Inter Croatia Crew - Forum
---
Treneri Intera - Page 7 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Treneri Intera - Page 7 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Treneri Intera

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 19:55

Recoba20 wrote:
Nema tog trofeja zbog kojeg će ikad imati moju podršku. Nadam se da će dobit pedalu već nakon trećeg kola. Smeće.

inter smiley 2

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 20:23

Recoba20 wrote:
Nema tog trofeja zbog kojeg će ikad imati moju podršku. Nadam se da će dobit pedalu već nakon trećeg kola. Smeće.
Jel može pojašnjenje? meni je antipatičan i ne preferiram taj sustav 3-4-3 i varijacije istog s polazištem u obrani s trojicom,ali ako uspije nametnuti igru kakvu je Napoli imao imat će moju podršku.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 20:27

Meni je antipatičan isto kao i Benitez kad je dolazio. A Leonardo i Strama su mi bili simpatični. Sve se okreće, jbga...

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 20:28

rafael_zd wrote:
Recoba20 wrote:
Nema tog trofeja zbog kojeg će ikad imati moju podršku. Nadam se da će dobit pedalu već nakon trećeg kola. Smeće.
Jel može pojašnjenje? meni je antipatičan i ne preferiram taj sustav 3-4-3 i varijacije istog s polazištem u obrani s trojicom,ali ako uspije nametnuti igru kakvu je Napoli imao imat će moju podršku.

+1 ali ako ostvari dobar rezultat, dakle barem kvale CL-a..
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 21:04

Može. U svakoj tekmi, ali baš u svakoj kad je igrao protiv nas, prije i poslije je nastojao popljuvati Inter što više može na konferencijama, stalno gestikulira i sili se, dere se na četvrte suce i na protivničke trenere, i čini sve ono što je meni kod profesionalnih trenera odvratno. Kužim rivalstvo i struku, i da hoće napraviti što god može za klub koji trenira (Napoli prije nas) ali imam dojam da je opaki anti-Interista, što redovno dokazuje na tekmama, a takvog želim što dalje. Radije bi da mi Strama frflja s rukom na ustima i kad zabijemo gol leti pod Curvu i diže ruke, nego ovakav smećar. Kamo sreće da je potpisao za Romu. Također smatram da je bolji stručnjak od Strame i da će Interu donijeti rezultat u igri koji Strama nije uspio. Mislim i da ima ono nešto što je Strami falilo da ostvari uspjeh, možda nas čak odvede do Scudetta. Mislim i da će ga ponekad pomaziti i sreća i da će imati više uspjeha sa zdravim rosterom iduće sezone. Svejedno, ja kao navijač ne želim da on bude trener Intera. Moja osobna preferencija. Poštujem sve ostale koji ne misle tako, ovo je samo moj stav kojeg iznosim jer me tako Rafael pitao pa da čovjeku odgovorim. Previše me podsjeća na Lippija, Ancelottija, i njima slične koji cmizdre kad im ne ide i traže pogreške u sucima, karmi i zloj sreći. Mislim da bi za njega zapravo JuBe bio idealan klub.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 21:34

On je klasični "vittimista"... Uvijek glumi žrtvu i plače. Nemrem ga vidit...
I potpisujem činjenicu da je u masu navrata srao, al ono opako, protiv Intera...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Kuz

Kuz

Posts : 777
Join date : 2013-02-05
Age : 46
Location : Novi Sad
Najdraži igrač : Beppe

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 21:46

Recoba20 wrote:
Može. U svakoj tekmi, ali baš u svakoj kad je igrao protiv nas, prije i poslije je nastojao popljuvati Inter što više može na konferencijama, stalno gestikulira i sili se, dere se na četvrte suce i na protivničke trenere, i čini sve ono što je meni kod profesionalnih trenera odvratno. Kužim rivalstvo i struku, i da hoće napraviti što god može za klub koji trenira (Napoli prije nas) ali imam dojam da je opaki anti-Interista, što redovno dokazuje na tekmama, a takvog želim što dalje. Radije bi da mi Strama frflja s rukom na ustima i kad zabijemo gol leti pod Curvu i diže ruke, nego ovakav smećar. Kamo sreće da je potpisao za Romu. Također smatram da je bolji stručnjak od Strame i da će Interu donijeti rezultat u igri koji Strama nije uspio. Mislim i da ima ono nešto što je Strami falilo da ostvari uspjeh, možda nas čak odvede do Scudetta. Mislim i da će ga ponekad pomaziti i sreća i da će imati više uspjeha sa zdravim rosterom iduće sezone. Svejedno, ja kao navijač ne želim da on bude trener Intera. Moja osobna preferencija. Poštujem sve ostale koji ne misle tako, ovo je samo moj stav kojeg iznosim jer me tako Rafael pitao pa da čovjeku odgovorim. Previše me podsjeća na Lippija, Ancelottija, i njima slične koji cmizdre kad im ne ide i traže pogreške u sucima, karmi i zloj sreći. Mislim da bi za njega zapravo JuBe bio idealan klub.

