Inter Croatia Crew - Forum
---
Erick Thohir - Page 10 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Erick Thohir - Page 10 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Erick Thohir

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next
AuthorMessage
mato-vcf

mato-vcf

Posts : 7589
Join date : 2010-04-25
Age : 36
Location : Đakovo
Najdraži igrač : Cambiasso,Perišić, N.Kovač

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime15.07.14 9:10

bit će da se Tihi malo zanio
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime15.07.14 10:34

Pa piše da je Mazzarri prihvatio njegov zahtjev/izazov. Mislim pa zato je i trenirao 4 iza u jednom od taktičih treninga.
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime15.07.14 11:09

kuky90 wrote:
Pa piše da je Mazzarri prihvatio njegov zahtjev/izazov. Mislim pa zato je i trenirao 4 iza u jednom od taktičih treninga.

Ne znam jel veći smijeh šta formaciju određuje predsjednik ili šta to traži od čovjeka koji nikad tako nije igrao i koji ima totalno drugačiju filozofiju.
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime15.07.14 18:26

Hehe predobro.  giggle 
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime28.07.14 11:22

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime28.07.14 11:32

Isti PSY
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime30.07.14 11:20

Par njegovih izjava od jučer:

Thohir confirms: "We are retuning to Asia next summer: one game in China, one in Southeast Asia. United States too, it is important."

Thohir: "The fans want top players? We do not want to sign someone who can create problems within the locker room." I onda pokušava dovesti Osvalda facepalm 
Dobro je što je nagovjestio da ManUtd zainteresiran za Guarina pa bi Hernandez mogao biti neki trade.

I ovaj izjava mi se najviše sviđa:
Thohir: "Players who have rejected the opportunity of joining Inter will be sorry in the future."
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime30.07.14 12:05

kuky90 wrote:
Thohir: "The fans want top players? We do not want to sign someone who can create problems within the locker room." I onda pokušava dovesti Osvalda facepalm 

Možda ova izjava znači da se odustaje od Osvalda dont know Stvarno bi bilo smiješno da je drugačije
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime30.07.14 16:18

Reko je: "...nema smisla dovoditi top playera reda radi pa da onda zbog takvog igraca Kovacic ili Icardi ne igraju. Njih dvojica moraju postati nasi top playeri..."

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 30
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime30.07.14 16:54

Tu se u potpunosti slažem s njim.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime30.07.14 22:30


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.08.14 23:19

[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.08.14 23:24

Gle ovdje izgleda kao da Guarin ima irokez hahahah
Back to top Go down
cambi

avatar

Posts : 107
Join date : 2012-01-01
Age : 40
Location : sarajevo BiH
Najdraži igrač : zanetti , recoba

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime01.09.14 21:17

hočeli neko postaviti koliko je procjenjeno njeegovo bogatstvo imali on para uopšte ....ja čitao da mu brat ima svoju banku i on se procjenjuje na milijardu ali da njegov otac ima kao največe bogatstvo nigdje ne piše koliko bave se nekim raznim poslovima da ne nnabrajam negdje su predpostavljam lupali da stari ima bogatstvo od 25milijardi ja to ne vjerujem a eric tohir nigdje nisam našao ....nema ih na forbesovoj listi podavno sam gledao ......ako kome bude usput i naleti negdje baš bi me ovo zanimalo hvala
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime01.09.14 23:52

njegov brat se procjenjuje na 1,5 milijardi eura, zajedno su u biznisu..od oca su nasljedili posao sa ugljenom, automobilski biznisa, a Erick je još kupio hrpu neke medije (novine, i slična sranja)
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 0:15

debeli genijalac wrote:
njegov brat se procjenjuje na 1,5 milijardi eura, zajedno su u biznisu..od oca su nasljedili posao sa ugljenom, automobilski biznisa, a Erick je još kupio hrpu neke medije (novine, i slična sranja)

Zapravo je procjenjen na 960 miliona $ sto je zapravo duplo losije od tog tvog iznosa... Em je dolar em je manji iznos... I jos moram naglasit otkad sam cuo da se zanimaju za Inter pratio sam malo njihovo stanje i oni su zapravo u nekom zescem opadanju... Kad su nas kupili Garibaldi je vridio 1,45 mlrd $... Isto tako Erick kao multimilijunas nigdi ne postoji... A posto je to indonezija dolazimo do zakljucka da zapravo Garibaldi upravlja svim novcem i Erick ovisi da li ce mu Garibaldi omogucit neke novce ili ne... Moje nekakvo misljenje otkad sam sve to popratio je da zapravo Erick preko Intera pokusava zaradit neke novce bas za sebe da ne ovisi o Garibaldiju i zapravo je mislio ovakvom skupom igrackom to napravit... Sama skrtost pri ovim transferima to i dokazuje... Ne bi sada tu neke teorije zavjere volio otvarat, ali vrime ce pokazat...


