Inter Croatia Crew - Forum
---
Javier Zanetti - Page 36 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Javier Zanetti - Page 36 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Javier Zanetti

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next
AuthorMessage
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime01.11.16 13:21

Al pazi de Boeru su dali otkaz preko Skype-a. U pičku materinu stvarno smo lakrdija. Odmah si svi mogu dati otkaz.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime01.11.16 13:24

Bas si bezveze srozava ugled, mislim sta god da napravi uvijek cu ga volit al ovo odkad je zavrsio karijeru je tuzno.
Back to top Go down
inter1908

inter1908

Posts : 2386
Join date : 2012-03-04
Age : 31
Location : Zagreb/Imotski
Najdraži igrač : Cambiasso, Adriano, Perišić

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime01.11.16 13:49

Koje razocaranje, makar se njega nista ne pita.
On ima tu funkciju samo da se kupe navijaci da se pomisli da im je stalo do kluba, ista stvar je i sa Stankovicem i Cordobom.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime01.11.16 14:28

Javier ne radi ništa osim što liže guzicu glavonjama. Znam ja da on ništa ne odlučuje ali barem može stati nekad u odbranu igrača i trenera, mogao bi barem on biti glas razuma tamo. Ne bi mu ništa bilo da je zadnje 2 presice bio uz De Boera da mu da samopouzdanja a ne ušutili se i sada kobajagi oni rade da Inter vrate u top. Qrac ćete ga vratit sa takvim ponašanjem. Taj novi trener koji dođe je žešća budaletina. Ali možda i nije, odradit će par mjeseci i onda će ostale godinu-dvije češat jaja i primat platu od kluba kao i preostala 2-3 trenera (ne znam više ni koliko ih se vodi kod nas na platnoj listi).
Back to top Go down
Rickyy

Rickyy

Posts : 1623
Join date : 2012-03-30
Age : 32
Najdraži igrač : Ricky Avarez, Adriano Leite Ribeiro, Diego Alberto Milito, Jeison Murillo

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime14.12.16 19:22

Jel zna neko ima li na nasem jeziku njegova knjiga?
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime14.12.16 19:46

nema, nema ni titlova za dokumentarac lud1
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime28.12.16 12:18

Zanetti: Suning želi otvoriti ciklus, ambiciozni smo...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Intervenuto in conferenza stampa al Globe Soccer Award di Dubai, Javier Zanetti ha parlato così del presente e soprattutto del futuro del club nerazzurro. "Il calcio sta crescendo, io sono vicepresidente dell'Inter e la proprietà è cinese - ha detto l'argentino -. Suning è una proprietà seria, vuole aprire un ciclo e fare la storia. Possiamo fare cose ancora più importanti e, attraverso i valori del club, tornare a essere protagonisti. Un'Inter ancora grande? È il nostro obiettivo. Suning ha grandi ambizioni, ha idee chiare e vogliamo che l'Inter torni a lottare per essere protagonista nelle competizioni più importanti".
Zanetti si è anche soffermato sui suoi anni da giocatore all'Inter. "Durante la mia carriera io ho capito che senza sacrificio non si può fare nulla. In Italia ho imparato tantissimo, sono stato fortunato di aver giocato con l'Inter, che mi ha dato tanto e insegnato la cultura del lavoro. Per me grazie a questo posso affrontare tutte le sfide".

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
AlvaroR

AlvaroR

Posts : 1828
Join date : 2015-10-24
Age : 24
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime28.12.16 20:06

Već posjeduju jedan.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11926
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime29.12.16 9:03

Šta posjeduju?

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime29.12.16 10:12

Mislim da je pročitao cirkus i ja sam prvo, ali sam skužio da JZ nikad nebi osramotio klub.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime20.01.17 13:03

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime15.05.17 7:12

Kolega Zanetti, aj i ti odjebi u skokovima sa ove pozicije i fino sa Toldom u Inter Forever pa se slikavaj, degustiraj vina i organiziraj dobrotvorne manifestacije. Kakav promašaj...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
soecc

soecc

Posts : 11926
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime15.05.17 13:09

E sad i po Capitanu. Pa jbmu kruh. Kao da je on nešto kriv.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime15.05.17 13:23

Šta "po" Capitanu? Šta je upitno? Na račun igračkih zahvala ne smijem kritizirat njegovu letargiju na mjestu dopredsjenika??? Nije za ništa kriv, al nije ni za ništa zaslužan. Biljka. Teraj.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime15.05.17 15:02

Točno tako. Marionetske figure nisu dobrodošle, nema nikakvog smisla na ovoj funkciji. Nek ide okolo po ždrijebovima kao Figo i igra revijalne utakmice. Od veće je koristi kao nekakva marketinška ikona kluba, negoli iza mikrofona.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime01.07.17 18:27

[You must be registered and logged in to see this link.]

