Inter Croatia Crew - Forum
---
Piero Ausilio - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Piero Ausilio - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Piero Ausilio

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AuthorMessage
Srna

Srna

Posts : 8445
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime02.03.15 18:54

Handu sad možda i nema više smisla prodavat jer mu je cijena opala (ljubav je propala) i ne možemo više dobit onako veliku paru za njega. Trebali smo ga utopit kad su se nudile 20+ cifre. Bardija su predviđali kao najvećeg talenta, ja sam također bio oduševljen kakve parade radi, ali je činjenica da već dvije sezone gdje god brani prima najviše golova po utakmici. I sad je cijelu sezonu na klupi. Sumnjam da takav golman može zamijenit Handu.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime02.03.15 19:00

Neki već navode kako je Handa stavljen na transfer lisu jer je odbio potpisati ugovor po ne znam koji put. Ako 15 milja izvućemo za njega ja sam sretan.
Back to top Go down
Emiliano

Emiliano

Posts : 1516
Join date : 2012-11-11
Location : Rijeka

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime02.03.15 19:35

Pa ako ne produzi sigurno ce ga prodavati da ga na ljeto 2016. godine ne izugube bez odstete. U najboljim je golmanskim godinama, klubovi kao Arsenal, City i Liverpool trebaju golmana i vlasnik ove teme bi mogao izvuci solidan iznos.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51326
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime23.05.15 20:47

Kaže Ausilio da su u stalnon kontaktu s agentom Hande ali da je normalno da si igrač uzme mrvicu vremena u slučaju da dobije neku ponudu od kluba koji igra LP; da će napravit sve da dovedu Yayu i da je ostanak Icardija prioritet; da igranje ili ne igranje EL neće utjecati na mercato jer ne žele više gledati sa strane juventusov ciklus...

Branca ovako odlučnu izjavu nije složio u 20 godina... Bravo!

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Wesley10

Wesley10

Posts : 7166
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime24.05.15 1:17

Ja isto kažem da cu ucit za test pa dođem na njega i raspadnem se ko drek na kiši. Đabe mu izjave kad tonemo sve dublje i dublje
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51326
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime04.06.15 20:22

Dakle Ausilio je izjavio sljedeće, bez ma i bez ali: "Krećemo dalje s Kovačićom i Icardijom. Želimo produžiti ugovor Handanoviću. Inter će biti konkurentan bez obzira na FFP..."

Il rinnovo di Kovacic, poi quello di Mauro Icardi. Nel mezzo, la caccia ai nuovi top player dell'Inter che - ad oggi - non ha ancora trovato fortuna. Tuttavia Piero Ausilio è fiducioso del futuro di questa Inter e - ai microfoni di Sportitalia chiarisce chi saranno i pilastri della rifondazione nerazzurra: "L'Inter riparte da Mauro Icardi. Crediamo nei nostri giovani come lui e Kovacic e oltre a loro vogliamo aggiungere qualità ed esperienza. Vogliamo ripartire da qualcosa di diverso, abbiamo costruito in questi mesi una importante base di lavoro insieme a Mancini. Stiamo parlando con Handanovic e quando c'è la volontà si lavora e si trova l'accordo, come successo con Icardi. Presto arriveremo ad una situazione ben definita, la più semplice per me è il rinnovo". Il dirigente nerazzurro poi continua: "Negli ultimi tre mesi abbiamo fatto comunque vedere qualcosa di positivo, anche se i risultati non sono completamente arrivati. Siamo in contatto continuo con Mancini, l'Inter va migliorata: qualcosa in difesa, qualcosa in attacco. Aggiungeremo innesti di qualità, ma per i nomi è presto. Le imposizione dell'Uefa? Le rispetteremo, ma riusciremo ad essere competitivi. Vogliamo ripartire con un nuovo progetto e abbiamo fiducia in Mancini. Siamo insoddisfatti e molto delusi dell'ottavo posto. Noi abbiamo le idee chiare, di certo non mancano, ma devono essere funzionali al progetto. E con la possibilità di iniziare a luglio saremo competitivi".

klanj

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Adri

Adri

Posts : 7925
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime04.06.15 21:05

Ako sva tri ostanu onda mu svaka čast, ne prodaje malgu.
Back to top Go down
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 29
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime11.06.15 23:26

AUSILIO : Molimo navijače da budu strpljivi. Krajem ovog mjeseca pojavit će se nova pravila FFP po kojima ćemo imati više prostora za transfere. Mediji svaki dan prenose različite vijesti koje nemaju veze sa nama i našim planovima za budućnost. Inter pregovara sa velikim imenima i siguran sam da ćete nakon ovog mercata biti zadovoljni. Narednu sezonu Inter je kandidat za scudetto.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime11.06.15 23:33

Do onda će drugi pokupovat sve igrače koje je klub htio, a onda će se krpat sa jadom.