EDIT: [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 0:20

Pa da je tako onda bi prodao već Icardija i Kovu kako bi zgrnuo lovu, a doveo neke igrače za sitne pare.
Što nije par puta već uložio neku lovu kako bi smanjio dugove?
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 0:25

kuky90 wrote:
Pa da je tako onda bi prodao već Icardija i Kovu kako bi zgrnuo lovu, a doveo neke igrače za sitne pare.
Što nije par puta već uložio neku lovu kako bi smanjio dugove?

A ne moze isti tren ono ocito "ja dosa amo prodat sve stolice u Appianu mozda nesto zaradin"... Prvo mora kao nesto ulozit u klub da se klub izvuce iz dugova i onda ce zgrcat laganu lovu bez puno muke... Zato je Garibaldi pomoga u tome... Isto ko Mamic... Dinamo je stabilan... On proda igraca za 20 mil € dovede pojacanja sve skupa za 1,5 mil € ostatak u dzep, a Zagreb financira Maksimir... I to je to... Tako ce i Tiho... Nego ode je liga drugacija i pojacanja od 1,5 mil € ne garantiraju osvajanje lige...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 0:46

Pa ja ne znam šta su ovdje stvarno neki mislili da je on neki strastveni navijač Intera? Pa lik do kupnje Intera nije ima pojma da nogomet postoji kao sport. Inače moje mišljenje zašto u Serie A do sad nije uša strani kapital, arapski pogotovo je li, je zato jer nemaju interesa. Nogometno gledano situacija djeluje savršeno za kupnju. Klubovi s jakim brandom, tradicijom, velikom bazom navijača, solidnom infrastrukturom, skaut mrežama itd., a financijski posrnuli. Može ih se kupiti za male pare i sigurno da treba puno manje početno ulaganje u momčad, nego je to trebalo s tamo nekim City-em ili PSG-om.

Pa o čemu mi pričamo, da dva lovaša sad uzmu milanske klubove i odluče potrošit po 300 mil, pa isti tren bi svaka šuša u europi htjela potpisat. Surova činjenica je da ti tipovi nemaju razloga ulagati u Italiju. Italija nije primamljiva kao Engleska, tamo je centar moći, a ne u raspaloj Italiji. Prije će kupiti jebeni Fulham nego Inter. E sad kako se stari taljanski mačci kao Moratti moraju povlačiti, jer su obiteljski biznisi pali skupa s taljanskom ekonomijom, neko će se ipak nać da kupi, ove manje ribice ka naš Tihi.

Ok, ne kažem da mora biti neki bolesnik koji će se preseravat kao arapi, ali pitam ja tebe moj Tihi, ako si već izabra taj model, zašto se ne ugledaš na amere u Romi? Roma je dobar primjer kako su strani investitori sanirali stare dugove, ali usput dovodili itekako dobre, mlade igrače, naglasak na mlade. Pa jeba te pas, onaj Lamela i Marquinhos se nisu steplili, već su ih utrpali za ogromne cifre. Sad Benatia za 27, kupljen za 18.

Želim reći da se s dobrom kupovinom ne može faliti pa makar i u startu uložija koji mil više. Pa vidite samo Kovu, pa ne možeš falit s takvim igračem, dogodine će se nuditi cifre od 50 mil za njega. A nije da je on jedini. To je smjer u kojem se treba ići. Dovedi dva mlada talenta u naletu ala Kova, kupi jednog kapitalca koji je negdje možda višak pa se može uzeti ispod cijene, Lavezzi npr. i gurni dva juniora u vatru, bog zna da ih imamo odličnih. I naravno dovedi nekog trenera koji nije pizda!!! Pa ćeš vidit kako se može stvoriti i rezultat i zaraditi novce koji će stabilizirati klub. A ne ovo lifranje škart robe ka jebena braća Trotter.
Back to top Go down
cambi

avatar

Posts : 107
Join date : 2012-01-01
Age : 40
Location : sarajevo BiH
Najdraži igrač : zanetti , recoba

