Inter Croatia Crew - Forum
---
Fantamercato - Page 12 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Fantamercato - Page 12 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Fantamercato

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Next
AuthorMessage
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 18:31

Ne slazen se s vecinom... Najprije Santon je dokaza da je da je kralj desnog beka i to se nece prominit ni sa Montoyon... Nadalje Santon na livon beku u napadu jako steka... To je ko da ste vi desnjaci a neko vas tira pisat livon rukon... Tocka i o tome nema rasprave... Montoya da je dobar skupio bi vise od 12 nastupa i 2 assista... Dovoljno receno... Barcelona je imala uzasno dugu sezonu i niko mi ne moze rec da Montoya ne bi vise igra da se odmori Alves... I ne bi kosta 8 miliona... Ali dobro puno igraca nekad ne moze doc do izrazaja ako je u klubu neko kvalitetniji... Nama fali LIVI BEK a ne desni...

Nadalje... Ako cemo igrat 442 s rombon u sredini... Imamo viska igraca u veznom redu kao sto ste zakljucili, ALI fale cak 2 napadaca (ako ostane Palacio, a hoce), jer svaka pozicija mora imat jednu zamjenu... Za dvi napadacke pozicije dakle tribamo 4 napadaca...

Ako cemo igrat pak 4231 tu nam trenutno fale cak ili 3 KRILA ili 2 KRILA I 1 NAPADAC... Na stranu to sto fale, nego sto ce Kondo i Imbula uzasno patit jer ce bit limitirani prema naprid... Ni Kondo ni Imbula nisu tipicni defanzivni veznjaci... Oba su box to box MCovi sa izrazenim smislom za obranu... Nisu oni nikakvi sirovi destruktivci... I u kurceloni postoji jedan sirovi destruktivac koji se brine za raketu i za iniestu (citaj busquets)...

Najbolja postava di igraci nece patit je:

Handanovic
Santon Murillo Miranda X
Medel
Kondo Imbula
Kovacic
Icardi X

X na lijevom beku bi bilo savrseno pokrit recimo Kurzawom ili pak Filipe Luisom... Dok bi na X u napadu savrseno sio Jovetic...

U tom slucaju zamjenska momcad bi bila:
Carizzo
Ambrosio Rana Vidic JJ
Gnokuari
Guarin Broza
Hernanes
Palacio X

Na mjesto X-a bi itekako volio vidit Khouma Babcara... Zna se iz kojih razloga ako itko gleda nogomet...


Nadalje ako se pak treba igrat 4231 i ako ludi mancini to oce i ako mu je do tog da Imbula i Kondo pate i ne mogu pokazat sta sve mogu onda je postava ovakva: (za igrace koje sam vec spomenio koristit cu samo boje na X-evima)

Handanovic
Santon Murillo Miranda X
Kondo Imbula
Shaq Kova X
Icardi

Na X bi ja najprije tio vidit jednog Ayewa ili Konoplyanku... Koji su jos uvik besplatni igraci, no nebitno... Od ovih igraca sto se spominju... Najrade Salaha...  No onda nam treba i Biabiany koji bi pokrio kao zamjena za Shaqa i triba nam onda jos jedno krilo koje bi bilo zamjena Salahu... I standard je da se uzme jos jedan napadac pa da jedna pozicija napadaca ima dvi zamjene da se prvi napadac moze ponekad i u potpunosti rasteretit...

Carizzo
Ambrosije Rana Vidic JJ
Medel Broza
Biabiany Hernanes Palacio(X)
X




Igrace kojih se moramo rijesiti u slucaju obe postave vidite jer oni uopce nisu nabrojani u jednoj odnosno drugoj momcadi...


Toliko od mene... BTW ode san se obazira na pozicije koje trenutno triba popunit a ne ovo se spekulira o mogucim odlascima Shaqa i tako to... Ako se to dogodi mozemo dalje razglabat o potrebama...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 19:02

Ono što će se desiti je da će vjerovatno Rano i dalje biti starter i to možda uz Mirandu jer je kapetan. Osim ako ga ne skine s te pozicije ili proda.

Montoya je dobar i isto tako može igrati lijevo, a tamo može je Dodo i da bilo bi poželjno da imamo nekoga boljega, ali ako se ne može i Santon i Dambrosio mogu poslužiti. 

