Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter History - Page 8 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter History - Page 8 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Inter History

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AuthorMessage
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime07.02.18 12:27

soecc wrote:
Ja nisam mogao gledat. Pratio sam upise na forumu. U jednom trenutku neko je napisao "Soecc primili smo". A ono još dosta do kraja, mislim desetak minuta sa produžetkom. Hodao sam po stanu i brojao sekunde u sebi i svako tolko pogledao na forum. I napokon sam vidio jedan upis  SRETAN MI ROĐENDAN i smajlija. Netko je imao rođendan tog dana i tako mi je dao do znanja da smo prošli. Onda su krenuli ostali upisi i slavlje na forumu pa sam prebacio na program i vidio Mourinha kako slavi ispod tribine sa našim navijačima. A sve je to bilo točno 7 dana prije moje svadbe, žena na djevojačkoj a ja momačku odradio 7 dana prije, dan prije nego smo u Sieni uzeli scudetto. Isto nisam mogao gledat i Bezma me zove da je Principe zabio...

Ah, nezaboravni trenuci...  inter šal 4
Brutalno dobro.. To ce bit urezano do kraja zivota.. A ko bi jebeno reko da je od tad proslo evo skoro 8 godina.. Bolesno


Ta 2010 je bila najbolja godina u mom zivotu jebo me pas, i to vecinski radi Intera
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime07.02.18 16:55

Također nisam gledao uzvrat, nisam mogao.. Zabio se u sobu, slušalice u uši i gledao neke pizdarije na laptopu. Stari u dnevnom gledao utakmicu.. Prvi put sam u dnevni uletio oko 21:30 da vidim kakav je rezultat na poluvremenu, vidio 0:0 i vratio se sretan u sobu. Stari mi nije rekao da je Motta crveni dobio.. Sljedeći put sam ušao u dnevni i 10 sekundi kasnije Pique zabija gol i tad je komentator spomenuo da igramo s igračem manje. Otišao sam u sobu i bio uvjeren da ćemo ga dobit do kraja..

Mislim da nikad nisam ni snimku cijele utakmice pogledao, vjerojatno ne bi mogao ni sad.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime07.02.18 19:10

Također nisam gledao uzvrat,odnosno uključio sam se u 75.-oj min. Tad više nisam mogao izdržati stalno provjeravanje rezultata. smiley 1
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime07.02.18 20:06

Dobra stara vremena, sad nam preostaje samo gledat takve videe i ponovo se osjećat ponosnim što navijamo za Inter.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime08.02.18 8:15

Razbio sam mobitel kad je barca zabila onaj gol koji je bio poništen.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51521
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime11.02.18 10:48

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Slycor

Slycor

Posts : 2495
Join date : 2016-11-07
Age : 30
Location : Karlovac
Najdraži igrač : Zanetti, Adriano

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime13.02.18 19:38



Ne znam je li već neko negdje lijepio ovo :D

Inter na 15:05

Obratiti pozornost što kaže komentator od 15:10 - 15:13 inter smiley 4
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime13.02.18 20:49

Petica. Mladi neće znati kolko je ova emisija nekad značila.

Kao što je netko u komentar napisao, ovo bi trebali imati u lektiri.
Back to top Go down
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2125
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime13.02.18 20:50

E to je bila emisija, milina za gledat.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 2:19

Sušec milanist.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 11:49

Uvijek gušt prisjetit se kako su smradovi izgubili naslov. Je da su ga na sličan način vratili 2 godine poslije ali jbga...

09:50 - Materazzi BOG OTAC!

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 12:02

Kakva je to liga bila... Eh...
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 12:14

Emisija je stvarno bila za peticu, valjalo bi je vratit. Tad mi je to uz časopis Nogomet bio jedini način da pratim Serie A i nogomet općenito. Nije bilo kompjutera, interneta, aplikacija i ostalih govana. Mislim bilo je, ali tad još nisam imao ništa od toga kao vjerujem i većina vas. I imali smo tad još uvijek jedan televizor, sjećam se da je uvijek bio rat oko starog i stare jer on je htio gledat "Peticu" a stara neku politiku ili slična sranja. "Latinica" mislim da je bila nekako u to vrijeme ali stvarno se ne sjećam više. Dobra stara vremena. O nogometu da i ne govorimo. Ima na Mediasetu nedjeljom slična emisija koju stalno pratim.
Back to top Go down
Slycor