Strama je taj.
Back to top Go down
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 21:56

I ti si od ovoga svega samo to vidio zamjetio?

Inac Rec u rijec se slazem i nadam se da ce dobit otkaz brze nego sto ga je Gasperini dobio.

Back to top Go down
inter1908

inter1908

Posts : 2386
Join date : 2012-03-04
Age : 31
Location : Zagreb/Imotski
Najdraži igrač : Cambiasso, Adriano, Perišić

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime21.05.13 22:02

pamtit cu dugo ovu zadnju utakmicu protiv napolia, svaku minutu je bio prikazan kako pokazuje nesto protiv sudca i intera, neznam kako ga nije sram doci u inter.
mozda se desi nesto kao sa kovacicem pa massimo dovede neko drugog trenera nadajmo se dobrog.
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 0:59

Adri wrote:
Sumnjam da ce Moratti dopustit da neko koga je platio 15 milja eura i kgoa obozava sjedi na klupi

Recoba?
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 6:17

I meni je on odmah prvi pao na pamet.
Back to top Go down
SHAPESHIFTER

SHAPESHIFTER

Posts : 2391
Join date : 2010-04-27
Age : 43
Location : ZGB
Najdraži igrač : Milito / Icardi / Rakitić / Longo

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 8:37

leopnd wrote:
Gmazzari je potpisao ugovor na tri godine - 3,5 milje po sezoni.
Temu ću otvoriti kad bude službeno.

Leo ima novu tetovažuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! inter smiley 1

FORZA INTER!!
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 11:40

Današnja Gazzetta tvrdi da Gmazzari nije tip od inicijative kad je u pitanju mercato i sl, te da je spreman prepustiti Ausiliju i Branci slobodne ruke po tom pitanju, za dobrobit kluba naravno...

Sve bolje i bolje... Rezigniran sam...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 12:13

Hahaha, znači još jedan kojem će svi sve diktirat

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 20:08

Opet će navući hrpu igrača "C" klase uz obavezno prodavanja pola ugovora mladih nada ili slanjem istih na posudbu s koje se nikad neće vratit.
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 20:41

Moratti demantirao vijest da je Gmazzarri već potpisao...

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Huska

Huska

Posts : 1194
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Tesanj,BiH

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 20:57

I on sam sebe laze iz dana u dan...
Back to top Go down
carevski

carevski

Posts : 3403
Join date : 2010-04-28
Age : 31
Location : zagreb
Najdraži igrač : j.zanetti,bam-bam zamorano

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime22.05.13 23:28

Nadam se da nas se neće vuć za nos do 1.7 sa objavom novog trenera.
Riješi to do 1.6 i mirna Bosna...
Back to top Go down
Huska

Huska

Posts : 1194
Join date : 2010-04-25
Age : 34
Location : Tesanj,BiH

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime23.05.13 13:29

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jesam ja jedini ovdje sto je za Mazzaria :D

Od sada ovo prije pocetka utakmice na Meazzi pjeva:



ha
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime23.05.13 13:43

...uz moju tetovažu na maxi-ekranu! Pazza Inter

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime23.05.13 13:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Buffalo Soldier

Buffalo Soldier

Posts : 2125
Join date : 2013-04-19
Age : 34
Location : Labin
Najdraži igrač : Javier Zanetti, Marco Materazzi, Falcao, Adriano

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime23.05.13 13:55

Huska wrote:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Jesam ja jedini ovdje sto je za Mazzaria :D


I ja sam, nisi jedini inter smiley 5
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime23.05.13 14:16

Srna wrote:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Al fino piše: "ono malo navijača šta su se pojavili u Pinetini..."...

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
Srna

Srna

Posts : 8456
Join date : 2010-04-25
Age : 29
Location : Mali Lošinj
Najdraži igrač : Cambiasso, Ranocchia

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime23.05.13 14:42

Pa svaka im čast... Prvo zbog toga što su se pojavili tamo, a onda i zbog transparenta.. A neki navijači koji se nazivaju CN ne mogu se udostojiti ni doći na Meazzu...
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime23.05.13 16:13

I ja sam za Mazzarija. Radije bih da imamo govno na klupi kojega samo tako mogu ignorirati,nego da gledam blamažu kluba kojeg trpaju razne Siene i Fiorentine.
Ajmo mi prvo izvuć klub iz govana,stvoriti sa Mazzarijem kakvu-takvu ekipu,i ako Bog da,napraviti lijepu podloguza Mourinha jednog dana.
Back to top Go down
Sponsored content




Treneri Intera - Page 7 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 7 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Treneri Intera

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Predsjednici Intera
» Pjesme Intera

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-