Inter Croatia Crew - Forum
---
Piero Ausilio - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Piero Ausilio - Page 4 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Piero Ausilio

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AuthorMessage
cesar19

cesar19

Posts : 10482
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 12:52

Kuz wrote:
cesar19 wrote:
kuky90 wrote:
I nije ih slupao na 3 prosječna igrača nego je ukrao igrača pred rivalom. Plus što je doveo Mirandu i možda još Imbulu.

Znači, nije bitno što nije doveo svjetsku klasu nego je bitno da je ukrao pred nosom velikom milanu igrača koji je prvo vrijedio 30 za 40. BRA-VO

DOVEO JE SVJETSKU KLASU.

Ne, doveo je dečka koji ima sve predispozicije to postati, ali to još nije. Ako treba napisat ću i kaps lokom.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 13:59

Je Ces, isto kao što je Pogba već sad igračina, a skup je zato jer može postati još bolji.
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8455
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 14:57

kuky90 wrote:
On je doveo Podolskog na posudbu jer je znao rizik sa igračem i pogodio je što je tako napravio jer ga nije kupio bez veze
Pogodio je tako što je odabrao posudbu, a ne kupnju? Ne shvaćam. Zašto smo ga onda uopće htjeli dovest?
kuky90 wrote:
Osvaldo je isto bio dobar, ali njega je njegova narav prcula pa su ga se riješili,
Za igrača se već godinama znalo da je kreten u glavi i on svojim potezima nije nimalo iznenadio, a i kao igrač je propao fizički u odnosu na sezone ranije. Ne uključujući epizodu u Premiershipu. I spada u promašaj.
kuky90 wrote:
dok je M'vila isto tako bio samo posudba jer je Ausilio očito dobro procijenio stanje stvari oko igrača.
Promašaj.
kuky90 wrote:
Kupio je Santona, Shaqirija, Medela i Doda.
Koliko sam shvatio Mancini sve manje i manje računa na Santona, Dodoa su svi otpisali i računam da nas napusti već ovu zimu, Medelovu kvalitetu sam prokomentirao u njegovoj temi, jedino je Shaq ovdje pravo pojačanje kakvo treba biti za ganjanje Scudetta. A i pred njim još stoji period u kojem se mora dokazat.
kuky90 wrote:
Pogledaj što je sa Mirandom i njegovim transferom napravio i kako je zaobišao izravno plačanje.
Ako dovede Mirandu to je pravi potez, ali ja još ne vidim da je to službeno.

A i nadam se da ne misliš kako je za svaku kupovinu zaslužan samo Ausilio, ne određuje samo on koga će se kupit.
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10482
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 15:00

kuky90 wrote:
Je Ces, isto kao što je Pogba već sad igračina, a skup je zato jer može postati još bolji.

Pogba je WC, ovaj naš nije.

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 15:01

Pazi,po njemu nije promašaj ako ti panjinu od igrača dovedeš na posudbu. Glavno da ga nisi platio. A to što mi zbog tako loših igrača imamo loše rezultate,nikom ništa.

Ausilio je dobro procjenio situaciju oko M'Vile. smiley 5 Pa da je dobro procjenio situaciju,valjda ga ne bi niti dovodio.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 15:48

Srna wrote:
kuky90 wrote:
On je doveo Podolskog na posudbu jer je znao rizik sa igračem i pogodio je što je tako napravio jer ga nije kupio bez veze
Pogodio je tako što je odabrao posudbu, a ne kupnju? Ne shvaćam. Zašto smo ga onda uopće htjeli dovest?
kuky90 wrote:
Osvaldo je isto bio dobar, ali njega je njegova narav prcula pa su ga se riješili,
Za igrača se već godinama znalo da je kreten u glavi i on svojim potezima nije nimalo iznenadio, a i kao igrač je propao fizički u odnosu na sezone ranije. Ne uključujući epizodu u Premiershipu. I spada u promašaj.
kuky90 wrote:
dok je M'vila isto tako bio samo posudba jer je Ausilio očito dobro procijenio stanje stvari oko igrača.
Promašaj.
kuky90 wrote:
Kupio je Santona, Shaqirija, Medela i Doda.
Koliko sam shvatio Mancini sve manje i manje računa na Santona, Dodoa su svi otpisali i računam da nas napusti već ovu zimu, Medelovu kvalitetu sam prokomentirao u njegovoj temi, jedino je Shaq ovdje pravo pojačanje kakvo treba biti za ganjanje Scudetta. A i pred njim još stoji period u kojem se mora dokazat.
kuky90 wrote:
Pogledaj što je sa Mirandom i njegovim transferom napravio i kako je zaobišao izravno plačanje.
Ako dovede Mirandu to je pravi potez, ali ja još ne vidim da je to službeno.

