Inter Croatia Crew - Forum
---
Treneri Intera - Page 2 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
---
Treneri Intera - Page 2 14dhf28

DOBRODOŠLI
na Inter Croatia Crew Forum!


Za čitanje tema i sudjelovanje u raspravama
molimo Vas da obavite kratak postupak registracije. Hvala.

FORZA INTER!
Inter Croatia Crew - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum navijača Intera iz Hrvatske i Balkana
 
HomeSearchRegisterLog inLatest images

Share
 

 Treneri Intera

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Adri

Adri

Posts : 7927
Join date : 2010-04-25
Age : 30
Location : Gospić
Najdraži igrač : Javier Zanetti

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 0:05

50 milja smo potrosili na ljetna pojacanja
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 0:16

gogec wrote:
Zio, Mourinho je car, dileme nema, no trosilo se i na Quaresmu i na Muntarija, kombinovano oko 30M i nikom nista jer je stvorio ekipu i rezultat bez njih.. bilo je para.. ljetos nam je 30M bio ukupni transfer budget..

Već sam negdje napisao da smo u tri sezone od odlaska mourinha na pojačanja potrošili oko 140 mil. Mislim da smo za tu lovu mogli imati malo bolju momčad. Ne trebaju milijarde da se složi vrhunska momčad, nažalost jedino Moratti to ne zna i nikako da nauči. Struka, struka je bitna, dalje sve dođe samo od sebe. Potrebno je samo pametno ulaganje. Činjenica je da je Morattijeva lova godinama prikrivala mnogo neznanja. Dakle, za početak treba nam FACA s timom ljudi koji znaju šta rade.
Back to top Go down
inter1908

inter1908

Posts : 2386
Join date : 2012-03-04
Age : 31
Location : Zagreb/Imotski
Najdraži igrač : Cambiasso, Adriano, Perišić

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 1:15

Srna wrote:
Jesi bio s njim na kavi pa to znaš?! Od četvorice navedenih ja sam pročitao samo za Kovačića kako je bio isključivo želja Stramaccionija.

A Strama nije prvi trener kojem se to radi. Zapravo, da sam bira pojačanja, bio bi prvi u zadnjih 20 godina kome je to pošlo za rukom. Koliko se ja sjećam, Mourinho one slavne godine uopće nije imao u planu dovesti Milita i Mottu, a također ni prodaja Ibrahimovića se ne može njemu pripisati. Ali, on je u tim igračima dobio prava pojačanja, pojačanja koja su miljama daleko od Gargana, Pereire, Rocchija, Schelotta, Kuzmanovića i ne znam koga sve ne... Vidio bi ja danas Mourinha kako bi složio ekipu sa navedenim pojedincima, s ozljeđenim Palaciom, Nagatomom i Cassanom.. Mogu mislit kako bi zgazio Atalantu, ma pojeli bismo ih.
e jbg ja sam procitao za svu cetvoricu, niko nije rekao da bi mou sa ovim rosterom cinio cuda ali sigurno nebi dozvolio da mu ovo rade poslije mou-a jedino se benitez pobunio. Je da je dobio otkaz ali imao je lik pravo.
Back to top Go down
soecc

soecc

Posts : 11927
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Labin
Najdraži igrač : Materazzi, Zanetti

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 8:36

Zio wrote:
Oprez, ide dugi post.

lol 1

Ne znam baš za ovo "second choice". Milito i Motta su dovedeni odmah na kraju prvenstva tako da sumnjam da su bili drugi izbor. Možda je Milito planiran samo kao zamjena za Ibru a poslije je ispalo drukčije.
Kolko se ja sjećam, kad je Ibra htio otići, Mourinho je inzistirao na Eto'u i Sneijderu. Jedino je Lucio bio second jer su u Munchen išli po VanBuytena (ili Demichelisa?) pa su dofurali Lucia. Možda griješim ali ako da, volio bi znati ko nam je bio prvi izbor prije ovih.

Da je Mou trener, možda bi bilo ozlijeđenih ali ne bi se ekipa raspadala protiv tako loših protivnika. I znala bi se pozicija za svakoga.

_________________
Non mollare mai!!!
Back to top Go down
milito22

milito22

Posts : 6532
Join date : 2012-07-27
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Milito,Chivu,Crespo,Lautaro

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 9:19

soecc wrote:
Zio wrote:
Oprez, ide dugi post.

lol 1

Ne znam baš za ovo "second choice". Milito i Motta su dovedeni odmah na kraju prvenstva tako da sumnjam da su bili drugi izbor. Možda je Milito planiran samo kao zamjena za Ibru a poslije je ispalo drukčije.
Kolko se ja sjećam, kad je Ibra htio otići, Mourinho je inzistirao na Eto'u i Sneijderu. Jedino je Lucio bio second jer su u Munchen išli po VanBuytena (ili Demichelisa?) pa su dofurali Lucia. Možda griješim ali ako da, volio bi znati ko nam je bio prvi izbor prije ovih.