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 4:49

Inter - the best wrote:
debeli genijalac wrote:
njegov brat se procjenjuje na 1,5 milijardi eura, zajedno su u biznisu..od oca su nasljedili posao sa ugljenom, automobilski biznisa, a Erick je još kupio hrpu neke medije (novine, i slična sranja)

Zapravo je procjenjen na 960 miliona $ sto je zapravo duplo losije od tog tvog iznosa... Em je dolar em je manji iznos... I jos moram naglasit otkad sam cuo da se zanimaju za Inter pratio sam malo njihovo stanje i oni su zapravo u nekom zescem opadanju... Kad su nas kupili Garibaldi je vridio 1,45 mlrd $... Isto tako Erick kao multimilijunas nigdi ne postoji... A posto je to indonezija dolazimo do zakljucka da zapravo Garibaldi upravlja svim novcem i Erick ovisi da li ce mu Garibaldi omogucit neke novce ili ne... Moje nekakvo misljenje otkad sam sve to popratio je da zapravo Erick preko Intera pokusava zaradit neke novce bas za sebe da ne ovisi o Garibaldiju i zapravo je mislio ovakvom skupom igrackom to napravit... Sama skrtost pri ovim transferima to i dokazuje... Ne bi sada tu neke teorije zavjere volio otvarat, ali vrime ce pokazat...


EDIT: [You must be registered and logged in to see this link.]

upravo sam do istog zaključka došao jer erica nema nigdje ni na kakvim listama milijunaša a teddy tohir isto nigdje nije procjenjen znači sve što imaju ima garibaldi i to je to .....usput naletim berlusconi vriiedi 7,7milijardi a bio je na 5,5 ako se dobro siječam ..marati u najboljim danima bio na 1,5ako sam dobro zapamtio
zio upravo to s dobrom kupovinom teško možeš zajebat a ne možeš imat dobru kupovinu ako ne daš para pa jbt ako klub nema para ubrizgaj mu 50 mil za transfere ili daj nekog trenera koji ima muda ostavit par mladih igrača pa da pravi nešto od njih a ne da čekaš da ti neko na posudbi napravi igrača
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11926
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 9:26

Šta stvarno mislite da bi Moratti nakon toliko mjeseci pregovora prodao svoj Inter nekom tamo muljatoru bez pokrića?

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 10:17

To si i ja mislio. A i nije da nije uložio, pa kupio je klub sa 200 i nešto milijuna eura, a još kasnije pokrivao nek stare dugove krz svoj račun i račun investitora.
Back to top Go down
cambi

avatar

Posts : 107
Join date : 2012-01-01
Age : 40
Location : sarajevo BiH
Najdraži igrač : zanetti , recoba

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 12:35

ne znam više šta da mislim sve je to uredu hoče da se stabilizira ali mora se poneki igrač i dovest prošle godine smo imali više igrača nego sad a sad igramo i ligu evrope kako misle gurati nije mi jaasno a bit če perioda u sezoni kad čemo imati 5 povrijeđenih igrača jer se to desi svake sezone i šta onda ....ja se nadam da zna šta radi da če ovo iči na dobro a ne u još veču dubiozu
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 12:46

soecc wrote:
Šta stvarno mislite da bi Moratti nakon toliko mjeseci pregovora prodao svoj Inter nekom tamo muljatoru bez pokrića?

Da.

kuky90 wrote:
To si i ja mislio. A i nije da nije uložio, pa kupio je klub sa 200 i nešto milijuna eura, a još kasnije pokrivao nek stare dugove krz svoj račun i račun investitora.

Tiho je osnovao novu firmu, Inter Brand, na koju je prebacio naše prihode od TV prava, marketinga i sl. i na ime te firme se zadužio 200 milijuna eura da pokrije stare dugove. Znači, za razliku od Morattija, koji je osobno odgovarao za dugove kluba, Tiho ne odgovara i ako bude problema sa naplatom kredita, bankama će pripasti Inter Brand i prihodi koje firma ima.
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime02.09.14 14:09

Najveći razlog zašto šeici izbjegavaju Italiju su visoki porezi. Možemo mi sa strane navijati da se talijanski porezi smanje pa da naš Inter profitira, ali ne znam koliko bi se tome veselili ljudi s juga Italije :D
Back to top Go down
Sponsored content




Erick Thohir - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Erick Thohir   Erick Thohir - Page 10 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Erick Thohir

View previous topic View next topic Back to top 
Page 10 of 18Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-