Inter Croatia Crew - Forum
---
Lautaro Martinez  - Page 20 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Lautaro Martinez  - Page 20 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Lautaro Martinez

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next
AuthorMessage
Adri

Adri

Posts : 7926
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime30.01.21 9:59

Odlicno
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime31.01.21 14:58

Izvini.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51522
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime01.02.21 18:58

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime10.02.21 6:19

Lautaro treba početi odrađivati treninge na bazenima... U smislu da pokuša loptom pogoditi bazen. Pa tek onda na travnjak.
Kakva je ono realizacija?! Cijelu sezonu je očajan po tom pitanju,pogotovo u velikim tekmama. Jebe mi se za golove Crotoneu i Beneventu.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime10.02.21 9:49

Završnica mu je očajna, ono je morao zabiti. O padanju da ne pričam

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime10.02.21 21:25

Ima sve vrhunsko osim realizacije a kod napadača je pa i najvažnija, ali mlad je valjda se popravi. Al ne mogu se ja na njega ljutiti ni kad fula zicere kad vidim koliko grize i trudi se.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime11.02.21 9:30

A daj nek potpiše taj novi ugovor, možda ga onda krene

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime11.02.21 19:32

Puno više sudjeluje u izgradnji napada i u fazi obrane u odnosu na prije, ali očito sve to ostavlja traga na realizaciju, moguće da gubi snagu i koncentraciju.
Mi kad uzmemo u obzir snagu kluba, i što se tiče budžeta i što se tiče reputacije zadnjih 10 godina, bolje napadače od Lautara i Lukaku teško da možemo naći. Meni je jedino žao što nismo u ovom prijelaznom roku mogli dovesti 3. napadača koji bi rasteretio ovu dvojicu, nekog ala Papu Gomez koji bi vjerujem donio sve ono što Sanchez kao 3. napadač ne donosi - golove i driblingom stvaranje viška u napadu.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 8:54

Papu bi bio odličan fit, prava šteta da ga nismo uzeli.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 13:03

Da je Papu došao Lautaro bi bio treća opcija budući da je Papu trenutno spaceshuttle za Lautara.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 13:23

Da je došao Papu mogli bi komotno dati Sancheza za Dzeka. Onda pak bi Lautaro bio napadač broj 4 haha
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 16:53

Srna wrote:
Da je Papu došao Lautaro bi bio treća opcija budući da je Papu trenutno spaceshuttle za Lautara.

Pa nek se bori za mjesto. Da je u stanju pogodit prazan gol,ne bi strahovao za mjesto pored Papua.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 17:18

Ali mislim da je to zato jer previše toga želi i radi. Stalno radi pritisak, dribla i otvara si prostor. A onda mu padne ili koncentracija ili nema snage da završi to kako spada.

Ono što je dobro zabio je dosta veliki ekipa i nema tog straha protiv njih. Osim toga jedan je od malđih igrač sa 10+ golova u ligama. Mislim da su u-23 samo Haland i Mbappe ispred njega.

Tako da ne treba ga odbaciti. S godinama će i to ispraviti, a onda će tek biti killer kakvog čekamo.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 17:41

Vi koji ne cijenite Lautara zasluzujete onog debelog beskorisnog tap inera icardia kojem je jedina svrha guzicom ubacit ubac sa 2 metra, tu njegov doprinos prestaje

Lautaro je space shuttle za Papua, a ne obrnuto, i zato su se za jednog odbijale cifre od 100mil, a drugi je prodan za 10

Lukaku da istrci i odradi pola dirty worka sta odradi Martinez, nebi imao ni pol golova sta je zabio, jer presing napravi tocno 3 puta u sezoni, dok ovaj trci ko navijen 0/24 i jos je uz to tehnicki jebeno potkovan
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 19:38

Ja cijenim Lautara,nakon Hakimija i Lukakua mi je najdraži igrač sadašnje ekipe.
Ali don't give me that crap, da zbog puno trke fulaš ovo:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 19:47

Lukaku je imao i gorih i skupljih promasaja, finale EL npr di je tragicar ispao.. Najlakse je izvadit promasaje, Lautara uopce ne krivim i kad pogledaš sve najbolje napadace na svijetu danas, ko ima top brojke, uopce ne sudjeluje u fazi obrane i tu je igrac manje. Tipa kristina, Messi, Lewa, Benzema, Lukaku, Neymar itd.. Dok kad pogledas napadaca koji je workhorse i podreden ekipi, tipa onaj transvestit iz liverpoola, on ne prebaci 10 golova u sezoni u svim natjecanjima.. Tako da je Lautaro best of both worlds, a jos ce napredovat sigurno i bio bi najgluplji potez ikad prodat ga za bilo kakvu lovu
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4581
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 19:54

Pa nije zbog puno trke i truda promasio ovu priliku protiv Juventusa, vec je klasicno svoje raspalio svom snagom pa sta bude, da se razumimo istu stvar radi i Lukaku, pogotovo kad se nađe 1 na 1 sa golmanom.

Ja nemam problema da on promasi tu i tamo koju priliku, ono sta me nervira je sta imam osjecaj da ne napreduje, meni osobno je puno bolji bio u prvom dijelu prosle sezone, tad je zbilja djelova kao igrac od 100 mil, trenutno nije ni na tragu te razine, i slazem se bilo bi ekstremno glupo ga prodat, tip ce za 2-3 sezone bit vjerojatno najbolji napadac na svijetu.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 20:46

Ma doci ce to s godinama. Zato sam napisao da bi bio napadač broj 4 jer bi Conte sigurno koristio ove strace s iskustvom umjesto njega haha.