A i nadam se da ne misliš kako je za svaku kupovinu zaslužan samo Ausilio, ne određuje samo on koga će se kupit.
Pa Podolski je bilo krilo koje je Mancini htio. Probao je s njim jer je dosta dobro igrao pije u Arsenalu, ali ipak nije htio platiti za igrača nego je probao da vidi dali će se uklopiti. Nije platio 15 milijuna kolko su htjeli za njega.

Ajde nemoj me karat. Lik u par utakmica što je igrao bio je strijelac za petama Icardija. U 12 susreta od čega večinu ušao s klupe je zabio 5 i asistirao 3 gola. Ako to nije za pohvalu onda neznam što nije. Puko je nakon znamo čega.

M'vila je bio krpanje rupe na zadnjem veznom jer nikoga drugoga za onolko love nije mogao dovesti, a ovaj je bio jedini izbor. Napravio je posudbu jer je htio probati s njim. Nije nam bio baš ni previše potreban.

Medela ste svi podcjenili i to su već na par portala napisali i sam Mancini ga je podcjenio što je sam priznao i za 10 milijuna igra bolje od Guarina i ima konstantu. Posao sa Mirandom je gotovo službena stvar. A Santon i Shaqiri nisu igrali zadnjih par utakmica jer je prvi bio nešto prehlađen, pa ozljeđen, a i očito je da je Mancini isprobavao koji igrači mu mogu ostati u klubu. Izgleda da je Yuto zato i otpao.

Pa on je sportski direktor, tako da ipak sve to ide preko njega i bez njegovog pristanka se ne kreće na ni jednog igrača, a i sam obavlja pregovore za dosta igrača.

Eto jedini promašaj je to drugo krilo na koje je doveo Podolskog umjesto primjerice Salaha, a i možda eto M'vila, ali pošto baš nije bio potreban nije mi nekakv veliki promašaj.

milito22 wrote:
Pazi,po njemu nije promašaj ako ti panjinu od igrača dovedeš na posudbu. Glavno da ga nisi platio. A to što mi zbog tako loših igrača imamo loše rezultate,nikom ništa.

Ausilio je dobro procjenio situaciju oko M'Vile. smiley 5  Pa da je dobro procjenio situaciju,valjda ga ne bi niti dovodio.
Sve igrače koje je kupio igraju dobro, ove što je posudio su bili samo privremena riješenja i krpanje rupa. Znao je što i koga dovodi i nije platio veliku lovu za ove propale slučajeve, pošto je jedino takve mogao dovoditi.

Kad si tako pametan raci mi koga bi ti doveo na te pozicije za limitiranu svotu kakvu je imao?


E da Ces. Lik je već u Sevilli igrao vrhuski onda je bio samo potencijal, ali sad je daleko bolje od tad. Barem ovih par utakmica u kojima sam ga vidio.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 15:56

Gle,ja stvarno nemam ništa protiv Ausilia. Meni je on zakon. Ali dosad je sve radio onako kako bi radili svi mi sa foruma. Nema para - dovedi govno od igrača,ima para -dovedi dobrog igrača. Ne vidim tu nikakvu mudrost.
Rekao sam prije,jedini pomak u usporedbi sa Brancom je što Ausilio vuče normalne poteze. Ali ti potezi su normalni,dakle ništa nadprosječno.
Back to top Go down
Aga

Aga

Posts : 1447
Join date : 2012-02-01
Age : 29
Location : crikvenica/tuzla
Najdraži igrač : Javier Zanetti,Maicon,Emir Spahic, Adriano, Dejan Stanković, Zlatan Ibrahimović

