Inter Croatia Crew - Forum
---
Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Stadion Giuseppe Meazza

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
Caeruleus

Caeruleus

Posts : 1840
Join date : 2011-01-10

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime21.09.12 9:30

Protiv Rubina nije razbijeno prokletstvo :/

A zna li tko od upućenih šta ima od one priče oko novog stadiona Intera kapaciteta 50ak tisuća? Jel se počelo išta gradaiti i gdje će stadion biti lociran?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime12.01.13 20:29

Na utakmicu (Inter-Pescara) su stigli ljudi iz AIK-a, te će se odraditi prvi razgovori oko novog stadiona...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime23.01.13 20:39

Kaže Fassone da Inter normalno dalje radi na novom stadionu (pripreme, papirologija, dozvole...), ali da zbog novog zakona o stadionima nema šanse da bude gotov prije 2017/2018...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Huska

Huska

Posts : 1194
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Tesanj,BiH

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime07.02.13 22:15

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nesto je kompletirano, a bog me ubio ako znam sta :D
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime07.02.13 22:32

Prvi korak, nagađam da je riječ o lokaciji smiley 1
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime08.02.13 7:36

Tako je: San Donato Milanese.

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Caeruleus

Caeruleus

Posts : 1840
Join date : 2011-01-10

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime08.02.13 22:55

Meni nije jasno kako se to već planira prelazak na novi stadion a nije se ni počeo graditi? I šta će biti kad se stadion napravi, hoće li biti stanje ko u Arssenalu :/ Oni štede godinama dok otplaćuju stadion i zato nema trofeja nisu vijedili odavno nisu osvojili.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime12.04.13 16:49

Kaže danas Fassone da je po pitanju novog stadiona sve aktivno, i da je pitanje konstatno na dnevnom redu. Nije dao detalje...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime06.09.13 14:44

sansaluti wrote:
Pravo ime je San Siro, Giuseppe Meazza se koristi samo kad je Inter domacin i jedan dan zvat ce se Silvio Berlusconi kad bude bio Milan domacin.
Huska wrote:
sansaluti wrote:
Pravo ime je San Siro, Giuseppe Meazza se koristi samo kad je Inter domacin i jedan dan zvat ce se Silvio Berlusconi kad bude bio Milan domacin.
Upravo suprotno od toga...Sluzbeno se stadion zove Giuseppe Meazza i to mozes svugdje naci, od sluzbenih stranica oba kluba do sluzbene stranice za Serie A, kao i na wikipediji...
sansaluti wrote:
Za navijače uvijek će biti San Siro!!!
leopnd wrote:
Sansaluti, zabrijao si prijatelju... Baš za navijače,one prave, će uvijek biti Meazza.
San Siro će biti za milaniste... anti milan 


Wikipedia wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] di [You must be registered and logged in to see this link.] ed il più capiente d'[You must be registered and logged in to see this link.], con 81.277 posti complessivi (di cui 80.018 distribuiti nei tre anelli), nonché uno degli impianti calcistici più famosi e prestigiosi del mondo, tanto da essere stato soprannominato [You must be registered and logged in to see this link.].

1980
: lo stadio viene intitolato a [You must be registered and logged in to see this link.], ex calciatore di [You must be registered and logged in to see this link.] e [You must be registered and logged in to see this link.] scomparso l'anno precedente.
technofreak wrote:
Slazem se sa leom, kao kad komentatori najave kad Inter igra pa mi kaze San Siro glavu bi mu iso otkinut...
gogec wrote:
sansaluti wrote:
Za navijače uvijek će biti San Siro!!!
ovisi čiji su navijači.. dada 

šalim se.. i ja sam mislio da je ovako kako je sansaluti rekao, ali biti će mi drago prihvatiti druge argumente ako su točni.. inter šal 1 

sad ni sam nisam ziher..
Huska wrote:
gogec wrote:
sansaluti wrote:
Za navijače uvijek će biti San Siro!!!
ovisi čiji su navijači.. dada 

šalim se.. i ja sam mislio da je ovako kako je sansaluti rekao, ali biti će mi drago prihvatiti druge argumente ako su točni.. inter šal 1 

sad ni sam nisam ziher..
Na sluzbenoj stranici Calcia stadion se zove GM, na slubenoj stranici Intera isto tako, na slubenoj stranici bbilana stoji da je SS, ali u textu o stadionu pise da je sluzbeno GM, na wikipediji da je sluzbeno GM...

Problem je(nekima, meni nije) sto je stadion poznatiji kao SS, ali ustvari je pravi naziv GM, nesto kao Kosevo u Sarajevu, a pravi mu naziv isto po legendi kluba...
gogec wrote:
meni dovoljno... tnx na info..

