Inter Croatia Crew - Forum
---
Transferi I Glasine - Page 10 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Transferi I Glasine - Page 10 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Transferi I Glasine

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next
AuthorMessage
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime20.08.23 17:57

milito22 wrote:
Kad bi Pavard došao, ja bih automatski postao za 40% više optimističan.

Svi bi. Gotovo idealan stoper za desnu stranu i ovu našu formaciju.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7232
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime20.08.23 17:58

[You must be registered and logged in to see this link.]


Ajmooo jbt, ovo bi bio ogroman transfer. Top igrač u top godinama iz top kluba i repke, ajmo jbt

Jedino mi je cudno šta su Stanisica poslali na posudbu isto, a pišu da traže desnog beka ko zamjenu neku
Back to top Go down
Online
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 8:37

Čemu tolika euforija oko Pavarda?
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7232
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 9:32

Pa vidim da dosta ljudi razmišlja kao ti, al ja ne znam zašto ne? Lik je worldclass igrač u top godinama sa 6-7 top sezona pred sobom, ima i resale vrijednost ako ostane samo 2-3 godine. Dolazi u obranu koja nam je trenutno najtanja, stoper svakako mora doc a bolje dat za njega 30 nego za neko osrednjeg 15tak. Bastoni je WC, acerbi je odlican ali star i ozlijede se mogu sve vise ocekivat, de vrij je u crnoj rupi vec par sezona i darmian je sigurica al isto u godinama i nema zamjenu čovjek. Na Bissecka ne racunam previše jer Inzaghi ga nece puno koristit s obzirom na godine i dolazak iz žnj lige

I za 30m cemo dobit top stopera, dok bi za 30m od napadaca mogli dobit ili nekog klinca sa potencijalom što ja volim al klub ne ide u tom smjeru, ili nekog scamaccu koji ti je u najboljem slučaju ok špica uz Lautara. Mene osobno veseli transfer i mislim da bi malo isprao okus ovog čudnog mercata
Back to top Go down
Online
inter1908

inter1908

Posts : 2386
Join date : 2012-03-04
Age : 31
Location : Zagreb/Imotski
Najdraži igrač : Cambiasso, Adriano, Perišić

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 9:50

Ima dvije ispodprosječne sezone iza sebe i probleme sa ozljedama zadnje 3, ovi ga se ne rješavaju bezveze. Ali opet može biti pun pogodak, nadam se tome ali ne treba biti euforičan oko njega.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11929
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 10:05

Da dođe Pavard, mercato je 8.5/10.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 10:46

inter1908 wrote:
Ima dvije ispodprosječne sezone iza sebe i probleme sa ozljedama zadnje 3, ovi ga se ne rješavaju bezveze. Ali opet može biti pun pogodak, nadam se tome ali ne treba biti euforičan oko njega.
Prijatelj mi je navijač Bayerna i kaže da Pavarda ne bi prodao ni za 40 mil pa makar riskirao da naredno ljeto ode za džabe. Također kaže da ga Bayern ne želi prodati nego on traži da ide jer ga u Bayernu tjeraju da igra beka a on želi stopera i zato i želi nama jer smo mu obećali upravo to
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4583
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 11:07

Ja ne vidim nekog boljeg za ovu nasu poziciju desnog stopera, cijena nije mala za nase prilike jos kad se uzme da je zadnja godina ugovra ali jbg. tip je sampion, prvak svijeta, osvojio LP, vise naslova u bundesligi, i ima zelju preci. Nisam nesto pretjerano gleda Bayern ali znam da sam procitao ovo sta @Biscione pise pa valjda znaci da moze i u nasem slucaju igrati i ovog srednjeg, a moze i beka ako zaskripi.