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 15:59

Ausilio je Bog otac za Brancu! Šta mislite na šta bi mi ličili da je ona spodoba ostala na mjestu direktora...
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime21.06.15 16:02

milito22 wrote:
Gle,ja stvarno nemam ništa protiv Ausilia. Meni je on zakon. Ali dosad je sve radio onako kako bi radili svi mi sa foruma. Nema para - dovedi govno od igrača,ima para -dovedi dobrog igrača. Ne vidim tu nikakvu mudrost.
Rekao sam prije,jedini pomak u usporedbi sa Brancom je što Ausilio vuče normalne poteze. Ali ti potezi su normalni,dakle ništa nadprosječno.
A moguće i to da.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11915
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 9:39

Pa dajte ljudi, pa očigledno je da neki ovdje traže samo negativnosti, a njih možeš naći u ama baš svakom poslovnom potezu. S druge strane, neki pokušavaju opravdati svaki Ausiliov potez. Bilo je grešaka, bilo je i dobrih stvari. Ne treba samo tražiti nedostatke, a pogotovo ne sada jer je ovo za sada sigurno najbolji naš mercato još od 2009-te. Doveli smo dva vrhunska stopera i vrhunskog zadnjeg veznog. Zaboli me koliko smo ga platili, napokon smo odriješili kesu. Da ga je Milan platio više od nas i da drugu sezonu bude najbolji zadnji vezni u serie A, bilo bi drvlje i kamenje po upravi, jer su se cjenkali oko par milja, a mogli smo imati zvijer od igrača.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
insajd

insajd

Posts : 1141
Join date : 2011-11-19
Age : 29
Location : Imotski
Najdraži igrač : Zanetti

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 9:51

Potpis.
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6531
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 10:03

soecc wrote:
Pa dajte ljudi, pa očigledno je da neki ovdje traže samo negativnosti, a njih možeš naći u ama baš svakom poslovnom potezu. S druge strane, neki pokušavaju opravdati svaki Ausiliov potez. Bilo je grešaka, bilo je i dobrih stvari. Ne treba samo tražiti nedostatke, a pogotovo ne sada jer je ovo za sada sigurno najbolji naš mercato još od 2009-te. Doveli smo dva vrhunska stopera i vrhunskog zadnjeg veznog. Zaboli me koliko smo ga platili, napokon smo odriješili kesu. Da ga je Milan platio više od nas i da drugu sezonu bude najbolji zadnji vezni u serie A, bilo bi drvlje i kamenje po upravi, jer su se cjenkali oko par milja, a mogli smo imati zvijer od igrača.

Ne vrijedi apsolutno ništa komentirati do početka sezone i prvih utakmica. Ja sam osobno prezadovoljan mercatom,ali svaki od ovih igrača se može pokazati kao promašaj. Ne možemo zaključivati da je ovo najbolji mercato od 2009.,kad još ništa nismo vidjeli.
Btw,ja i dalje stojim pri svome da Ausilio samo radi svoj posao,za kojeg je itekako dobro plaćen.
Žao mi je što moram kvariti raspoloženje spominjanjem meni osobno,a i mnogima najmržeg kluba,ali nažalost,ono što je Dupentus radio je fantastičan mercato. Kad su dovodili Pirla ,Vidala,Teveza,Llorentea,Pogbu za siću.
Dao Bog da se naša pojačanja pokažu još boljima !
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11915
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 10:25

I onda smo kenjali vjerojatno po njima, kao i svi. Em je Tevez prestar i potrošen, em je Pogba premlad i neiskusan, em je Pirlo gotov, Vidal i Llorente ništa posebno... oni imaju sustav u tome je kvaka. To su poslije ispali odlični transferi jer su ljudi imali rezultate. Ako mi budemo treći i ovo će ispasti odlični transferi.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
19o8

19o8

Posts : 1245
Join date : 2012-03-13
Location : ZG
Najdraži igrač : Kovačić

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 11:37

Samo neka se se svi veliki transferi obave do početka priprema, odnosno da ne bude last minute promjena. Neka Mancio odradi pripreme sa svima koje želi u momčadi i onda ćemo sanjati o napadu na vrh. Ako budemo neuigrani džaba sve. Jer do Božića se uigravat nema smisla, tad je već kasno.
Back to top Go down
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 19:24

Nemojte bit smisni... Ausilio je samo pregovarac... On dobije naredbu kad se glavesine dogovore koga da dovede i to je to... Ne odlucuje Ausilio koga ce i za koliko para dovest...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51474
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 20:16

A Branca je radio drukčije?