Slycor

Posts : 2495
Join date : 2016-11-07
Age : 30
Location : Karlovac
Najdraži igrač : Zanetti, Adriano

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 12:21

Ako pratite ovaj link stavio je još jednu epizodu, ali tada smo dobili po p**** od Fiorentine pa nisam htio postat tu :D
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 13:11

Slycor wrote:
Ako pratite ovaj link stavio je još jednu epizodu, ali tada smo dobili po p**** od Fiorentine pa nisam htio postat tu :D
Tada je Zanetti napravio ogromnu grešku. U rangu Santona
Back to top Go down
Slycor

Slycor

Posts : 2495
Join date : 2016-11-07
Age : 30
Location : Karlovac
Najdraži igrač : Zanetti, Adriano

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 13:24

kuky90 wrote:
Tada je Zanetti napravio ogromnu grešku. U rangu Santona

Da... Jedina razlika je što se Santonu to nešto češće događa. lol 1
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 15:01

Brutalno mi je kak veli jedan od najiskusnijih, sto i je bio, a onda je jos poslije tog odigrao 15 sezona zanetti zanetti
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime14.02.18 18:06

Da baš sam to čuo na petici. Kaže lik jedan od iskusnijih, a onda još kasnije 15 godina igrao hahah

Ali gle imena ne samo Inter,Juve ili Milan. Nego opčenito po ostalim klubovima u ligi, čak i ovim manjima. Crespo, Buffon, Veron, Mancini, Batigol, Di Livio, Signori.

A da ne pričamo o konkurenciji klubova kao Lazio, Roma, Milan,Parma. Svi su imali igrače koji bi danas rasturali u svakom klubu. Svaka ekipa se borila za ta prva 4 mjesta i stvarno bila zajebana i jaka liga.

Malo vuće na današnje engleze iako City sad rastura. Ali inače 5 ekipa se bori za 3 dodatna mjest koje vode u LP i svi imaju velika imena u ekipi. A onda su još tu ovi kao malo manji i slabiji ali opet dovoljno dobri da mogu sjebati svakoga od top 5 ekipa.

Stvarno je bio užitak gledati talijansku ligu nekad. Šteta što ju lopovi lagano ali sigurno uništili.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51521
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime15.02.18 14:51

Danas ćemo pričati o Interovoj banter eri, točnije periodu 2011-2018...

01.2011. - Banter era službeno započinje potpisima Ranocchije i Nagatoma...

[You must be registered and logged in to see this image.]

04.2011. - Deki Stanković zabija sa centra protiv Schalkea. Nerazzurri gube obe tekme i njemci idu u polufinale LP...

[You must be registered and logged in to see this link.]

06.2011. - Leonardo odlazi iz Intera i postaje sportski direktor PSG-a...

[You must be registered and logged in to see this link.]

06.2011. - Gasperini preuzima Inter, traži da mu dovedu Palacija, ali klub odbija jer smatra igračem "pre starim". Potpisat će Palacija godinu dana nakon što Gasperini dobije otkaz.

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2011. - Potpisuju Jonathan i Castaignos. Prvi je predstavljen kao novi Maicon, dok je holanđanin trebao biti novi Thierry Henry. Castaignos je odigrao 6 utakmica i otišao u Twente sljedeću sezonu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2011. - Inter važe između Alvareza i Lamele. Predsjednik Palerma Zamparini govori medijima da je Arsenal dogovorio sve sa Velezom za dovođenje Alvareza, Inter ekspresno podiže ponudu i potpisuje Alvareza. Lamela ide u Romu i rastura... Ricky?

[You must be registered and logged in to see this link.]

08.2011. - Nerazzurri moraju prodati jednog između Eto'oa i Sneijdera zbog FFP-a. Odlazi Re Leone, ostaje Wes koji propušta veći dio sezone zbog ozljede...

[You must be registered and logged in to see this link.]

09.2011. - Gasperini dobiva otkaz nakon 5 utakmica (4 poraza i neriješeno) jer ne želi prilagoditi taktiku. Stiže Claudio Ranieri.

[You must be registered and logged in to see this link.]

12.2011. - Zanetti dobiva prvi crveni karton u 548 utakmica, dok se tražilo izjednaćenje protiv Udinesea. Sudac mu je dao ruku, stadion ga je ispratio s terena pljeskom. Pazzini je imao priliku za izjednačenje, ali se poskliznuo prilikom izvođenja jedanaesterca...

