Inter Croatia Crew - Forum
---
Financial Fair Play - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Financial Fair Play - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Financial Fair Play

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime14.01.18 13:31

Biscione wrote:
Svi smo znali da je to sranje al kad je PSG 2x u jednom mercatu oborio svjetski rekord u visini odštete i prošao nekažnjeno ja ne znam zašto se uopće više spominje taj FFP. Ja mislim da je on samo opravdanje  nama jer nemamo para za transfere pa se kobajagi vadimo na FFP. Ima milion načina da se to zaobiđe ako je gazda voljan trošit.

Ali zanimljivo je da su nas nakon Morattija 2 puta preuzimali ultra bogati ljudi,ali i dalje nemamo za kikiriki.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime14.01.18 14:17

Imaju oni al jebiga neće trošit. Nisu oni iz ljubavi kao Moratti prezueli klub nego da zarade na njemu. Thohir je kupio jeftino a prodao skupo i zaradio a kinezi izgleda žele da zarade na imenu i marketingu. Iako zasad nisam nezadovljan sa njima, jest da ne ulažu previše al pametno rade i klub je mnogo zdraviji nego prije tako da ih podržavam zasad.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime14.01.18 18:07

A šeici,Abramovič i ostali su kao zaradili na svojim klubovima?
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime14.01.18 20:24

Što se tiče šeika oni klub tretiraju kao dijete igračku, para ionako imaju i previše (a nisu ga zaradili kao neki drugi milijarderi pa ga ni ne cijene toliko).
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11926
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 9:03

Kako vam nije jasno da ni šeici ne mogu upumpavat pare kako se sjete. Svi ti prihodi koje imaju sad su dozvoljeni. Pa pogledajte samo za koliko Arsenal prodaje ime stadiona. O tv pravima da i ne govorim. Siguran sam da je sve to šta oni rade legalno i pokriveno. To što imaju LP, tv prava i štajaznamšta a mi nemamo, jbga... Mi ovisimo o prodaji igrača i plasmanu u LP. Od sponzorstava možeš samo jedan dio prihoda imat.
Ovo što su napravili sa Neymarom je zaobilaženje pravila, a stavili su im ga vrhunski. Ali jbga, nema svaki igrač love da si otkupi vlastiti ugovor.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 9:42

Ali sa time su baš napravili sad razliku koju kao ne žele. Kao nije im drago što se tolko prodaju igrači, a onda sa svojim pravilima to potiču.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 12:19

soecc wrote:
Kako vam nije jasno da ni šeici ne mogu upumpavat pare kako se sjete. Svi ti prihodi koje imaju sad su dozvoljeni. Pa pogledajte samo za koliko Arsenal prodaje ime stadiona. O tv pravima da i ne govorim. Siguran sam da je sve to šta oni rade legalno i pokriveno. To što imaju LP, tv prava i štajaznamšta a mi nemamo, jbga... Mi ovisimo o prodaji igrača i plasmanu u LP. Od sponzorstava možeš samo jedan dio prihoda imat.
Ovo što su napravili sa Neymarom je zaobilaženje pravila, a stavili su im ga vrhunski. Ali jbga, nema svaki igrač love da si otkupi vlastiti ugovor.

1. Šeici mogu neograničeno upumpavati pare,jer su oni sponzor svom klubu. To je ono Etihad što piše na dresu. Ne može sam šeik doći sa ulice i baciti 100 milja na stol,ali može preko sponzora. Znači ista stvar.

2. Milan nikoga nije prodavao i nisu u LP. Pa su opet ovo ljeto istresli brdo love. Na stranu što su svi redom promašaji,nebitno,bitno je da su trošili. Ok,sad ima ono pravilo da vlasnik prve sezone može neograničeno trošiti. Pa zašto naši jebeni Kinezi nisu trošili i kompletno renovirali ekipu tu sezonu kad imaju blagoslov za bacanje para?!

