Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Inter Club Rovigno Nerazzurra

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime30.07.13 22:00

Pa to je super cijena...

Da li je moguće da kao član kluba uzmem dvije ulaznice?
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime30.07.13 22:07

Jedino ako neko odustaje jer je nemoguće naručit u ime nekoga koji nije član Cluba, sve ide preko interneta i programa Centro Coordinamento. Ali sve se može samo treba rezervirat na vrijeme.
Back to top Go down
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime30.07.13 22:09

Ok, super cheers 1 

_________________
Keep Fighting Schumi
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime30.07.13 23:13

Znaci moram uclanit i sebe i zenu...
A mi mozes provjerit kako ide s klincima? Imaju djaba upad klinci do 3 godine ili?

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime30.07.13 23:43

Bilo bi bolje jer na ulazu stadiona pitaju dokument i prevjeravaju ako je isto ime kao na ulaznici. Mozes i na stadionu promjeniti ime na ulaznicama. mislim da imaju ali moraju isto dobit ulaznicu koja je besplatna. Kad budemo naručili ulaznice pitat ću voditelja Clubova van Italije kako ide točno jer stalno mjenjaju.
Back to top Go down
getz15

getz15

Posts : 3097
Join date : 2010-04-25
Age : 33
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Tractor, Matrix, J. Cesar,Il Principe

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 12:34

pozdrav sansaluti!

cijena koja si gore naveo se odnosi na put od Rovinja pretpostavljam?

također uplaćujem kroz dva, tri dana, a javim vam se za još pokoje pitanje! cheers 1 


jao, momci, di ćeš veće sreće da se organiziramo svi skupa za derbi ili bar Udine!

a ekipa iz Zg-a, mi u najmanju ruku valjda nekako možemo skemijat sa autom jedan dio,a drugi sa ostatkom ekipe u busu inter šal 4 
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 12:45

Ja u svakom slucaju put idem s auto u osobnom aranzmanu...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 14:06

Getz15 uvijek isto i u slučaju da krečemo iz Rijeke. Do sad uvijek su se svi slagali da svi plačaju isto. Bitno je se družit svi skupa i uživat!!! Forza Inter!!!!
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 14:51

Do kada je rok za uplate?

Nisam trenutno pri nekim novcima, ali ovo sve zvuči toliko jebeno da ne smijem propustit priliku nikako!

Bio sam član IC-a iz Rijeke i iz Zagreba, uvijek sam na kraju od tamo otišao nezadovoljan i razočaran.

Ovo zvuči predobro da bi bilo istinito! Sjećam se da su ovi lopovi uzimali i do preko 1000 kn za putovanja na derbije...
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 15:49

Do 10.08. za članarinu i do 15.08. za rezervirati ulaznicu za Inter -Juve!!! Čuo sam sve te spike ali kod nas nije tako, mi smo pravi navijači. Čuo sam da juventini u Rijeci plačaju ulaznice duplo i sami se moraju snač za prijevoz.
Back to top Go down
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 17:51

19o8 wrote:
Do kada je rok za uplate?

Nisam trenutno pri nekim novcima, ali ovo sve zvuči toliko jebeno da ne smijem propustit priliku nikako!

Bio sam član IC-a iz Rijeke i iz Zagreba, uvijek sam na kraju od tamo otišao nezadovoljan i razočaran.

Ovo zvuči predobro da bi bilo istinito! Sjećam se da su ovi lopovi uzimali i do preko 1000 kn za putovanja na derbije...

1.000 HRK?? nema šanse...najskuplje ikada je bilo cca 750 HRK...nisam ničiji advokat, ali ne bumo neistine iznosili..ok 1 
Back to top Go down
loxxox

loxxox

Posts : 171
Join date : 2013-06-14

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 18:19

jel moras bit clan IC da bi se islo s vama na utakmice?
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 18:30

Da ali ne moženo naručit ulaznicu na tvoje ime ako te ne puštaju unutra mi ne odgovaramo....ali članovi imaju prednost!!!
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 20:56

SHAPESHIFTER wrote:
19o8 wrote:
Do kada je rok za uplate?

Nisam trenutno pri nekim novcima, ali ovo sve zvuči toliko jebeno da ne smijem propustit priliku nikako!

Bio sam član IC-a iz Rijeke i iz Zagreba, uvijek sam na kraju od tamo otišao nezadovoljan i razočaran.

Ovo zvuči predobro da bi bilo istinito! Sjećam se da su ovi lopovi uzimali i do preko 1000 kn za putovanja na derbije...

1.000 HRK?? nema šanse...najskuplje ikada je bilo cca 750 HRK...nisam ničiji advokat, ali ne bumo neistine iznosili..ok 1 

Da, ovima iz Zagreba je najveća cijena bila 750. Što je opet bezobrazno više od 550.
No onaj IC iz Rijeke je sigurno naplaćivao i do 1050 kn. Sjećam se da sam išao mislim da je bila uzvratna utakmica s L'poolom. S tim da je bus dolazio iz Vinkovaca (??), pa smo se mi iz ZG ukrcali na Plitvicama i pičili za Rijeku.