[You must be registered and logged in to see this image.]

12.2011. - Milito osvaja nagradu Bidone d'Oro za najgoreg igrača Serije A u 2011. godini.

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2012. - Nerazzurri prodaju Thiaga Mottu u freespender PSG za smješnih 11,5 milja i dovode Angela Palomba kao njegovu zamjenu. Palombo je odigrao 3 utakmice i od tada Inter praktički traži zamjenu za Mottu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

02.2012. - Inter gubi sve utakmice (5) u februaru, gol u zadnjim sekundama protiv OM-a u LP, 4:0 od Rome, 0:3 doma od Bologne... Te sezone nas je čak i Novara dobila dvaput, a završili su 19. na kraju sezone...

[You must be registered and logged in to see this link.]

02.2012. - Raggi i Castaignos se potukli u tunelu da bi se kasnije saznalo da je holanđanin pljunuo protivnika tokom utakmice. Dobio je 2 utakmica kazne i prebačen je u Primaveru...

[You must be registered and logged in to see this link.]

02.2012. - Mali Filippo moli Nerazzurre da prestanu gubiti jer ga djeca zajebavaju u školi... Inter ga poziva u Pinetinu, ispričava mu se i onda gubi sljedeću utakmicu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

03.2012. - Inter ispada iz LP nakon šta je Brandao zabio u 92-oj... To je bila Interova zadnja utakmica u Ligi prvaka...

[You must be registered and logged in to see this link.]

03.2012. - Ranieri plače nakon gola Milita protiv Chieva, razlog je šta smo zadnju utakmicu pobijedili u januaru... Svejedno je dobio otkaz dva kola kasnije...

[You must be registered and logged in to see this link.]

03.2012. - Forlan odbija uči u igru na utakmici protiv Atalante...

[You must be registered and logged in to see this image.]

03.2012. - Ranierija na klupi mjenja Stramaccioni koji je tad imao 36 godina, kao i Zanetti, dok su Castellazzi i Orlandoni bili stariji od njega...

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2012. - Inter dovodi Silvestrea na posudbu s opcijom otkupa za 6 miljona kao zamjenu za Lucia koji odlazi for free u Juventus. Unatoč očajnim partijama Nerazzurri ga otkupljuju i pokušavaju ga prodat već sljedeću sezonu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

08.2012. - Stiže Alvaro Pereira za 10.5 milja kako bi Nagatomo završio na klupi. Kad se bunimo na ubačaje Candreve trebali bi se sjetit njega, imao je otprilike jednu asistenciju...

[You must be registered and logged in to see this link.]

09.2012. - Inter gubi na Meazzi 1:3 od Zemanove Rome. Interisti plješću Zemanu nakon susreta...

[You must be registered and logged in to see this link.]

11.2012. - Inter spreman za scudetto, 7 pobjeda za redom, od čega su nanijeli prvi poraz Juveu na njihovom novom stadionu... Slijedi mjesec bez pobjeda...

[You must be registered and logged in to see this link.]

12.2012. - Nerazzurri traže od Sneijdera da si prepolovi plaću, igrač odbija. Klub ga šalje na tribine uz službeno obrazloženje da je ozlijeđen. Igrač preko Twittera demantira, klub traži od Twittera da mu suspendira account... Yolanthe preuzima akciju...

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2013. - Nerazzurri potpisuju 35-godišnjeg Rocchija iz Lazija. Napadač je bez golova preko godinu dana... Navijači izlažu transparent na stadion poručujući Morattiju da potpiše i njihovog dedu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

01.2013. - Potpisuju klupske ikone Schelotto i Kuzmanović. Povijest je napisana...

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2013. - Branca 29 dana ganja Paulinha, večera s njegovom obitelji, gleda svaku njegovu utakmicu u Brazilu, prodaje Sneijdera i Coutinha da "napravi mjesta"... Dobiva NE od igrača 2 dana prije kraja mercata. Juri u Zagreb i dovodi Kovačića...

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2013. - Nerazzurri remizirau 2:2 sa Torinom, doppiettu zabija Meggiorini koji nije postigao pogodak 16 mjeseci (zadnji prije toga protiv Intera)...

[You must be registered and logged in to see this image.]