Da je Mou trener, možda bi bilo ozlijeđenih ali ne bi se ekipa raspadala protiv tako loših protivnika. I znala bi se pozicija za svakoga.

I ovo je upitno kad je taj Bog u pitanju. Koliko je bilo ozljeđenih igrača kod njega... Sneijder nešto malo... Dobro,Chivu je pretrpio strašnu ozljedu glave. Više manje to je to od ključnih igrača. Za Mottu se nešto ne sjećam.
Back to top Go down
Recoba20

Recoba20

Posts : 4419
Join date : 2010-04-25
Age : 37
Location : Longarone
Najdraži igrač : Alvaro Recoba, J.L. Biabiany, Marcelo Brozović

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 11:00

Motta je vječito staklen, neovisno o treneru. smiley 1
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 12:31

Moratti daje bezrezervnu podršku Strami, povijest nas je naučila da je to dvosjekli mač i da je Stramina pozicija sve samo ne sigurna...
Back to top Go down
rafael_zd

rafael_zd

Posts : 5957
Join date : 2012-04-04
Age : 34
Location : Zara

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 12:59

Teško da će dočekati novu sezonu na klupi Intera. Bez obzira ko je trener očekujem da se dodatno uigra kostur momčadi koji u budućnosti može biti vrhunski s Ranom,Juanom,Kovom, krilnim napadačem ala El Sha ili Lamela i Icardiem. Novca nema, ulaganja će i dalje vjerojatno biti 20mil više nego što se proda igrača pa eto nek bar s mladim igračima koji se kupuju pogode kad već ovi iz Primavere ne mogu dobiti priliku.
Isto tako i dalje očekujem nastavak ove pogubne politike posuđivanja igrača koji su otpaci u svojim klubovima, ne vjerujem da će se toga odreći. A ove sezone moglo je to biti Caldirola>Silvestre, Duncan>Gargano,Crisetig>Gayi...
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 13:02

Radi lakše i bolje preglednosti foruma MOLIM VAS DA SE DRŽITE ON-TOPIC.
Znam da ponekad nije lako jer jedna tema vuče drugu, ali pokušajte...

Dakle, ovdje se priča opčenito o trenerima (prošlim, sadašnjim, budućim).
Tema Stramaccioni: o njemu, šta je bilo, šta ga čeka, šta valja, šta ne...
Tema Chat o Sezoni: sve vezano za taktiku, želje, očekivanja i slično.

HVALA. love & hate

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 13:18

Pa sa ovim rosterom Isus Bog ne bi u LP ušo, imali smo šanse, ali ozljede, sudci i nesreća su nas bacili daleko od LP. I ja sam čuo da je Strama htio Kovu, za ostale ne znam. Realno (da su svi zdravi i da je suđenje bilo pošteno) siguran sam da bi bili uz bok Napoliju i Rubentusu, treće mjesto ne bi bilo upitno, a ovako kad se sve poklopi i sagleda mislim da nemamo šanse, ne toliko zbog našeg slabog rostera, već zbog suđenja i lopova, ali dobro. Strami bi dao još jednu sezonu, vidim neki potencijal u njemu (možda sam u zabludi). Uspoređivat Mou-a i Stramu je apsurdno. Uspoređivat Mou-a sa bilo kime je apsurdno, ali velika je razlika što je Mou dobio Wesa, Lucia, Eto'oa, Mottu, a Strama Gargana, Silvestrea, Pereiru, Gabya...
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 14:42

Najjače mi je kad netko napiše da treba dovesti trenera i dati mu slobodne ruke. To se u Interu nikad nije dogodilo nit će se ikad dogodit. Na ljeto stižu Andreolli, Campagnaro, Laxalt, Botta i vjerojatno Icardi. Jel mislite da su oni velike Stramine želje ili želje novog trenera? Jel mislite da smo jači s njima i da su oni baš to šta nam treba?
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 15:04

Johan wrote:
Najjače mi je kad netko napiše da treba dovesti trenera i dati mu slobodne ruke. To se u Interu nikad nije dogodilo nit će se ikad dogodit. Na ljeto stižu Andreolli, Campagnaro, Laxalt, Botta i vjerojatno Icardi. Jel mislite da su oni velike Stramine želje ili želje novog trenera? Jel mislite da smo jači s njima i da su oni baš to šta nam treba?

