Inter Croatia Crew - Forum
---
Cristian Chivu - Page 8 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Cristian Chivu - Page 8 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Cristian Chivu

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
AuthorMessage
Huska

Huska

Posts : 1194
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Tesanj,BiH

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 15:59

Jebo im bog mater, svima zajedno...Branca crkni....
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 16:09

leopnd wrote:
Victor Becali: "Chivu je produžio ugovor s Interom. Potpisan je trogodišnji ugovor od 3 milijuna eura po sezoni. Dogovor je definitivan i potvrđen."

:cris:
Ja sam pročitao da je možda čak i 2.5 miliona plata.
A to je dobro i ne bi baš rekao da je samo pola miliona smanjena plata.
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 16:26

Koji debili u upravi pa ja ne mogu vjerovati.. garant smo Lavezzija izgubili za 4-5 milijuna, a Chivu ce dobiti 9 u 3 godine

capitanopalm capitanopalmcapitanopalm
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 16:53

DnL wrote:
Koji debili u upravi pa ja ne mogu vjerovati.. garant smo Lavezzija izgubili za 4-5 milijuna, a Chivu ce dobiti 9 u 3 godine

capitanopalm capitanopalmcapitanopalm

Trebas provjeriti,mozda imaju neko mjesto savjetnika u klubu slobodno.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 17:18

Ja sam prvo pročitao da će dobiti 3 milijuna u 3 godine, a onda u tekstu da se radi o 3 milijuna po sezoni... dont know

Pošto nema još službene vijesti, pričekat ću... Samo sam prenio vijest.

EDIT:
Najfriškije vijesti koje prenosi Gianluca Di Marzio su da je potpisao na 2 godine i da će zaraditi 2,5 milijuna. I opet nije specificirano da li na sezonu ili ukupno?! Ili sam ja ćorav... dont know

Cristian Chivu - Page 8 Untit337

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 18:47

Ma 2,5mil za 2 godine,čak i Interova uprava nije luda da mu da toliko po sezoni.ovo je prihvatljivo,samo se nadam da će biti tek 3.opcija na lijevom beku i 5.opcija na stoperu :)
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 18:55

rafael_zd wrote:
Ma 2,5mil za 2 godine,čak i Interova uprava nije luda da mu da toliko po sezoni.ovo je prihvatljivo,samo se nadam da će biti tek 3.opcija na lijevom beku i 5.opcija na stoperu :)

bolje da su ga se rješili, dignut par miliona i stavit nekog juniora koji će igrat za kikiriki
Back to top Go down
Gost
Guest
avatar


Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeFri Jun 08 2012, 19:30

debeli genijalac wrote:
rafael_zd wrote:
Ma 2,5mil za 2 godine,čak i Interova uprava nije luda da mu da toliko po sezoni.ovo je prihvatljivo,samo se nadam da će biti tek 3.opcija na lijevom beku i 5.opcija na stoperu :)

bolje da su ga se rješili, dignut par miliona i stavit nekog juniora koji će igrat za kikiriki

Ne pišite gluposti,kakvih par miliona.Chivu je slobodan igrač.

A koliko se ti razumiješ dečko u fudbal,pokazuješ sa tim svojim opcijama.
Trenutno ne postoji tim u kojem nema mjesta za njega u 15 igrača.
Back to top Go down
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 10:30

ja sam uvjeren da se radi o 2,5 milje po sezoni...sjajna vijest je njegov ostanak!
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 12:08

Il Capitano wrote:
debeli genijalac wrote:
rafael_zd wrote:
Ma 2,5mil za 2 godine,čak i Interova uprava nije luda da mu da toliko po sezoni.ovo je prihvatljivo,samo se nadam da će biti tek 3.opcija na lijevom beku i 5.opcija na stoperu :)

bolje da su ga se rješili, dignut par miliona i stavit nekog juniora koji će igrat za kikiriki

Ne pišite gluposti,kakvih par miliona.Chivu je slobodan igrač.

A koliko se ti razumiješ dečko u fudbal,pokazuješ sa tim svojim opcijama.
Trenutno ne postoji tim u kojem nema mjesta za njega u 15 igrača.
Tnx bro,pomalo učim od tebe cheers 5
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 12:12

SHAPESHIFTER wrote:
ja sam uvjeren da se radi o 2,5 milje po sezoni...sjajna vijest je njegov ostanak!

Istina, radi se o 2,5 milijuna po sezoni.
I Chivu, koji je do sada zarađivao 5 milijuna na sezonu, je prihvatio duplo manju plaću jer je to bila ponuda Intera, dakle, nije ih on tražio. Kapa dole. To šta vi mislite (i ja također) da je to previše ne mjenja na činjenici da je čovjek napravio gospodski potez, tim više šta je na stolu imao ponudu od Galatasaraya od 4 miljona po sezoni.