01.2013. - Sneijder pokušava izpregovarati smanjenje plaće sa Nerazzurrima, vodi ih na večeru, te saznaje da se klub već dogovorio sa Galatasarayom za 7.5 miljona eura...

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2013. - Kako smo već rekli, treba mjesta za Paulinha, treba (bar tako stručnjaci u klubu misle) prodat ili Alvareza ili Coutinha... Ide Coutinho za 12 milja... 5 godina kasnije brazilac ide u Barcelonu za 160 miljona, Inter dobiva 2.6 miljona bonusa... Alvarez danas igrucka u Sampdoriji...

[You must be registered and logged in to see this image.]

02.2013. - Inter dovodi Johna Carewa na probu, igrač nije igrao godinu dana zbog ozljede i dao se u glumačke vode... Nerazzurri ostaju iznenađeni šta nije prošao lječnički i otkazuju deal...

[You must be registered and logged in to see this link.]

02.2013. - Obzirom da je klub pokušao dovesti ama baš svakog free agenta na tržištu navijači su se počeli nuditi da igraju za džabalesku...

[You must be registered and logged in to see this link.]

03.2013. - Stramaccioni i Cassano imaju fight u svlačionici...

[You must be registered and logged in to see this link.]

03.2013. - Nerazzurri su odlučni okrenuti 3:0 protiv Tottenhama iz prve utakmice EL... Odlaze u produžetke da bi Adebayor zabio u 96...

[You must be registered and logged in to see this image.]

04.2013. - Gervasoni dosuđuje nepostojeći penal za Atalantu zbog faula nad Denisom. I sam Denis ostaje začuđen. Inter je vodio 3:1 prije penala, završilo je 3:4 uz hat trick Denisa...

[You must be registered and logged in to see this link.]

04.2013. - Zanetti se ozljeđuje protiv Palerma, prognoza 6 mjeseci izbivanja. Interovi igrači su bili ozlijeđeni 47 puta, ali Dr.Combi je i dalje na plaći...

[You must be registered and logged in to see this link.]

05.2013. - Klub garantira Stramaccioniju da je njegovo mjesto sigurno i da veruje u njega... Nakon par dana pedala. Inter će završiti sezonu na 9.mjestu uz 16 poraza i gol razlikom -2...

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2013. - Icardi i Belfodil su prestavljeni medijima. Prvi postaje legenda, drugi je malo igrao u Emiratima da bi sad bio u Werderu na posudbi iz Standarda... Toliko o novom Benzemi...

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2013. - Inter ima u džepu Islu, ili bar tako misle, dogovoren je lječnički, bukiran je let. No, Conte se budi to jutro, zove svoje u Juveu i direktori stopiraju deal...

[You must be registered and logged in to see this link.]

10.2013. - Moratti prodaje 70% vlasništva Thohiru. Novi gazda stiže u Milano i igrači koji se povezuju s Interom su između ostalih Messi i Iniesta. Thohir izjavljuje da želi Arsenalov model i prvo pojačanje je D'Ambrosio...

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2014. - Inter i Juventus dogovaraju trampu Guarin-Vučinić. Interisti protestiraju ispred kluba. Tihi se usro i otkazao deal. Vučinić je već ispraznio ormarić da bi saznao kasnije toga dana da ne ide u Milano.

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2014. - Thohir želi impresionirati revoltirane navijače i dovodi Hernanesa za 20 milja...

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2014. - Ni ove godine nije drukčije, nula pobjeda tijekom januara, ispadanje iz Kupa protiv Udinesea...

[You must be registered and logged in to see this link.]

03.2014. - Livorno se vrača s 2:0 na 2:2... Na kraju sezone ispadaju iz lige...

[You must be registered and logged in to see this link.]

04.2014. - Interu je dosuđen penal protiv Bologne nakon 31 utakmice. Milito promašuje i utakmica završava 2:2...

[You must be registered and logged in to see this link.]

04.2014. - Maxi Lopez odbija dat ruku Icardiju prije Derby della Wanda... Mauro je izviždan od strane navijača Sampdorije ali svejedno zabija dvaput. Maxi s druge strane promašuje penal...

[You must be registered and logged in to see this link.]

05.2014. - Mazzarri pokušava ispasti ekstremno pametan kad je odbio dati Zanettiju da odigra svoj posljednji Derby di Milano... Čak ubacuje Alvareza kao zadnju izmjenu... Inter svejedno izgubio.