Mislim da su Stramina želja bar ova trojica mlađih, neće se dogodit da će mu dat slobodne ruke, to sigurno, al glupo je samo onda trenera krivit za neuspijeh, neka svi snose odgovornost
Back to top Go down
matrix

matrix

Posts : 10904
Join date : 2010-04-25
Age : 38

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 16:43

Johan wrote:
Najjače mi je kad netko napiše da treba dovesti trenera i dati mu slobodne ruke. To se u Interu nikad nije dogodilo nit će se ikad dogodit. Na ljeto stižu Andreolli, Campagnaro, Laxalt, Botta i vjerojatno Icardi. Jel mislite da su oni velike Stramine želje ili želje novog trenera? Jel mislite da smo jači s njima i da su oni baš to šta nam treba?

Nemam što za dodati osim bravo

_________________
Keep Fighting Schumi
Back to top Go down
Zio

Zio

Posts : 6339
Join date : 2011-02-22
Age : 42
Najdraži igrač : Giuseppe Bergomi, Diego Simeone

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 21:42

Johan wrote:
Najjače mi je kad netko napiše da treba dovesti trenera i dati mu slobodne ruke. To se u Interu nikad nije dogodilo nit će se ikad dogodit.

Pa naravno da nije, osim kad je Mou bija trener. I zbog toga smo tu gdje jesmo. Bili bi i puno prije da nije bilo trošenja na skupe zvijezde. Sada kad je presušija izvor očito je da unutar kluba nema volje, znanja za bolje. Ne možeš tek tako ubacit trenera juniora i očekivat čuda, ne u ovoj ligi i ne u ovom klubu. To je definitivno nešto šta opravdava Stramu, ali bez obzira mislim da je ipak obavio jako loš posao. I mislim da nakon ovakve sezone ne može ulijevati povjerenje za sljedeću. Mislim ne kužim, Ranieriju kad ne ide možemo ga potjerat jer ga nitko ne voli, a Strama treba imati neograničeni kredit jer je kao neki talentirani trener. Po čemu je on to tolika prespektiva? Zbog nekog trofeja s juniorskom momčadi? Ne vidim da je išta dobro napravio, ne vidim nikakve pozitivne pomake, eventualno otkriće Juana. Po meni to je ipak premalo.
Back to top Go down
DnL

DnL

Posts : 3774
Join date : 2011-05-29
Age : 32
Location : Petrinja/Zagreb
Najdraži igrač : Figo, Ronaldo, Zanetti

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 22:44

Glupo je tu braniti Stramu kad je milijun puta pokazao da nema pojma...nek ide on što prije i što dalje od Intera
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 22:53

ma strama nece ostati stogod pricao moratti, jednostavno izgubio je uzde u vodjenju ekipe, kaos je nastao, vise se nezna ko sta igra..

inter vise nije top klub po igrackom kadru ali je i nadalje preskupa igracka za necije skolovanje/ucenje
Back to top Go down
cesar19

cesar19

Posts : 10484
Join date : 2010-04-25
Age : 35
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Cambiasso, Perišić, Milito

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 9:39

Johan wrote:
Najjače mi je kad netko napiše da treba dovesti trenera i dati mu slobodne ruke. To se u Interu nikad nije dogodilo nit će se ikad dogodit. Na ljeto stižu Andreolli, Campagnaro, Laxalt, Botta i vjerojatno Icardi. Jel mislite da su oni velike Stramine želje ili želje novog trenera? Jel mislite da smo jači s njima i da su oni baš to šta nam treba?


klanj

_________________
Nella Gioia E Nel Dolore - Per L' Inter Eterno Amore
Back to top Go down
Inter15

Inter15

Posts : 6283
Join date : 2010-04-25
Age : 49
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Il Capitano, L'Uomo Ragno, Tutti Pazzi Per Materazzi

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 9:42

Pa dajte mi jednu svjetsku top momčad u kojoj trener ima slobodne ruke i obnaša samo trenersku funkciju, ne kao manager - trener u Premiershipu...
Back to top Go down
Johan
Admin
Johan

Posts : 2993
Join date : 2010-04-26
Location : Šibenik/Zagreb
Najdraži igrač : Alvarez, Kovačić, Ranocchia

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 14:45

Zio wrote:
Mislim ne kužim, Ranieriju kad ne ide možemo ga potjerat jer ga nitko ne voli, a Strama treba imati neograničeni kredit jer je kao neki talentirani trener. Po čemu je on to tolika prespektiva? Zbog nekog trofeja s juniorskom momčadi? Ne vidim da je išta dobro napravio, ne vidim nikakve pozitivne pomake, eventualno otkriće Juana. Po meni to je ipak premalo.
Pa da, svatko ima svoje mišljenje i sasvim je normalno da ja budem za Stramu zato šta mi je drag i da budem protiv Ranierija zato šta ga ne mogu vidit nacrtanog. I da, više bi volio da je Strama trener Intera i da budemo u sredini tablice nego da se likovi tipa Ranieri ili Mazzarri bore za naslov.

