Inter Croatia Crew - Forum
---
Financial Fair Play - Page 2 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Financial Fair Play - Page 2 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Financial Fair Play

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime19.08.15 10:32

Inter - the best wrote:
cesar19 wrote:
O tome i pričamo, recimo da je PSG udvostručio primanja. I dalje je pitanje kako oni pokrivaju ffp?

Sponzorstva... Ali koliko mi se cini i oni i City su imali neku kaznu... Ali uglavnom sponzorstva im donose... Tihomir bi isto tako moga donit pare u klub... Njegov brat ima firmu... Da naprave ugovor da postaju glavni sponzori i da daju brdo para... Tako se zaobilazi FFP, kao sto san gori napisa u prvom postu...

Pa o tome pričam prijatelju moj, arapi preko etihada, fly emiratesa pune blagajne. City radi šemu, kupi Lamparda u NYCFC i "posudi" ga u MCFC, a Tihomir upravo to, nema za kikiriki ili je prikriveni indonezijski židov. Peder ima washington united u svom vlasništvu, što ne bi on kupio jebenog Perišića i posudio ga Interu za 2 tisuće eura? Ali najlakše je prodat, pa reć ffp je kriv, nismo mi tu ništa mogli. Niste kurac! Mogo je Moratti prije par godina uvest crvene dresove zbog love i kineza, a na kraju ni love ni kineza. Pa mater mu jebem makni onda Pirelli s dresa, stavi jebeni Etihad i da vidiš para. Niti ovaj klub ima plan za budućnost, niti je Thorir čovjek koji voli i razumije se u nogomet i ono najbitnije, Inter! On je biznismen, uložit će minimalno, a što zaradi zaradi. Njemu je do Intera stalo ko i meni do moje firme, sutra da propadne ja bi radio u drugoj, a dobra mi je jer mi plaću daju.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime19.08.15 10:57

baš to @19o8. ok 1
Glavno da se on slika u svom divnom domu u Interovom dresu kad kao on i njegova braća ili šta već gledaju utakmicu. Kakva predstava.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7227
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime19.08.15 11:39

19o8 wrote:
Inter - the best wrote:
cesar19 wrote:
O tome i pričamo, recimo da je PSG udvostručio primanja. I dalje je pitanje kako oni pokrivaju ffp?

Sponzorstva... Ali koliko mi se cini i oni i City su imali neku kaznu... Ali uglavnom sponzorstva im donose... Tihomir bi isto tako moga donit pare u klub... Njegov brat ima firmu... Da naprave ugovor da postaju glavni sponzori i da daju brdo para... Tako se zaobilazi FFP, kao sto san gori napisa u prvom postu...

Pa o tome pričam prijatelju moj, arapi preko etihada, fly emiratesa pune blagajne. City radi šemu, kupi Lamparda u NYCFC i "posudi" ga  u MCFC, a Tihomir upravo to, nema za kikiriki ili je prikriveni indonezijski židov. Peder ima washington united u svom vlasništvu, što ne bi on kupio jebenog Perišića i posudio ga Interu za 2 tisuće eura? Ali najlakše je prodat, pa reć ffp je kriv, nismo mi tu ništa mogli. Niste kurac! Mogo je Moratti prije par godina uvest crvene dresove zbog love i kineza, a na kraju ni love ni kineza. Pa mater mu jebem makni onda Pirelli s dresa, stavi jebeni Etihad i da vidiš para. Niti ovaj klub ima plan za budućnost, niti je Thorir čovjek koji voli i razumije se u nogomet i ono najbitnije, Inter! On je biznismen, uložit će minimalno, a što zaradi zaradi. Njemu je do Intera stalo ko i meni do moje firme, sutra da propadne ja bi radio u drugoj, a dobra mi je jer mi plaću daju.
Potpis od rijeci do rijeci.. U svakom slucaju ispada da je kosooki jebeni židov škrti + nema keša.. idealna kombinacija.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime19.08.15 11:45

Da je to tako lako onda bi svaki klub isto napravio.

Mislim da se ipak tu radi o stvarima koje ne kužimo. I to što Thohir ne ulaže je čista laž pošto je riješavao nekakve dugove i tražio sponzore i investicije. Samo znate da se pisalo o tome.