btw što će se mjenjati u vezi FFPa? Čitao sam nešto o tome, ali to su bile samo glasine.
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7925
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime11.06.15 23:50

ja sma pročitao nešto u stilu da će pravila bit dosta blaža, nisam siguran sad
Back to top Go down
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2118
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime12.06.15 8:13

Ajde da i to vidimo, za sad sve neke bajke se pricaju.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime20.06.15 21:16

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8445
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime20.06.15 21:34

Čovjek dobio 40 milki u ruke od kluba i postao narodni heroj
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10468
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime20.06.15 21:35

Nevjerojatno

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime20.06.15 21:39

I nije ih slupao na 3 prosječna igrača nego je ukrao igrača pred rivalom. Plus što je doveo Mirandu i možda još Imbulu.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8445
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime20.06.15 21:43

To je baš bitno što smo ga ukrali Milanu.. Najgori mi je taj odnos Intera i Milana kada se međusobno uvijek bore za iste igrače, otimaju jedni drugima, kao svima treba. Da je bio dvoboj s bilo kojim drugim klubom oko Kondogbie uopće se ne bi digla tolika prašina. Šta mene boli kurac to što ga je Milan tražio. Za tri godine nitko se neće sjećat toga. A činjenica da će nas je koštao 40mil€ odmah u startu + 5mil€ po sezoni ostaje. Nadam se da će opravdat to.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10468
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime20.06.15 21:57

kuky90 wrote:
I nije ih slupao na 3 prosječna igrača nego je ukrao igrača pred rivalom. Plus što je doveo Mirandu i možda još Imbulu.

Znači, nije bitno što nije doveo svjetsku klasu nego je bitno da je ukrao pred nosom velikom milanu igrača koji je prvo vrijedio 30 za 40. BRA-VO

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime20.06.15 22:17



Di sam ja to napisao? 
SVI, ali baš SVI ste pisali da Interu trebaju vrhunski igrači. Ausilio dođe dovede igrača koji vrijedi 35 mislijuna eura i vi niste zadovoljni i govorite kako smo prevareni, ovo što je ukrao rivalu je samo kao šlag na torti. Dakle sad bi rađe 3 guarina, pa da jedan igra, a druga dva drkaju kurac na klupi. Jel?
Dakle sad bi rađe igrače za 10 milijuna, pa možda pogodi jedan transfer.

Doveo je kapitalca o kojem navijači Intera već dugo plaču, te stopera koji je u formi i gle čuda ljudi su nezadovoljni. Sad bi rađe za tih 40 milijuna 7 prosječnih igrača. Pa koju kitu su onda kupovali, pola ekipe je puno tkavih igrača, nismo trebali ništa ni mjenjati.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8445
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime21.06.15 2:18

Ja nisam rekao da sam nezadovoljan kupnjom ovog crnog, ali s obzirom na istrošeni novac skeptičan jesam. I Ausilia se često diže u nebesa, tako je bilo i prošlo ljeto i ovu zimu kad je "on doveo" Podolskog i Shaqirija, a vidi čuda jedan je otišao, a drugi je jedva skupio 400-500 minuta na terenu. Činjenica je da još nije napravio vrhunski posao zbog kojeg bi zaslužio takve pohvale. Na Kondogbiu svi svršavaju a kladim se da većina ljudi nije pogledala 5 njegovih utakmica. Nek se dokaže kao dobro pojačanje pa ćemo ga onda hvalit kako je dobro potrošio te pare. Zapamtite, 35mil€ je 3.5 puta više od cijene koju smo platili Kovu i Icardija. Što nije malo.
Back to top Go down
Chaos_11

Chaos_11

Posts : 994
Join date : 2012-02-02
Location : Poreč
Najdraži igrač : D.Milito, S.Handanovič;

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime21.06.15 10:47

Srna wrote:
I Ausilia se često diže u nebesa, tako je bilo i prošlo ljeto i ovu zimu kad je "on doveo" Podolskog i Shaqirija, a vidi čuda jedan je otišao, a drugi je jedva skupio 400-500 minuta na terenu.

Za Podolskog se znalo da odlazi, a Shaq nije ni toliko podbacio za tih pola sezone kolko je igrao s novim suigračima.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime21.06.15 10:48

On je doveo Podolskog na posudbu jer je znao rizik sa igračem i pogodio je što je tako napravio jer ga nije kupio bez veze, dok je Shaqiri pun pogodak. 
Osvaldo je isto bio dobar, ali njega je njegova narav prcula pa su ga se riješili, dok je M'vila isto tako bio samo posudba jer je Ausilio očito dobro procijenio stanje stvari oko igrača. Kupio je Santona, Shaqirija, Medela i Doda. Od svih tih jedino je Dodo upitan ostali su dobro odigrali, a i Dodo je bio dobar u Mazzarijevoj formaciji kao ofenzivni bek. Shaqiri i Santon izgleda nisu igrali pred kraj jer je Mancini ocjenivao tko ostaje, a tko ne. Isto zato je i Hernanes mislim dobio tolko prilika.
Pogledaj što je sa Mirandom i njegovim transferom napravio i kako je zaobišao izravno plačanje. Mislim da ova njegova snalažljivost ipak i zaslužuje pohvalu. I lik je u godinu i pol doveo više dobrih igrača nego ovih prije njega u 4 godine.