Jedino mi se ne sviđa ovo kad se igraci inate, svim silama tjeraju transfer, uvijek imam osjecaj da bi isto mogao napraviti kod nas, ali tko zna sta se desava u tom slucaju iza zavjesa, mozda je imao obecanje od kluba da ce ga pustiti.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 11:25

Za to inaćenje mi kaže prijatelj da mu je Bayern bio obećao da će ovu sezonu but na stoperu a umjesto toga doveli Kima i njemu prekipjelo. Doduše rekao je i da je malo tvrdoglav kao osoba
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 13:17

OK, cijena je pristojna, slažem se i da nam treba stoper, ali ne znam da li mogu ići toliko daleko da ga nazivam WC igračem. Koliko će nas unaprijediti isto je pitanje, Acerbi i De Vrij su zacementirani na poziciji centralnog stopera i ne vjerujem da će ijedan igrač tu igrat osim njih (osim u nesretnom slučaju da se obojica ozljede), Bastoni je isto lock na lijevom stoperu, što znači da dolazi na poziciju Darmiana. Je li Pavard neki veliki upgrade na Darmiana koji je odradio praktički sezonu bez greške? Ja ne vjerujem da je. Nije da nisam zadovoljan transferom ako ga dovedemo, ali ne smatram da nam nešto posebno unaprjeđuje prvih 11, više to gledam kao produbljivanje rostera još jednim dobrim igračem. Samim time mi je to daleko od ispiranja gorkog okusa ovoljetnog mercata... Kako si ti Soecc došao do brojke od 8.5 ja ne znam, meni ocjena nije veća od 5/10 čak i da dovedemo njega.
Back to top Go down
Tritolone

Tritolone

Posts : 4583
Join date : 2012-03-27
Age : 33
Location : Knin
Najdraži igrač : Marco Materazzi,Esteban Cambiasso,Javier Zanetti,Dimarco

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 13:32

To je i meni proslo kroz glavu, Darmian je odigra odlicnu sezonu i ne zelim da ga netko klupira, ali ovo nam otvara mogucnosti rotiranja, moze se i Darmian prebaciti naprijed na poziciju Dumfriesa i Cuadrada, a moze igrati i lijevo, duga je sezona i sigurno ce pomoci, a i postoji mogucnog prodaje Pavarda za sezonu ili dvije, vjerujem da i to nasima palo na pamet.
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 13:35

Po meni je Pavard klasa iznad Darmiana i mislim da je idealan igrač za desnog stopera u formaciji sa 3 iza. Ne igra čovjek slučajno za Francusku reprezentaciju koja valjda ima 7-8 stopera koji bi kod nas bili u prvih 11.

No, za ocjenu od barem 8 treba stići i vrhunski napadač. Danas kad imaš 5 izmjena i gotovo svaku tekmu mijenjaš napadače onda Arnautović i Correa nisu dovoljni.
Back to top Go down
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 13:41

Svaka čast Darmianu al zar zaboravljate koliko on ima godina, Pavard osim što je trenutno kvalitetniji igrač je i igrač za budućnost. Osim toga može krpit i desnog beka u defanzivnijij postavci kad zatreba u nekim derbijima. Definitivno nam treba, ne toliko koliko su nam trebali Balogun ili Scamacca ali nam treba
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 13:51

OK, slažem se da je dobar ulog za budućnost, ali pričam o tome koliko će nas u ovom trenutku unaprijediti. Ako uzmemo u obzir da su i Cuadrado i Arnautović i Sommer došli ovo ljeto, kao i Mikhitaryan i Acerbi prošlo, očito je da smo trenutno orijentirani na kratkoročni rezultat i osvajanje Scudetta, nemamo nekakav dugoročni plan. U tom pogledu ne vidim razlog za nekakvu pretjeranu euforiju oko dovođenja Pavarda, morao bi odraditi jebački dobru sezonu da bude osjetan upgrade na Darmiana i Škriniara prije njega. Dobar transfer jer proširuješ roster i dovodiš provjerenog igrača koji ima još dosta dobrih godina ispred sebe, ali ništa više od tog.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11929
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 14:06

Po tome što su nam vezni red, bekovi i obrana bolji u odnosu na lani, a ja vjerujem da će to biti i napad. U najmanju ruku tu negdje, nijansu gore ili dole. Jedino na golmanu smo lošiji, a i to je pitanje s obzirom kakav je Handa bio u zadnje vrijeme. Al slažem se da je Onana jedan od boljih golmana sad.
Ja stvarno imam osjećaj da imamo puno potentniju ekipu nego lani i da se mercato baš radio ciljano. A ako Marotta uspije složiti bolju ekipšu a da je u plusu sa lovom, treba mu stvarno kapu skinut.
Možda se i vram, ali dati ovakvom mercatu ocjenu 5 mi nema nikakvog smisla. Da si rekao 7, pa ajd. Meni ispod 8 nije nikako. Naravno, ako smo realni i znamo da ne možemo dopeljati Kanea, Mbappea ili Van Dijka.
I ne bi rekao da mercato pokazjuje da smo orjentirani samo na instant rezultat, jer smo ipak doveli i kvalitetne mlade igrače i možemo složiti jako mladu početnu jedanaestoricu (Bisseck, Frattesi, Thuram, pa i Augusto je 5 godina mlađi od Robina). Ovi "starci" koji dolaze su iskustvo koje moraš imati, a definitivno i Acerbi i sad Cuadrado donose određeni upgrade. Pogotovo što imaš dosta kvalitetnu alternativu.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 17:06