[You must be registered and logged in to see this image.]

06.2014. - Tom Ince odbija transfer u Inter. Thohir izjavljuje: "...igrači koji nas sada odbiju u budućnosti će nas dolaziti moliti da ih uzmemo..."

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2014. - Inter potpisuje Dodoa na posudbu s obvezom otkupa za 7.8 milja jednom kad zaigra. Tada se smatralo da je Ausilio to odradio genijalno... Inter ga je kasnije dvije godine pokušavao utopiti...

[You must be registered and logged in to see this image.]

09.2014. - Ekdal zabija hat-trick na Meazzi. I to mu je bilo to te sezone. Bila je to prva pobjeda Cagliarija u sezoni. Ispali su iz lige. Nagatomo je dobio crveni nakon 30 minuta.

[You must be registered and logged in to see this link.]

09.2014. - Inter poklanja Veroni izjednačenje u 89-oj. Mazzarri reagira vađenjem Icardija u 93-oj. Sljedeći dan dobiva otkaz.

[You must be registered and logged in to see this image.]

01.2015. - Osvaldo se obračuna s Icardijem nakon šta je ovaj sebično pucao po golu Juvea umjesto da doda njemu. Osvaldo nije došao dva dana na trening nakon toga, klub ga je suspendirao. Otišao je u Bocu dva mjeseca kasnije...

[You must be registered and logged in to see this link.]

02.2015. - Icardi i Guarin se obračunaju s Curvom, Icardi baca dres među navijače koji mu ga vračaju... Nije gotovo (part 1)...

[You must be registered and logged in to see this link.]

03.2015. - Inter ne pobjeđuje ni jednu utakmicu cijeli mjesec, Wolfsburg ih izbacuje iz EL...

[You must be registered and logged in to see this link.]

05.2015. - Nerazzurri poveli preko Shaqirija protiv Juvea na Meazzi... Vidić poklonio penal krajem poluvremena, bianconeri zaključili posao preko Morate 7 minuta prije kraja...

[You must be registered and logged in to see this link.]

06.2015. - Kondogbia potpisuje za Nerazzurre za 38 miljona EUR. Kada se Galliani vratio iz Monte Carla milanisti su bili uvjereni da je posao zaključen. Kondogbia je stigao u Pinetinu sljedećeg dana. Internet je pao tog dana.

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2015. - Siže Montoya iz Barcelone na posudbu. Na predstavljanju izjavljuje da je došao samo kako bi skupio minute i vratio se u Barcu. Odigrao je 3 tekme i u januaru otišao u Betis.

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2015. - U Interu smatraju da bi bilo pametno produžiti ugovor Ranocchiji kako se ne bi ponovio slučaj Bonucci. Toliko su bili uzbuđeni da su čak objavili i krivi statement!

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2015. - Inter kontaktira Salaha, Fiorentina popizdi i prijeti tužbom, Salah se ne pojavljuje na početku priprema, Inter potpisuje Jovetića, Salah odlazi u Romu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

07.2015. - Inter potpisuje (opet) Biabianya na 4 godine nakon šta igrač nije igrao godinu dana zbog problema sa srcem. Nerazzurri su igrača prije toga već prodali dvaput i sad ga neuspješno pokušavaju utopit i treći put.

[You must be registered and logged in to see this link.]

09.2015. - Nerazzurri otvaraju sezonu s 5 uzastopnih pobjeda i onda ih Fiorentina posramljuje na Meazzi. Handanović igra najgoru utakmicu u crno-plavom, Miranda izbačen u 35. minuti. Kalinić zabija hat-trick...

[You must be registered and logged in to see this image.]

12.2015. - Melo zamračuje, Candreva zabija doppietu (što nije nikad ponovio u Interovom dresu), Lazio dobiva 1:2.

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2016. - Berardi zabija penal u 94-oj za pobjedu Sassuola na Meazzi. U sljedećoj utakmici na Meazzi zabija Lasagna u 92-oj za izjednačenje Carpija. Također smo izgubili i derby 3:0. Sarri prozivao Mancinija...

[You must be registered and logged in to see this image.]

01.2016. - Inter prodaje Guarina u Kinu i ne potpisuje ni jednog veznjaka u tom prelaznom roku. Ali zato potpisuje Eder.

[You must be registered and logged in to see this link.]