Kovačiću nekako bolje leži na pozicji čistog veznjaka ili registe nego kao trequartista i to ne samo da je dokazao po statistikama i na očigled, nego se i stručnjaci slažu oko toga. Sam Boban je rekao da ga ne vidi na toj poziciji nego kao malo povučenijeg.

Dovođenjem Kondogbie i Imbule sve je izglednije ona opcija o kojoj je Emiliano pisao već, a to je da Mancini izgleda misli igrati 433 i lupati sa dva brza igrača na krilima koji bi dobro iskorištavali kontre dok bi veza bila nešto čvršča nego sad. Nešto slično kao što Roma igra.
Naravno to mi sve tako za sad izgleda.
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 19:06

kuky90 wrote:
Ono što će se desiti je da će vjerovatno Rano i dalje biti starter i to možda uz Mirandu jer je kapetan. Osim ako ga ne skine s te pozicije ili proda.

Montoya je dobar i isto tako može igrati lijevo, a tamo može je Dodo i da bilo bi poželjno da imamo nekoga boljega, ali ako se ne može i Santon i Dambrosio mogu poslužiti. 

Kovačiću nekako bolje leži na pozicji čistog veznjaka ili registe nego kao trequartista i to ne samo da je dokazao po statistikama i na očigled, nego se i stručnjaci slažu oko toga. Sam Boban je rekao da ga ne vidi na toj poziciji nego kao malo povučenijeg.

Dovođenjem Kondogbie i Imbule sve je izglednije ona opcija o kojoj je Emiliano pisao već, a to je da Mancini izgleda misli igrati 433 i lupati sa dva brza igrača na krilima koji bi dobro iskorištavali kontre dok bi veza bila nešto čvršča nego sad. Nešto slično kao što Roma igra.
Naravno to mi sve tako za sad izgleda.

Besmisleno mi je slupat 30+20= 50 miliona u dva igraca da bi se onda oni limitirali tako da cuvaju drugima leda... Tako da ili Kova MORA ic ca ili se koristit kao u mojim postavama...

A to za igranje na suprotnu nogu necu uopce komentirat... Ajde odsad ti pocni pisat suprotnom rukom... Javi mi rezultate nakon 10 dana... Ic ce na bolje ali se neces osjecat ugodno...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 19:17

Ako netko zna pisati ljevicom i desnicom onda mu nije neki problem, ali i nije baš dobra usporedba sa nogometom jer nebrojeno puno igrača igra na poziciji gdje im mora raditi suprotna noga.
Isto tako azpilicueta je dešnjak, a igra lijevog beka, pa je opet bio jedan od boljih bekova ove sezone.
Shaqiri je teški ljevak pa opet igra desno bolje nego lijevo. Robben isto tako.
A ipak se ovdje radi o beku, tako da je bitnije, barem po meni da je bolji u obrani nego napadu. Pogotovo u 433 formaciji ili formaciji gdje se igra sa krilima.

Kako to misliš da čuvaju drugima leđa? Pa i jesu do sad čuvali leđa, njihov postotak asistencija i golova ti pokazuje da su igrali dosata povučeno. Ipak treba pričakati da vidimo što će sve još dovesti pa tek onda možemo raspravljati o formacijam, ali meni ovo što je Emiliano rekao nekako dosta realno zvuči.
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 19:24

Nije ista stvar igrat krilo i beka... Ti malo razmisli zasto...

Druga stvar... Santon ne zna nabacit livon... I corava kokos zrno ubode... Vecinom ako dode naprid kad je na livoj strani vratit ce se malo nazad da bi se namistio na desnu nogu... A kad je na livoj strani ni ne ide naprid

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 19:33

Santon je ove sezone, barem ovo što je igrao, igrao dobro na oba beka. Ni desno, a ni lijevo nije baš prodoran niti se od njega može očekivati neki ultra dobar nabac, ali je zato dosta pouzdan pema iza i dobar u duelima, što bi se od beka trebalo očekivati jer ipak je obrambeni igrač. Isto kao što je stvar bila sa Zanettijem.

E da i takav Santon se posrao po svim našim sadašnjim bekovima.
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 19:36

kuky90 wrote:
Santon je ove sezone, barem ovo što je igrao, igrao dobro na oba beka. Ni desno, a ni lijevo nije baš prodoran niti se od njega može očekivati neki ultra dobar nabac, ali je zato dosta pouzdan pema iza i dobar u duelima, što bi se od beka trebalo očekivati jer ipak je obrambeni igrač. Isto kao što je stvar bila sa Zanettijem.