To su činjenice, ostalo je tandrljanje... Grande Cris! :cris:

Još jedan detalj vezan uz sam ugovor: varijanta je 2+1 s tim da 2015. postaje automatska ukoliko u sezoni 2013-14 ostvari više od 15 odigranih utakmica...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 12:42

Iskreno nikad mi nije bio drag, i navijao sam da ode, ali ovim potezom me oduševio.
Svaka čast kralju :cris:
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 12:47

Cristian Chivu - Page 8 2392843210 ja sam zadovoljan jer znam da ga je Strama htio zadržat Cristian Chivu - Page 8 737191
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 15:18

Ja ne kužim što se svi palite oko njegove plaće. Pa nije baš da ide iz vašeg džepa. Koliko ljudi godišnje potroši za ići na tekme, pa MM-a boli kurac, i ne zna za to. Da ima i 10 milja po sezoni, boli me kita. Da se ti novci restriktiraju pa utroše na nešto pametnije i neka velika pojačanja, onda bi možda i meni bilo stalo. Ovako, sasvim mi svejedno. dont know
Back to top Go down
Daddy J.

Daddy J.

Posts : 1002
Join date : 2011-04-13
Age : 32
Location : Split
Najdraži igrač : Marco Materazzi

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 20:08

Nije imao 5 mil. nego 3,5 dosada .... al nema veze.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 20:41

Citirao sam Gazzettu: 5 milja ukupno godišnje...
Nekako više vjerujem njima...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Gost
Guest
avatar


Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 20:47

Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 20:54

I šta? To je navedeno već prije (proskrolati unazad po temi). Taj link navodi FcInter1908.it.

Poslje toga je Gazzetta objavila ove nove podatke... dont know

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Daddy J.

Daddy J.

Posts : 1002
Join date : 2011-04-13
Age : 32
Location : Split
Najdraži igrač : Marco Materazzi

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSat Jun 09 2012, 21:36

leopnd wrote:
Citirao sam Gazzettu: 5 milja ukupno godišnje...
Nekako više vjerujem njima...

Nema veze, ko će ih znat ja sam vidio na 5-6 stranica da je bilo 3,5 dont know
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeThu Jun 14 2012, 18:57

Znaci Chivu je produzio tri godine i to je vrhunska vijest, a jos bolja od toga je da ga Strama vidi kao stopera i da je Stramin plan da on bude centralni stup obrane :cris: bliss

_________________
Cristian Chivu - Page 8 2qbda87
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeSun Jun 24 2012, 18:20


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeWed Jul 04 2012, 17:37

http://www.tuttomercatoweb.com/inter/?action=read&idnet=ZmNpbnRlcm5ld3MuaXQtODQ5NjI

„Moj prvi izbor bio je Inter“ – tako govori Cristian Chivu, Interov branič koji je nedavno produzio ugovor. Rumunjski igrač bio je na pragu odlaska iz Intera, ali na kraju je ipak pronaden pravi put. Ovo su njegove riječi za FcInterNews.it: „Prošle godine smo mnogo razgovarali – objašnjava Chivu – ali uprava mi je uvijek da ostanem miranjer ce mi ponuditi produženje ugovora. Samo je jedan period moje produzenje ugovora bilo upitno gdje ću igrati, jer nitko nije znao da li ćemo igrati Ligu Prvaka ili ne, ali ni onda tu nije bilo problema. Zajednički smo postigli dogovor, istina tu ima nekih bonusa ali me novac ne zanima, da me zanima išao bih drugdje igrati. Inter je složio razumnu ponudu, a ja imam 32 godine i klub mora ponuditi ugovor u skladu s Financial Fair Play-a, čime se smanjuju i primanja igrača odnosno davanja kluba. Ali Inter ostaje Inter, povijest, prestiž ljudske zajednice, zašto to ne bih prihvatio nakon 8 godina igranja na najvišim nivoima (2003. Stigao u Italiju)? Sretan sam, želim završiti svoju karijeru tu u Interu i mislim da je ovo moj zadnji ugovor kao igrača.“

„Ponuda od Reala? Često pričam s Mourinhom, dopisujemo se, ali tu nije bilo ničeg. Kad sam bio u Romi, svi papiri su bili potpisani ali ja sam bio odlučio doći u Inter. Zato sam napustio Romu na onaj način, bio sam optužen da sam ostavio veliku rupu u budžetu kluba, iako im je moj transfer donio 18 mil €. Galatasaray? Da, bilo je nešto, ali ništa konkretno. Također je bilo ponuda iz Azije i Arabie, ali sam samo htio poslušati što imaju za reći. Sneijder? Volio bih igrati s Nizozemskom ako ovako nastave – šali se Chivu. Čuo sam Wesley-a i bio je jako razočaran što su stvari pošle po zlu na Euru, ali sada ima dosta vremena da se odmori i vrati se na velika vrata.“


inter šal 4 inter šal 3 :cris: inter šal 3 inter šal 4

_________________
Cristian Chivu - Page 8 2qbda87
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeWed Jul 04 2012, 17:47

Bog i batina
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeMon Sep 10 2012, 13:23

Sve naznake govore u prilog činjenici da čim se potpuno oporavi Principea čeka mjesto u sredini obrane u paru sa Ranocchiom...

I Wes se izjasnio tome u prilog na svom Twitter profilu...

Cristian Chivu - Page 8 Decd82630136a5815328cf4734659d47-52778-d91c2b7920891e63945b89f7b2578b31

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitimeMon Sep 10 2012, 13:42

Konačno...
Back to top Go down
Sponsored content




Cristian Chivu - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Cristian Chivu   Cristian Chivu - Page 8 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Cristian Chivu

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 14Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum :: Omladinski Pogon :: Treneri-