Javier Zanetti fa parte della categoria di umani tipo Pharrell Williams, incredibilmente immune all’invecchiamento. Dopo aver giocato quasi fino ai 41 anni con la maglia dell’Inter (record di presenze con i nerazzurri), il capitano è passato dietro la scrivania, con la giacca e la cravatta da vicepresidente. Sarà per questa sua eterna giovinezza che è stato chiamato a vestire i panni del testimonial per [You must be registered and logged in to see this link.], una delle aziende leader nel campo dell’health & beauty.

Partiamo dal grande mistero di Zanetti. Come hai fatto a giocare così a lungo?
(Ride) Madre natura mi ha dato una grandissima mano! A parte questo, per giocare ad alti livelli devi avere la cultura del lavoro, curare i minimi particolari. Devi fare tutto ciò che ti può permettere di giocare per tanti anni ad alto livello, sia in Italia che in Europa.

A proposito di gente che ha lasciato, da poco anche Totti ha appeso gli scarpini al chiodo…
Francesco è un grande amico, e ho sempre avuto grandissimo rispetto per lui. Credo che la prima cosa che deve capire è che ora inizia una nuova vita, completamente diversa da quella a cui eravamo abituati. Non è semplice, sicuramente. Però, con grande umilità, deve iniziare ad ascoltare, a imparare da chi ha più esperienza di lui per riuscire a fare un percorso lavorativo nuovo.

A te piace, quindi, questa nuova vita?
Ho ricominciato a studiare: cambiare due proprietà straniere (prima quella di Thohir, ora Zhang Jindong, ndr) aiuta ad aprirti e cambiare mentalità. Devo dire che questa nuova proprietà punta molto su di me, soprattutto a livello internazionale, per la mia riconoscibilità. Vogliamo tutti che l’Inter torni a vincere, e questo è quello che vuole anche la società.

E come ti stai trovando con Jindong?
Molto bene perché è una società che ha grande entusiasmo, ci sono grandi progetti per il futuro. Vuole far crescere l’Inter, ci tiene tantissimo alla nostra identità. Ovviamente ci stiamo ancora conoscendo, non è semplice il primo approccio, ma ci sono i presupposti per un grande futuro.

Oltre al calcio giocato, sei sempre stato in primissima linea per fare del bene, anche con la tua Fondazione PUPI. Pensi che il calcio faccia abbastanza in questo senso?
Sì, credo che il calcio faccia tantissime cose. Per me è un megafono molto potente, si possono trasmettere dei messaggi molto positivi. Mi auguro continui a farlo, perché ce n’è bisogno.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime25.07.17 10:26

Ahaha...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime26.07.17 16:24


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime07.08.17 7:55


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime10.08.17 6:53

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime10.08.17 17:59

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime11.08.17 13:35

Massimo Moratti: "Najbolji igrač kojeg sam doveo u Inter. Zanetti je sa planete Kripton."

Douglas Maicon: "Kada napravim neke greške na terenu, koje su uočljive dosta, Zanetti bi mi dao par korisnih savjeta na kraju utakmice kako da budem bolji."

Jose Moruinho: "Svi igrači bi željeli biti poput Javiera."

Arsene Wenger: "Ne poznajem Zanettija lično. Ali ako obratite pažnju na njegove sposobnosti, kretanje i ponašanja na terenu ili van njega, vrijednost 100 procenata nije dovoljna za igrača kao što je Zanetti."

Fabio Capello: "Ako želite naučiti kako biti dobar nogometaš, onda učite od Zanettija."

Roberto Baggio: "On nikad nije rekao da želi biti kao ja, ali ja sad kažem da želim biti kao on."

Paolo Maldini: "Protivnik kojeg sam najviše poštovao."

Esteban Cambiasso: "Zanetti? Jedna riječ - Perfekcija."

Wesley Sneijder: "Obično se trener sluša i njegove upute prije utakmice, ali kad utakmica počne i kada ste na terenu, Zanetti je vaš trener onda."

Lionel Messi: "Veoma me plaši njegova smirenost."

Diego Simeone: "Kod Zanettija nikad nisam vidio ljutnju."

Roberto Mancini: "Zanetti, prava nogometna ikona."

Marco Materazzi: "Na ovom svijetu se niti jednog igrača nisam bojao, osim Zanettija."

Pierluigi Collina: "Ako želite biti nogometašl, a ne znate kako početi, počnite pratiti Zanettija i njegovu igru."

Fabio Cannavaro: "On me učio kako da budem dobar kapiten."

Davide Santon: "Da imam 10% od 100% Zanettijeve sposobnosti, bio bih najbolji igrač na svijetu."

Ryan Giggs: "Najteži igrač s kojim sam se ikad suočio."
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime11.10.17 9:46

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime17.11.17 14:31

Inter club Guatemala...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime17.02.18 10:47

[You must be registered and logged in to see this link.]

A post shared by [You must be registered and logged in to see this link.] (@javierzanetti) on


_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Sponsored content




Javier Zanetti - Page 36 Empty
PostSubject: Re: Javier Zanetti   Javier Zanetti - Page 36 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Javier Zanetti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 36 of 39Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39  Next

 Similar topics

-
» Inter Club Croatia Javier Zanetti

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-