E da i takav Santon se posrao po svim našim sadašnjim bekovima.

Santon je sasvim dovoljno prodoran kad igra desno... Livo nikad ne ide naprid... On njeguje taj stil igre otkad je poceo igrat i sasvin je dobar u tom...

Santon se posra po nasin bekovima jer je Santon igrac a ostalo su prevare

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime26.06.15 20:54

Meni se Santon vise pak svidio lijevo i tu je igrao na pocetku karijere pa i u Newcastlu i nema mi neke velike razlike u njegovoj igri s obzirom na stranu na kojoj igra..

Sto se tice onih iksica, Ayew je potpisao za Swansea a Konoplyanka je pred potpisom za Stoke iako Newcastle pokusava uletit.. ocito nam nisu bili mete..
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 9:31

Baš, Inter- the best je bez uvrede napisao mnogo nelogičnih stvari. Iako tema jest fantamercato, ja sam pokušao biti maksimalno realan i sve igrače koje sam navodio su povezani s nama(zaboravio sam Biabianya, no ni ne znam koja je situacija s njim?!).
Uostalom lik cijelo vrijeme priča o ovome lijeva- desna strana. Ne znam, ako je Mourinhu ok bio, tj on je taj koji ga je bacio u vatru i to na lijevom beku. Onda stvarno... + činjenica da je od tad cijelu karijeru igrao na lijevoj strani. Nekako da mu smeta, siguran sam da bi već izborio prelazak na desnu stranu.

Desnog beka je odigrao lošije nego lijevog, ove sezone, ako ostale nisu relevantne. I ne slažem se da ne izlazi visoko kad igra lijevo. Itekako se sjećam njegovih utrčavanja i nabacivanja desnom nogom s lijeve strane. Mislim da uopće nema tu neke polemike. Igra lijevo i basta. Ako mu Mancio kaže desno, on će desno. Uopće nije upitno, dobar je igrač i to je to.
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 10:05

Defanzivno semoze odigrat bilo koja pozicija ali nismo mi cagliari da igramo na kontre.

Vrime ce pokazat ko je bio u pravu... Oce li se santon mucit kod nabacaja ili ce mu svaki nabacaj livon nogon bit vrhunski...

Sta bi reka leo: " Odjavljujem "

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 10:42

Inter - the best wrote:
Defanzivno semoze odigrat bilo koja pozicija ali nismo mi cagliari da igramo na kontre.

Vrime ce pokazat ko je bio u pravu... Oce li se santon mucit kod nabacaja ili ce mu svaki nabacaj livon nogon bit vrhunski...

Sta bi reka leo: " Odjavljujem "

Ja garantiram da se neće mučit kod nabačaja livon nogon, jer to ni ne pokušava, ubacuje desnom.
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 11:23

Ahahhaha pa eto onda sam dajes razlog zasto da ne igra na livoj strani... Sam sebi uskaces u usta... Ajde razmisli malo

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 12:03

Znači mora nabaciti baš lijevom da bi nabac bio dobar? Ako zna i može naštimati na desnu i to dobro radi ne vidim problem. U današnjem nogometu je sve više viđeno bekove kako igraju na stuprotnoj strani i nemaju problema s tim. 
Kažem ja od Santona ni ne očekujem da nabacuje lopte i bude u napadu, nego da igra dobro obranu jer je bek, a ne krilo. A to da svako može igrati obranu je glupost najveća, Nagatomo se nebi složio s tobom, Mazzarri isto tako, a ni Ranierijeva formacija sa 4 zadnja vezna nije baš dobro prošla.

Mene birga dal će Inter igrati napadači ili na kontre, bitno je da konačno imaju neku igru i razvijeni sistem. Da konačno počnu pobjeđivati.
Back to top Go down
Emiliano

Emiliano

Posts : 1516
Join date : 2012-11-11
Location : Rijeka

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 12:25

Santon je primarno lijevi bek, tu nema dvojbe, a to je i sam rekao: “I can play right-back. I prefer left-back but know I have to improve my left foot. When I play left-back I can go left to right. When I play right-back and try to go inside it is a little bit more difficult but I enjoy both. If the manager needs me to play right-back I am here to play where he wants me.”  