To je nedostatak koncetracije. Adrenalin te udari u tom trenutku, ubudiš se pa opališ ko kreten. Kako igra bit će sve smireniji i završavati ovo. Jer vidi se da tehniku ima, i da može sam stvoriti šanse ali kad je smiren i kad ne opali bez osječaja onda zabija čudo od golova. Pa onaj proiv Juventusa u kupu je čudo, iz prve i nekakve poluprilike.

Takvi igrači će nam trebati uvijek. Takvi koji iz jedne poluprilike zabiju i riješe utakmicu.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 21:58

Wesley10 wrote:
Lautaro je space shuttle za Papua, a ne obrnuto, i zato su se za jednog odbijale cifre od 100mil, a drugi je prodan za 10
Prvo, nigdje nije potvrđeno da je Inter dobio ponudu od 100mil. Drugo, cifre su potpuno nebitne kad je razlika između igrača 10 godina. Vodeći se tom logikom Timo Werner je triput bolji napadač od Suareza. Je li itko rekao da Lautaro vrijedi manje od Papua? Nije. Neovisno o tome, Papu i Lautaro imaju potpuno drugačiju funkciju u svojim ekipama i teško su usporedivi, ali razina na kojoj je Papu igrao prošle sezone pa i ove do svađe s Gasperinijem je barem dvije razine iznad ovoga što pokazuje Lautaro. Ali to govori samo o tome koliko je dobro igrao Papu.

Wesley10 wrote:
Lukaku da istrci i odradi pola dirty worka sta odradi Martinez, nebi imao ni pol golova sta je zabio, jer presing napravi tocno 3 puta u sezoni, dok ovaj trci ko navijen 0/24 i jos je uz to tehnicki jebeno potkovan
S prvim se dijelom čak i slažem, to sam bio i napisao ovdje kako nas često manjak Lukakuovog presinga zna doći glave.

Lautarova tehnika je zapravo vrlo zanimljiva tema, agilan je i zna u primanju odmah izbaciti čuvara (jedan aspekt tehnike), ali nije nikako igrač s finim touchom na lopti kojemu se ona lijepi za nogu. Ima neki vic u igri jer izvuče ponekad nešto što ne bi izvukao nitko drugi, ali za "tehnički jebeno potkovanog" igrača gubi previše lopti na banalan način gdje mu ona pobjegne kao nekom junioru. S obzirom koju poziciju igra te da je nizak, za mene je tehnički prosječan. Primjer igrača koji je "tehnički jebeno potkovan" je upravo onaj s kojim ga uspoređujemo.

Da se razumijemo, nije ovo nikakav dig na Lautara, dečko ima 23 godine i već je duže vrijeme ustaljeni prvotimac. Zna si sam stvorit šansu, bolesno je dobar u skoku s obzirom na svoju visinu, ima nos za gol, odličan je u presingu, ali ako s iskustvom ne podigne realizaciju i igru kada je okrenut leđima od gola bojim se da će se utopiti u prosječnosti. A znamo kakvu budućnost svi mi ovdje očekujemo od njega.
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime12.02.21 23:53

Lautaro je Kun za "siromašne". Mislim da mu je to plafon koji potencijalno može ostvariti ukoliko se sve poklopi , a to bi bila itekako velika karijera.. No da ce biti najbolji napadač na svijetu neće.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime13.02.21 11:00

Mislim da Martinez nikad nece bit igrac koji ce trpat preko 30 golova u sezoni upravo zbog svog stila igre i kolicine trke, da to smanji mogao bi mozda al nebi bio korisniji nego sta je sad s obzirom na koje sve nacine pridonosi. Jedini igrac koji bi mogao imat gigantske brojke uz ovolku kolicinu trke je Suki, onaj prime Suki iz Poola i kad je doso u Barcu, al je on top3 napadac ikad, barem meni, i sigurno najbolji u zadnjih 10-15 godina

Martinez ce u jednom trenutku bit medu najboljim napadacima na svijetu, u njegovim godinama na ovom nivou od cistih spica samo taj Norvezanin igra
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime13.02.21 12:04

Ako ćemo realno i potpuno iskreno,mene je Lautaro do sada impresionirao sa određenim stvarima,ali tehnika nije jedna od njih.
Baš kao što @srna kaže,dosta lopti gubi na banalan način,nemam neki dojam da je u stanju dugo držati loptu dok se suigrači ne pridruže naprijed,a o nekom stvaranju viška igrača driblingom da ne pričam.
I @wesley nemoj ići odmah u krajnost,nitko nije spomenuo prodaju, niti bi itko normalan o tome trebao i razmišljati. Ali imamo pravo na forumu raspraviti što valja,a što ne valja po pitanju određenog igrača Intera.
A svima se realno može naći mana u ovom trenutku,osim, naravno,Mr. Perfectu - Hakimiju.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime13.02.21 12:33

Ima i Hakimi djelova kada griješi, svi to rade. Lautaro gubi lopte na banalan način jer je još mlad i nema onu smirenost pravih napadača.

Neki to imaju ranije neki kasnije. Ako ništa njegov trud i trka oslobađaju prostor drugom napadaču

Al da diže živac sa svojim promašajim to je istina. Ali gledaš mu kroz prste radi godina, i nadaš se da će biti bolje jer pokazuje da ima onaj vic u igri.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime17.02.21 19:12

Only Cristiano Ronaldo and Romelu Lukaku (12 each) have scored more non-penalty goals than Lautaro Martinez (11) in Serie A this season.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime21.02.21 17:04

Jel i dalje loš?
Back to top Go down
Sponsored content




Lautaro Martinez  - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Lautaro Martinez    Lautaro Martinez  - Page 20 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Lautaro Martinez

View previous topic View next topic Back to top 
Page 20 of 37Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Igrači-