Bilo je tu svašta, ali da, ne bi više o njima.
Nadam se da sam pronašao napokon svoj IC inter šal 4
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 21:02

jel se može učlanit i nakon 10.08? jel se može odlučit desetak dana prije tekme za put?
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 21:09

Može i kasnije do 10.08. doraju se učlaniti svi oni koji misle iči na Inter-Juve.....Najkasnije do kraja 9.mjeseca. deset dana prije je malo kasno jedino ako neko odustaje u zadnji trenutak. problem je kad su jake utakmice jer ulaznice moraju se naručiti mjesec dana prije za ostale utakmice može se i desetak dana prije. Forza Inter!!!
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 22:13

ma da, to sam i mislio, hvala ti na svim informacijama, malo sam u stisci jer putujem na more ovaj mjesec pa ne znam hoću li imat viška para, a ne bih htio nekome uzet mjesto jer nisam 100% siguran. kolko tekmi još planirate ić il ovisi o odazivu na rube?
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime31.07.13 22:27

Planiramo iči na sto više utakmica....kad budemo prvi put isli u Milano dogovoriti čemo svi skupa. Biti će obljavljena obavjest na forum!!!
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime01.08.13 14:34

Raspored organiziranih putovanja I.C. Rovigno Nerazzurra prventvo 2013/14:

-15.09. 3.kolo Inter-Juve
-25.09. 5.kolo Inter-Fiorentina
-29.09. 6.kolo (Trst) Cagliari-Inter
-06.10. 7.kolo Inter-Roma
-03.11. 11.kolo (Udine) Udinese-Inter
-22.12. 17.kolo Inter-Milan
-27.04. 35.kolo Inter-Napoli
-11.05. 37.kolo Inter-Lazio
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime01.08.13 15:51

Od 5 kola zaredom vi idete na 4, svaka čast! inter šal 4 
Back to top Go down
Bebeto20

avatar

Posts : 197
Join date : 2012-12-15
Location : Split
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime01.08.13 16:00

19o8 wrote:
SHAPESHIFTER wrote:
19o8 wrote:
Do kada je rok za uplate?

Nisam trenutno pri nekim novcima, ali ovo sve zvuči toliko jebeno da ne smijem propustit priliku nikako!

Bio sam član IC-a iz Rijeke i iz Zagreba, uvijek sam na kraju od tamo otišao nezadovoljan i razočaran.

Ovo zvuči predobro da bi bilo istinito! Sjećam se da su ovi lopovi uzimali i do preko 1000 kn za putovanja na derbije...

1.000 HRK?? nema šanse...najskuplje ikada je bilo cca 750 HRK...nisam ničiji advokat, ali ne bumo neistine iznosili..ok 1 

Da, ovima iz Zagreba je najveća cijena bila 750. Što je opet bezobrazno više od 550.
No onaj IC iz Rijeke je sigurno naplaćivao i do 1050 kn. Sjećam se da sam išao mislim da je bila uzvratna utakmica s L'poolom. S tim da je bus dolazio iz Vinkovaca (??), pa smo se mi iz ZG ukrcali na Plitvicama i pičili za Rijeku.

Bilo je tu svašta, ali da, ne bi više o njima.
Nadam se da sam pronašao napokon svoj IC inter šal 4

pišeš gluposti, IC iz Rijeke zasigurno nije naplaćivao putovanja preko 1000 kn, znam jer sam par puta išao s njima. Tu utakmicu, na koju si ti išao, nisi išao preko IC Rijeka, nego to putovanje je organizirala prijevozničKa firma Polet d.o.o. iz Vinkovaca. Oni su tokom ovih godina organizirali putovanja na meazzu kako interovih utakmica, tako i milanovih, a ta utakmica protiv liverpoola je među njima.

nadalje, što se tiče IC Zgreba, oni u većini slučajeva biraju secondo anello arancio koji je skuplji od verdea, koji se nalazi izad gola, zato je cijena veća. ja sam išao s njima prije par godina protiv tottenhama kada je bilo 4-3 i tada smo bili izad gola(tribina blu), i koliko me sjećanje služi cjelokupna cijena je bila oko 450 kn.
Back to top Go down
Bebeto20

avatar

Posts : 197
Join date : 2012-12-15
Location : Split
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime01.08.13 16:06

sansaluti wrote:
Raspored organiziranih putovanja I.C. Rovigno Nerazzurra prventvo 2013/14:

-15.09. 3.kolo Inter-Juve
-25.09. 5.kolo Inter-Fiorentina
-29.09. 6.kolo (Trst) Cagliari-Inter
-06.10. 7.kolo Inter-Roma
-03.11. 11.kolo (Udine) Udinese-Inter
-22.12. 17.kolo Inter-Milan
-27.04. 35.kolo Inter-Napoli
-11.05. 37.kolo Inter-Lazio

dosta utakmica:ok 2: 

jel moguće uzeti kartu preko mog matičnog ic kluba(fedeli zagreb), a s vama putovati, u slučaju da me interesira utakmica koju ic fedeli ne organizira?
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime01.08.13 16:55

Večina ulaznica uzimamo iza gola jer je nemoguče dobiti 50 ulaznica za secondo anello arancione, uvijek smo gledali da budemo svi skupa ali može se naručiti bilo di samo treba na vrijeme rezervirati. Ako imamo mjesta možes slobodno doči s nama!
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime01.08.13 20:19

na jedno ime jedna karta ide?
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime01.08.13 20:39

Da, preko Centro Coordinamento samo jednu ali na šalteru možes više ako imaš dokumente sa sobom.
Back to top Go down
Sponsored content




Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Inter Club Rovigno Nerazzurra   Inter Club Rovigno Nerazzurra - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Inter Club Rovigno Nerazzurra

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Inter Club Fedeli
» Inter Club Croatia Javier Zanetti
» Inter History
» Inter Forever
» Inter Women

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-