Na koju foru je vezni red bolji nego lani??? Broz je prevelik gubitak da bi ovaj vezni red mogao nazvat boljim. Frattesi se pokazao dobrim na pripremama, ali još je dug put njegovog dokazivanja u našem dresu, jedino što si Gagliardinija zamijenio Sensijem. Ali to su u ovom trenutku opet pete ili šeste opcije u vezi. Obrana bolja? Kao da zaboravljamo da je ovo ljeto otišao i Škriniar. Ili ćemo Bissecka smatrati nekim velikim pojačanjem? Dalje, bekovi.. Pretpostavit ću da je Carlos Augusto na razini Gosensa i da se njegov odlazak tu neće osjetit, ionako su zamjene Di Marcu i jedan i drugi, što znači da je na lijevoj strani situacija otprilike ista kao i lani. Desno se slažem, Cuadrado je lijep dodatak i očekujem da će u najmanju ruku odigrati isti broj minuta kao i Dumfries, tu smo bolji nego lani. Dalje, napad.. Thuram vjerojatno nikad u karijeri neće imat napadački pedigre kakvog ima Lukaku i pozicija čiste špice mu nije ni prirodna. Ono što priznajem je da je taj Thuram wild card i može se ispostavit kao pun pogodak ako se zvijezde poslože, ali trenutno na papiru i napad izgleda slabije nego lani. O golmanu neću ni trošiti riječi, tu smo za dvije klase lošiji. Jebeš zamjenskog golmana.
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7232
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 17:24

Srna ne uzimas kontekst u obzir, recimo Brozovic pol sezone uopće nije igrao, kad se vratio od ozlijede izgubio je mjesto od Chale tj Mikija i da nije on ozlijeđen bio nebi ni startao finale LP.. On prošle sezone nije bio neki faktor. Skrinjar jos manje, igrao prvi dio sezone di smo ispali iz borbe za sve trofeje, kad se ozlijedio i Darmian preuzeo poziciju smo proigrali. Lukaku ista stvar, nece bit teško nadoknaditi njegovih 10 golova, prejebat ce to i Thuram i Arnautovic. Najveci gubitak je Onana al i on nije odigrao cijelu sezonu, tako da ce kombinacija Sommera i Audera možda bit bolja od top 30 tekmi Onane i 20tak penzionera hande koji nije uspio nac klub ni da rezerva bude a kod nas je prošle godine igrao pun kurac

Prošle godine smo imali rotaciju od 15tak igrača, ove sezone smo u situaciji da ako correa ode, ja se necu ljutit ni na jednu zamjenu. Ne mogu ti uc galiardini, correa, dambrosio, handanovic, likovi koji su prošle godine igrali i igrali, sad svi koji ce se rotirat su dobri i siguran sam da ce od ovih novih nastat neke nove ekstra klase jer nemaju pritisak bit instant vrhunski jer je konkurencija stvarno dobra
Back to top Go down
Online
Biscione

Biscione

Posts : 5331
Join date : 2015-06-21
Age : 32
Location : BiH
Najdraži igrač : Adriano, Zanetti, Barella, Lautaro, Bastoni, Dimarco