Ono što dobro radi je da pokušava od kluba napraviti da ovisi sam o sebi, a ne o vlasniku kao što je bilo do sad. Upravo nas je ovo doveli u takve probleme.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime19.08.15 12:24

Nema bolje stvari za napravit kad želiš da klub ovisi sam o sebi,nego da se taj klub plasira u Ligu prvaka. Ovakvim poslovanjem ćemo uvijek biti oko 6. mjesta i uvijek ćemo biti izvan područja u kojem se vrti lova.
Pričajte vi da je mercato za 10 koliko želite,mi smo postali rehabilitacijski klub. Svatko živ dolazi kod nas oživjeti karijeru. Samo od ovogo ljeta Montoya i Jovetić. A bome je i Miranda bio u katastrofalnoj formi prošle sezone,ali o tome se šuti,pa nećemo o tome.
Kad skupimo ekipu vrhunskih igrača,a ne onih koji su nekada obećavali,onda će doći liga prvaka,puno para i ta toliko priželjkivana financijska stabilnost.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime19.08.15 13:12

Negdje sam pročitao da smo prije dvije godine bili oko 150 milja u minusu, lani oko 90, a ove smo za sada na nuli. Vidjet ćemo, vi bi sve preko koljena. Dođi gazda i sipni 300 milja u klub pa da vidiš... e ne ide to tako.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime19.08.15 13:30

A sad se treba prbuditi i prestati sanjati. Da je tako lako doći do vrha Catania bi bila prvak europe.
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime22.08.15 9:39

Zapravo i je tako lako. Da se nekom arapu sprdne i kupi Cataniu u tri sezone bi bila u vrhu Serie A i imala novi stadion. Šta je bija City nego engleska Catania.
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime22.08.15 14:22

Lako se daju upumpati novci kroz sponzorstvo i na taj način povećati prihodi, uostalom to su i radili PSG-ovi šeici. Mi smo dobili najsiromašnijeg tajkuna, ali eto bar čovjek radi planski, okupio je stručnjake za financije i marketing. Još da nađe trenera i sportskog direktora di bi nam kraj bio :D
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime22.08.15 14:39

Da li ima igdje podatak koliko je Thohir uložio u Inter ?
Back to top Go down
Emiliano

Emiliano

Posts : 1516
Join date : 2012-11-11
Location : Rijeka

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime25.08.15 16:42

milito22 wrote:
Da li ima igdje podatak koliko je Thohir uložio u Inter ?
Fassone je u intervjuu za TS u travnju rekao kako je ulozio skoro 400 milijuna eura. [You must be registered and logged in to see this link.] imas cijeli intervju. Cifra je sada zasigurno premasila tih 400 milijuna.
Back to top Go down
Dalmat

Dalmat

Posts : 876
Join date : 2012-10-20
Age : 34
Najdraži igrač : Zanetti, Cruz, Milito

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime26.08.15 14:33

[You must be registered and logged in to see this link.]

Super članak, ovako na prvu podaci djeluju točni, uostalom čovjek vjerojatno prati bolje od nas. Ukratko za ovu sezonu što se transfera tiče u plusu smo za 15,72 mil (mercato još nije gotov).
Sljedeće ljeto imamo obaveze u iznosu 33,8 mil, s obzirom na broj posudba i nije previše. Bravo ausilio inter šal 2
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 14:11

De Bruyne u Citiju za 80 milja + Otamendi za 50 + Sterling za 50. Živio FFP i naš Thohir,Arapi budale bez mozga. happy 3
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 14:31

Aha, znači bollji su ovi koji varaju nego Thohir koji se drži regula?

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 14:46

Ako City vara,varao je i Moratti onda. Thohir je ništa drugo do biznismensko govno kojemu uopće nije stalo do Intera.
Čudim se da varanje od PSG-a,Citija,Barce,Reala,Uniteda itd prolazi neopaženo i nekažnjeno.
Nije to nikakvo varanje,nego naš kosooki prasac ne da ništa iz svog džepa. A kad ti klub prodajama mora pokrivati pojačanja,onda stalno stojiš u mjestu.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 14:56

Pa nisu bila tako stroga pravila prije Thohira, zapravo mislim da su tek počeli nakon što je Inter osvojio LP.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 15:34

Meni se čini da taj FFP jedino za Inter i vrijedi.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 15:37

Milito22 lupaš gluposti bez ijednog temeljenog argumenta. Kao prvo za vrijeme Morattija nije bilo FFP-a, i ne, nije nikad varao. Ponosimo se činjenicom da smo uvijek igrali pošteno, za razliku od mnogih ladra... Al očito tad još nisi pratio Inter, daje se to zaključiti po tvojim saznanjima vezanim za voljeni klub, a ista su vrlo slaba...