Meni je Strama, bez obzira na rezultate, uz Mourinha i Simonija najdraži trener kojeg smo imali i zato sam sigurno subjektivan u konačnoj ocjeni, al nije mi jasno kako ga netko može uspoređivati s jebenim Ranierijem. Da je Ranieri napao Juventus na njihovom terenu sa trojicom napadača i pobjedio ih, unatoč krađi, nakon šta su milijun utakmica bili neporaženi, da je u tri derbija s Milanom imao dvije pobjede i remi i da nije ljigavi uomo merda od kojeg ti dođe muka kad ga vidiš i čuješ šta priča, možda bi imao malo više kredita. Možete pljucat po Strami koliko hoćete, al on nas nikad neće sramotiti kao klaun Ranieri i pričat nebulozne pizdarije i smješkat se kao glupača na pitanja novinara. Koji bi trener, osim Mourinha, stao tako energično u obranu kluba kad ga novinari nazovu provincijskim?! I onda mi netko kaže da je on pokazao da nema muda...

Strama je promovirao dvojicu igrača mlađih od 20 kao standardne prvotimce. Koji je to naš trener prije njega napravio? Al jebiga, mi bi htjeli da odjednom ubaci u prvu ekipu 10 klinaca i da se pritom bori za naslov i bude najmanje treći. Neš ti problema. Igrao je sve utakmice u Europa Ligi s klincima i tu smo dobili i Benassija, na kojeg nitko nije računao, kao potencijalno rješenje u budućnosti. Al ne, to nije dovoljno i trebao je momka od 18 godina, koji ne da nikad nije igrao seniorski nogomet, neko je odigrao i samo nekoliko juniorskih utakmica, stalno gurati u prvu ekipu od koje se očekuje da se bori za sam vrh.

Šta god da Strama napravi pljucat će ga se. Ako igra Guarin trequatistu, Strama je kreten. Kad protiv Juventusa stavi na tu poziciju Rickyja i on bude loš, pa onda ubaci Guarina koji odigra bolje, onda je Strama kreten zašto nije stavio Guarina od početka. Kad stavi Kovu na trequartistu protiv Tottehnama i on odigra najgoru utakmicu u Interu, opet je Strama kriv. Mi smo ove zime patili za registom, doveden je Kova i Strama ga forsira upravo na poziciji za koju je doveden, ali eto opet masu ljudi zamjera Strami šta Kova igra registu i želi da ga maknemo s pozicije na kojoj igra odlično i za koju nemamo alternativu da bi igrao na poziciji koju nije igrao ni u Dinamu ni ovdje.

Siguran sam da oni koji ne gledaju sve crno i bijelo vide itekako puno dobrih stvari koje je Strama radio i puno suvislih zaključaka koje daje. Ne kažem da je on idealan, bezgrešan ni da je napravio nevjerojatan posao, al bome nije ni blizu tako loš kakvim ga želite prikazat.

I onda se kao super rješenje spominje Blanc, koji je sve skupa u karijeri vodio jedan jedini klub, s kojim je bio prvak Francuske i onda sljedeću sezonu završio 6. i otišao. Ma impresivna karijera, nema šta.
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 16:27

Johan wrote:
Zio wrote:
Mislim ne kužim, Ranieriju kad ne ide možemo ga potjerat jer ga nitko ne voli, a Strama treba imati neograničeni kredit jer je kao neki talentirani trener. Po čemu je on to tolika prespektiva? Zbog nekog trofeja s juniorskom momčadi? Ne vidim da je išta dobro napravio, ne vidim nikakve pozitivne pomake, eventualno otkriće Juana. Po meni to je ipak premalo.
Pa da, svatko ima svoje mišljenje i sasvim je normalno da ja budem za Stramu zato šta mi je drag i da budem protiv Ranierija zato šta ga ne mogu vidit nacrtanog. I da, više bi volio da je Strama trener Intera i da budemo u sredini tablice nego da se likovi tipa Ranieri ili Mazzarri bore za naslov.