3. Nema niti jedan igrač para da sebi otkupi ugovor. Ali ima onda ako mu netko dadne na ruke 150 milja ili koliko već.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7228
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 12:30

Uboli smo skrte kineze opet ko onog usranog tihomira i gg, da se oce trosit pinka nasao bi se nacin, ako nista drugo ko ovo sa Neymarom.. Nek si puse kurac sa laganjem i ffpom
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11926
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 13:33

Milito, Milan je upumpao pare i prezentirali su Uefi plan kako da se konsolidiraju u naredne 3 godine. Uefi se plan ne sviđa, pogotovo zato što je bitna stavka prihodi od LP od koje su oni daleko. Zbog toga im prijeti izbacivanje iz europskih natjecanja i kazne.

Napisao sam ti da od sponzorstava možeš upumpavat lovu samo do određenog postotka.

Za ovo zadnje sam i napisao da su ih sjebali sa rupom. Ali opet ne mogu tako svakom davat.

Što se naših Kineza tiče, netko jednostavno želi poslovati racionalno i rasti na realnim temeljima, a ne krcati i onda za par godina dođeš u bananu, kao što smo mi već nekoliko godina zbog svakakvih kupovina i ugovora.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 14:20

Mi poslujemo racionalno? Hahahaha, o majku ti isusovu.

Dalbert, Vecino, Gabigol, Karamoah, Valero, neprodaja Candreve je racionalnost ili ludost?

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 15:14

soecc wrote:
Milito, Milan je upumpao pare i prezentirali su Uefi plan kako da se konsolidiraju u naredne 3 godine. Uefi se plan ne sviđa, pogotovo zato što je bitna stavka prihodi od LP od koje su oni daleko. Zbog toga im prijeti izbacivanje iz europskih natjecanja i kazne.

Napisao sam ti da od sponzorstava možeš upumpavat lovu samo do određenog postotka.

Za ovo zadnje sam i napisao da su ih sjebali sa rupom. Ali opet ne mogu tako svakom davat.

Što se naših Kineza tiče, netko jednostavno želi poslovati racionalno i rasti na realnim temeljima, a ne krcati i onda za par godina dođeš u bananu, kao što smo mi već nekoliko godina zbog svakakvih kupovina i ugovora.

Baš me zanima što će biti sa Milanom. Velike su najave,stalno se spominje izbacivanje u niži rang natjecanja i izbacivanje iz europe. Kladim se da ništa neće biti. Tresla se brda rodio se miš.
Molim te,navedi mi primjer kluba koji je nakrcavao igrače i onda došao u bananu. Evo reći ću ti ja. Inter. Možda Roma. Nikada nikakav City,PSG,Real,Barca,Bayern i svi ostali koji rade mega transfere nisu kažnjeni.

Sad sam malo prošao po transfermarktu,čisto da ne pišem post iz glave. Pogledaj kad je City počeo trošiti,pogledaj jesu li tad bili u LP,jesu li ikada kažnjeni za to mega trošenje. Jednog Robinha su doveli 2008. za 43 mil € kad od Lige prvaka nije bilo ni L. Samo te sezone 08/09 su završili 130 milja u minusu. Kome su oni opravdali te pare i odakle im?

Mi već godinama otplaćujemo neke navodne grijehe iz prošlosti,Thohir je u svakom intervjuu držao predavanje kako se za Morattijeve ere previše trošilo,da se sad mora stati na loptu i da nema više kupovina. U rujnu 2013. je taj kosooki idiot preuzeo Inter,danas je 2018. godina i mi i dalje ne možemo ama baš nikoga kupiti bez da prodamo ovo malo što valja u klubu. O kakvoj stabilizaciji financija i racionalnom poslovanju tu pričamo?! Pa valjda bi se dosad nešto stabiliziralo,mi smo i dalje u istoj financijskoj banani kao kad je Moratti prodao klub.

Racionalno je po tebi dovesti Barbosu za 30 mil i da ne dobije priliku i poslati ga u Benficu gdje također ne igra? Dovesti J.Maria za 40 mil da grije klupu?
Srećom pa su naši Kinezi racionalni,šta bi bilo da nisu,kao ovi Milanovi.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime15.01.18 19:08

cesar19 wrote:
Mi poslujemo racionalno? Hahahaha, o majku ti isusovu.