U napadu i onako ne doprinosti. Kad i odigra nesto prema naprijed, to je taj ulazak desnom nogom u sredinu, kao sto sam prica. Centarsut nema, a niti brzine da dodje do pozicije za uputiti ga.
Bio sam za svojevremeno protiv njegove prodaje u Newcastle i zimus za njegov povratak, ali posto nije kvaliteta za prvih 11 za dobru ponudu bi ga trebalo prodati. Igrati cemo sa 3 krkana u sredini i trebaju nam bekovi koji napadacki mogu pomagati krilnim napadacima.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 12:50

Bolji je Santon lijevo jer nije bek koji probija uz aut liniju, nije brz, već uvijek traži rješenje prema unutra.
Kad već svi stavljaju:

Handanovič
Montoya - Miranda - Murillo - Santon
Imbula - Kovačić - Kondogbia
Shaqiri ------------------ Salah/Konoplja
Icardi

Ako će igrati oba Francuza koja su došla (odnosno drugi bi trebao stić svakog dana), stvarno nema smisla da treći uz njih bude Medel ili, još gore, Brozović. Znajući Mancinija i njegovu naklonost Medelu ne bi me nimalo iznenadio takav scenarij.

Obavezno prodat Hernanesa čim stigne prva bolja ponuda, a uz ovu trojicu dovoljno je da ostanu 3 kvalitetne zamjene: Medel, Brozović, Guarin. Tu je i Gnoukouri kojeg bi poslao na posudbu negdje da skuplja iskustvo.

U slučaju da je ova moja postava financijski nerealna i ako nije moguće izvesti to da dovedemo uz sve ove još i Salaha samo uz prodaju Hernanesa i ostalih panjeva za siću, bez razmišljanja bih žrtvovao Handu. Dobar golman se za manje od 10mil€ nađe.
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 12:57

Emiliano wrote:
Santon je primarno lijevi bek, tu nema dvojbe, a to je i sam rekao: “I can play right-back. I prefer left-back but know I have to improve my left foot. When I play left-back I can go left to right. When I play right-back and try to go inside it is a little bit more difficult but I enjoy both. If the manager needs me to play right-back I am here to play where he wants me.”  


Moze on to izjavljivat koliko god oce... Prvo nije on krilo da ima slobodu ulaska na sut... Drugo on niti ima dribling da se moze lako otarasit svog cuvara niti ima brzine za uc na desno, niti ima suta cak i ako uspije... A na kraju krajeva ni ne radi to... A ako ces vec primjer Marcelo je livak pa ima vrhunski ulazak na desno... Tako da su to sranja... Ako on stvarno tako misli nek ide u watford ili betis igrat stopera jer za beka on nije...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Emiliano

Emiliano

Posts : 1516
Join date : 2012-11-11
Location : Rijeka

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:03

Istina, dobar golman se nadje za manje od 10 milja, ali ne top 10 na svijetu kao Handa.
Stvarno ne vidim Kondogbiu na terenu bez jednog pravog def. veznog, pogotovo protiv jacih timova. Kao sto sam prije napisao, svugdje je imao zadnjeg veznog uz sebe. U Sevilli 1. sez. Medel, 2. sez. Mbia, u Monacu Toulalan, u Francuskoj Matuidi.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:06

Ali bitno da ti znaš, a on sam i ostali treneri koji ga guraju tamo nemaju pojma.
 Lik je solidan bek, a i dosta pouzdan u obrani. Dribling, šut i takve stvari mu nisu jača strana, ali zna i to napraviti dobro ponekad. Trenutno boljega nemamo. Evo i srna ti je objasnio.

Slažem se Srna i to djeluje dosta dobro. Nekako mi se prema sada čini da bi Mancini i ovako najprije htio igrati.
Brozović ili Medel bi samo donjeli još onoga što već imaš u sredini, a Kova bi ipak donio malo više kreativnosti.
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:10

Slazem se sa postavom Srne, to je najbolje sto Inter moze realno sloziti.. jedino Konopa mozemo zaboraviti a tu ili Salah ili jos radje Jovetic na posudbu..