Meni je Strama, bez obzira na rezultate, uz Mourinha i Simonija najdraži trener kojeg smo imali i zato sam sigurno subjektivan u konačnoj ocjeni, al nije mi jasno kako ga netko može uspoređivati s jebenim Ranierijem. Da je Ranieri napao Juventus na njihovom terenu sa trojicom napadača i pobjedio ih, unatoč krađi, nakon šta su milijun utakmica bili neporaženi, da je u tri derbija s Milanom imao dvije pobjede i remi i da nije ljigavi uomo merda od kojeg ti dođe muka kad ga vidiš i čuješ šta priča, možda bi imao malo više kredita. Možete pljucat po Strami koliko hoćete, al on nas nikad neće sramotiti kao klaun Ranieri i pričat nebulozne pizdarije i smješkat se kao glupača na pitanja novinara. Koji bi trener, osim Mourinha, stao tako energično u obranu kluba kad ga novinari nazovu provincijskim?! I onda mi netko kaže da je on pokazao da nema muda...

Strama je promovirao dvojicu igrača mlađih od 20 kao standardne prvotimce. Koji je to naš trener prije njega napravio? Al jebiga, mi bi htjeli da odjednom ubaci u prvu ekipu 10 klinaca i da se pritom bori za naslov i bude najmanje treći. Neš ti problema. Igrao je sve utakmice u Europa Ligi s klincima i tu smo dobili i Benassija, na kojeg nitko nije računao, kao potencijalno rješenje u budućnosti. Al ne, to nije dovoljno i trebao je momka od 18 godina, koji ne da nikad nije igrao seniorski nogomet, neko je odigrao i samo nekoliko juniorskih utakmica, stalno gurati u prvu ekipu od koje se očekuje da se bori za sam vrh.

Šta god da Strama napravi pljucat će ga se. Ako igra Guarin trequatistu, Strama je kreten. Kad protiv Juventusa stavi na tu poziciju Rickyja i on bude loš, pa onda ubaci Guarina koji odigra bolje, onda je Strama kreten zašto nije stavio Guarina od početka. Kad stavi Kovu na trequartistu protiv Tottehnama i on odigra najgoru utakmicu u Interu, opet je Strama kriv. Mi smo ove zime patili za registom, doveden je Kova i Strama ga forsira upravo na poziciji za koju je doveden, ali eto opet masu ljudi zamjera Strami šta Kova igra registu i želi da ga maknemo s pozicije na kojoj igra odlično i za koju nemamo alternativu da bi igrao na poziciji koju nije igrao ni u Dinamu ni ovdje.

Siguran sam da oni koji ne gledaju sve crno i bijelo vide itekako puno dobrih stvari koje je Strama radio i puno suvislih zaključaka koje daje. Ne kažem da je on idealan, bezgrešan ni da je napravio nevjerojatan posao, al bome nije ni blizu tako loš kakvim ga želite prikazat.

I onda se kao super rješenje spominje Blanc, koji je sve skupa u karijeri vodio jedan jedini klub, s kojim je bio prvak Francuske i onda sljedeću sezonu završio 6. i otišao. Ma impresivna karijera, nema šta.
klanj klanj bravo u riječ si reko ono što sam mislio, POTPIS!
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 16:47

kako vam se sviđa igra intera nakon što ju godinu dana vodi Strama?
Back to top Go down
leopnd
Admin
leopnd

Posts : 51528
Join date : 2008-08-12
Age : 46
Location : Pula
Najdraži igrač : Nicola Berti, Walter Zenga, Dejan Stanković, Cristian Chivu, Javier Zanetti, Alexis Sanchez

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 17:54

Kakva igra? Šta Inter ima igru?

_________________
Anger can be power if we know that we can use it
Back to top Go down
http://www.kkpula1981.com
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 17:57

o tome i pricam
Back to top Go down
debeli genijalac

debeli genijalac

Posts : 3361
Join date : 2012-05-15
Age : 32
Location : Sisak
Najdraži igrač : Javier Adelmar Zanetti, Dennis Bergkamp, Alvaro 'El Chino' Recoba

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 18:20

gogec wrote:
kako vam se sviđa igra intera nakon što ju godinu dana vodi Strama?
Misliš da bi neko učinio puno više???
Back to top Go down
gogec

gogec

Posts : 4341
Join date : 2013-03-05
Age : 42
Location : Zagreb
Najdraži igrač : Zanetti, Gerrard, VVD

Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime10.04.13 18:43

da


misliš li da imamo toliko slabu ekipu da ovako loše igramo??
Back to top Go down
Sponsored content




Treneri Intera - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Treneri Intera   Treneri Intera - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 

Treneri Intera

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Predsjednici Intera
» Pjesme Intera

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Inter Croatia Crew - Forum ::  Općenito O Interu :: Ostalo O Klubu-