E da i ovo što sam stavio njegovu sliku i potpis je čista šala jer ljudi po društvenim mrežama stavljaju svakakve stvari pa eto da malo i ja sudjelujem. Nije da baš svršavam na njega. :)
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6530
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime21.06.15 11:28

Hajmo ovako. Meni je Ausilio presimpatična osoba kad ga ovako vidim na slici,smatram da je dosta inteligentan i da je pravi čovjek za ovu poziciju. Ali,budimo realni,za dovesti Kondogbiju na ovakav način nije potreban neki veliki intelekt,dosta se odstupilo od početne ponude koja je bila 25 mil. Dakle,svako od nas bi to mogao izvesti.
Pomalo mi je glupo što dosta vas tu slavi dolazak Kondogije više iz razloga što smo ga oteli Milanu,nego što će on za nas biti pojačanje. Naravno,nitko ovdje ne voli Milan,ali mene osobno,u ovim trenucima totalno zaboli za njih. Pa pogledajte te jadnike. Najavljivali su J.Martineza i Kondogbiju,neće dobiti niti jednog,već su im Mexes i Muntari produžili ugovore.
Doći će jednog dana trenutak kada ćemo se mi obračunavati sa Milanom,ali oni su trenutno za nas potpuno nebitni. Što se mene tiče,isto mi je da smo se za Kondu borili sa Realom,Milanom ili Bolognom.

E da,shvačam zašto se toliko veliča Ausilija. Svi smo navikli na katastrofalne greške uprave ,pa se sad normalni potezi čine kao najbolje kupovine ikad. Budimo realni,dovođenje Kondogbije je samo normalan potez,ništa preintelegentno od strane uprave. Na kraju krajeva,samo su radili svoj posao.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5324
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime21.06.15 12:27

milito22 wrote:
Ali,budimo realni,za dovesti Kondogbiju na ovakav način nije potreban neki veliki intelekt,dosta se odstupilo od početne ponude koja je bila 25 mil. Dakle,svako od nas bi to mogao izvesti.
Svako osim Galijanija izgleda :D
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10468
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime21.06.15 12:48

milito22 wrote:
Hajmo ovako. Meni je Ausilio presimpatična osoba kad ga ovako vidim na slici,smatram da je dosta inteligentan i da je pravi čovjek za ovu poziciju. Ali,budimo realni,za dovesti Kondogbiju na ovakav način nije potreban neki veliki intelekt,dosta se odstupilo od početne ponude koja je bila 25 mil. Dakle,svako od nas bi to mogao izvesti.
Pomalo mi je glupo što dosta vas tu slavi dolazak Kondogije više iz razloga što smo ga oteli Milanu,nego što će on za nas biti pojačanje. Naravno,nitko ovdje ne voli Milan,ali mene osobno,u ovim trenucima totalno zaboli za njih. Pa pogledajte te jadnike. Najavljivali su J.Martineza i Kondogbiju,neće dobiti niti jednog,već su im Mexes i Muntari produžili ugovore.
Doći će jednog dana trenutak kada ćemo se mi obračunavati sa Milanom,ali oni su trenutno za nas potpuno nebitni. Što se mene tiče,isto mi je da smo se za Kondu borili sa Realom,Milanom ili Bolognom.

E da,shvačam zašto se toliko veliča Ausilija. Svi smo navikli na katastrofalne greške uprave ,pa se sad normalni potezi čine kao najbolje kupovine ikad. Budimo realni,dovođenje Kondogbije je samo normalan potez,ništa preintelegentno od strane uprave. Na kraju krajeva,samo su radili svoj posao.

Mislim da ovdje možemo stavit točku na ovu temu. Isto tako, ako je ovo odličan potez za sada može se pokazati i kao užasan ako Krankšvester odigra loše, e onda je to veliki zajeb. Dakle lik nema pravo na pogrešku ni na ozljede jer je plaćen puno previše za trenutnu situaciju u klubu.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Kuz

Kuz

Posts : 777
Join date : 2013-02-05
Age : 46
Location : Novi Sad
Najdraži igrač : Beppe

Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime21.06.15 12:51

cesar19 wrote:
kuky90 wrote:
I nije ih slupao na 3 prosječna igrača nego je ukrao igrača pred rivalom. Plus što je doveo Mirandu i možda još Imbulu.

Znači, nije bitno što nije doveo svjetsku klasu nego je bitno da je ukrao pred nosom velikom milanu igrača koji je prvo vrijedio 30 za 40. BRA-VO

DOVEO JE SVJETSKU KLASU.
Back to top Go down
Sponsored content




Piero Ausilio - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Piero Ausilio

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 15Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-