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 17:59

Slažem se s Wesley-em. Kada gledaš na papiru ispada da nismo jači ali kada uzmeš u obzir da je Škrinira imao 0 zasluga za uspjehe prošle sezone (počeo je kao starter i bili smo užasni a on je bio karina i onda se povrijedio i Acerbi i Darmian su zabetonirali odbranu), Broz se povrijedio i Hakan čak bio bolji od njega i kasnije i kad se oporavio već bio izgubio mjesto od Mikija, a Lukaku bio klupa matorom Džeki, o čemu dalje da pričamo. Jedino imamo slabijeg prvog golmana ali prošlu sezonu je ionako počeo Handa a od tadašnjeg Hande je bolji naš trenutni drugi golman Audero a ne trebamo prerano otpisat ni Sommera koji zadnjih 10 godina rastura i obzirom da golmani mogu duže igrat možda još ima koju vrhunsku sezonu pred sobom. Imamo mnogo veću širinu nego prošle sezone, evo ovo nam je rezervna ekipa: Audero - Bisseck, De Vrij, Darmian - Augusto, Asllani, Sensi, Miki, Cuadrado - Correa (Alexis), Arnautović. Jebo me svak ako ova ekipa ne bi izborila EL
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51530
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 19:33

Pavard riješen! Ajmo!

Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 22:01

Ne slažem se s 90% toga što ste napisali. Sad predstavljat da je Škriniar loš igrač i nije gubitak za klub jer smo kašljali na početku sezone kad je on igrao (i uopće nije bio loš) je meni smiješno, isto i za Broza. To što nije bio starter u polufinalu LP i možda ne bi bio ni u finalu mi ne znači ništa kad sam i u to vrijeme za tu odluku jebao mater Inzaghiju. Calhanoglu ga je dostojno zamijenio dok je bio ozljeđen, ali i dalje je za klasu lošiji igrač na toj poziciji. Po toj vašoj logici, potpuno možemo zanemarit odlazak Broza i Škriniara, što god da smo doveli jači smo nego prošle godine. Lukaku je isto pol sezone bio ozljeđen, al kad uspoređujem ekipu sad i prošle sezone, naravno da gledam samo imena na papiru, ne i ozljede. Gubitak Onane isto jebački podcjenjujete, pogotovo kad se uzme u obzir da je Sommer u 35oj godini i da ćemo već za godinu dana morat ponovno tražit novog golmana.

Ako vam se cijeli argument bazira oko toga da kao šesti veznjak više neće morat ulazit Gagliardini, nego Sensi, da šesti stoper nije D'Ambrosio nego Bisseck i da sad imamo Cuadrada kao zamjenu na desnom wingbacku onda da - jači smo. U mojim očima smo izgubili top3 golmana svijeta, WC stopera, WC zadnjeg veznog i napadača koji ti garantira 20 golova kad je zdrav. Ja sam od ovog ljeta očekivao da zadržimo kostur ekipe i dodatno se pojačamo provjerenim igračima na pozicijama koje su nam deficitarne, ne da se krpamo posudbama i igračima bez ugovora i odabiremo praktički jedino ono što se nudi na tržištu. Očekivao sam da ćemo ovo ljeto trošit lovu, a ne treću godinu zaredom uprihodit. Ukratko, očekivao sam da ćemo odradit ljeto kakvo je odradio Milan.

Ništa mi ne bi bilo draže nego da se ove godine pokaže da sam ja bio potpuno u krivu, da Sommer dostojno zamijeni Onanu, da Pavard bude jedno od najboljih pojačanja u zadnjih 10 godina, da izostanak Broza ni ne osjetimo u veznom redu i da se Thuram pokaže kao novi Leao. Ali, imam opravdane sumnje za svaku od ovih izjava. Ne vidim samo kako možete smatrati ovo dobrim mercatom, u najbolju je ruku prosječan.

P.S. dobrodošao Pavard.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 22:50

Pavard mi top jer mislim da će sjesti za taman. Lik je bek ali i stoper. Taman za tu desnu stranu, dobit će inzaghi igrača koji može istrčati napred kao Bastoni, a i zna s loptom. Ako se nagodinu nađe neki centrali stoper ili Bisseck pokaže potencijal imamo rješenje obranu za par godina.

A veza kao cijela je jača. Možda prva 3 igrala nisu još. Ali dubinski jesu
Back to top Go down
Wesley10

Wesley10

Posts : 7232
Join date : 2010-04-27
Age : 27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Sneijder, Zanetti, Recoba, Cambiasso, Broz, El Toro

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime21.08.23 22:54

Kužim šta želiš reći, al da se nadovežem na ovaj dio di si napisao: izgubili smo itd.

