

VIP Navijači

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 7Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-