Dalbert, Vecino, Gabigol, Karamoah, Valero, neprodaja Candreve je racionalnost ili ludost?
Ja sam govorio za gazde da pamento posluju i to se vidi, uporedi prihode i rashode prije njih i sada. Klub je mnogo stabilniji a evo čak ima i bolje rezultate. Ali oni se ne razumiju pretjerano u fudbal i zato su tu Ausilio & Co za taj aspekt ali problem je što se ni ovi izgleda ne razumiju previše pa dovode flopove, ali ne možemo kritikovati gazde ako sportski direktor ne zna svoj posao. Možda zasad ne ulažu previše ali za ovo para što su uložili mogli smo imati još bolju ekipu da smo imali čovjeka koji zna "ubost" igrača. Meni nije krivo kad, kao onda za Quaresmu, uložimo dosta love u igrača od kojeg se dosta očekivali ali jbg ispadne flop. Jbt takve stvari se dešavaju, ali mene živcira kad ono malo para što imamo spiskamo na nekog igrača bez da mu uopće damo priliku ili na igrača koji igrana poziciji koja nam je solidno pokrivena a neke druge pozicije škripe.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11926
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime16.01.18 9:32

Ces mislio sam na poslovanje a ne kupovinu igrača. Ne trošimo lovu koju nemamo, kao Milan npr. To što ju nekad potrošimo bezveze je drugi par rukava. To su krivi oni koji o tome odlučuju.
Milito onda još nije FFP bio na snazi.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime18.05.18 12:37

Knjigovodstvena vrijednost naših igrača, koga ćemo žrtvovati?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime18.05.18 13:48

Candrevu i Vecina a, ako ćemo otkupit Rafinhu, onda može i Maria jer ne trebaju nam obojica.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime18.05.18 13:53

Biscione wrote:
Candrevu i Vecina a, ako ćemo otkupit Rafinhu, onda može i Maria jer ne trebaju nam obojica.
I Ansaldia, i Kondogbiu i Joao Maria i Edera. Nakupi se na njima dosta para.
Back to top Go down
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime18.05.18 14:02

sve je to kurac od ROI na tim panjinama, bojim se da bi Icardijem ili Brozom dr. Ausilio najlakse rijesio FFP, treba ove ostale nekom uvaljat, tu je problem.

Iskreno Perisica bi se rijesio ako bas netko "veci" mora nastradat
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime18.05.18 15:22

Ako bi Perišića riješili morali bi imati dobru zamjenu za njega. Bez obzira što je imao velike padove u formi tijekom sezone donio nam je hrpu bitnih bodova i definitivno je jedan od naših najjačih igrača.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime18.05.18 19:04

Naravno Pera je u top 3 najbitnija igrača u ekipi. Jedino pošteno krilo koje imamo.

Ali kad malo pogledam kolko nepotrebnih igrača imamo u ekipi, da krenemo čistiti mogli bi pola nove ekipe kupiti.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime26.05.18 7:59

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime24.08.18 20:29

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime04.11.18 11:02

Uzburkale se vode oko FFP-a ponovo... A još je jednom dokazano da je FFP jebeno sranje. UEFA se nagodila "šotobanko" sa PSG-om i City-om za 4,5 miljarde eura, koji kurac se dalje uopće ima raspravljati?

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
jaZey

jaZey

Posts : 2076
Join date : 2012-01-31
Age : 40
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Esteban "Cuchu" Cambiasso

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime04.11.18 11:04

šotobanko bi bilo?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51516
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime04.11.18 11:14

"ispod stola"... Na crnjaka... :)

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime04.11.18 19:18

Ma to UEFA izmislila kako bi pobrali pare od velikih klubova.
Back to top Go down
Sponsored content




Financial Fair Play - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Financial Fair Play   Financial Fair Play - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Financial Fair Play

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-