Da, jesmo, ali. Mislim da gledaš previše u kontekstu prošlosti, oni jesu vrhunski igrači. Al za sezonu koju smo odigrali, utjecaj je bio mal. Skrinjar i Broz su vec tokom sezone zamjenjeni kak spada, krmak izdajnicki je odigrao 2 dobra mjeseca sve skupa, daleko najveci gubitak i downgrade je odlazak Onane i to cu stvarno žalit al i tu je Inzaghi smanjio gap za nadoknaditi razliku od prošle sezone jer je forsirao konj handanovica.

Kontekst koji ja gledam, i precudno mi je jer u isto vrijeme imam osjecaj da smo odradili jeben i uzasan mercato.

Onana i Handanovic > Sommer i Audero al ne puno jer je handa gori od obojice a igrao je dosta

Izdajica milan < Pavard i inace a pogotovo prošlogodišnji izdajica

Dambrosio = bisseck al crni ima potencijal bit 10 puta korisniji igrac

Gosens < carlos augusto nece morat puno napravit da bude bolji od Gosensa

Belanova <<<<<< Cuardado moram li govorit opce

Lord gaglio <<<<<<<<< sensi jedina sličnost im je šta imaju dvije noge

Broz = fratessi ne očekujem vrhunsku prvu sezonu od fratessija al odigrat ce sigurno na nivou da bude koristan ko broz prošle gdje je propustio pol sezone jer mu vise znaci igrat za repku neg za klub, a za budućnost ce samo rast razlika u korist talijana

Dzeko < arnautovic isti kurac al Arna je mlađi 3 godine i za sad vidno pokretniji, a i sigurno zeljniji dokazivanja nego skoro 40togodisnji dzeko

Krmak < Thuram nek prebaci 10 golova i bolji je, a i sigurno ce puno manje kontroverze i problema vezat na sebe nego majmuncina

Dakle bivše igrace cijenim samo na temelju prošle sezone a nove na očekivanju za ovu i šta trebaju napravit da budu bolji od njih, naravno da ne mislim da je thuram sve skupa u karijeri bolji od izdajnika i slično.
Back to top Go down
Online
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime22.08.23 8:46

Lukaku je prošle sezone u cca 1800 odigranih minuta u svim natjecanjima zabio 13 golova i dodao 7 asistencija, što dođe na gol/asist svakih 90 minuta. Ako Thuram dođe na 40 utakmica s ligom i ligom prvaka, očekujem puno bolje brojke od običnih 10 golova. Svjesni smo svi da Lukaku s odigranih 40 utakmica 20 golova prebacuje bez da trepne.

UGL otišli smo predaleko u offtopic, složit ćemo se da se ne slažemo, za mene smo na nekim pozicijama previše oslabljeni, a osim Cuadrada na desnom wbu, ne mislim da smo na ijednoj drugoj poziciji bolji nego prošle godine.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11929
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime22.08.23 10:40

Stojim kod toga da smo potentniji i da imamo veću širinu nego lani. Vezni red nam je ukupno sigurno bolji, bekovi su puno bolji jer Augusto je upgrade, a Cuadrado da ne govorimo. Napad treba još vidjet, a obrana ako dođe Pavard je bolja za 50%.
Milan? Pa prodali su Tonallija btjbo, da smo mi tako prodali Barellu, bolio bi me kurac da dopeljemo Loftusa i štajaznam još koga i mercato bi mi bio loš. Ponavljam, imamo potentniju ekipu, odlično osvježenu i gladnu uspjeha, to sam siguran.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10488
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime22.08.23 12:27

Slazem se sa Srnom, jako zgodan osvrt mercato

Reći da ti je obrana jaca 50% nakon sto ode Škrinirar, a Acerbi de Vrij i Darmian su godinu dana stariji je totalno glupo. Ali dobro, vidjet ćemo. Nadam se da nam argmuneti na kraju neće biti: ali da se xy nije ozljedio bili bi prvi
Back to top Go down
Sponsored content




Transferi I Glasine - Page 10 Empty
PostSubject: Re: Transferi I Glasine   Transferi I Glasine - Page 10 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Transferi I Glasine

View previous topic View next topic Back to top 
Page 10 of 17Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

 Similar topics

-
» Transferi I Glasine
» Transferi I Glasine

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Transferi I Glasine-