Tihi je upucao itekako puno para od kad je došao, ali i tu si slabo upućen...

Anyway, i ovako sam previše napisao, ne pada mi napamet raspravaljati dalje na toj razini...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 15:58

Milito, zanime me samo, kako znaš da ovi varaju? Jel ti imaš uvid u njihove financijske knjige pa znaš da NEMAJU POKRIĆA za te kupovine?

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 16:37

@leo ,pratio sam Inter za vrijeme svakojakih ladra. Da,hvala što si me prosvjetlio da za vrijeme Morattija nije bilo FFP-a,nisam to znao. Po čemu to City vara,kad rade isto što je radio i naš gazda Moratti ? A ne vidim da City dobija ikakve sankcije,znači iz toga proizlazi da možemo izjednačiti ono što rade Arapi i što  je radio Moratti. Pa naravno da smo igrali pošteno,ali bome niti ovo što City radi nije nepošteno. Jedino što je naš gazda trošio lovu iz ljubavi,a ovi šeici iz neke objesti ili šta ti ja znam. Naravno da kod Citija nema emocija kao kod tate Morattija,ali to je skroz druga tema.

@soecc,ako se već ubacuješ,pogledaj tko je šta napisao. @leo je napisao sam City vara,a ne ja,tako da se njemu obrati.

Jbte,ne mo'š ni prokomentirat da te ne napadnu. Odma' kreću osobni napadi da nemam pojma o Interu.

Ljudi moji dragi,ovo vam je kao da je 2004. ili 2005.,kad već,kad je Abramovič preuzeo Chelsea,nakon jedne sezone otišao Lampard (kao jedan od najboljih igrača,ajmo reć). Pa to je nezamislivo.

Ako te već preuzme strani mlijarder,valjda je za očekivati da barem,ako ništa,najbolji igrači neće napuštati momčad. Ali ne...
Back to top Go down
Dalmat

Dalmat

Posts : 876
Join date : 2012-10-20
Age : 34
Najdraži igrač : Zanetti, Cruz, Milito

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 16:40

Mislim da bi iz rasprave trebalo iskljuciti engleske klubove i sl. Oni imaju svoja tv prava koja im u startu daju vise novaca za trositi, imaju svoje izvore prihoda, manje poreze i sl. Ako cemo se usporedivati amo s talijanskim klubovima. Oni nam najviše seru koliko trošimo, a nije ni kod njih bajna situacija kao što je napisano u članku...
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime27.08.15 17:19

Milito22 jel ti kužiš da tad nije bilo sankcija za ono što je Moratti radio i bilo je lakše ubrizgati lovu u svoj klub. Sad više to ne pali samo tako, šeici su našli neki način kako da to rade i sigurno nije lako i jednostavno kao što se čini jer da jeste svi bi tako radili.

Napisao si da ako City vara, da je varao i Moratti. Što nije točno jer tad taj zakon nije postojao tak kad je Moratti ulagao, a sad postoji zato je i prestao pred kraj ulagati u klub nakon osvajanja lige prvaka. A klub tonuo u dugove radi velikih troškova. Plače su bile ogromne svima jer su i zaslužili za osvajanje lige prvaka.
Zato sam već par puta napisao da je dobro ovo što Thohir radi jer želi napraviti klub koji ovisi sam o sebi, dok je prije Inter ovisio isključivo o Morattiju i upravo on je doveo klub u ovo što je sad jer nije mislio baš na budučnost nego je htio samo titule.
Uprava isto radi dobar posao jer posluju s nulom, a doveli su mnogo igrača u principu mladih i inter je 2. najmlađa ekipa u ligi. Da prodali su Kovu i samo njega od glavnih igrača, a obnovili skoro kompletnu obranu, nešto veze i skoro cijeli napad.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime31.08.15 9:27

Bravo kuky.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime25.06.16 9:16

Pitanje za Emiliana. Što je točno ta plusvalenza i kako funkciornira? Nisam nekakv iz financija pa me zanima i kakav bi naziv kod nas bio za taj pojam?
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime25.06.16 9:40

Dobit
Back to top Go down
Sponsored content




Financial Fair Play - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Financial Fair Play

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-