05.2016. - Nerazzuri zaključuju sezonu porazom od Sassuola (ponovo) na 4. mjestu. Thohir izjavljuje da je učinjen veliki napredak...

[You must be registered and logged in to see this link.]

06.2016. - Stiže Erkin... I odlazi 2 mjeseca kasnije. Iako nije odigrao ni jednu službenu utaikmicu za Inter i dan danas je legenda.

[You must be registered and logged in to see this link.]


07.2016. - Wanda ima show program, pregovara sa Napolijem i Atleticom... Na kraju mu Inter daje novi ugovor...

[You must be registered and logged in to see this link.]

08.2016. - Inter niže loše rezultate u predsezoni, sve kulminira porazom 6:1 od Spursa. Mancini ne djeluje zabrinut i zahtjeva Yayu Tourea, Zabaletu i Candrevu, klub odgovara da su prestari. Mancini dobiva otkaz dva tjedna kasnije.

[You must be registered and logged in to see this image.]

08.2016. - Inter plaća 70 miljona eura za Gabriela Barbosu i Joaa Maria. Sve koordinira Kia Joorachiam koji nestaje nakon zaključenja posla. Danas Inter pokušava prodati obojicu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

10.2016. - Sve je bilo relativno ok dok Icardi nije odlučio objaviti svoju knjigu. Curva ga je izviždala protiv Cagliarija i slavila promašaj penala... Imao je i posjete ispred kuće...

[You must be registered and logged in to see this image.]

11.2016. - Nakon 84 dana otkaz dobiva i De Boer. Kandidati za novog trenera su Marcelinho, Pioli pa čak i Zola... Na kraju crnoplave preuzima Pioli.

[You must be registered and logged in to see this link.]

05.2017. - Navijači protestiraju nakon serije negativnih rezultata, na utakmici protiv Sassuola napuštaju Meazzu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

12.2017. - Mnogi su pomislili da je banter era konačno gotova, sve do poraza od Udinesea, pa Sassuola, pa remija doma sa Laziom...

[You must be registered and logged in to see this link.]

01.2018. - Nakon silnih najava, obećanja i #InterIsComing Suning nam priopćuje da nam je budget ravan nuli... Optimizmo!

[You must be registered and logged in to see this link.]

inter grb 3

_________________
Anger can be power if we know that we can use it


Last edited by leopnd on 15.02.18 15:44; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Curva6Nord9

Curva6Nord9

Posts : 2484
Join date : 2014-04-15
Age : 30

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime15.02.18 15:21

hahaha vrhunski, svaka cast!!
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime15.02.18 15:22

Bacio si me u depru inter grb 3
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime15.02.18 15:30

GE-NI-JA-LNO!!!!!!!!! klanj klanj klanj

Svaka čast,predobro napisano,baš sam se dobro nasmijao na neke komentare i opise.
Stvarno jebeno kad se sve stavi na jedno mjesto,za nepovjerovati kako se vodi klub zadnjih 8 godina.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime15.02.18 15:38

Što reći.. Odlično kronološki posloženo, na poneke stvari sam i zaboravio..
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime15.02.18 15:54

Najjači dijelovi su:
Klub odbija potpisati Palacija jer je prestar,ovaj potpisuje nakon godinu dana.
Inter se ispričava Philippeu,pa gubi sljedeću tekmu.
Onda dovođenje Pereire za 10 i pol mil,a prodaja Coutinha za 12 mil?!??!?!?! Pa da se ubiješ.
Ili onaj iz Cagliarija zabija hat-trick protiv nas i više ništa te sezone,Cagliari ispada iz lige. smiley 5 smiley 5
Brutalno napisano @leo,još jednom svaka čast.
Back to top Go down
Cehajic

Cehajic

Posts : 3932
Join date : 2011-01-17
Age : 29
Location : Bihac/Zagreb
Najdraži igrač : J.Zanetti, Coutinho, Andrea Rannochia, Matrix

Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime15.02.18 18:06

Svaka cast Leo,place mi se dok ovo citam.
Back to top Go down
Sponsored content




Inter History - Page 8 Empty
PostSubject: Re: Inter History   Inter History - Page 8 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Inter History

View previous topic View next topic Back to top 
Page 8 of 16Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

 Similar topics

-
» Pazza Inter History
» Inter Forever
» Inter Women
» Inter Campus
» Inter Channel

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-