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Inter - the best
Admin
Inter - the best

Posts : 2807
Join date : 2010-04-25
Age : 31
Location : Makarska

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 20:35

Da u pravu si, razlika je izmedu njih dva ali opet ne moze on sam odlucivat u tome je stvar... Onda ispada da je predsjednik ausilio a ne tihomir... Uglavnom ako ce nan targeti bit melo, motta i nilmar onda se vracamo na razinu brance... Nadan se da necemo

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 20:50

Pa nije on predsjednik nego je zadužen za dovođenje igrača, odosno ono kao sportski direktor, a ako sam dobro skužio on je povezica između trenera/ekipe i uprave. Naravno da Thohir mora odobriti kupovinu i neke poteze, ali opet bez se njemu vjeruje kao stručnoj osobi. Isto kao što Milanović ima ministre od kojih je svaki zadužen za upravljanje  jednim sektorom, njega i dalje moraju pitati za pristanak i tražiti njegov potpis, ali bez njih neke od ideja i poteza nebi bilo.


Primjerice došao je Branca u upravo i rekao: Trebao bi nam novo vezni, imam jednog igrača koji bi nam savršeno pristao. Uz to predloži Kuzmanovića.
Uprava razmotri igrača i kolko košta i ako se slažu odobre njegov dolazak, pripreme lovu itd.
Dok sad Ausilio sad umjesto Kuza preporučio Kondogbiju. ha
Back to top Go down
Srna

Srna

Posts : 8455
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 22:29

Krivo si ti to zamislio meni se čini
Back to top Go down
Dalmat

Dalmat

Posts : 876
Join date : 2012-10-20
Age : 34
Najdraži igrač : Zanetti, Cruz, Milito

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 23:00

Mancini kaže koga želi otprilike, ausilio priča sa thohirom i kaže koliko bi to bilo, thohir odobri. Ausilio stupi u kontakt s klubom, predloži poznatu interovu formulu. Više klubova daje ponude za igrača, ausilio kaže pa tako nešto i mi nudimo, milion sad milion poslije. Klub načelno pristane, igrač se ne može odlučiti u koji bi klub, mancini obavi telefonski poziv, igrač izabire inter. Ausilio iz rukava vadi odgode, bonuse, obveze otkupa i ostale pizdarije uglavnom nađu se negdi i eto ti igrača u interu. smiley 1
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 23:20

Hahaha, svaka čast.
Back to top Go down
kuky90

kuky90

Posts : 11420
Join date : 2013-09-01
Age : 33
Location :

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime24.06.15 23:48

smiley 9
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51474
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime26.06.15 9:40

Dalmat wrote:
Mancini kaže koga želi otprilike, ausilio priča sa thohirom i kaže koliko bi to bilo, thohir odobri. Ausilio stupi u kontakt s klubom, predloži poznatu interovu formulu. Više klubova daje ponude za igrača, ausilio kaže pa tako nešto i mi nudimo, milion sad milion poslije. Klub načelno pristane, igrač se ne može odlučiti u koji bi klub, mancini obavi telefonski poziv, igrač izabire inter. Ausilio iz rukava vadi odgode, bonuse, obveze otkupa i ostale pizdarije uglavnom nađu se negdi i eto ti igrača u interu. smiley 1

Ne slažem se ni pod razno. Napisano odlično, doza humora zavidna, ali realno, Ausilio radi fantastičan posao. Ako dođe Miranda po najavljenim uvjetima (produženje ugovorazbog posudbe) biti će to ravno remek djelu!

Samo nek on tako nastavi, s guštom ću čitati kritike... ok 1

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime26.06.15 18:12

Za sada sve ovo izgleda dosta dobro. Sviđa mi se šta se sve riješava jako rano.
Back to top Go down
Cehajic

Cehajic

Posts : 3932
Join date : 2011-01-17
Age : 29
Location : Bihac/Zagreb
Najdraži igrač : J.Zanetti, Coutinho, Andrea Rannochia, Matrix

Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime26.06.15 20:08

Da i to sto smo krenuli od "repa" napokon.
Back to top Go down
Sponsored content




Piero Ausilio - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Piero Ausilio   Piero Ausilio - Page 4 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Piero Ausilio

View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 15Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Uprava I Stručni Stožer-