Steta da se nismo ukljucili u borbu za Konoplyanku ali igrali smo sa Dniprom i mislim da ih nije impresionirao protiv nas (mislim da je samo jednu tekmu odigrao sa nama).. znam da se uzima igrac na temelju jedne tekme ali to moze biti razlog, a Dnipro su takodjer morali kao protivnika skautirati pa..
Drugi par rukava je sto mu Stoke nudi oko 100k funti tjedno i key role..


Ako dobijemo ponudu za Handu (iako neznam od koga, samo ManU ce traziti golmana i LvG zeli Cilessena iz Ajaxa, Arsenal uzeo Cecha, RM ce De Geu, Lpool je dao povjerenje Mignoletu i nabavio rezervu, ostali jaki klubovi su pokriveni, ev. Roma a njima nebi prodao i pojacavao ih), uzeo bi K. Navasa iz RM koji nije hepi sto ne brani ili Perrina iz Genoe a obojica bi bili u rangu cijene Hande sto nema onda bas smisla.. Bardi nije jos spreman, slabija prosla sezona..
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:12

kuky90 wrote:
Ali bitno da ti znaš, a on sam i ostali treneri koji ga guraju tamo nemaju pojma.
 Lik je solidan bek, a i dosta pouzdan u obrani. Dribling, šut i takve stvari mu nisu jača strana, ali zna i to napraviti dobro ponekad. Trenutno boljega nemamo.


Ma nema meni smisla se raspravljat s likovima koji nemaju nimalo logike, a koji baluna nisu vidili, nego sve sta znaju je pozicija koja pise na football manageru...

Odjavljujem od ove teme za stalno...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:28

Pa kakvog mangera? 
Jel lik igrao kod Moua kao LB? Jel igrao sad? Jel igra dobro? Sve, Da. Ne vidim u čemu je problem. 
Pa nisu svi budale jer očito ga s razlogom stavljaju tamo.
Naravno da ne može nabaciti dobro suprotnom nogom, ali to je najmanji problem jer se može namjestiti na desnu i lakše mu se spustiti u nutra. I zašto bi morao pucati ako se spusti nutra? Može proigrati neku loptu.
Kao što je sam rekao na desno se osječa više limitirano nego lijevo što se kretanja tiće. Naravno do zavisi od igrač do igrača. Santonu je ljepše na LB, ali može i RB. Ne vidim di je frka.
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:35

Emiliano wrote:
Istina, dobar golman se nadje za manje od 10 milja, ali ne top 10 na svijetu kao Handa.
Stvarno ne vidim Kondogbiu na terenu bez jednog pravog def. veznog, pogotovo protiv jacih timova. Kao sto sam prije napisao, svugdje je imao zadnjeg veznog uz sebe. U Sevilli 1. sez. Medel, 2. sez. Mbia, u Monacu Toulalan, u Francuskoj Matuidi.

Zaro sto je formacija 4-2-3-1... U 4-3-3 Kondogbia-Imbula-Kovacic bi bez problema lema mogli funkionirati... Kondogbia i je vise zadnji, nego centralni vezni, a jos mu i Imbula pomaze
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:38

Oba dva su dosta rastrčani barem kolko sam vidio tako da bi mogli funkcionirati i nadopunjavati jedan drugoga. Dok bi Kova bio zadužen za druge stvari.
Back to top Go down
Curva6Nord9

Curva6Nord9

Posts : 2484
Join date : 2014-04-15
Age : 30

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 13:57

Šta se tiče Santona, najbolje partije ove sezone kod nas je igrao na lijevom beku, imao je dobrih ulaza u sredinu, proigravanja i povratnih lopti tako da ga očekujem i iduće sezone na LB...
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime27.06.15 14:02

trojka Kondo-Imbula-Kova u sredini bi bila strasno potentna, svi motoricni a i znaju igrati, uh... na tome bi se mogli graditi uspjesi intera.. Medel, Hernanes i Broz na klupi, Guarin out...

Santon je prije svega LB i uopce neznam o cemu tolika polemika.. to je najvise i igrao svuda, sam kaze da mu je prirodna pozicija a mi jos dalje raspravljamo..
Back to top Go down
Sponsored content




Fantamercato - Page 12 Empty
PostSubject: Re: Fantamercato   Fantamercato - Page 12 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Fantamercato

View previous topic View next topic Back to top 
Page 12 of 33Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Transferi I Glasine-