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime06.09.13 23:39

Ako se ne varam jedan od razloga zašto je za novo ime izabran Meazza je taj šta je igra za oba kluba. Ok ipak je većinu karijere igra za Inter i bija legenda kluba. Ali ta ista legenda je kasnije malo igrala i za Milan i Juventus, pa vidim niko ga ne naziva smradom već legendom. Također San Siro je predio grada, po kojem je stadion prvotno i dobija ime. Ne vidim zašto bi ime San Siro bilo rezervirano samo za milaniste.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime07.09.13 0:23

U pravu si što se tiče GM-a i Meazze, ali jednostavno je tako kako je. Rijetko će ti koji milanist nazvat stadion Meazzom. Tako je krenulo, tako je i ostalo. Možda igra ulogu to što je Meazza ipak bio prvotno legenda Intera, pa tek onda ostalih klubova, ali ne mislim da je to presudno. San Siro je naziv koji je urezan u većem dijelu Europe i većina taj stadion poznaje baš pod tim imenom.

Inače, zanimljivost, na PES-u već godinama piše Meazza kad Inter igra, a San Siro kad igra Milan. Također kad se bira stadion postoje obje opcije... Po meni debilana, al eto...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51515
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime07.09.13 10:11

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
soecc

soecc

Posts : 11925
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime09.09.13 8:40

Ja čuo komentatora da najavi "Stadio Giuseppe Meazza, a San Siro". Po tome je to dio grada, isto kao Kantrida, Maksimir i Poljud. Samo što je stadion u San Siru dobio i službeno ime.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime16.11.13 2:49

Pojavile su se vijesti danas da će Meazza bit domaćin fínala LP 2016.?
Jel može ko to potvrdit??
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10483
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime16.11.13 22:59

carevski wrote:
Pojavile su se vijesti danas da će Meazza bit domaćin fínala LP 2016.?
Jel može ko to potvrdit??
Mogu ja, đe da potpišem?

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
loxxox

loxxox

Posts : 171
Join date : 2013-06-14

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime17.11.13 1:02

[You must be registered and logged in to see this link.] nije sigurno jos
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime17.11.13 23:28

Jebeni fejzbuk i kreteni koji nemaju pametnijeg posla nego objavljivat gluposti.
Mogu shvatit da će plasirat glupost oko transfer glasina al da će ić u tolku krajnost...
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime18.11.13 11:56

Presjednik Lega Calcio izjavio na Tv da je sigurno finale na San Siro!!!! sta nasi novinari znaju?, nisu nikad bili van drzave, vjesti kopiraju iz Tunguzije!
Back to top Go down
Kuz

Kuz

Posts : 777
Join date : 2013-02-05
Age : 46
Location : Novi Sad
Najdraži igrač : Beppe

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime18.11.13 12:37

sansaluti wrote:
Presjednik Lega Calcio izjavio na Tv da je sigurno finale na San Siro!!!! sta nasi novinari znaju?, nisu nikad bili van drzave,  vjesti kopiraju iz Tunguzije!
ja sam znao da će finale biti u Milanu još prije više od godine,zar je to sada upitno?
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime18.11.13 13:58

Kuz tarot
Back to top Go down
sansaluti

avatar

Posts : 129
Join date : 2013-07-29
Location : Rovinj

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime18.11.13 19:20

kerefeke!! Pazza Inter!!!
Back to top Go down
Kuz

Kuz

Posts : 777
Join date : 2013-02-05
Age : 46
Location : Novi Sad
Najdraži igrač : Beppe

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime18.11.13 20:10

Srna wrote:
Kuz tarot
mislim da sam to vec tada pročitao negdje da je zvanično
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime18.11.13 20:53

Još prije godinu ili dvije je pisalo da će finale Lp biti u Milanu
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime20.11.13 15:25

tak tak neću ni ić ak mi ne budemo u finalu
Back to top Go down
Kuz

Kuz

Posts : 777
Join date : 2013-02-05
Age : 46
Location : Novi Sad
Najdraži igrač : Beppe

Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime10.02.14 17:48

Čitao sam danas da je postignut dogovor o tome da Milan pravi sebi stadion a mi ulažemo u obnovu Meazze.Od 2017 Meazza bi trebala biti samo naš dom.
Da li neko zna više detalja o ovome?Da li ćemo dobiti vlasništvo nad Meazzom ili????????????
Back to top Go down
Sponsored content




Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Stadion Giuseppe Meazza   Stadion Giuseppe Meazza - Page 3 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Stadion Giuseppe Meazza

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Giuseppe Baresi
» Giuseppe Marotta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-